Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Καλημερούδια!

@Vila μου σε ευχαριστώ κορίτσι μου.εσυ πως είσαι?όλα να τα ξεσηκώσεις κορίτσι μου να χαρείς!

Λοιπόν πέρυσι που πήγε ο μικρός πρώτη φορά παιδικό οοοολο τον χειμώνα ήμουν άρρωστη.και τις δύο προηγούμενες φορές που ήμουν έγκυος και δεν προχώρησαν.δεν μου επέτρεπε τπτ να πάρω μόνο μου είχε πει να κάνω πλύση με αλλατονερο.φετος ο μικρός δεν έχει αρρωστήσει γιατί έχει υγρό στο αυτάκι του και του κάνω nasaline πλύσεις. Το ξέρετε το nasaline;υπάρχει και παιδικό και για ενήλικες.ο άντρας μου αρρώστησε αλλά δεν κόλλησα.εκανα τον σταυρό μου.ειχα κάνει το εμβόλιο τον Οκτώβριο.

*δείτε την συσκευή nasaline.θα σας λύσει....την μύτη.:-P

  • Μου αρέσει 2

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Arabella είπε:

 

@Τζινα38 δεν έχω ξανακούσει κάτι αντίστοιχο.Ξέρω ότι το εμβόλιο κατά του ιού της γρίπης, αφορά μόνο τον συγκεκριμένο ιό, ο οποίος βρίσκεται σε έξαρση τον χειμώνα.Τώρα στην εγκυμοσύνη είμαστε έται κι αλλιώς ευάλωτες γιατί το ανοσοποιητικό μας δεν λειτουργεί όπως πριν.Είμαστε ως έγκυοι δυστυχώς στις ευπαθείς ομάδες.Μίλησε με τον γιατρό σου και κάνε το εμβόλιο αν δεν υπάρχει κάποιος άλλος ιατρικός λόγος που δεν σου το επιτρέπει.Μόνο να σε προστατεύσει μπορεί, εσένα και το νινάκι σου.

καλημερα κοριτσι μου...ειναι τσεκαρισμενο οτι δεν με προστατευει το εμβολιο γι αυτο με εντολη της αιματολογου μου δεν το κανω εδω και 3 χρονια.!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

καλημερα κοριτσι μου...ειναι τσεκαρισμενο οτι δεν με προστατευει το εμβολιο γι αυτο με εντολη της αιματολογου μου δεν το κανω εδω και 3 χρονια.!

Καλημέρα κορίτσι!Προφανώς υπάρχουν κατηγορίες ανθρώπων που συμβαίνει αυτό, δεν το γνώριζα.Καλή υγιεινή των χεριών και μακρία απο ασθενείς κι όλα θα πάνε καλά.Ουφ να περάσουν αυτοί οι δύσκολοι μήνες του χειμώνα με τις ιώσεις.

1 hour ago, foroulina είπε:

Καλημερούδια!

@Vila μου σε ευχαριστώ κορίτσι μου.εσυ πως είσαι?όλα να τα ξεσηκώσεις κορίτσι μου να χαρείς!

Λοιπόν πέρυσι που πήγε ο μικρός πρώτη φορά παιδικό οοοολο τον χειμώνα ήμουν άρρωστη.και τις δύο προηγούμενες φορές που ήμουν έγκυος και δεν προχώρησαν.δεν μου επέτρεπε τπτ να πάρω μόνο μου είχε πει να κάνω πλύση με αλλατονερο.φετος ο μικρός δεν έχει αρρωστήσει γιατί έχει υγρό στο αυτάκι του και του κάνω nasaline πλύσεις. Το ξέρετε το nasaline;υπάρχει και παιδικό και για ενήλικες.ο άντρας μου αρρώστησε αλλά δεν κόλλησα.εκανα τον σταυρό μου.ειχα κάνει το εμβόλιο τον Οκτώβριο.

