Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Marilou77 είπε:

Ε μα, αν δεν κανεις το ζαχαρωτο, τι κανεις τοτε χαχαχαχαχα, ευτυχώς που δε μπορούμε να ρθουμε στο παρτι, η Ειρήνη θα ετρωγε τον μικρο πρίγκιπα, χαχαχαχαχα. Έλιωσα στο ειναι ο μικρος σου πρίγκιπας, σε λιγο θα ερθει κ η μικρή πριγκίπισσα, χαμος......!!!!!!!! Βρες τροπο να ανεβασεις φωτο.

Αχαχααχαχαχαχα!έκανα εικόνα την ειρήνη να το τρώει κ ο μικρός να μένει με βλέμμα απορίας!αχαχαχαχα

Just now, Gogo1994 είπε:

Koριτσιααα πήραμε φόρμακιααα χνουδωτά κ ζουζουνιαρικα.εζω ξετρελαθει.κ ο άντρας Μ πήρε κ.μουσικο περιστρεφόμενο για τη κούνια.μπορει ακόμα η κούνια να μην είναι σπίτι αλλαα έχουμε μουσικό περιστρεφόμενο χαχαχα

Με γεια σας Γωγουλα!!!!:x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Koριτσιααα πήραμε φόρμακιααα χνουδωτά κ ζουζουνιαρικα.εζω ξετρελαθει.κ ο άντρας Μ πήρε κ.μουσικο περιστρεφόμενο για τη κούνια.μπορει ακόμα η κούνια να μην είναι σπίτι αλλαα έχουμε μουσικό περιστρεφόμενο χαχαχα

Με γεια σας!

να τα χαρειτε κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

Με γεια σας!

να τα χαρειτε κορίτσι μου!!

@Gogo1994, με γεια σας!!!! Βλεπω κι εσεις βαση προτεραιοτήτων κανετε τα ψώνια σας, πρωτα το περιστρεφόμενο κ μετα η κούνια, χαχαχαχαχα, τουλαχιστον του πηρατε κ φορμακια, μπλε να υποθεσω ε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

@Gogo1994, με γεια σας!!!! Βλεπω κι εσεις βαση προτεραιοτήτων κανετε τα ψώνια σας, πρωτα το περιστρεφόμενο κ μετα η κούνια, χαχαχαχαχα, τουλαχιστον του πηρατε κ φορμακια, μπλε να υποθεσω ε;

Εννοειταιιιι μπλε κ γαλάζια αλλά για να μη λέτε πήρα κ μπεζ κ μια σαλοπεταααα κορίτσια άλλο πράγμα

Είχε κολλήσει ο μπαμπάς με το περιστρεφόμενο 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ομορφα,

μπηκα ξανα να σας διαβασω και ειδα φορμακια και περιστρεφομενα και μικρους πριγκηπες!!!!

@Gogo1994κοριτσακι μου με γεια σας!!!!!!!!! Καλα κι εγω τρελαινομαι με γαλαζιο! Εχω παρατηρησει οτι οι μανουλες εδω με τα κοριτσακια σνομπαρουν ροζ αλλα οι αγορομανουλες ειμαστε φαν γαλαζιο! Εχει αεροστατο κανενα;; Αχ να τα χαρειτε και με το καλο να γεμισουν στρουμπουλα μπουτακια και να μυριζουν μυρωδια μωρου σε λιγο!!! Ο μπαμπας σας το κοβω να βαζει το περιστρεφομενο στο κρεβατι σας χαχαχα! Αν μεσα στη νυχτα ακουσεις καμια μουσικη μην σκιαχτεις!!!!

@MumMaria καταπληκτικη η τουρτα και φυσικα ο μικρος πριγκιπας!!!!!!! Ξερεις τι, μπορεις να τη βαλεις φωτο προφιλ εδω στο φορουμ για μια μερα να τη δουμε!!! Χιχιχιχι!!! Και φυσικα το ζαχαρωτο θα το χλαπακιαζα @Marilou77!! Αν και δεν ειμαι των γλυκων γενικα, τρελαινομαι με τα ζαχαρωτα!!! Αλλα βρε θα το εκανα μην χαλασουν τα δοντια στο παιδι! Θα θυσιαζομουν δηλαδη!!!! Αν εισαι καλος ανθρωπος τελικα ολα τα υπομενεις χαχαχα!

