Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια μου! Τι όμορφα νέα που έχετε... Πράγματι πέρασε ο καιρός.... Κ γω νοσταλγώ πολύ τις ημέρες που πλησίαζε ο καιρός να αντικρίσουμε τα θαυματακια μας .. και τώρα μεγαλώνουν, φωνάζουν, γελούν και μας βγάζουν το λάδι στην κυριολεξία! Χαχαχα. Χαίρομαι πολύ με τα νέα σας που είναι καλά τα παιδάκια μας. Με τα μικροπροβληματακια για κάποια από τα κορίτσια μας, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα είναι περαστικά και το μόνο που θα μείνει θα είναι οι αγωνίες μας. Περάσαμε κ μεις μια ίωση και την κόλλησε μάλλον από την παιδική χαρά. 2 μέρες είχαμε ψηλό πυρετό και 10 μέρες, μπουκωμενη μύτη και πολύ καταρροή.. Αυτή η συσκευή που ρουφάμε τις μυξουλες και ο φυσιολογικός ορός, μας έσωσε κορίτσια. Αλλά ο καημένος ταλαιπωρήθηκε πολύ, δεν κοιμήθηκε σχεδόν καθόλου για 2 συνεχόμενες ημέρες, αφήστε. Έκλαιγα κ γω μαζί του. Τώρα για το mmr που είπε η @Gogo1994, κορίτσι μου, έχω σκέφτομαι να του κάνω το τετραπλό που καλύπτει αυτά του mmr + την ευλογιά και είναι μονοδοσικο. Μας το πρότεινε και αυτό η παιδίατρος μας και θα το κοιτάξω λίγο. Πολύ με αγχωνει αυτό το εμβόλιο, επειδή γενικά ο μικρούλης ανεβαζε πυρετό με όλα τα προηγούμενα εμβόλια και αυτό είναι πιο βαρύ...

Τέλος να σας μεταφέρω και ένα μήνυμα από την Αργυρούλα μας. Σας το παραθέτω αυτολεξεί! Χαχα: "Κορίτσια μου δεν μπορώ να μπω ούτε να σας διαβάσω δεν ξέρω πως τα κατάφερα κι έχω κλειδωθεί και δεν έχει εγκριθεί ακόμα η επανασύνδεση μου εδώ και 3 εβδομάδες. Ελπίζω να βρω άκρη σύντομα γιατί έχω να σας πω πολλά νέα!!! Σας φιλώ!!!"

Αυτή η σεντοναρα και από εμένα! Σας φιλώ προς το παρόν. Σας διαβάζω πάντα και σας έχω στο μυαλό μου. Να είμαστε πάντα καλά και γερές όλες μας, οι οικογένειες μας και πρωτίστως τα παιδάκια μας και τα παιδιά όλου του κόσμου. Φιλάκια πολλά

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια μου ελπίζω να είστε καλά!! Μίλησα κ εγώ με την Αργυρουλα κ προσπαθεί εδώ κ ενα μηνα να συνδεθεί κ δεν μπορεί ωστόσο είπαμε όσες θέλουν να κάνουμε μια ομάδα σε ινσταγκραμ η viber.. Γ ν μιλαμε πιο άμεσα! Όσες θέλουν να το συζητησουμε  .. Φιλακια στα μπεμπακια σας

  • Μου αρέσει 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια μου ελπίζω να είστε καλά!! Μίλησα κ εγώ με την Αργυρουλα κ προσπαθεί εδώ κ ενα μηνα να συνδεθεί κ δεν μπορεί ωστόσο είπαμε όσες θέλουν να κάνουμε μια ομάδα σε ινσταγκραμ η viber.. Γ ν μιλαμε πιο άμεσα! Όσες θέλουν να το συζητησουμε  .. Φιλακια στα μπεμπακια σας

Καλημερα!!πολυ καλη ιδεα! Ειμαι μεσα κ εγω!φιλια σε ολες!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου…κ εγω μεσα ειμαι για την ομαδα..

εμεις περναμε ξανα ουρολοιμοξη..ευτυχως με μικροβιο e-coli γιατι αν ηταν αλλο θα επρεπε να κανουμε κυστεογραφια..πηγαμε σε παιδονεφρολογο κ αφου οι εξετασεις στα νεφρα ηταν καλες ειδε το πουλακι του κ μου ειπε οτι ειναι λιγο κλειστο..μετα την αντιβιωση πρεπει να του το ανοιγω κ να του βαζω μια κρεμα..δεν μπορω καθολου ανατριχιαζω κ μονο στην ιδεα…εσεις κοριτσια που εχετε αγορακια τους ανοιγεται το πουλακι τους;; Κατα τα αλλα με το φαγητο τα παμε χαλια παλι κ με τον υπνο τπυ επισης…δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει…


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια μου ελπίζω να είστε καλά!! Μίλησα κ εγώ με την Αργυρουλα κ προσπαθεί εδώ κ ενα μηνα να συνδεθεί κ δεν μπορεί ωστόσο είπαμε όσες θέλουν να κάνουμε μια ομάδα σε ινσταγκραμ η viber.. Γ ν μιλαμε πιο άμεσα! Όσες θέλουν να το συζητησουμε  .. Φιλακια στα μπεμπακια σας

Θέλω κ εγωωω

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 5/2/2021 at 11:12 ΜΜ, Geo81 είπε:

Εμείς γεννηθήκαμε έτσι λόγω μικροβιου ομωσ ,κ μάλιστα μείναμε καιρό στη Μενν γι αυτό το λόγο ... άνοιξαν το δάκρυικο πόρο και εμείς κάνουμε μασάζ καθημερινά εκεί κατόπιν ιατρικής υπόδειξης βέβαια και καλό πλύσιμο με ορό κ γαζούλα , πριν μια εβδομάδα κάναμε κ υπέρηχο για να δούμε αν θα χρειαστούμε μικρό επέμβαση τελικά αλλά θα επανεκτιμηθεί η κατάσταση όταν θα φτάσει 6 μηνών η μικρή! 
 

Ασχετο κορίτσια έχετε σκεφτεί για βαφτίσεις ; Ημερομηνίες , όνομα θέματα κλπ;

 

On 5/2/2021 at 9:19 ΜΜ, Alexandra P. είπε:

Ο δικός μου δε βγάζει ακόμα δάκρυα.... Βέβαια έχει φραγμενο τον ένα δακρυικο πόρο και βγάζει τσιμπλες συχνά πυκνά. Αλλά κι από το άλλο μάτι δεν βλέπω δάκρυα. Δευτέρα έχω παιδίατρο, θα την ταραξω στις ερωτήσεις πάλι.

Καλησπέρα! Συγνώμη που παρεμβαίνω στη συζήτηση, μου την έβγαλε μετά από αναζήτηση. Ηθελα να ρωτήσω αν έχετε να μου πρότεινετε κάποιο παιδοφθαλμίατρο για φραγμένο δακρυικό πόρο, είναι 8 μηνων ο μπεμπακος μας. Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες και υγεία πάνω από όλα!


aVbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...