*δείτε την συσκευή nasaline.θα σας λύσει....την μύτη.:-P

Καλημέρα @foroulina μου!Έχω κι εγώ έναν μικρούλη, στην ίδια περίπου ηλικία με τον δικό σου.Απο την περιγραφή αντιλαμβάνομαι οτι είναι αποτελεσματικό το nasaline.Θα το πάρω.Ο ιός της γρίπης διαφέρει πολύ απο ένα κοινό κρυολόγημα.Συνοδεύεται με πονους μυοσκελετικούς, πυρετό υψηλό και γενικότερα η κλινική εικόνα είναι χειρότερη απο εκείνη ενός κρυολογήματος.Αποστάσεις απο ασθενείς, πάσης φύσεως, καλή υγιεινή των χεριών και το εμβόλιο που κάναμε νομίζω θα μας βοηθήσουν να περάσουμε χωρίς να νοσήσουμε τους δύσκολους 3 μήνες που έπονται.

  • Μου αρέσει 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

@Arabella 1 θα σου πω...την πέρασε πέρυσι και ο γιος μου και ο άντρας μου!Και νοσηλεύτηκε κιόλας ο αντρουλης μου!την ημέρα που έκανα και το τεστ εγκυμοσύνης μαλιστα....άστα!!

Δείτε βιντεάκι για το nasaline.θα πάθετε πλάκα.


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Vila είπε:

Κορίτσια μου πόσο χαίρομαι που έχετε ευχάριστα νέα όλες από τον γιατρό!!!!!

@Giwta1411 7η βδομάδα 124 παλμούς, 10η βδομάδα 172 παλμούς!!! Μην σε ανησυχεί καθόλου το μαχητακι σου είναι πολύ καλά!!!!!

Κι εγώ για ψώνια μετά την αυχενική σίγουρα αλλά ξεκίνησα να κοιτάω τι μου αρέσει για να φτιάξω μπάτζετ χαχαχαχα γιατί αλλιώς δε μας βλέπω καλά! Επίσης σκέφτηκα πως αν αποφασίσω μέσα στον Ιανουάριο τι θέλω από τα ακριβά πράγματα που πρέπει να αγοράσουμε ίσως στις εκπτώσεις του Φεβρουαρίου τα πετύχω σε καλές προσφορές.. αχ βρε κορίτσια πόσο τρέλα με πιάνει όμως με αυτά τα μικροσκοπικά ρουχαλακια δε λέγεται! Νομίζω πως μόλις μάθουμε φύλο θα αποτρελαθω και θα σηκώσω την αγορά..... Μπάτζετ επειγόντως!!!!! :D

@Vila Όταν εννοεις ότι τη δεύτερη εβδομάδα οι παλμοί ήταν 124 ..εννοεις ότι ήσουν 7 εβδομάδες και κάτι..Γιατί εμένα 7 και 5 μέρες οι παλμοί είναι 128..αλλά μπορεί η σύλληψη να έγινε και πιο μετά, μου είπε ο γιατρός..και έχω μπερδευτεί..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Εγώ αύριο θα είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς! Έχω πολύ άγχος!! Στις 6εβδ.κ 4ημερες ακούσαμε την καρδούλα (115 παλμοί) και ο γιατρός τα βρήκε όλα φυσιολογικά! Με τον σύντροφό μου έχουμε 8 χρόνια ελεύθερες επαφές αλλά ποτέ δεν προέκυψε, με αποτέλεσμα να έχω πείσει τον εαυτό μου ότι δεν θα κάνουμε παιδί..το καλοκαίρι έκανα μια εγχείρηση που σίγουρα βοήθησε και 28η Οκτωβρίου έγινε η σύλληψη!!!! Χαίρομαι πολύ, αλλά φοβάμαι να το ζήσω μήπως κάτι δεν πάει καλά...!!! Εύχομαι να είμαστε όλες υγιείς και με υγιή εμβρυακια και αργότερα παιδάκια!! Χαίρομαι πολύ για την ομάδα και που μπορούμε να συζητάμε τους προβληματισμούς μας!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Μαριαφι καλώς ήρθες! Να που ήρθε η κατάλληλη στιγμή λοιπόν κ να το μπεμπακι!! Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη! Οσο περνάνε οι εβδομάδες τόσο λιγότερο άγχος θα έχουμε! 

