Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πιθανή εγκυμοσυνη!


Recommended Posts

Just now, MariaNicolaouApsioti είπε:

Προσπαθα να μην αγχωθεις! Η ανυπομονησια ειναι τεραστεια το ξερω! Εχε πιστη ομως και δωσε ολη σου την θετικη ενεργεια και θα γινει το θαυμα! Το ευχομαι! Εγω πηγα και αναψα κι ενα κερακι πριν βγουν τα αποτελεσματα μου και πηγαν ολα θετικα! Και να μην εισαι ομως αυτον τον μηνα να μην απογοητευτεις αληθεια! Δεν μενουνε ολες παντα απο την πρωτη! Μπορει να παρει και 3-4 μηνες! Να εισαι αισιοδοξη! :)

Θα πάω και εγώ να ανάψω και σε ευχαριστώ πολύ έτσι είναι όπως τα λες ακριβώς ... θέληση να υπάρχει θα πιστεύω οως θα γίνει  ..:) να προσεχείς και να περνάς πως τα καλά ότι θέλεις είμαστε εδώ :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Diana8 είπε:

Θα πάω και εγώ να ανάψω και σε ευχαριστώ πολύ έτσι είναι όπως τα λες ακριβώς ... θέληση να υπάρχει θα πιστεύω οως θα γίνει  ..:) να προσεχείς και να περνάς πως τα καλά ότι θέλεις είμαστε εδώ :wub:

Σε ευχαριστω πραγματια! :)

Just now, Myrtoulita είπε:

@MariaNicolaouApsioti Μπραβο κοριτσι μου!! Ολα τελεια λοιπον!! Με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!

Μα σαι καλα! :) Ευχαριστω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας κορίτσια!!!!! Είμαι νέα και πρώτη φορά γράφω σε forum!!!!! Είμει πολύ χαρούμενη που θα μοιραστώ τις απορίες μου μαζί σας!!!! Είμαι πολύ μπερδεμένη!!! Ελπίζω να είναι σωστή η κατηγορία που επέλεξα να ζητήσω την βοήθεια σας!!! Πρίν 2 μέρες είδα καφέ υγρά!!! Είχα κάποια πονάκια χαμηλά στην κοιλιά!!!Σήμερα ήταν να μου έρθει περίοδος κανονικά αλλά αυτό που είδα ήταν πάλι καφέ υγρά στην σερβιέτα με λίγο αίμα αλλα πολύ λιγο αίμα σε σχέση με αυτο που έχω στην περιοδό μου!!! Κανονικά όταν έχω περίοδο πλημυρίζω και τώρα περνάνε και 2 ώρες και έχω την ίδια ποσότητα!!! Γνωρίζεται εάν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Κάτι άκουσα πως είναι σημάδι γονημοποίησης!!!! Ισχύει; Εχουμε ήδη μια υπέροχη κορούλα αλλά θέλουμε ακόμα ένα παιδάκι!!!! Σας παρακαλώ βοηθήστεμε!!!! Ευχαριστώ πολυ!!!! Περιμένω κάποια απάντηση!!!!

Just now, MariaPol90 είπε:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MariaPol90 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια!!!!! Είμαι νέα και πρώτη φορά γράφω σε forum!!!!! Είμει πολύ χαρούμενη που θα μοιραστώ τις απορίες μου μαζί σας!!!! Είμαι πολύ μπερδεμένη!!! Ελπίζω να είναι σωστή η κατηγορία που επέλεξα να ζητήσω την βοήθεια σας!!! Πρίν 2 μέρες είδα καφέ υγρά!!! Είχα κάποια πονάκια χαμηλά στην κοιλιά!!!Σήμερα ήταν να μου έρθει περίοδος κανονικά αλλά αυτό που είδα ήταν πάλι καφέ υγρά στην σερβιέτα με λίγο αίμα αλλα πολύ λιγο αίμα σε σχέση με αυτο που έχω στην περιοδό μου!!! Κανονικά όταν έχω περίοδο πλημυρίζω και τώρα περνάνε και 2 ώρες και έχω την ίδια ποσότητα!!! Γνωρίζεται εάν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Κάτι άκουσα πως είναι σημάδι γονημοποίησης!!!! Ισχύει; Εχουμε ήδη μια υπέροχη κορούλα αλλά θέλουμε ακόμα ένα παιδάκι!!!! Σας παρακαλώ βοηθήστεμε!!!! Ευχαριστώ πολυ!!!! Περιμένω κάποια απάντηση!!!!

