Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσια μ....τι μ κάνετε...εγω ξεκίνησα με αιματοκρίτη 42 κ τώρα έχω 37.8 ...σίδηρο δεν παίρνω...δεν μ χρειάζεται λέει ο ντοκ...ούτε ασβέστιο κ αυτιβλανε από το όριο είναι...πως δεν ξερω.αχαχαχα ..

Εγώ τα ρούχα της μικρής τα έπλυνα όλα στους 30 ...μετά στεγνωτηριο κ μετα σίδερο....πήρα προδερμ κ πλανετ. τα έπλυνα μισά ετσι μισά γιουβέτσι..δεν μπορούσα να καταλήξω σε μυρωδιά γι'αυτό...

Σήμερα έκλεισα την βαλίτσα της πριγκίπισσας μ...ακόμα δεν το πιστεύω κάθομαι λ την χαζεύω....

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ....τι μ κάνετε...εγω ξεκίνησα με αιματοκρίτη 42 κ τώρα έχω 37.8 ...σίδηρο δεν παίρνω...δεν μ χρειάζεται λέει ο ντοκ...ούτε ασβέστιο κ αυτιβλανε από το όριο είναι...πως δεν ξερω.αχαχαχα ..

Εγώ τα ρούχα της μικρής τα έπλυνα όλα στους 30 ...μετά στεγνωτηριο κ μετα σίδερο....πήρα προδερμ κ πλανετ. τα έπλυνα μισά ετσι μισά γιουβέτσι..δεν μπορούσα να καταλήξω σε μυρωδιά γι'αυτό...

Σήμερα έκλεισα την βαλίτσα της πριγκίπισσας μ...ακόμα δεν το πιστεύω κάθομαι λ την χαζεύω....

Μπράβο Ραφαέλα...με το καλό να την ανοίξεις και να τα φορέσει η μπεμπουλα σου!!!!

  • Μου αρέσει 2

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια μ....τι μ κάνετε...εγω ξεκίνησα με αιματοκρίτη 42 κ τώρα έχω 37.8 ...σίδηρο δεν παίρνω...δεν μ χρειάζεται λέει ο ντοκ...ούτε ασβέστιο κ αυτιβλανε από το όριο είναι...πως δεν ξερω.αχαχαχα ..

Εγώ τα ρούχα της μικρής τα έπλυνα όλα στους 30 ...μετά στεγνωτηριο κ μετα σίδερο....πήρα προδερμ κ πλανετ. τα έπλυνα μισά ετσι μισά γιουβέτσι..δεν μπορούσα να καταλήξω σε μυρωδιά γι'αυτό...

Σήμερα έκλεισα την βαλίτσα της πριγκίπισσας μ...ακόμα δεν το πιστεύω κάθομαι λ την χαζεύω....

❤️❤️❤️ Τι όμορφα μωρέ!! Εσύ θα σαι η πρώτη νομίζω ε; 

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Μπράβο Ραφαέλα...με το καλό να την ανοίξεις και να τα φορέσει η μπεμπουλα σου!!!!

Ευχαριστώ αγάπη...κ συ κ ολες μας παναγια μ.

Just now, kastel είπε:

❤️❤️❤️ Τι όμορφα μωρέ!! Εσύ θα σαι η πρώτη νομίζω ε; 

νομίζω εγω κ η ξένη ναι....πρώτα ο θεος παναγια μ να πάνε όλα καλά για όλες μας...χαμος θα γίνει...θα ξενυχτάμε ολες μαζι

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ξένη είπε:

Εγώ έχω στις 23 Μαρτίου...Σάββατο έχω καρδιοτοκογραφο. 

Στις 23 μου είπε θα μου πει πότε θα γεννησουμε...

εμένα θα μ πει στις 17 μ λέει που έχω καρδιτακογραφο κ εγώ....φιλη μ πλησιάζουμε κ οι 2 μας....το έχεις καταλάβει??? καλά θα πάνε τελεια 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εμένα θα μ πει στις 17 μ λέει που έχω καρδιτακογραφο κ εγώ....φιλη μ πλησιάζουμε κ οι 2 μας....το έχεις καταλάβει??? καλά θα πάνε τελεια 

Ανυπομονώ να περάσει αυτός ο μήνας....να ήταν τώρα 6 Απριλίου και θα είχα βγει από το χειρουργείο....Και να είχα δίπλα μου την μπέμπα....Αυτό θα ήθελα!!!

Μη σου πω να έβγαινα από το νοσοκομείο με το μωρό αγκαλιά....χαχαχα


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Ανυπομονώ να περάσει αυτός ο μήνας....να ήταν τώρα 6 Απριλίου και θα είχα βγει από το χειρουργείο....Και να είχα δίπλα μου την μπέμπα....Αυτό θα ήθελα!!!