43 minutes ago, Gogo1994 said:

Γλυκούλα μου πια πολύ σε κουράζουν.χαλαρωσε λίγο η στείλε Μ να λύσω εγώ μερικές ασκήσεις θα σε βγάλω ασπροπροσωπη χαχχα.

@Argyroulaκοριτσακι μου ενοχλητικό θα είναι αλλά ότι σου είπε ο γιατρός κάνε ακόμα κ σύσπαση να είναι λίγο ξάπλα θέλει.Ασε κ εγώ στη βόλτα με το αμάξι νιώθω ότι κάποιες φορές σφιγγομαι ίσως από φόβο για λακκούβες.Κ με το αμάξι κούραση ραμολι που λέει κ η @Υβόννη

@MumMaria τι ωραία η σκέψη σου να κάνεις κ δική σου τούρτα Μαράκι Μ.Ποσο μεγαλύτερη αξία έχει.Με πόσο αγάπη θα την ετοιμάσεις.μπραβο κοριτσάκι Μ.Εγω τρελάθηκα μωρέ με τη περιγραφή ότι κάθεται κ βλέπει μπομ Σφουγγαράκη κ γελάει ο γλυκός Μ.

Κορίτσια δε σας είπα ότι πάλι σήμερα τον έβλεπα όνειρο να τον έχω αγκαλίτσα.

Γωγουλα ελα να βοηθησεις ναι!!! Γιατι μου ρουφανε το αιμα οι Γερμανοι χαχαχα!! Αχ ερχεται η μερα και θα τον εχεις αγκαλιτσα τον μικρουλη σου!! Τι καλα που τον βλεπεις στα ονειρα σου!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα,

μπηκα ξανα να σας διαβασω και ειδα φορμακια και περιστρεφομενα και μικρους πριγκηπες!!!!

@Gogo1994κοριτσακι μου με γεια σας!!!!!!!!! Καλα κι εγω τρελαινομαι με γαλαζιο! Εχω παρατηρησει οτι οι μανουλες εδω με τα κοριτσακια σνομπαρουν ροζ αλλα οι αγορομανουλες ειμαστε φαν γαλαζιο! Εχει αεροστατο κανενα;; Αχ να τα χαρειτε και με το καλο να γεμισουν στρουμπουλα μπουτακια και να μυριζουν μυρωδια μωρου σε λιγο!!! Ο μπαμπας σας το κοβω να βαζει το περιστρεφομενο στο κρεβατι σας χαχαχα! Αν μεσα στη νυχτα ακουσεις καμια μουσικη μην σκιαχτεις!!!!

@MumMaria καταπληκτικη η τουρτα και φυσικα ο μικρος πριγκιπας!!!!!!! Ξερεις τι, μπορεις να τη βαλεις φωτο προφιλ εδω στο φορουμ για μια μερα να τη δουμε!!! Χιχιχιχι!!! Και φυσικα το ζαχαρωτο θα το χλαπακιαζα @Marilou77!! Αν και δεν ειμαι των γλυκων γενικα, τρελαινομαι με τα ζαχαρωτα!!! Αλλα βρε θα το εκανα μην χαλασουν τα δοντια στο παιδι! Θα θυσιαζομουν δηλαδη!!!! Αν εισαι καλος ανθρωπος τελικα ολα τα υπομενεις χαχαχα!

Γωγουλα ελα να βοηθησεις ναι!!! Γιατι μου ρουφανε το αιμα οι Γερμανοι χαχαχα!! Αχ ερχεται η μερα και θα τον εχεις αγκαλιτσα τον μικρουλη σου!! Τι καλα που τον βλεπεις στα ονειρα σου!!

Ειρηνακι μουυυ σε υπερευχαριστω κοριτσάκι μου.μυριζουν ηδηηηη μωρουδιλα κ σήμερα που είδα κ το όνειρο λέω κάτσε να πάρω κ φορμακια να τα έχω αγκαλίτσα.εμπρος όλες στο δρόμο που χαραξααα με τα μπλε γλυκά.χαχαχαχα

Το σκέφτηκα κ εγώ ότι μπορει να το χρησιμοποιήσει από τώρα για να κοιμάται εκείνος μη το γέλασες καθόλου


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι ωραια τουρτες, φορμακια...

