Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Συλληψη πριν την περιοδο


Recommended Posts

Καλησπερα...

Ειμαι 42..εχω ενα παιδακι κ τωρα εχω το εξης θεμα!!!

Με κυκλο 28..30 μερες...τωρα ειμαι στην 37..38..χωρις περιοδο..

Επαφες ...5..6.μερες πριν την περιοδο...κ τωρα καθυστερηση...

Εκανα τεστ αρνητικο...με 2 μερες καθυστερηση...

Αν επιασα στο τελος λογικο να μη δειξει...

Σημερα εκανα χοριακη....αναμονη μεχρι τις 6!

Ειμαι να σκασω..

Σκεφτομαι μηπως προεμμηνοπαυση...σκεφτομαι κ τιποτα...κακο...

Πειτε μου τιποτα θετικο...

 


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα ath_gal1 !

είσαι νεότατη για εμμηνόπαυση, κατά τη γνώμη μου φταίνε οι υψηλές θερμοκρασίες κ τα μπάνια του καλοκαιριού (Εγώ έχω πάντα καθυστέρηση 3-4 ημέρες το καλοκαίρι). Δώσε του λίγο χρόνο γιατί αν αγχώνεσαι, τόσο θα καθυστερεί! καλό υπόλοιπο χωρίς άγχος λοιπόν κ να χαίρεσαι το παιδάκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δε μου εχει ξανασυμβει τοσες μερες ΠΟΤΕ!!σημειωτεων..οτι ειχα παλι εγκυμοσυνη η οποια ηταν εξωμητρια..

Μετα παλι ξαναμεινα κ επεφτε μονο του..κι αυτο το καταλαβαινα φυσικα απ τις χοριακες


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ath_gal1 είπε:

Καλησπερα...

Ειμαι 42..εχω ενα παιδακι κ τωρα εχω το εξης θεμα!!!

Με κυκλο 28..30 μερες...τωρα ειμαι στην 37..38..χωρις περιοδο..

Επαφες ...5..6.μερες πριν την περιοδο...κ τωρα καθυστερηση...

Εκανα τεστ αρνητικο...με 2 μερες καθυστερηση...

Αν επιασα στο τελος λογικο να μη δειξει...

Σημερα εκανα χοριακη....αναμονη μεχρι τις 6!

Ειμαι να σκασω..

Σκεφτομαι μηπως προεμμηνοπαυση...σκεφτομαι κ τιποτα...κακο...

Πειτε μου τιποτα θετικο...

 

Εισαι 42χρονων πολυ νεα για εμμηνοπαυση....ευχομαι να βγει θετικη η χοριακη το τεστ μπορει να δειξει αρνητικο ακομα κ αν εισαι δεν ειναι καθολου αξιοπιστα μονο η χοριακη θα δειξει! Ευχομαι να γινει αυτο π επιθυμεις! Να σ ζησει το παιδακι σου!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε 1.5 ωρα θα μαθω!!!

Το θεμα ειναι αν ειμαι.....ειναι εντος;;;;

Η παλι τα ιδια;;;

Κ αν δεν ειμαι..;τι μου συμβαινει;


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ath_gal1 είπε:

Σε 1.5 ωρα θα μαθω!!!

Το θεμα ειναι αν ειμαι.....ειναι εντος;;;;

Η παλι τα ιδια;;;

Κ αν δεν ειμαι..;τι μου συμβαινει;

Σου ευχομαι να εισαι κ να ειναι ολα καλα! Αν δεν εισαι να πας στον γυναικολογο σου να σε δει! Μπορει καμια κυστουλα; 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια 