 

Καλημερα κοριτσι μου! Ναι μπορει να ειναι και σημαδι εγκυμοσυνης! Γιατι δεν κανεις ενα τεστακι η μια χοριακη;

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Ναι μπορει να ειναι και σημαδι εγκυμοσυνης! Γιατι δεν κανεις ενα τεστακι η μια χοριακη;

Mirtoulita δυστιχώς είδα λίγο παραπάνω αίμα σήμερα πρός το απόγευμα. Λες να είναι περίοδος; Απογοητεύτηκα είναι η αλήθεια. Τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaPol90 είπε:

Mirtoulita δυστιχώς είδα λίγο παραπάνω αίμα σήμερα πρός το απόγευμα. Λες να είναι περίοδος; Απογοητεύτηκα είναι η αλήθεια. Τι να κάνω;

Αν θες περιμενε μεχρι αυριο να δεις αλλα αν ειχες επαφες κ πιστευεις οτι ισως να εισαι εγκυος καλυτερα να εκανες ενα τεστ η μια χοριακη το πρωι για να μιλησεις κ με τον γιατρο σου γτ αν εισαι τλκ εγκυουλα ισως να χρειαζεσαι κ προγεστερονη! Θα περιμενουμε νεα σου!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaPol90 είπε:

Είχα επαφές κανονικά στις γόνιμες μου μέρες 8-12/7 παραμέρα!!! Εάν κάνω χοριακή από αύριο λές να δείξει κατι έγκυρο η’ μήπως είναι νωρίς;

Γεια σου μαρια!! Ακομα την ιδια ποσοτητα εχεις; η αλλαξε κατι;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MariaPol90 είπε:

Δυστιχώς έχω κανονικό αίμα!!! Σκέφτομαι να κάνω χοριακή όμως την άλλη εβδομάδα γιατί με παραξένεψαν τα καφέ υγρά τις πρώτες 2 μέρες!!!!

νομιζω οτι ετσι απλα ηταν ο κυκλος σου αυτο το μηνα . αλλα και την αλλη βδομαδα να κανεις, αν ηταν βιοχημικη, λογικα δεν θα πεσει η χοριακη? δεν γνωριζω ποτε μηδενιζεται βεβαια σ αυτες τις περιπτωσεις

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MariaPol90 είπε:

Δυστιχώς έχω κανονικό αίμα!!! Σκέφτομαι να κάνω χοριακή όμως την άλλη εβδομάδα γιατί με παραξένεψαν τα καφέ υγρά τις πρώτες 2 μέρες!!!!

Κ εγω ειμαι τησ γνωμησ να μην κανεξσ τιποτα...το καλοκαιρι αλλαζει κ ο κυκλοσ..ισωσ δεν ειχεσ καθαρισει καλα κ απο την προηγουμενη περιοδο...

Παρολα αυτα παρε ενα τηλ τον γυναικολογο σου..θα σε ηρεμησει κ θα σε ξεαγχωσει..

Τον επομενο μηνα να εισαξ τυχερη ευχομαι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Γεια σας κορίτσια,  μια ερώτηση: μπορεί να δείξει η Β χοριακη αν είναι έγκυος πριν την καθυστέρηση της περιόδου και αν ναι, πόσες μέρες πριν μπορώ να την κάνω?

μπορει να δειξει ναι αλλα αν δεν ξερεις ποτε εγινε η ωορηξια σου με τεστ ωορηξιας ή υπερηχο μονο μια δυο μερες πριν την καθηστερηση θα εισαι σιγουρη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...