Εγω σημερα πηγα με τους γονεις μου κ κλεισαμε καροτσι κ κουνια κ μια φωλιτσα γιατι τα ειχε 50% στο mothercare...τρελαθηκα τα ηθελα ολα απο κει μεσα αλλα συγκρατηθηκα...

  • Μου αρέσει 4

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Ειρηνακι μουυυ σε υπερευχαριστω κοριτσάκι μου.μυριζουν ηδηηηη μωρουδιλα κ σήμερα που είδα κ το όνειρο λέω κάτσε να πάρω κ φορμακια να τα έχω αγκαλίτσα.εμπρος όλες στο δρόμο που χαραξααα με τα μπλε γλυκά.χαχαχαχα

Το σκέφτηκα κ εγώ ότι μπορει να το χρησιμοποιήσει από τώρα για να κοιμάται εκείνος μη το γέλασες καθόλου

Πολυ καλα εκανες και πηγες και αγορασες φορμακια!!!!!!! Τα πηρες ολα νουμερακι για την αρχη ή του πηρες και για πιο μετα; Ποτε μας ελεγες μπλε γλυκακια γιατι εχω αγορι και ειναι 16εκ και ποτε τωρα μπλε φορμακια:wub:

Αν το κανει περιμενουμε νεα! Αληθεια τί μουσικη παιζει; Βρηκατε κατι σε Αργυρο ή θα συμβιβαστειτε με παιδικα τραγουδακια; Χιχιχιχιιχ!!

Ο δικος μου αντρας παντως κανει προβες με το καροτσι πώς να βαζει και να βγαζει το μωρο χαχα! Στο ρολο του μωρου εχουμε ενα μαξιλαρι-κουκουβαγια!!! Σημερα ομως το κλεισαμε και το μαζεψαμε το καροτσι μας (οντως γινεται πολυ μικρο και χωραει στο αεροπλανο)! Μπορω να πω ομως οτι εγω στην προβα δεν εβαλα του "παιδιου" καλα τη ζωνη και μου εκανε παρατηρηση χαχαχα! Ερχονται μεγαλες στιγμες!

Just now, Depykal said:

Κοριτσια μου τι ωραια τουρτες, φορμακια...

Εγω σημερα πηγα με τους γονεις μου κ κλεισαμε καροτσι κ κουνια κ μια φωλιτσα γιατι τα ειχε 50% στο mothercare...τρελαθηκα τα ηθελα ολα απο κει μεσα αλλα συγκρατηθηκα...

Καλοριζικαααααααααααα!!!!!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Κοριτσια μου τι ωραια τουρτες, φορμακια...

Εγω σημερα πηγα με τους γονεις μου κ κλεισαμε καροτσι κ κουνια κ μια φωλιτσα γιατι τα ειχε 50% στο mothercare...τρελαθηκα τα ηθελα ολα απο κει μεσα αλλα συγκρατηθηκα...

Με γεια σας κοπέλα μου!τι καλά!!πήρατε τα βαριά,μια χαρά κ 50% τέλεια μου ακούγεται!!να τα χαρείτε!!

Just now, Υβόννη είπε:

Πολυ καλα εκανες και πηγες και αγορασες φορμακια!!!!!!! Τα πηρες ολα νουμερακι για την αρχη ή του πηρες και για πιο μετα; Ποτε μας ελεγες μπλε γλυκακια γιατι εχω αγορι και ειναι 16εκ και ποτε τωρα μπλε φορμακια:wub:

Αν το κανει περιμενουμε νεα! Αληθεια τί μουσικη παιζει; Βρηκατε κατι σε Αργυρο ή θα συμβιβαστειτε με παιδικα τραγουδακια; Χιχιχιχιιχ!!

Ο δικος μου αντρας παντως κανει προβες με το καροτσι πώς να βαζει και να βγαζει το μωρο χαχα! Στο ρολο του μωρου εχουμε ενα μαξιλαρι-κουκουβαγια!!! Σημερα ομως το κλεισαμε και το μαζεψαμε το καροτσι μας (οντως γινεται πολυ μικρο και χωραει στο αεροπλανο)! Μπορω να πω ομως οτι εγω στην προβα δεν εβαλα του "παιδιου" καλα τη ζωνη και μου εκανε παρατηρηση χαχαχα! Ερχονται μεγαλες στιγμες!