Εγω κορίτσια δεν έχω κάνει ποτέ το εμβόλιο της γρίπης. Σαν τα μωρά τρέμω τα εμβόλια. Αφού δε μου είπε ο γιατρός τπτ δε θα το κάνω. Δε θέλω να το γρουσουζεψω αλλά δε θυμάμαι καν από πότε έχουμε να αρρωστήσουμε με τον άντρα μου. Όπως κ τα μικρά. Καθόλου ευαίσθητα. Έχει κάποια παιδάκια που τα κολλάνε όλα.

Vila μου ακουγεσαι πολύ οργανωτική μπράβο!! Εγώ κ τώρα να ξεκινήσω να ψάχνω, τον τελευταίο μήνα θα τα πάρω όλα! Μυαλο δεν βάζω. Στον μεγάλο μου γέννησα πολύ απρόοπτα στις 36 εβδομάδες ακριβώς. Μόλις είχα αγοράσει κ είχα πλυνει τα πράγματα του μωρου!εμείς είμαστε κ σε φάση αναζήτησης καινούριου σπιτιου οπότε θέλω δε θέλω πρέπει να επιλέξω τελευταία τα δωματια των παιδιών. Δεν ξέρω πόσα δωμάτια θα έχουμε.

  • Μου αρέσει 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, "Gigi" είπε:

Μαριαφι καλώς ήρθες! Να που ήρθε η κατάλληλη στιγμή λοιπόν κ να το μπεμπακι!! Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη! Οσο περνάνε οι εβδομάδες τόσο λιγότερο άγχος θα έχουμε! 

Εγω κορίτσια δεν έχω κάνει ποτέ το εμβόλιο της γρίπης. Σαν τα μωρά τρέμω τα εμβόλια. Αφού δε μου είπε ο γιατρός τπτ δε θα το κάνω. Δε θέλω να το γρουσουζεψω αλλά δε θυμάμαι καν από πότε έχουμε να αρρωστήσουμε με τον άντρα μου. Όπως κ τα μικρά. Καθόλου ευαίσθητα. Έχει κάποια παιδάκια που τα κολλάνε όλα.

Vila μου ακουγεσαι πολύ οργανωτική μπράβο!! Εγώ κ τώρα να ξεκινήσω να ψάχνω, τον τελευταίο μήνα θα τα πάρω όλα! Μυαλο δεν βάζω. Στον μεγάλο μου γέννησα πολύ απρόοπτα στις 36 εβδομάδες ακριβώς. Μόλις είχα αγοράσει κ είχα πλυνει τα πράγματα του μωρου!εμείς είμαστε κ σε φάση αναζήτησης καινούριου σπιτιου οπότε θέλω δε θέλω πρέπει να επιλέξω τελευταία τα δωματια των παιδιών. Δεν ξέρω πόσα δωμάτια θα έχουμε.

Το εμβόλιο, αν και επέμενα να το κάνω γιατί είμαι δασκάλα, ο γιατρός μου είπε μετά το πρώτο τρίμηνο...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, foroulina είπε:

@Arabella 1 θα σου πω...την πέρασε πέρυσι και ο γιος μου και ο άντρας μου!Και νοσηλεύτηκε κιόλας ο αντρουλης μου!την ημέρα που έκανα και το τεστ εγκυμοσύνης μαλιστα....άστα!!

Δείτε βιντεάκι για το nasaline.θα πάθετε πλάκα.

