Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα τώρα μπήκα πρώτη φορά κ δεν ξέρω αν γράφω σωστά εδώ που είμαι..είναι η πρώτη μου εγκυμοσυνη είμαι στη 5η εβδομαδα κυησης και 4 ημερες και την πεμπτη θα είμαι στην 6η εβδομαδα και έχω την πρώτη επίσκεψη στο γυναικολογο και έχω αρκετό άγχος.

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evitheodorou είπε:

καλησπέρα τώρα μπήκα πρώτη φορά κ δεν ξέρω αν γράφω σωστά εδώ που είμαι..είναι η πρώτη μου εγκυμοσυνη είμαι στη 5η εβδομαδα κυησης και 4 ημερες και την πεμπτη θα είμαι στην 6η εβδομαδα και έχω την πρώτη επίσκεψη στο γυναικολογο και έχω αρκετό άγχος.

Γεια σ εγώ είμαι στην 4η εβδομάδα ακόμα.. Τ ξέρω από την αρχή της σύλληψης χαχα..πήγα στ γιατρό και είδαμε μόνο σάκο.. εμένα είναι η 2η φορά μόνο π η πρώτη ήταν εξωμητρια κυηση.θ δεις σάκο και μωράκι κ ίσως ακούσεις και καρδουλα:)

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

όλα καλά ας μην ανχωνομαστε τότε..εγώ την πεμπτη πάω αντε να δούμε δεν περνάνε και οι μέρες..

Είχες καθόλου συμπτώματα μέχρι τωρα;;


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι κ να ακούμε μόνο καλά..να ρωτήσω τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται.

εσένα σου έχει πει ο γιατρός τι επιτρέπεται κ τι όχι σε φαγητά καφέ γυμναστικη καλλυντικά τέτοια?


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , Evitheodorou είπε:

ναι κ να ακούμε μόνο καλά..να ρωτήσω τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται.

εσένα σου έχει πει ο γιατρός τι επιτρέπεται κ τι όχι σε φαγητά καφέ γυμναστικη καλλυντικά τέτοια?

Εγώ είμαι 26 εσυ;;.μ είπε όχι τόνο,σκουμπρί και γενικά πάστα ψάρια και κονσερβες..1 φορά τ μήνα τ πολύ συκώτι μοσχαρίσιο δεν κάνει περισσότερο.. αλκοόλ εννοείται Όχι άλλα μ είπε μια στο τόσο λίγο κρασάκι η μια μπύρα δεν βλάπτει.. Καλό πλύσιμο σαλατες και φρούτα κ μ είπε έξω να τα αποφευγω για το τοξόπλασμα..Όχι αυγά ωμα Και οστρακοειδη Όχι.. καφε μ είπε 1 με 2 την ημέρα.. Από κρέμες π ανέφερε απλά Όχι με ρετινολη κάτι τέτοιο μ είπε...Όχι βάρος μέχρι 4 κιλά μ είπε να σηκωνω


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!έχω και θυροειδη έχω χασιμοτο και περνώ χαπι tirosint 125 το είπα στον γιατρό κ μου είπε να μην κάνω κάποια εξέταση.θέλει να με δει από κοντά πρώτα.φοβαμαι όμως μην έχει επήρέστει το εμβρυο.ίσως έπρεπε να κάνω εξέταση απ την αρχη εγκυμοσυνης δεν ξέρω η ίσως τα βλεπω όλα υπερβολικά τώρα..


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλά έκανες κ τ ανέφερες.. Εγώ έκανα τις εξετάσεις π μ έγραψε.. Κ εσύ θ κανεις κ θ τ ελέγξετε όλα.. Μην ανχωνεσαιι τ θέμα θα ήταν να είχες κ ν μην έπαιρνες τπτ


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...