Έχω την ίδια απορία! εγώ μετά από παλινδρομη αδειαθετησα 29 μέρες μετά όπως κ είναι κανονικα ο Κύκλος μ.. Τώρα περιμένω τη δεύτερη περίοδο μετά την αποβολη αλλά έχω 6 μέρες ήδη καθυστέρηση έκανα πριν 2 μέρες τεστ αρνητικό αλλά... Περίμενα με βάση την τελευταία μ περίοδο στις 11 Αυγούστου κ πάλι περίοδο, ήρθα σε επαφή όμως στις 4 Αυγούστου.. Θεωρητικά  μη γόνιμη... Αλλα μετά από την παλινδρομη ούτε κ. Ξέρω τις γόνιμες πλέον.. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Γειά σας κορίτσια 

Έχω την ίδια απορία! εγώ μετά από παλινδρομη αδειαθετησα 29 μέρες μετά όπως κ είναι κανονικα ο Κύκλος μ.. Τώρα περιμένω τη δεύτερη περίοδο μετά την αποβολη αλλά έχω 6 μέρες ήδη καθυστέρηση έκανα πριν 2 μέρες τεστ αρνητικό αλλά... Περίμενα με βάση την τελευταία μ περίοδο στις 11 Αυγούστου κ πάλι περίοδο, ήρθα σε επαφή όμως στις 4 Αυγούστου.. Θεωρητικά  μη γόνιμη... Αλλα μετά από την παλινδρομη ούτε κ. Ξέρω τις γόνιμες πλέον.. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης? 

 

 

Εγώ ακριβώς έτσι έμεινα έγκυος κοπέλα μου και τώρα είμαι αγκαλιά με την κόρη μου στην παραλία! Ωστόσο ο κύκλος αλλάζει πολύ μετά την απόξεση. Εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. said:

Εγώ ακριβώς έτσι έμεινα έγκυος κοπέλα μου και τώρα είμαι αγκαλιά με την κόρη μου στην παραλία! Ωστόσο ο κύκλος αλλάζει πολύ μετά την απόξεση. Εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Μακάρι!! .. Το θέλω τόσο πολύ... Κ σκέφτομαι πως εγώ δεν έχω κάνει καν αποξεση καθάρισα μόνη μέσα σε 7 μέρες ήταν πολύ αρχή!! Τόσο πια να επηρεάστηκα ορμονικα... Κ η πρώτη  περίοδος μ ήρθε κανονικά... Μακάρι να είμαι το θέλουμε τόσο πολυυ:)

Να σου ζήσει η κορούλα σ κ καλά μπάνια :grin: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις σχετικά σταθερό κύκλο, τότε δύσκολο να έχεις μείνει έγκυος τις συγκεκριμμένες ημέρες.Μπορεί η καθυστέρηση να οφείλεται στα μπάνια και στη ζέστη.

Τελικά βγήκε το αποτέλεσμα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 16/8/2019 at 8:22 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σου ευχομαι να εισαι κ να ειναι ολα καλα! Αν δεν εισαι να πας στον γυναικολογο σου να σε δει! Μπορει καμια κυστουλα; 

 

On 17/8/2019 at 12:55 ΠΜ, sunshine83 είπε:

Αν έχεις σχετικά σταθερό κύκλο, τότε δύσκολο να έχεις μείνει έγκυος τις συγκεκριμμένες ημέρες.Μπορεί η καθυστέρηση να οφείλεται στα μπάνια και στη ζέστη.

Τελικά βγήκε το αποτέλεσμα???

Βγηκε αρνητικη...

Μου ρθε τ απογευμα...

Την 37η ..ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ..οσα χρονια εχω περιοδο...εδω κ 30 χρονια περιπου....


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ath_gal1 είπε:

 

Βγηκε αρνητικη...

Μου ρθε τ απογευμα...

Την 37η ..ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ..οσα χρονια εχω περιοδο...εδω κ 30 χρονια περιπου....

Εμεις οταν αρχισαμε να προσπαθουμε για παιδακι τον πρωτο μηνα μ ηρθε την 38η ενω παντα μεχρι τοτε ηταν σταθερος 30-31 ημερων! Ευχομαι αν προσπαθειτε να ερθει συντομα κ το δευτερο!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...