Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 7/1/2020 at 2:37 ΜΜ, ΚατεριναΣκ είπε:

Πριν λίγες μέρες έμαθα τα ευχάριστα νέα...Μακαρι να πάνε όλα καλά. 

Ελπίζω να έχουμε πολλές μανουλες και μωράκια Σεπτεμβρίου.

Κατερίνα μου όπως έμαθες και εσύ σήμερα έμαθα και εγώ τα χαρμόσυνα...ελπίζω να έχουμε και τα άλλα μας κορίτσια και να ξεκινήσει το πρωτόγνωρο ταξίδι μας....

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Κατερίνα μου όπως έμαθες και εσύ σήμερα έμαθα και εγώ τα χαρμόσυνα...ελπίζω να έχουμε και τα άλλα μας κορίτσια και να ξεκινήσει το πρωτόγνωρο ταξίδι μας....

Καλώς ήρθες κορίτσι μου. Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Δευτέρα θα πας για υπέρηχο? Εγώ περιμένω τώρα το απόγευμα τα αποτελέσματα της 2η χοριακης και θα μιλήσω με την γιατρό να δούμε πότε θα πάω και εγώ για υπέρηχο...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Θα πάω αύριο ενδοκρινολογο και Δευτέρα για υπέρηχο...να συνεχίσω το φυλλικο μου είπε...Τώρα δεν ξέρω αν θα μου δώσει και άλλες βιταμίνες...

Λογικά το φυλλικό μόνο τώρα στην αρχή. και εγώ αυτό συνεχίζω..Έχεις θέμα με θυροειδή? Εμένα μου είπε τελικά η γιατρός να πάω την άλλη Πέμπτη για υπέρηχο.. γιατί τόσο αργά μωρέ?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

ΈΧΩ θυρεοειδή εδώ και χρόνια και παίρνω αγωγή οπότε τώρα πρέπει να προσέχουμε πάρα πολύ τις τιμές γιατί επηρεάζεται αρνητικά μια εγκυμοσύνη αν δεν είναι ρυθμισμενος...Και εμένα η Δευτέρα ν σου πω την αλήθεια βουνο μου φαίνεται.. Δεν περνάνε οι μέρες....μακάρι να πάνε όλα καλά...θα ακούσουν και καρδούλα Τώρα?διάβαζα στην 6 εβδομάδα ακούνε και καρδιά...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Fofi29 είπε:

ΈΧΩ θυρεοειδή εδώ και χρόνια και παίρνω αγωγή οπότε τώρα πρέπει να προσέχουμε πάρα πολύ τις τιμές γιατί επηρεάζεται αρνητικά μια εγκυμοσύνη αν δεν είναι ρυθμισμενος...Και εμένα η Δευτέρα ν σου πω την αλήθεια βουνο μου φαίνεται.. Δεν περνάνε οι μέρες....μακάρι να πάνε όλα καλά...θα ακούσουν και καρδούλα Τώρα?διάβαζα στην 6 εβδομάδα ακούνε και καρδιά...

Ναι κατάλαβα. Έχει και η κολλητή μου και το ξέρω ότι θέλει προσοχή στην εγκυμοσύνη. Πω πω η Δεύτερα κάπως παλεύετε ακόμα μακάρι να μου έλεγε και εμένα Δευτέρα. Εγώ φαντάσου όταν θα πάω θα είμαι περίπου 6 βδομάδων. 

Κοίτα για την καρδούλα εγώ τον Μάιο που είχα πάει 5 βδομάδων στην αρχή ακούσαμε καρδούλα μετά 7 βδομάδων. Μπορεί να ακούσεις κάπου εκεί από 6 βδομάδων και 4 ημερών πχ ή και 7 βδομάδων και κάτι ημερών. Εινάι ανάλογα...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Καλά αν ακούσω και καρδιά νομίζω θα συγκινηθω κάτι να χτυπάει μέσα μου....

Ναι είναι τέλειο συναίσθημα. Δεν θα το πιστεύεις. Και πάνε τόσο γρήγορα οι παλμοί. :wub: το πρώτο σου? 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , Fofi29 είπε:

Κατερίνα μου πως Είσαι?Εγώ πονάει η κοιλιά μου ακόμη και το στήθος έχει γίνει τέλειο...Ανυπομονώ για αυριο..

Καλά είναι δεν έχω συμπτώματα εγώ ακόμα τίποτα. Βέβαια στην κόρη μου το στήθος με ποναγε πολύ και είχα και πόνους περιόδου αλλά έχω ακούσει ότι στην δεύτερη δεν τα νιώθεις τόσο γιατί έχει ανοίξει η μήτρα και το στήθος είχε πρηστεί πολύ ήδη μια φορά και μάλλον γι'αυτό δεν πονάω.

Αχ τι καλά που θα πας αύριο.. τυχερουλα μπαμ μπαμ σε έβαλε για υπέρηχο..εγώ μέχρι την Πέμπτη έχω ακόμα... όλα καλά θα είναι θα δείς. 

Άντε να μαζευτούμε και άλλες μανουλες Σεπτεμβρίου ...!! Τι γίνεται αυτόν τον μήνα ???:?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...