Καλοριζικαααααααααααα!!!!!!!!!!

Καλά ο αντρουλης σου όλα τα λεφταααα!η παρατήρηση με πέθανε!!αχαχαχαχαχα.εξπερ θα γίνει μέχρι να γεννηθεί ο διάδοχος!:D

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια πόσο χαίρομαι που κάνετε τα ψώνια σας!

Ανυπομονώ και εγω να ψωνίσω αν πάνε όλα καλά!

Έχω βέβαια τα περισσότερα από την πρώτη μου κόρη αλλά όλα και κάτι καινούργιο θα χρειαστεί!

Εγώ είμαι φαν του ρόζ, είναι το αγαπημένο μου χρώμα!

 

 

  • Μου αρέσει 3

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria said:

Με γεια σας κοπέλα μου!τι καλά!!πήρατε τα βαριά,μια χαρά κ 50% τέλεια μου ακούγεται!!να τα χαρείτε!!

Καλά ο αντρουλης σου όλα τα λεφταααα!η παρατήρηση με πέθανε!!αχαχαχαχαχα.εξπερ θα γίνει μέχρι να γεννηθεί ο διάδοχος!:D

Βρε συμπεθερουλα πώς να βαλω τη ζωνη στο μαξιλαρι, που δεν εχει χερια και ποδια;;;;;;;;;; Οχι λεει επρεπε να κανω οτι τη βαζω!! Λες γι'αυτο να ειναι ελαφρια τα καροτσια; Για οταν η μαμα  τα φερνει στο κεφαλι του μπαμπα; Χιχιχιιχιχιχιχι!!!

Just now, fairy-mary said:

Αχ κορίτσια πόσο χαίρομαι που κάνετε τα ψώνια σας!

Ανυπομονώ και εγω να ψωνίσω αν πάνε όλα καλά!

Έχω βέβαια τα περισσότερα από την πρώτη μου κόρη αλλά όλα και κάτι καινούργιο θα χρειαστεί!

Εγώ είμαι φαν του ρόζ, είναι το αγαπημένο μου χρώμα!

 

 

Ναι επιτελους μια μαμα ροζ!!!!!!!! Βεβαια επειδη η μικρουλα σου η τωρινη θα ερθει χειμωνα και η αλλη κουκλα σου ειναι Μαρτιο, ισως χρειαστεις καποια της αρχης, οποτε ναι κατι θα ψωνισεις κι εσυ κοριτσακι μου με το καλο σε λιγες μερουλες!!!

  • Χαχα 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Πολυ καλα εκανες και πηγες και αγορασες φορμακια!!!!!!! Τα πηρες ολα νουμερακι για την αρχη ή του πηρες και για πιο μετα; Ποτε μας ελεγες μπλε γλυκακια γιατι εχω αγορι και ειναι 16εκ και ποτε τωρα μπλε φορμακια:wub:

Αν το κανει περιμενουμε νεα! Αληθεια τί μουσικη παιζει; Βρηκατε κατι σε Αργυρο ή θα συμβιβαστειτε με παιδικα τραγουδακια; Χιχιχιχιιχ!!

Ο δικος μου αντρας παντως κανει προβες με το καροτσι πώς να βαζει και να βγαζει το μωρο χαχα! Στο ρολο του μωρου εχουμε ενα μαξιλαρι-κουκουβαγια!!! Σημερα ομως το κλεισαμε και το μαζεψαμε το καροτσι μας (οντως γινεται πολυ μικρο και χωραει στο αεροπλανο)! Μπορω να πω ομως οτι εγω στην προβα δεν εβαλα του "παιδιου" καλα τη ζωνη και μου εκανε παρατηρηση χαχαχα! Ερχονται μεγαλες στιγμες!

Καλοριζικαααααααααααα!!!!!!!!!!