Μη σου πω να έβγαινα από το νοσοκομείο με το μωρό αγκαλιά....χαχαχα

χαχαχαχαχα καλέ   είμαστε πάρα πολύ κοντά...για ποτέ θα φτάσουμε εκεί καλά καλά...4 βδομάδες για να φύγει ο μήνας θες ...έλα αγάπη μ έχεις περάσει τόσα....εδώ θα κολλήσεις...??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελικά δεν της πήρα φόρεμα και μπαλαρίνες της μπέμπας για την έξοδο μας από το νοσοκομείο....με έπεισαν ότι δεν κάνουν για νεογέννητο...λέω θα την φτιάξω το καλοκαίρι,  με το κωλι έξω θα την έχω,  μόνο φορεματα θα φοράμε....Και θα χύνονται από δω και από κει οι σκατουλες έξω...αηδία...χαχαχαχ

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα καλέ   είμαστε πάρα πολύ κοντά...για ποτέ θα φτάσουμε εκεί καλά καλά...4 βδομάδες για να φύγει ο μήνας θες ...έλα αγάπη μ έχεις περάσει τόσα....εδώ θα κολλήσεις...??? 

Όντως 4 εβδομάδες...Μέχρι να πλυνουμε ρούχα, να τα βρούμε ποια θέλουμε, να κλείσουμε βαλίτσα,  πάει πέρασε....

Τώρα από δω και μετά κάθε εβδομάδα θα υποφέρει ο γιατρός από εμένα....Εκεί θα μπαστακωνομαι και άμα θέλει ας πει και κουβέντα...χαχαχαχ


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Τελικά δεν της πήρα φόρεμα και μπαλαρίνες της μπέμπας για την έξοδο μας από το νοσοκομείο....με έπεισαν ότι δεν κάνουν για νεογέννητο...λέω θα την φτιάξω το καλοκαίρι,  με το κωλι έξω θα την έχω,  μόνο φορεματα θα φοράμε....Και θα χύνονται από δω και από κει οι σκατουλες έξω...αηδία...χαχαχαχ

Όντως 4 εβδομάδες...Μέχρι να πλυνουμε ρούχα, να τα βρούμε ποια θέλουμε, να κλείσουμε βαλίτσα,  πάει πέρασε....

χαχαχαχαχα όλα τα μπούτια στην πίστα για τις κόκκονες μας....εγω τις πήρα ένα φορμακια βελουτέ ασπρο με γιακά.χαχαχαχα ίδιο σκούφο κ γάντια κ παπούτσια αγκαλιάς με στρας παρακαλώ ίδια με την πιπίλα της κ αυτή με στρας επίσης κ το μονόγραμμα της πανω( το καλο που τις θέλω να την βάλει γιατί με ξεφραγκιασε με αυτά τα 2) χαχαχαχαχ 

έλα για να πλένεις παρακλω πολύ...την άλλη βδομάδα περιμένω μα μ πεις τι έκανες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαχαχαχαχα όλα τα μπούτια στην πίστα για τις κόκκονες μας....εγω τις πήρα ένα φορμακια βελουτέ ασπρο με γιακά.χαχαχαχα ίδιο σκούφο κ γάντια κ παπούτσια αγκαλιάς με στρας παρακαλώ ίδια με την πιπίλα της κ αυτή με στρας επίσης κ το μονόγραμμα της πανω( το καλο που τις θέλω να την βάλει γιατί με ξεφραγκιασε με αυτά τα 2) χαχαχαχαχ 

έλα για να πλένεις παρακλω πολύ...την άλλη βδομάδα περιμένω μα μ πεις τι έκανες 

Κατάλαβα.....πήρες πιπίλα και παπουτσάκια από extan bebe....χαχαχχα...

Αν ναι....Θέλω να μου πεις για την πιπίλα,  είναι καλή ποιότητα,  γιατί είδα έκανε 30 ευρω μόνο πιπίλα....


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κατάλαβα.....πήρες πιπίλα και παπουτσάκια από extan bebe....χαχαχχα...

Αν ναι....Θέλω να μου πεις για την πιπίλα,  είναι καλή ποιότητα,  γιατί είδα έκανε 30 ευρω μόνο πιπίλα....

ακριβώς από κει...χαχαχαχα τα λεοπαρ τα μαύρα χρυσό πήρα....μιλάμε έρωτας...

Ναι είναι τις nuk πολύ καλή κ έχει κ Οδηγίες αποστείρωσης μέσα για να μην φύγουν τα στρας τους.( που θέλει κ στρας ο κωλος της ) χαχαχαχαχ 

ααααα επίσης σ έχει κ άλλες μάρκες πιπίλας....ότι θες τους Ρωτάς...πάρε σ λεω...τώρα θα τις πάρω κ την αλυσίδα...αλλα 30 εύρο...αχχαχαχαχαχ χαλάλι τους φιλη μ όλα για πάρτυ τους 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ακριβώς από κει...χαχαχαχα τα λεοπαρ τα μαύρα χρυσό πήρα....μιλάμε έρωτας...

Ναι είναι τις nuk πολύ καλή κ έχει κ Οδηγίες αποστείρωσης μέσα για να μην φύγουν τα στρας τους.( που θέλει κ στρας ο κωλος της ) χαχαχαχαχ 

ααααα επίσης σ έχει κ άλλες μάρκες πιπίλας....ότι θες τους Ρωτάς...πάρε σ λεω...τώρα θα τις πάρω κ την αλυσίδα...αλλα 30 εύρο...αχχαχαχαχαχ χαλάλι τους φιλη μ όλα για πάρτυ τους 

Θα πάρουμε και εμείς....πιπίλα και αλυσίδα,  πως θα βγαίνουμε έξω στις επίσημες εμφανίσεις μας!!!χαχαχα

  • Χαχα 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...