Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Είναι πιθανόν να έχω μείνει έγκυος


Recommended Posts

Ναι τώρα την πιστέψαμε ότι είναι έγκυος... εντελώς τυχαία μετά από αυτά που της είπε μια κοπέλα και δεν της άρεσαν.. Και την αποκάλεσε και κομπλεξικη..Και σήμερα έκανε τεστ και βγήκε θετικό μιας που έχει 26 μέρες κύκλο........ για εμένα λες ψέμματα δυστυχώς. Αλλά και στο 0,00000001% αν είσαι έγκυος δυστυχώς θα υποφέρεις με αυτή την αγωγή και με αυτή την ανατροφή που έχεις κι εσύ και το παιδί που θα φέρεις στον κόσμο.. χαρακτηρισμούς εδώ μέσα δεν δεχόμαστε κυρία μου. Και εγώ με τη σειρά μου ποτέ δεν θα σας απαντήσω σε topic...

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δνε είχα λογο να πω ψέμματα για κάτι τόσο σοβαρό και να μην έβγαινε θετικό θα προσπαθούσα πάλι αλλά ήμουν σίγουρη πως θα βγει το ένιωθα και όσο για το παραπάνω θέμα αν διαβάσεις από την αρχή θα δεις πως η συγκεκριμένη κυρία είχε ύφος και τουπέ και πως όλες οι υπόλοιπες ήταν γλυκύτατες και καλοδιαθετες να απαντήσουμε να συζητήσουμε συμπτώματα  μα αυτός είναι και ο σκοπός όχι να γράφω το νιώθω και να μου λένε ήθελα ν α γελάσωγτ η δική μου απάντηση δηλαδή να ειναι μόνο επικριτική? Όπως και να έχει εύχομαι σε όλες τα καλυτερα  και η ανατροφή μου πίστεψε με ειναι άριστη απλά κάποιες φορές άνθρωπος είμαι και θυμώνω όπως και εσύ όπως και όλοι    όσο για το τεστ χθες και σήμερα ήταν η μέρα να αδιαθετησω γιαυτο. Και το πήρα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athanasia3 είπε:

Δνε είχα λογο να πω ψέμματα για κάτι τόσο σοβαρό και να μην έβγαινε θετικό θα προσπαθούσα πάλι αλλά ήμουν σίγουρη πως θα βγει το ένιωθα και όσο για το παραπάνω θέμα αν διαβάσεις από την αρχή θα δεις πως η συγκεκριμένη κυρία είχε ύφος και τουπέ και πως όλες οι υπόλοιπες ήταν γλυκύτατες και καλοδιαθετες να απαντήσουμε να συζητήσουμε συμπτώματα  μα αυτός είναι και ο σκοπός όχι να γράφω το νιώθω και να μου λένε ήθελα ν α γελάσωγτ η δική μου απάντηση δηλαδή να ειναι μόνο επικριτική? Όπως και να έχει εύχομαι σε όλες τα καλυτερα  και η ανατροφή μου πίστεψε με ειναι άριστη απλά κάποιες φορές άνθρωπος είμαι και θυμώνω όπως και εσύ όπως και όλοι    όσο για το τεστ χθες και σήμερα ήταν η μέρα να αδιαθετησω γιαυτο. Και το πήρα 

Άκου , για να το κλείνουμε... Ούτε σε ξέρω και με τις απαντήσεις σου Ούτε με νοιαζει... Εγώ είδα ότι όντως έλεγες ανυποστατα πράγματά που και στην περίπτωση εγκυμοσύνης δεν συνδέονται... ακόμη και φίλες τουλάχιστον 5 με εξωσωματικες με χάπια με εμβρυομεταφορες δεν είχαν κανένα συμπτωμα πριν την καθυστέρηση Ούτε εγώ σε 4 εγκυμοσύνες τώρα εσύ ίσως είσαι ανώτερο ανθρώπινο είδος και εξυπνουλα και τα ένιωσες όλα νωρίς.. δε ξέρω.... το μόνο που ξέρω από τις απαντήσεις σου είναι να σου πω να προβληματιστεις στους 9 μήνες που έχεις μπροστά σου αν έχεις.... δλδ αν μια μαμα στο πάρκο σου πει κάτι που δεν σου αρέσει θα της πεις άντε ρε κομπλεξαρα??? Έτσι θες να γαλούχησεις εσύ ??? Το ήθος και η αγωγή κορίτσι μου δεν φαίνονται σε αυτούς που μας λένε πράγματά που γουστάρουμε Αλλά στο πως φερόμαστε στους ανθρώπους που λενε πράγματά που δεν μας αρέσουν και ας είναι αλήθεια. Εγώ δεν είχα καμία γυναίκα να λέει εσένα κομπλεξικη... εσένα όμως σε είδα να χαρακτηρίζεις λυπηρό. Για εμένα κλείνει εδώ. Καλή συνέχεια ότι και αν είσαι ότι και αν κάνεις...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, eirini73 είπε:

Άκου , για να το κλείνουμε... Ούτε σε ξέρω και με τις απαντήσεις σου Ούτε με νοιαζει... Εγώ είδα ότι όντως έλεγες ανυποστατα πράγματά που και στην περίπτωση εγκυμοσύνης δεν συνδέονται... ακόμη και φίλες τουλάχιστον 5 με εξωσωματικες με χάπια με εμβρυομεταφορες δεν είχαν κανένα συμπτωμα πριν την καθυστέρηση Ούτε εγώ σε 4 εγκυμοσύνες τώρα εσύ ίσως είσαι ανώτερο ανθρώπινο είδος και εξυπνουλα και τα ένιωσες όλα νωρίς.. δε ξέρω.... το μόνο που ξέρω από τις απαντήσεις σου είναι να σου πω να προβληματιστεις στους 9 μήνες που έχεις μπροστά σου αν έχεις.... δλδ αν μια μαμα στο πάρκο σου πει κάτι που δεν σου αρέσει θα της πεις άντε ρε κομπλεξαρα??? Έτσι θες να γαλούχησεις εσύ ??? Το ήθος και η αγωγή κορίτσι μου δεν φαίνονται σε αυτούς που μας λένε πράγματά που γουστάρουμε Αλλά στο πως φερόμαστε στους ανθρώπους που λενε πράγματά που δεν μας αρέσουν και ας είναι αλήθεια. Εγώ δεν είχα καμία γυναίκα να λέει εσένα κομπλεξικη... εσένα όμως σε είδα να χαρακτηρίζεις λυπηρό. Για εμένα κλείνει εδώ. Καλή συνέχεια ότι και αν είσαι ότι και αν κάνεις...

Just now, eirini73 είπε:

Άκου , για να το κλείνουμε... Ούτε σε ξέρω και με τις απαντήσεις σου Ούτε με νοιαζει... Εγώ είδα ότι όντως έλεγες ανυποστατα πράγματά που και στην περίπτωση εγκυμοσύνης δεν συνδέονται... ακόμη και φίλες τουλάχιστον 5 με εξωσωματικες με χάπια με εμβρυομεταφορες δεν είχαν κανένα συμπτωμα πριν την καθυστέρηση Ούτε εγώ σε 4 εγκυμοσύνες τώρα εσύ ίσως είσαι ανώτερο ανθρώπινο είδος και εξυπνουλα και τα ένιωσες όλα νωρίς.. δε ξέρω.... το μόνο που ξέρω από τις απαντήσεις σου είναι να σου πω να προβληματιστεις στους 9 μήνες που έχεις μπροστά σου αν έχεις.... δλδ αν μια μαμα στο πάρκο σου πει κάτι που δεν σου αρέσει θα της πεις άντε ρε κομπλεξαρα??? Έτσι θες να γαλούχησεις εσύ ??? Το ήθος και η αγωγή κορίτσι μου δεν φαίνονται σε αυτούς που μας λένε πράγματά που γουστάρουμε Αλλά στο πως φερόμαστε στους ανθρώπους που λενε πράγματά που δεν μας αρέσουν και ας είναι αλήθεια. Εγώ δεν είχα καμία γυναίκα να λέει εσένα κομπλεξικη... εσένα όμως σε είδα να χαρακτηρίζεις λυπηρό. Για εμένα κλείνει εδώ. Καλή συνέχεια ότι και αν είσαι ότι και αν κάνεις...