Δεν εδεσες σωσταααα το μαξιλάρι? Εεεε όχι.χαχαχαχ καλέ έχουν πολύ πλακααα .Ειρήνη ήδη μου είπε να το ανοίξουμε αυτοοο να δούμε πως λειτουργεί χαχαχα

Τώρα παίρνει αργυρο το περιστρεφόμενο? Αναρωτιέμαι...

Νουμερακι πήρα 1-3 το 0-1 είναι πολύ μικρά όλοι αυτό μου πρότειναν

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μόλις γυρίσαμε από το γιατρό! Λοιπόν το αμνιακό μειώθηκε από 8 πήγε 6 η λίμνη και το σύνολο 14 με ανώτατο όριο το 25 οπότε είμαστε μια χαρά από αυτό!

Ο γιατρός μου λέει ότι δεν είναι τίποτα αυτό στο κεφαλακι σαν εύρημα και το μωρό είναι μια χαρά αλλά αν είναι να με φάει το άγχος και θέλω, να κάνω αμνιο ή νιπτ! Ολα αυτα μου τα είπε πριν μετρήσουμε το αμνιακο.. Μετά που τον ρώτησα αν συνεχίζουμε να μιλάμε για περαιτέρω εξετάσεις μου είπε όχι εφόσον το αμνιακο είναι καλό με ένα εύρημα δεν κάνουμε κάτι.. 

Είμαι πολύ ανακουφισμενη με το αμνιακο και μάλλον η διατροφή μου απέδωσε!! Τώρα είπε θα δει τον εμβρυολόγο Δευτέρα πρωί στο μαιευτήριο και θα του μιλήσει για τα νέα και ίσως να ξαναδούμε μαζί του το κεφαλακι με υπέρηχο άλλη μια φορά πριν τη Γ επιπέδου γιατί στου γιατρού μου το μηχάνημα δεν γίνεται.. 

Τώρα θα δούμε τη Δεύτερα τι θα πει και ο άλλος και αν εξακολουθεί να συστήνει αμνιο! 

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Κοριτσια μου τι ωραια τουρτες, φορμακια...

Εγω σημερα πηγα με τους γονεις μου κ κλεισαμε καροτσι κ κουνια κ μια φωλιτσα γιατι τα ειχε 50% στο mothercare...τρελαθηκα τα ηθελα ολα απο κει μεσα αλλα συγκρατηθηκα...

Φανταστικαααα κορίτσι μου ναι κ εγώ όλα τα ήθελα.μεγειααα

Just now, fairy-mary είπε:

Αχ κορίτσια πόσο χαίρομαι που κάνετε τα ψώνια σας!

Ανυπομονώ και εγω να ψωνίσω αν πάνε όλα καλά!

Έχω βέβαια τα περισσότερα από την πρώτη μου κόρη αλλά όλα και κάτι καινούργιο θα χρειαστεί!

Εγώ είμαι φαν του ρόζ, είναι το αγαπημένο μου χρώμα!

 

 

Πρέπει να πιστέψουμε κοριτσάκι μου στο θαύμα κ εγώ τα παίρνω κ μέσα μου βαθιά έχω φόβο.ασεε μη ψάχνεις μέχρι να τα δούμε τα θαυματακια μας θα τρελαθουμε.

 

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου μόλις γυρίσαμε από το γιατρό! Λοιπόν το αμνιακό μειώθηκε από 8 πήγε 6 η λίμνη και το σύνολο 14 με ανώτατο όριο το 25 οπότε είμαστε μια χαρά από αυτό!

Ο γιατρός μου λέει ότι δεν είναι τίποτα αυτό στο κεφαλακι σαν εύρημα και το μωρό είναι μια χαρά αλλά αν είναι να με φάει το άγχος και θέλω, να κάνω αμνιο ή νιπτ! Ολα αυτα μου τα είπε πριν μετρήσουμε το αμνιακο.. Μετά που τον ρώτησα αν συνεχίζουμε να μιλάμε για περαιτέρω εξετάσεις μου είπε όχι εφόσον το αμνιακο είναι καλό με ένα εύρημα δεν κάνουμε κάτι.. 

Είμαι πολύ ανακουφισμενη με το αμνιακο και μάλλον η διατροφή μου απέδωσε!! Τώρα είπε θα δει τον εμβρυολόγο Δευτέρα πρωί στο μαιευτήριο και θα του μιλήσει για τα νέα και ίσως να ξαναδούμε μαζί του το κεφαλακι με υπέρηχο άλλη μια φορά πριν τη Γ επιπέδου γιατί στου γιατρού μου το μηχάνημα δεν γίνεται.. 

