Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Κοριτσια βοηθεια!!!


Angel91

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια!!!
ειμαι καινούργια στο φορουμ και θα ηθελα την βοηθεια σας!!! Τον Μαιο ειχα θετικο τεστακι στα χερια μου αλλα δυστηχως κατεληξε σε βιοχημικη... :( απογοητευτηκαμε παρα πολυ αλλα ειπαμε να μην το βαλουμε κατω! Θελουμε παρα πολυ να γινουμε γονεις!!! 
Περιμενω περιοδο αύριο κ ειπα σημερα να κανω τεστ να δω μηπως εχουμε κανενα ευχαριστο... 
 εκανα λοιπον ενα τεστ αλλα εβγαλε μια πολυ αχνη γραμμη... τι προτεινετε; 
ελεγα αν εχω καθυστέρηση να κανω χοριακη απο Δευτερα για να μην απογοητευτω...:(  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Angel91 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!!
ειμαι καινούργια στο φορουμ και θα ηθελα την βοηθεια σας!!! Τον Μαιο ειχα θετικο τεστακι στα χερια μου αλλα δυστηχως κατεληξε σε βιοχημικη... :( απογοητευτηκαμε παρα πολυ αλλα ειπαμε να μην το βαλουμε κατω! Θελουμε παρα πολυ να γινουμε γονεις!!! 
Περιμενω περιοδο αύριο κ ειπα σημερα να κανω τεστ να δω μηπως εχουμε κανενα ευχαριστο... 
 εκανα λοιπον ενα τεστ αλλα εβγαλε μια πολυ αχνη γραμμη... τι προτεινετε; 
ελεγα αν εχω καθυστέρηση να κανω χοριακη απο Δευτερα για να μην απογοητευτω...:(  

Μπορείς να το βάλεις στο προφίλ σου; 

Το τεστ ;

Αλλά πρόσεχε να είναι δεξιά η φωτό να μην μπει κάτω από το εικονίδιο σου 

Τι τεστ έκανες;;

Link to comment
Share on other sites

Αν είδες άχνη γραμμή λογικά είσαι έγκυος εκτός κ αν την είδες μετά από ώρα (που δεν το πιστεύω). Άλλο τέστ έχεις? Αν όχι κάνε κατευθείαν χοριακη την πρώτη μέρα καθυστέρησης

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μπορείς να το βάλεις στο προφίλ σου; 

Το τεστ ;

Αλλά πρόσεχε να είναι δεξιά η φωτό να μην μπει κάτω από το εικονίδιο σου 

Τι τεστ έκανες;;

Επίσης πως το κατάλαβες ότι ήταν βιοχημική; Έκανες χοριακη;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μπορείς να το βάλεις στο προφίλ σου; 

Το τεστ ;

Αλλά πρόσεχε να είναι δεξιά η φωτό να μην μπει κάτω από το εικονίδιο σου 

Τι τεστ έκανες;;

Ναι... θα προσπαθησω να το κανω...

εκανα IQ... 

Just now, Ellidr είπε:

Επίσης πως το κατάλαβες ότι ήταν βιοχημική; Έκανες χοριακη;

Ναι... εκανα ηταν ανεβασμενη... 400 και μετα ειδα αιμα και μου ζητησε ο γιατρος να επαναλαβω μετα απο 2 μερες και ειχε πεσει στο μισο και μετα αδιθετησα... 

Just now, mama16 είπε:

Αν είδες άχνη γραμμή λογικά είσαι έγκυος εκτός κ αν την είδες μετά από ώρα (που δεν το πιστεύω). Άλλο τέστ έχεις? Αν όχι κάνε κατευθείαν χοριακη την πρώτη μέρα καθυστέρησης

Οχι... κατ ευθειαν βγηκε... ειναι αχνη αρκετα... δυστηχως δεν ξερω και πως να ανεβαζω φωτο αλλιως θα σας το εδειχνα να μου πειτε τη γνωμη σας...  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου κ εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη αχνό θετικό είχα και ήμουν!! Κάνε αύριο μια χοριακή αν θέλεις που θα εχεις και καθυστέρηση, για να μην έχεις το άγχος όλο το σκ!!  Εύχομαι να έχεις μια τεράστια χοριακή και μια τελειομηνη χαρούμενη εγκυμοσύνη !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου κ εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη αχνό θετικό είχα και ήμουν!! Κάνε αύριο μια χοριακή αν θέλεις που θα εχεις και καθυστέρηση, για να μην έχεις το άγχος όλο το σκ!!  Εύχομαι να έχεις μια τεράστια χοριακή και μια τελειομηνη χαρούμενη εγκυμοσύνη !!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου!!! Να εισαι καλα!!! Και εγω αυτο ευχομαι!!! Μακαρι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel91 said:

Ναι... θα προσπαθησω να το κανω...

εκανα IQ... 

