Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΑΥΤΟΑΝΟΣΟ


Recommended Posts

15 ώρες πρίν, Emi** είπε:

Κοιτα απο την στιγμη που κανεις χρηση καποιου φαρμακου σε μεγαλη δοση και για πολυ καιρο μου φαινετε περιεργο να μην υπαρχει εστω και μια απο τις παρενεργειες που αναφερει.

Υπομονη λοιπον.....ολα αυτα θα τα εχουμε εφ ορου ζωης οποτε το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι υπομονη.

Θα τα ξαναπουμε σιγουρα οταν πρωτα ο θεος συμβει το ευχαριστο. 

Τα asacol απο την αρχη  μου δημιουργησαν προβλημα. Δεν εκαναν για μενα. Νομιζω ενα δυο χρονια, ισως παραπανω πρεπει να τα ειχα παρει. Εχουν περασει κ τοσα χρονια κ δεν θυμαμαι. 

 

Μετα δοκιμασα τα salofalk των 500mg. Κ επαιρνα εξι τη μερα. Κ ολα αυτα τα χρονια μ αυτα ειμαι. Αλλα το 2015 που εμεινα εγκυος, μου εδωσαν τα granu stix,κ μ αυτα εμεινα κ τωρα, νομιζω οτι καταργηθηκαν τα αλλα. Γι αυτα μ αφησαν μ αυτα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζησει το παιδάκι σου γλυκιά μου....ευχομαι συντομα να εχουμε νεα ευχάριστα να ανταλλάξουμε και το 20 να είναι μια καλη χρονιά με υγεία και γεμάτες κοιλίτσες με γερα μωράκια για ολες τις γυναίκες που το θέλουν....θελω να πιστεύω και να ελπίζω οτι μια μερα θα πραγματοποιηθεί το όνειρο μου....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, basw2 είπε:

Να σου ζησει το παιδάκι σου γλυκιά μου....ευχομαι συντομα να εχουμε νεα ευχάριστα να ανταλλάξουμε και το 20 να είναι μια καλη χρονιά με υγεία και γεμάτες κοιλίτσες με γερα μωράκια για ολες τις γυναίκες που το θέλουν....θελω να πιστεύω και να ελπίζω οτι μια μερα θα πραγματοποιηθεί το όνειρο μου....

Και βεβαια θα πραγματοποιηθει!!!! Ευχομαι να γινει πολυ πολυ συντομα!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...