Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, fairy-mary είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε η γιατρος και μου ειπε οτι τα πρωτα αποτελέσματα είναι φυσιολογικά!!!

Το μωράκι έχει φυσιολογικό καρυότυπο!

Θέλω να κλάψω κορίτσια!

 

Αχ μπράβο ρε κορίτσι μου μπράβο μπράβο.Ποση ανακούφιση ξέχνα τα όλα κ ευχαριστησου το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, fairy-mary είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε η γιατρος και μου ειπε οτι τα πρωτα αποτελέσματα είναι φυσιολογικά!!!

Το μωράκι έχει φυσιολογικό καρυότυπο!

Θέλω να κλάψω κορίτσια!

 

Ουαουυυυ!!! Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα νέα!!!! Είδες σου είπαν την Πέμπτη και τελικά βγήκαν κιόλας! Πόσο χαίρομαι για σένα, τώρα αντε γρήγορα με τον αντρουλη σου να το γιορτάσετε!! Συγχαρητήρια!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε η γιατρος και μου ειπε οτι τα πρωτα αποτελέσματα είναι φυσιολογικά!!!

Το μωράκι έχει φυσιολογικό καρυότυπο!

Θέλω να κλάψω κορίτσια!

 

Ήμουν σίγουρη ❤️ Όλα θα είναι τέλεια και στα υπόλοιπα ❤️

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε η γιατρος και μου ειπε οτι τα πρωτα αποτελέσματα είναι φυσιολογικά!!!

Το μωράκι έχει φυσιολογικό καρυότυπο!

Θέλω να κλάψω κορίτσια!

 

Τέλεια!!! Ειδες; η Παναγία μας; κλαψε κορίτσι μου να σου φυγει, ολο το αγχος που ειχες μαζέψει, αυτα ειναι δακρυα χαράς!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε η γιατρος και μου ειπε οτι τα πρωτα αποτελέσματα είναι φυσιολογικά!!!

Το μωράκι έχει φυσιολογικό καρυότυπο!

Θέλω να κλάψω κορίτσια!

 

Κορίτσι μου!!!! Τέλεια τέλεια τελεια!!! Κλαψε Κλαψε να φύγει όλη η ένταση.... 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, fairy-mary είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε η γιατρος και μου ειπε οτι τα πρωτα αποτελέσματα είναι φυσιολογικά!!!

Το μωράκι έχει φυσιολογικό καρυότυπο!

Θέλω να κλάψω κορίτσια!

 

Τέλεια κοπέλα μ ηρεμησε τώρα γτ μωράκι σ..!! 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαμός στο γκρουπάκι... Μάλλον κόλλησε το Ίντερνετ γιατί δεν εμφανιζόταν τίποτα και τσουπ όλα μαζί τώρα..

Εγω σήμερα είχα το ραντεβού με το γιατρό.. Όλα καλά σε γενικές γραμμές. Ο μπέμπης έφτασε στα 1380 γραμμάρια!! Απίστευτο μου φαίνεται ποσό μεγάλος είναι! Ο τράχηλος οριακός αλλά τλχστον στα ίδια. Στην αγωγή μου μου πρόσθεσε βέβαια και τοκολυτικα αυτή τη φορά. Έχει πάρει καμμιά; Όσον αφορά τος πηχτές βλέννες τον ανησύχησαν λίγο αλλά πήρε δείγμα και είδωμεν..

@fairy-mary τι όμορφα νέα είναι αυτά! Τελικά όλα καλά. Κλάψε να φύγει από μέσα σου και άφησε το πίσω σου. Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου από δω και πέρα..

@Depykal κι εμεις θελουμε το μωρό να μάθει από μικρό. Εγώ το κάμπινγκ το ανακάλυψα φοιτήτρια στο Ποσείδι.. Αλλά ο άντρας μου έκανε από μωρό. Κυρίως Χαλκιδική πάμε εμείς. Τα τελευταία χρόνια αράζουμε στον Αρμενιστή με παρέα αλλά έχουμε πάει και Σανι και Καλαμίτσι. Πιο παλιά είχα πάει κάμπινγκ και στην Ιό. Τότε που ήμουν νιατο.. Ελεύθερο μια φορά έκανα στις Καβουροτρυπες..