Κρινεις εμενα ενώ είσαι βγάζεις απίστευτη κακία δεν πειράζει να είσαι καλά

Just now, Athanasia3 είπε:

Δνε είχα λίγο να πω ψέμματα για κάτι τόσο σοβαρό και να μην έβγαινε θετικό θα προσπαθούσα πάλι αλλά ήμουν σίγουρη πως θα βγει το ένιωθα και όσο για το παραπάνω θέμα αν διαβάσεις από την αρχή θα δεις πως η συγκεκριμένη κυρία είχε ύφος και τουπέ και πως όλες οι υπόλοιπες ήταν γλυκύτατος και καλοδιαθςτςς να απαντήσουμε να συζητήσουμε συμπτώματα  μα αυτός είναι και ο σκοπός όχι να γράφω το νιώθω και να μου λένε ήθελα ν α γελάσωβγτ η δική μου απάντηση δηλαδή να ει αι μόνο επικριτική? Όπως και να έχει εύχομαι σε όλες τα καλυτερα  και η ανατροφή μου πίστεψε με ειναι άριστη απλά κάποιες φορές άνθρωπος είμαι και θυμώνω όπως και εσύ όπως και όλοι    όσο για το τεστ χθες και σήμερα ήταν η μέρα να αδιαθετησω γιαυτο. Και το πήρα 

 

Δηλαδή θες να πεις είμαι η μοναδική στον κόσμο που ειχα πρόωρα συμπτώματα? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Athanasia3 είπε:

❤️Πρώτον κορίτσια  θέλω να πω ότι πριν λίγο έκανα το τεστ και βγήκε θετικο είμαι τοσο χαρούμενη όσο για το παραπάνω θέμα δεν είχα άδικο γτ εγω ζητησ αμι γνώμη αν είχε κάποια συμπτωματα κοινά με έμενα δεν ζήτησα λογοκρισία και γενικά δεν μπορώ τους εγωπαθης ανθρώπους... Χαρακτηριστικά ανάφερε πω Εδώ μέσα  κανείς δεν πρέπ ει να κουνάει το δάχτυλο  και  να κάνει τον γιατρό  και μόνο αυτό έκανε,,,, τεσπα τώρα επιβεβαιωθηκαν και οι κομμαρες και οι εξάψεις στο πρόσωπο και όλα... Σας ευχαριστώ όλες για τα καλοπροαιτερα σχόλια 

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου κοπέλα μου.. να σε ρωτήσω,πόσο χρονών είσαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θα αποχωρήσω από τη ν παρέα σας προχθές βράδυ έκανα εισαγωγή στο νοσοκομείο γτ είχα έναν οξύ πόνο υπέφερα φοβήθηκα. Αρχικά για σκωληκοειδίτιδα τελικά έσπασε μια κύστη και τελικά η κύηση είναι Εξωμητρια πρώτη φορά που το ήθελα τόσο νόμιζα ότι ήταν όλα τόσο απλά:(

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Athanasia3 είπε:

Δυστυχώς θα αποχωρήσω από τη ν παρέα σας προχθές βράδυ έκανα εισαγωγή στο νοσοκομείο γτ είχα έναν οξύ πόνο υπέφερα φοβήθηκα. Αρχικά για σκωληκοειδίτιδα τελικά έσπασε μια κύστη και τελικά η κύηση είναι Εξωμητρια πρώτη φορά που το ήθελα τόσο νόμιζα ότι ήταν όλα τόσο απλά:(

Λυπάμαι Αθανασια μου..έχει ο Θεός,τον επόμενο μήνα :-)

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Αγαπώ αυτό το φόρουμ για τις λογικές φωνές και το επίπεδο που διατηρούν τα περισσότερα μέλη.

Αν όντως σου συνέβει Αθανασία και δεν εισαι τρολ σου  εύχομαι να πάει καλύτερα την επόμενη φορά.

Για το φιλολογικό ενδιαφέρον της κουβέντας άξιζει να ξαβουμε ένα ποστ με τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης. Εγώ πχ ήμουν σίγουρη 4η εβδομάδα. Συγκεκριμένα 3 μέρες πριν την καθυστέρηση ειχα ξαφνικά φοβερή υπνηλία και ερεθισμό στις θηλές. Ήταν κάτι πρωτόγνωρο και ήμουν βέβαιη. 

Μου φαίνεται τόσο περίεργο να μην το καταλαβαίνεις που τα αγαπημένα μου βίντεο στο YouTube είναι τα I didn't know I was pregnant.


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 31/3/2020 at 2:27 ΠΜ, Athanasia3 είπε:

Δυστυχώς θα αποχωρήσω από τη ν παρέα σας προχθές βράδυ έκανα εισαγωγή στο νοσοκομείο γτ είχα έναν οξύ πόνο υπέφερα φοβήθηκα. Αρχικά για σκωληκοειδίτιδα τελικά έσπασε μια κύστη και τελικά η κύηση είναι Εξωμητρια πρώτη φορά που το ήθελα τόσο νόμιζα ότι ήταν όλα τόσο απλά:(

Πώς εξελίχθηκε τ σ είπαν οι γιατροι;;


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...