Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, bcd18 είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια! Γράφω εκ μέρους φίλης που προσπαθησε να κάνει εγγραφή και δεν τα κατάφερε. Ενώ συμπληρώνει κανονικά, δεν λαμβάνει εμαιλ.

      ειναι 47 και έκανε δυο εμβρυομεταφορες με δικά της με αρνητική χοριακη. Τωρα σκέφτονται να προχωρήσουν με δωρεάν ωαρίων.
      Ποια είναι η διαδικασία; 

      Ο γιατρος της είπε ότι εδώ θα πρέπει να βρεθεί κοπέλα που μπορεί να περάσουν και κάποιοι μηνες.. αλλιώς στην Ισπανία υπαρχει τράπεζα . δεν ξερει πως να προχωρήσει, δηλ από εδώ ή από Ισπανία. Γενικά αν μπορεί κάποια κοπέλα να μας δώσει πληροφορίες 

      σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! 

       

       

       

      Καλή επιτυχία στη φίλη σου! Ας ξεκινήσει με μια έρευνα στα Ivf εδώ στην Ελλάδα, να δει τι θα της πούνε.. εμένα μου είχαν πει για ένα τρίμηνο αναμονή και τελικά έκανα ετ σε δύο μήνες. Αν θέλει κι άλλες πληροφορίες, πολύ ευχαρίστως να της απαντήσω σε ο,τι ξέρω. Εγώ έχω 10 μηνών δίδυμα με δωρεά.

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 30/12/2022 at 10:36 ΜΜ, Fofi! είπε:

Κοριτσια που χαθηκατε??χρονια πολλα με υγεια το νεο ετος...τι κανουν τα παιδακια σας?

Καλη  χρονια κοριτσια μου!!!Τι κανετε;;Τα μικρα σας;Εμεις πηραμε κ την πρωτη μας αντιβιωση μεσα στις γιορτες αλλα τωρα ειμαστε καλα!Εσεις;;


C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2023 at 9:11 ΠΜ, Dinakim είπε:

Καλη  χρονια κοριτσια μου!!!Τι κανετε;;Τα μικρα σας;Εμεις πηραμε κ την πρωτη μας αντιβιωση μεσα στις γιορτες αλλα τωρα ειμαστε καλα!Εσεις;;

Καλα ειμαστε...πρωτη?????ααα μια χαρα σας βρισκω....εμεις τελειωσαμε το 2022 με 3 αντιβιωσεις...δεν την πηαγινω σχολειο μξν ξανα κολλησει κατι...παραδοξως καλα μου εκοψε και απο μονη της το παμπερς.....εχουμε και κανενα μηνα καναμε κρεββατι την κουνια της....ειμαστε καλα...εσεις?

Link to comment
Share on other sites

On 30/12/2022 at 10:36 ΜΜ, Fofi! είπε:

Κοριτσια που χαθηκατε??χρονια πολλα με υγεια το νεο ετος...τι κανουν τα παιδακια σας?

Καλη χρόνια με υγεια να έχουμε!!εμεις σταματήσαμε το σχολείο για τον χειμώνα!φτανει άλλο με τις ιώσεις!εμενα πίσω στην ανάπτυξη!απο Μάρτιο τωρα ξανά δεν πειράζει δεν χάνουν τον πανεπιστήμιο!παιδικες χαρές τωρα και βόλτες!εμεις πάνα δεν βγάλαμε ακομη απο το καλοκαίρι αμα είναι ετοιμος δεν τον πιέζω!απο ομιλία εμενα κάθε μέρα λέει και κάτι καινουργιο!μαμα μπαμπα δεν έχει πει αλλα λέξεις πολλές και τα ζωάκια όλα και πως κάνουν!μας λείπει ο επικοινωνιακός λόγος ακομη!!πιστευω σιγά σιγά κάτι θα καταφέρουμε!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angelina87 είπε:

Καλη χρόνια με υγεια να έχουμε!!εμεις σταματήσαμε το σχολείο για τον χειμώνα!φτανει άλλο με τις ιώσεις!εμενα πίσω στην ανάπτυξη!απο Μάρτιο τωρα ξανά δεν πειράζει δεν χάνουν τον πανεπιστήμιο!παιδικες χαρές τωρα και βόλτες!εμεις πάνα δεν βγάλαμε ακομη απο το καλοκαίρι αμα είναι ετοιμος δεν τον πιέζω!απο ομιλία εμενα κάθε μέρα λέει και κάτι καινουργιο!μαμα μπαμπα δεν έχει πει αλλα λέξεις πολλές και τα ζωάκια όλα και πως κάνουν!μας λείπει ο επικοινωνιακός λόγος ακομη!!πιστευω σιγά σιγά κάτι θα καταφέρουμε!!