 

  • Μου αρέσει 6

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Χαμός στο γκρουπάκι... Μάλλον κόλλησε το Ίντερνετ γιατί δεν εμφανιζόταν τίποτα και τσουπ όλα μαζί τώρα..

Εγω σήμερα είχα το ραντεβού με το γιατρό.. Όλα καλά σε γενικές γραμμές. Ο μπέμπης έφτασε στα 1380 γραμμάρια!! Απίστευτο μου φαίνεται ποσό μεγάλος είναι! Ο τράχηλος οριακός αλλά τλχστον στα ίδια. Στην αγωγή μου μου πρόσθεσε βέβαια και τοκολυτικα αυτή τη φορά. Έχει πάρει καμμιά; Όσον αφορά τος πηχτές βλέννες τον ανησύχησαν λίγο αλλά πήρε δείγμα και είδωμεν..

@fairy-mary τι όμορφα νέα είναι αυτά! Τελικά όλα καλά. Κλάψε να φύγει από μέσα σου και άφησε το πίσω σου. Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου από δω και πέρα..

@Depykal κι εμεις θελουμε το μωρό να μάθει από μικρό. Εγώ το κάμπινγκ το ανακάλυψα φοιτήτρια στο Ποσείδι.. Αλλά ο άντρας μου έκανε από μωρό. Κυρίως Χαλκιδική πάμε εμείς. Τα τελευταία χρόνια αράζουμε στον Αρμενιστή με παρέα αλλά έχουμε πάει και Σανι και Καλαμίτσι. Πιο παλιά είχα πάει κάμπινγκ και στην Ιό. Τότε που ήμουν νιατο.. Ελεύθερο μια φορά έκανα στις Καβουροτρυπες..

 

Ειιιι όντως μεγαλωσεε μπράβο ειρήνη μου για το αντράκι σου.Κ εγώ έχω περιέργεια για τα γραμμάτια του τωρααα.Τη Πέμπτη θα δουμεεε

 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Κοριτσια μολις με πηρε η γιατρος και μου ειπε οτι τα πρωτα αποτελέσματα είναι φυσιολογικά!!!

Το μωράκι έχει φυσιολογικό καρυότυπο!

Θέλω να κλάψω κορίτσια!

 

Μπραβοοοοοο!!!!!!ήμουν σιγουρηηηηη!η Παναγίτσα την προστατεύει!!!!!προσπάθησε να ηρεμήσεις τώρα κ σε λίγες μέρες θα ξεμπερδέψεις τελείως γλυκιά μου!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη!

Δε ξέρετε πόσο με έχετε βοηθήσει!

Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που τα πρώτα αποτελέσματα είναι καλά, ελπίζω να έχω καλά νέα και με τα υπόλοιπα!

Μου έφυγε ένα βάρος , ανυπομονώ να τελειώσουν όλα να ξαναρχίσω τα όνειρα μου για τις μικρές πριγκιπισσές μου!

  • Μου αρέσει 7

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, fairy-mary είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη!

Δε ξέρετε πόσο με έχετε βοηθήσει!

Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που τα πρώτα αποτελέσματα είναι καλά, ελπίζω να έχω καλά νέα και με τα υπόλοιπα!

Μου έφυγε ένα βάρος , ανυπομονώ να τελειώσουν όλα να ξαναρχίσω τα όνειρα μου για τις μικρές πριγκιπισσές μου!

Όλα θα τελειώσουν γλυκιά μου! Και τα υπόλοιπα μια χαρά θα είναι αφού είναι τα πρώτα μην ανησυχείς!! Κοιμήσου επιτέλους ήρεμη και από αύριο συνεχίστε τα σχέδια σας για την όμορφη μπεμπα σας που έρχεται.. :)

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

Χαμός στο γκρουπάκι... Μάλλον κόλλησε το Ίντερνετ γιατί δεν εμφανιζόταν τίποτα και τσουπ όλα μαζί τώρα..