Ναι... εκανα ηταν ανεβασμενη... 400 και μετα ειδα αιμα και μου ζητησε ο γιατρος να επαναλαβω μετα απο 2 μερες και ειχε πεσει στο μισο και μετα αδιθετησα... 

Οχι... κατ ευθειαν βγηκε... ειναι αχνη αρκετα... δυστηχως δεν ξερω και πως να ανεβαζω φωτο αλλιως θα σας το εδειχνα να μου πειτε τη γνωμη σας...  

Στο προφιλ στην cover photo θα πατησεις κ θα κανεις Upload τη φωτογραφια.

 τι εννοεις IQ?

Ευχομαι να εχεις μια τελεια χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κ το αχνό σημαίνει εγκυμοσυνη! 

Οποτε συγχαρητήρια! Κ εύχομαι να πάνε όλα καλα

Αν μπορείς κάνε χοριακη το απογευμα η αύριο το πρωί αλλιώς από βδομάδα. Η μπορείς να πάρεις κ αλλο τεστ μέσα στο σ/κ, ιδανικά άλλη μαρκα

Αν δ παίρνεις φιλισιν, να ξεκινησεις

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Angel91 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!!
ειμαι καινούργια στο φορουμ και θα ηθελα την βοηθεια σας!!! Τον Μαιο ειχα θετικο τεστακι στα χερια μου αλλα δυστηχως κατεληξε σε βιοχημικη... :( απογοητευτηκαμε παρα πολυ αλλα ειπαμε να μην το βαλουμε κατω! Θελουμε παρα πολυ να γινουμε γονεις!!! 
Περιμενω περιοδο αύριο κ ειπα σημερα να κανω τεστ να δω μηπως εχουμε κανενα ευχαριστο... 
 εκανα λοιπον ενα τεστ αλλα εβγαλε μια πολυ αχνη γραμμη... τι προτεινετε; 
ελεγα αν εχω καθυστέρηση να κανω χοριακη απο Δευτερα για να μην απογοητευτω...:(  

Αυτά τ άχνα είναι λίγο μπέρδεμα .αν θες ν πάρεις 2 πάρε της clear blue με το Σταύρο π είναι πιο ξεκάθαρο .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pennymav είπε:

Αυτά τ άχνα είναι λίγο μπέρδεμα .αν θες ν πάρεις 2 πάρε της clear blue με το Σταύρο π είναι πιο ξεκάθαρο .

Ευχαριστω πολυ!!! Οντως αν χρειαστει επομενο θα παρω με σταυρο ισως δειξει καλυτερα!

Just now, vikib είπε:

Κ το αχνό σημαίνει εγκυμοσυνη! 

Οποτε συγχαρητήρια! Κ εύχομαι να πάνε όλα καλα

Αν μπορείς κάνε χοριακη το απογευμα η αύριο το πρωί αλλιώς από βδομάδα. Η μπορείς να πάρεις κ αλλο τεστ μέσα στο σ/κ, ιδανικά άλλη μαρκα

Αν δ παίρνεις φιλισιν, να ξεκινησεις

Αχ μακαρι ειλικρινα... σε ευχαριστω παρα πολυ...

Just now, sofiadu είπε:

Στο προφιλ στην cover photo θα πατησεις κ θα κανεις Upload τη φωτογραφια.

 τι εννοεις IQ?

Ευχομαι να εχεις μια τελεια χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! 

Την ανεβασα πιστευω... ετσι λεγεται η μαρκα IQ...το ελπιζω αληθεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσι μου η αλήθεια είναι Μ αυτά τα άχνα θετικά δεν τα πολύ εμπιστεύομαι 

Καλύτερα να κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη 

Σου εύχομαι να ξεκινάει ένα υπέροχο ταξίδι για σένα 

Καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel91 said:

Ευχαριστω πολυ!!! Οντως αν χρειαστει επομενο θα παρω με σταυρο ισως δειξει καλυτερα!

Αχ μακαρι ειλικρινα... σε ευχαριστω παρα πολυ...

Την ανεβασα πιστευω... ετσι λεγεται η μαρκα IQ...το ελπιζω αληθεια!!!

Ασχετο ωραιο νυχι!! χαχαχ

Κανε κ ενα αυριο να δουμε κ δευτερα χοριακη!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ κορίτσι μου η αλήθεια είναι Μ αυτά τα άχνα θετικά δεν τα πολύ εμπιστεύομαι 

Καλύτερα να κάνεις μια χοριακη να είσαι σίγουρη 

Σου εύχομαι να ξεκινάει ένα υπέροχο ταξίδι για σένα 

Καλή επιτυχία

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου! 
κ εγω δεν τα εμπιστευομαι καθολου... δεν ξερεις αν πρεπει να χαρεις η οχι...! 

Just now, sofiadu είπε:

Ασχετο ωραιο νυχι!! χαχαχ

Κανε κ ενα αυριο να δουμε κ δευτερα χοριακη!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχ ευχαριστω πολυ!!!

ναι αν δεν μου ερθει περιοδος θα κανω το πρωι!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...