Ωχ κορίτσι μου!Κάθε χρόνο νοσούν χιλιάδες άνθρωποι και το ποσοστό θνησιμότητας είναι επίσης υψηλό.Δυστυχώς είναι πολύ επικίνδυνος ιός και οι ευπαθείς ομάδες διατρέχουν τον κίνδυνο να νοσήσουν πολύ βαριά.Εύχομαι για όλες μας αυτό το δύσκολο διάστημα να περάσει ήρεμα και να μην αρρωστήσουμε.

Just now, Μαρίαφi είπε:

Το εμβόλιο, αν και επέμενα να το κάνω γιατί είμαι δασκάλα, ο γιατρός μου είπε μετά το πρώτο τρίμηνο...

Γεια σου @Μαρίαφi!Καλώς ήρθες!Να έχεις μια ανέφελη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις ένα υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου. Εγώ το εμβόλιο κατά του ιού της γρίπης το είχα κάνει στο 1ο τρίμηνο όταν ημουν έγκυος στον γιό μου και όλα πήγαν τέλεια.Γνωρίζω απο τον γιατρό μου οτι όχι μόνο επιτρέπεται αλλά επιβάλλεται να γίνεται και ότι δεν υπάρχει κάποια αντένδειξη να γίνεται στο 1ο τρίμηνο.Από τον Νοέμβριο μέχρι μέσα Μαρτίου είναι η περίοδος έξαρσης του ιού και η καλύτερη περίοδος εμβολιασμού είναι απο τέλη Σεπτέμβρη μέχρι και τέλη Οκτώβρη.Να φυλάγεσαι όσο μπορείς γιατί μεταδίδεται πολύ εύκολα.

  • Μου αρέσει 3

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μαρίαφi είπε:

Το εμβόλιο, αν και επέμενα να το κάνω γιατί είμαι δασκάλα, ο γιατρός μου είπε μετά το πρώτο τρίμηνο...

Γεια σου ..καλώς ήρθες.. Και εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Κι εγώ δασκάλα είμαι και για αυτό στο πρώτο ραντεβού ο γιατρός μου είπε να το κάνω.. Ο κάθε γιατρός τα δικά λέει όπως βλέπω..

3 ώρες πρίν, Αντζελίνα 30 είπε:

@Vila Όταν εννοεις ότι τη εβδομη εβδομάδα οι παλμοί ήταν 124 ..εννοεις ότι ήσουν 7 εβδομάδες και κάτι..Γιατί εμένα 7 και 5 μέρες οι παλμοί είναι 128..αλλά μπορεί η σύλληψη να έγινε και πιο μετά, μου είπε ο γιατρός..και έχω μπερδευτεί..

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μαρίαφi είπε:

Καλησπέρα! Εγώ αύριο θα είμαι 8 εβδομάδων ακριβώς! Έχω πολύ άγχος!! Στις 6εβδ.κ 4ημερες ακούσαμε την καρδούλα (115 παλμοί) και ο γιατρός τα βρήκε όλα φυσιολογικά! Με τον σύντροφό μου έχουμε 8 χρόνια ελεύθερες επαφές αλλά ποτέ δεν προέκυψε, με αποτέλεσμα να έχω πείσει τον εαυτό μου ότι δεν θα κάνουμε παιδί..το καλοκαίρι έκανα μια εγχείρηση που σίγουρα βοήθησε και 28η Οκτωβρίου έγινε η σύλληψη!!!! Χαίρομαι πολύ, αλλά φοβάμαι να το ζήσω μήπως κάτι δεν πάει καλά...!!! Εύχομαι να είμαστε όλες υγιείς και με υγιή εμβρυακια και αργότερα παιδάκια!! Χαίρομαι πολύ για την ομάδα και που μπορούμε να συζητάμε τους προβληματισμούς μας!