Εγω σήμερα είχα το ραντεβού με το γιατρό.. Όλα καλά σε γενικές γραμμές. Ο μπέμπης έφτασε στα 1380 γραμμάρια!! Απίστευτο μου φαίνεται ποσό μεγάλος είναι! Ο τράχηλος οριακός αλλά τλχστον στα ίδια. Στην αγωγή μου μου πρόσθεσε βέβαια και τοκολυτικα αυτή τη φορά. Έχει πάρει καμμιά; Όσον αφορά τος πηχτές βλέννες τον ανησύχησαν λίγο αλλά πήρε δείγμα και είδωμεν..

@fairy-mary τι όμορφα νέα είναι αυτά! Τελικά όλα καλά. Κλάψε να φύγει από μέσα σου και άφησε το πίσω σου. Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου από δω και πέρα..

@Depykal κι εμεις θελουμε το μωρό να μάθει από μικρό. Εγώ το κάμπινγκ το ανακάλυψα φοιτήτρια στο Ποσείδι.. Αλλά ο άντρας μου έκανε από μωρό. Κυρίως Χαλκιδική πάμε εμείς. Τα τελευταία χρόνια αράζουμε στον Αρμενιστή με παρέα αλλά έχουμε πάει και Σανι και Καλαμίτσι. Πιο παλιά είχα πάει κάμπινγκ και στην Ιό. Τότε που ήμουν νιατο.. Ελεύθερο μια φορά έκανα στις Καβουροτρυπες..

 

Μπεμπαρος ο μικρός τι ωραία.. Και ο τράχηλος στα ίδια τέλεια... Πλησιαζουμε κοπέλα Μ υπομονηηηη

Καλημερα φίλες!! Πως ειστε εγώ κάνω λίγες δουλίτσες σκουπα σφουγγάρισμα κ θ σιδερωσω λίγο γτ τα ρουχα αυτές τις ημέρες τα αλλάζαμε σαν βρακιά χαχα.. Τ πεμπτη τ πρωί έχω ξ τ ραντεβου στ νοσοκομείο κ μετα την τρίτη ξανά στον γιατρό μου!! Ευχομαι να έχετε μια ομορφη μερα!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Μπεμπαρος ο μικρός τι ωραία.. Και ο τράχηλος στα ίδια τέλεια... Πλησιαζουμε κοπέλα Μ υπομονηηηη

Καλημερα φίλες!! Πως ειστε εγώ κάνω λίγες δουλίτσες σκουπα σφουγγάρισμα κ θ σιδερωσω λίγο γτ τα ρουχα αυτές τις ημέρες τα αλλάζαμε σαν βρακιά χαχα.. Τ πεμπτη τ πρωί έχω ξ τ ραντεβου στ νοσοκομείο κ μετα την τρίτη ξανά στον γιατρό μου!! Ευχομαι να έχετε μια ομορφη μερα!! 

Καλημέρα  συμπεθερουλα Πέμπτη κ εγώ μαζί θα δούμε τα καμάρια μας.Σιδερο ε?πωπω καλή επιτυχία χαχαχα

Καλημέρα σε όλες κορίτσια σήμερα μπορώ να πω κοιμήθηκα καλά κ βαθιά φυσικά σηκωνομουν αλλά τουλάχιστον κοιμήθηκα βαθιά.Τι κάνετε εσείς?

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα  συμπεθερουλα Πέμπτη κ εγώ μαζί θα δούμε τα καμάρια μας.Σιδερο ε?πωπω καλή επιτυχία χαχαχα

Καλημέρα σε όλες κορίτσια σήμερα μπορώ να πω κοιμήθηκα καλά κ βαθιά φυσικά σηκωνομουν αλλά τουλάχιστον κοιμήθηκα βαθιά.Τι κάνετε εσείς?

Χαχα ναι παμε πακετο.. Ασε ευτυχώς έχει πεσει λίγο εδώ η θερμοκρασία κ παλευεται αλλά κ παλι με κλιματιστικο


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...εγω εκανα το λαθος κ πηγα λιγο αγορα κατα τις 12, μιλαμε για πολυ ζεστη...τελικα σε ενα μαγαζι πηγα να παρω σεντονια κ μετα πηγα για φαγητο δεν αντεχα αλλο στον ηλιο...

  • Μου αρέσει 3

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...