Τώρα θα δούμε τη Δεύτερα τι θα πει και ο άλλος και αν εξακολουθεί να συστήνει αμνιο! 

 

Πολύ ευχάριστα νέα κοριτσάκι μου.ολα καλά μου ακούγονται.παρε δυναμηη κ θάρρος κ προχωρά με αυτά

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Κορίτσια μου μόλις γυρίσαμε από το γιατρό! Λοιπόν το αμνιακό μειώθηκε από 8 πήγε 6 η λίμνη και το σύνολο 14 με ανώτατο όριο το 25 οπότε είμαστε μια χαρά από αυτό!

Ο γιατρός μου λέει ότι δεν είναι τίποτα αυτό στο κεφαλακι σαν εύρημα και το μωρό είναι μια χαρά αλλά αν είναι να με φάει το άγχος και θέλω, να κάνω αμνιο ή νιπτ! Ολα αυτα μου τα είπε πριν μετρήσουμε το αμνιακο.. Μετά που τον ρώτησα αν συνεχίζουμε να μιλάμε για περαιτέρω εξετάσεις μου είπε όχι εφόσον το αμνιακο είναι καλό με ένα εύρημα δεν κάνουμε κάτι.. 

Είμαι πολύ ανακουφισμενη με το αμνιακο και μάλλον η διατροφή μου απέδωσε!! Τώρα είπε θα δει τον εμβρυολόγο Δευτέρα πρωί στο μαιευτήριο και θα του μιλήσει για τα νέα και ίσως να ξαναδούμε μαζί του το κεφαλακι με υπέρηχο άλλη μια φορά πριν τη Γ επιπέδου γιατί στου γιατρού μου το μηχάνημα δεν γίνεται.. 

Τώρα θα δούμε τη Δεύτερα τι θα πει και ο άλλος και αν εξακολουθεί να συστήνει αμνιο! 

 

Φραουλινο μου σε περιμενα!!!!!! Μπραβο κοριτσι μου με το αμνιακοοοοοο!!!!!!! Τελικα ολα καλα απο κει!! Για τη διατροφη αν θυμαμαι καλα εισαι κι εσυ στην ομαδα πιτουρου ανεξαρτητως εγκυμοσυνης, οποτε ενταξει μπορεις να συνεχισεις τη διατροφουλα σου ηρεμα!

Πολυ ομορφα τα ειπε ο γιατρος σου!!!! Το μωρο ειναι μια χαρα!!!!!!!! Τωρα εννοειται θα δεις κι εσυ τι νιωθεις καλυτερα να κανεις για να εισαι εσυ καλα ψυχολογικα! Οπως τα ειπε ο γιατρος δηλαδη! Παντως πιστευω οταν ξαναδειτε το κεφαλακι, θα ειναι ολα μια χαρα και θα τελειωνει και αυτη η αγωνια.

Πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!! Πρεπει να πηρατε μεγαλη ανασα σημερα

Just now, Gogo1994 said:

Δεν εδεσες σωσταααα το μαξιλάρι? Εεεε όχι.χαχαχαχ καλέ έχουν πολύ πλακααα .Ειρήνη ήδη μου είπε να το ανοίξουμε αυτοοο να δούμε πως λειτουργεί χαχαχα

Τώρα παίρνει αργυρο το περιστρεφόμενο? Αναρωτιέμαι...

Νουμερακι πήρα 1-3 το 0-1 είναι πολύ μικρά όλοι αυτό μου πρότειναν

Τοσα χρονια κι εσυ εψαχνες δωρα, δεν του επαιρνες ενα περιστρεφομενο; Αφου το χαιρεται ο ανθρωπος χαχαχα!!!

Ευχαριστω Γωγουλα μου για το νουμερο. Και τα κοριτσια εδω ειπαν αυτο για νουμερο κι εγω αυτα πηρα για πρωτα. Η μαια ειπε καλυτερα να γυρισουμε τα μανικια παρα να ειναι στριμωγμενα τα μωρακια μας!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...