Καλώς ήρθες @Μαρίαφi !!! Με το καλό να έρθει και το δικό σου καλοκαιρινό μπεμπε!!!Κι εγώ μετά από επέμβαση που έκανα το καλοκαίρι κατάφερα μέσα στο τρίμηνο και έμεινα φυσιολογικα έγκυος! Υστεροσκοπηση έκανα και μου βρήκαν πολύποδα, εσύ αν δε γίνομαι αδιάκριτη τι είχες? Έχω φίλες που ακόμα παλεύουν με την υπογονιμότητα και κάθε εμπειρία που οδήγησε σε εγκυμοσύνη είναι πολύ σημαντική για να τους δώσω θάρρος να συνεχίσουν!

Όσο για το εμβόλιο εγώ είμαι της άποψης ότι ακολουθείς κατά γράμμα τον γιατρό σου, εμένα μου το έκανε αμέσως μόλις μάθαμε για την εγκυμοσύνη. Αφού όμως σου είπε να μην το κάνεις πιστεύω πως έτσι πρέπει να γίνει.. αλλά θα πρέπει να προσέχεις παρα πολύ!! 

Εγώ νευριάζω βρε κορίτσια που με βρίσκουν έξω γνωστοί και πρώτη κίνηση να με φιλήσουν.. δεν ξέρουν για την εγκυμοσύνη αλλά ποτέ δε μου άρεσε αυτό το ματς μουτς με τον καθένα και σε περίοδο μάλιστα ιώσεων... Μπορεί να είμαι και υπερβολική αλλά από δω και πέρα θα λέω ααααααχχχχ δε σε φιλάω γιατί είμαι κρυωμενη μη σε κολλήσω... Χαχαχαχα

 

3 ώρες πρίν, Αντζελίνα 30 είπε:

@Vila Όταν εννοεις ότι τη δεύτερη εβδομάδα οι παλμοί ήταν 124 ..εννοεις ότι ήσουν 7 εβδομάδες και κάτι..Γιατί εμένα 7 και 5 μέρες οι παλμοί είναι 128..αλλά μπορεί η σύλληψη να έγινε και πιο μετά, μου είπε ο γιατρός..και έχω μπερδευτεί..

Ήμουν 7w+2d σε σχέση με την τελευταία περίοδο και ο υπέρηχος στις μετρήσεις με έβγαλε ακριβώς 7w που σημαίνει πως κι εμένα η σύλληψη έγινε 2 μέρες αργότερα! Το ίδιο και μετά ακριβώς από 3 εβδομάδες που ξαναπήγα ενώ ήμουν 10w+2d οι μετρήσεις βγήκαν ακριβώς 10w! Μικρές αποκλίσεις υπάρχουν πάντα αλλά μου είπε ο γιατρός μου πως στην αυχενική θα ξεκαθαρίσουν τα πάντα και θα φανεί και ακριβώς η ημερομηνία σύλληψης και με μεγαλύτερη ακρίβεια και η ΠΗΤ!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Γεια σου ..καλώς ήρθες.. Και εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Κι εγώ δασκάλα είμαι και για αυτό στο πρώτο ραντεβού ο γιατρός μου είπε να το κάνω.. Ο κάθε γιατρός τα δικά λέει όπως βλέπω..

 

καλως ηρθες @Μαρίαφi με το καλο το νινακι σου...

κοριτσια και εγω νηπιαγωγος ειμαι αλλα εχω αδεια.... εσας δεν σας εδωσαν αδεια?


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Γεια σου ..καλώς ήρθες.. Και εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Κι εγώ δασκάλα είμαι και για αυτό στο πρώτο ραντεβού ο γιατρός μου είπε να το κάνω.. Ο κάθε γιατρός τα δικά λέει όπως βλέπω..

 

Αυτό είναι γεγονός.Κάθε γιατρός ακολουθεί άλλη τακτική.Κάποιοι δεν το συστήνουν καν.Εγώ είμαι υπερ της πρστασίας μέσω του εμβολιασμού.Κάθε εγκυούλα όμως πρέπει να ακολουθεί τις οδηγίες του γιατρού που έχει επιλέξει.