Μια χαρα σας βρισκω και εσας...και εγω ελεγα απο ανοιξη να την ξεκινησω πανα αλλα απο μονη της μου λεει μια μερα μαμα τουαλετα και το συνεχισε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια πως τα κρατατε σπιτι;;;;;;;Εμενα οποτε την κραταω κ ειδικα αν ειναι οι αδερφες της στο σχολειο κανει χαμο,βαριεται,γκρινιαζει,δε στεκεται πουθενα!!!Γι’αυτο την εστειλα…Θα δειξει πως θα παει…
Εμεις την πανα την κοψαμε τον Ιουλιο αλλα οταν ξεκινησε σχολειο τον Σεπτεμβρη αρχισε να βρεχει λιγο το βρακακι της κ μετα να μου ζηταει τουαλετα αλλα το φτιαξαμε με επιβραβευσεις!Το βραδυ ακομα βρεχεται καμια φορα αλλα δεν πειραζει θα στρωσει κ αυτο!!Με τα κιλα πως τα πατε;;Εμενα τωρα με τις ιωσεις ειχε χασει αρκετα κ ειχε πεσει στα 11!!Τωρα παιρνει παλι σιγα σιγα…


C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dinakim είπε:

Βρε κοριτσια πως τα κρατατε σπιτι;;;;;;;Εμενα οποτε την κραταω κ ειδικα αν ειναι οι αδερφες της στο σχολειο κανει χαμο,βαριεται,γκρινιαζει,δε στεκεται πουθενα!!!Γι’αυτο την εστειλα…Θα δειξει πως θα παει…
Εμεις την πανα την κοψαμε τον Ιουλιο αλλα οταν ξεκινησε σχολειο τον Σεπτεμβρη αρχισε να βρεχει λιγο το βρακακι της κ μετα να μου ζηταει τουαλετα αλλα το φτιαξαμε με επιβραβευσεις!Το βραδυ ακομα βρεχεται καμια φορα αλλα δεν πειραζει θα στρωσει κ αυτο!!Με τα κιλα πως τα πατε;;Εμενα τωρα με τις ιωσεις ειχε χασει αρκετα κ ειχε πεσει στα 11!!Τωρα παιρνει παλι σιγα σιγα…

Εμεις δεν εχουμε ακομη αδερφακι οποτε δεν αντιμετωπιζω γκρινοες τετοιες...εμεις ειμαστε στα 14 κιλα αλλα δεν την πηγαινω εδω και 2 μηνες σχολειο....οσο αναφορα την πανα δεν μου βρεχετε το βραδυ..παμε τουαλετα πριν παει για υπνο και το πρωι τρεχουμε παλι για να μην βρεχτει!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Εμεις δεν εχουμε ακομη αδερφακι οποτε δεν αντιμετωπιζω γκρινοες τετοιες...εμεις ειμαστε στα 14 κιλα αλλα δεν την πηγαινω εδω και 2 μηνες σχολειο....οσο αναφορα την πανα δεν μου βρεχετε το βραδυ..παμε τουαλετα πριν παει για υπνο και το πρωι τρεχουμε παλι για να μην βρεχτει!!!

Σουπερ η μικρη!!!Μπραβο σας!!!Θυμαμαια που σκεφτοσασταν για 2ο παιδακι κ ησουν προβληματισμενη!!Τι αποφασισες τελικα;


C5ylp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dinakim είπε:

Σουπερ η μικρη!!!Μπραβο σας!!!Θυμαμαια που σκεφτοσασταν για 2ο παιδακι κ ησουν προβληματισμενη!!Τι αποφασισες τελικα;

Λεμε να ξεκινησουμε οταν μου τελειωσει η περιοδος...νομιζω ποτε δεν θα ειμαι ετοιμη...θελω να εχει μικρη διαφορα με την κορη μου και νομιζω οτι απο το καλοκαιρι και μετα θα ειμαι πολυ καλυτερα με την μικρη...ηδη συννενοουμαστε πολυ καλα...οσο για τον υπνο οκ δεν κοιμομαστε ακομη καλα αλλα αφου ξυπναω που ξυπναω θα ξυπναω για 2...και θα ξεμπερδεψω..βεβαια με πιανει ενας κομπος στο στομαχι γιατι ξερω τι θα βιωσω τωρα αλλα οποτε και να το αποφασισω το ιδιο θα ειναι...ας ελπθσω σε ενα πιο ησυχο 2ο μωρο...επισης φοβαμαι και την αλλαγη..οπως μου λενε ολοι αλλο 1 αλλο 2....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...