@Vila κι εμένα δεν μου αρέσουν τα φιλιά, ιδιαίτερα το χειμώνα με τις ιώσεις.Το κολπάκι για να τα αποφεύγεις θεΐκό αχαχαχα.Θα το υιοθετήσω!!!

  • Μου αρέσει 2

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Γεια σου ..καλώς ήρθες.. Και εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Κι εγώ δασκάλα είμαι και για αυτό στο πρώτο ραντεβού ο γιατρός μου είπε να το κάνω.. Ο κάθε γιατρός τα δικά λέει όπως βλέπω..

 

Ισχύει...

 

Just now, Vila είπε:

Καλώς ήρθες @Μαρίαφi !!! Με το καλό να έρθει και το δικό σου καλοκαιρινό μπεμπε!!!Κι εγώ μετά από επέμβαση που έκανα το καλοκαίρι κατάφερα μέσα στο τρίμηνο και έμεινα φυσιολογικα έγκυος! Υστεροσκοπηση έκανα και μου βρήκαν πολύποδα, εσύ αν δε γίνομαι αδιάκριτη τι είχες? Έχω φίλες που ακόμα παλεύουν με την υπογονιμότητα και κάθε εμπειρία που οδήγησε σε εγκυμοσύνη είναι πολύ σημαντική για να τους δώσω θάρρος να συνεχίσουν!

Όσο για το εμβόλιο εγώ είμαι της άποψης ότι ακολουθείς κατά γράμμα τον γιατρό σου, εμένα μου το έκανε αμέσως μόλις μάθαμε για την εγκυμοσύνη. Αφού όμως σου είπε να μην το κάνεις πιστεύω πως έτσι πρέπει να γίνει.. αλλά θα πρέπει να προσέχεις παρα πολύ!! 

Εγώ νευριάζω βρε κορίτσια που με βρίσκουν έξω γνωστοί και πρώτη κίνηση να με φιλήσουν.. δεν ξέρουν για την εγκυμοσύνη αλλά ποτέ δε μου άρεσε αυτό το ματς μουτς με τον καθένα και σε περίοδο μάλιστα ιώσεων... Μπορεί να είμαι και υπερβολική αλλά από δω και πέρα θα λέω ααααααχχχχ δε σε φιλάω γιατί είμαι κρυωμενη μη σε κολλήσω... Χαχαχαχα

 

Ήμουν 7w+2d σε σχέση με την τελευταία περίοδο και ο υπέρηχος στις μετρήσεις με έβγαλε ακριβώς 7w που σημαίνει πως κι εμένα η σύλληψη έγινε 2 μέρες αργότερα! Το ίδιο και μετά ακριβώς από 3 εβδομάδες που ξαναπήγα ενώ ήμουν 10w+2d οι μετρήσεις βγήκαν ακριβώς 10w! Μικρές αποκλίσεις υπάρχουν πάντα αλλά μου είπε ο γιατρός μου πως στην αυχενική θα ξεκαθαρίσουν τα πάντα και θα φανεί και ακριβώς η ημερομηνία σύλληψης και με μεγαλύτερη ακρίβεια και η ΠΗΤ!

Εγώ έκανα λαπαροσκόπηση τον Ιούνιο είχα4 μεγάλα ινωμυωματα και ενδομητριωση που δεν είχε διαγνωστεί νωρίτερα.. ! 

Just now, Τζινα38 είπε:

καλως ηρθες @Μαρίαφi με το καλο το νινακι σου...

κοριτσια και εγω νηπιαγωγος ειμαι αλλα εχω αδεια.... εσας δεν σας εδωσαν αδεια?

 Εγώ είμαι αναπληρώτρια που σημαίνει ότι δεν δικαιούμαι άδεια ακόμα και σε περίπτωση επαπειλούμενης εγκυμοσύνης...!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...