Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Πρώτη φορά στον παιδικό σταθμό!


Recommended Posts

1 hour ago, Comet είπε:

Κοριτσακι πολυ πρωινη σε βρισκω.Καλημερα,ταιζεις το μωρο;Εγω μολις γυρισα απο δουλεια και ηρθα και νωρις λογω αργιας.Πεφτω για υπνο αν και σημερα που δεν εχει παιδικο βλεπω να ξυπναω κατα τις 8:30 που ξυπναει ο μεγαλος.Θα δουμε...

Ναι ξύπνησε να φάει και τον έπιασε η κοινωνικότητα του και καθόταν μιλούσε τον άφησα και έπεσα για ύπνο μετά από μια ώρα που γκρινιαξε σηκώθηκα τον κοιμησα! Καλή ξεκούραση να έχεις!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια τα νεα μας δεν είναι καλα άρχισε να βηχει παλι ασταμάτητα και μυξες εμετο και ανέβασε παλι πυρετο την πήγαμε σημερα παλι στο γιατρό τελικα έχουμε πνευμονία αυτην την στιγμή κοιματε πανω μου γιατί μας έπιασε και το αυτι τι να πω τηνεχει παει χαλια. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Γεια σας κοριτσια τα νεα μας δεν είναι καλα άρχισε να βηχει παλι ασταμάτητα και μυξες εμετο και ανέβασε παλι πυρετο την πήγαμε σημερα παλι στο γιατρό τελικα έχουμε πνευμονία αυτην την στιγμή κοιματε πανω μου γιατί μας έπιασε και το αυτι τι να πω τηνεχει παει χαλια. 

Αχ μωρε την καημενουλα.Τι ταλαιπωρια τραβανε.Οποτε ξεκινησατε αντιβιωση;Περαστικα σας,ελπιζω να συνελθετε γρηγορα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2021 at 1:57 ΜΜ, Comet είπε:

Αχ μωρε την καημενουλα.Τι ταλαιπωρια τραβανε.Οποτε ξεκινησατε αντιβιωση;Περαστικα σας,ελπιζω να συνελθετε γρηγορα

Καλησπέρα 2 αντιβίωσης  3φορες την ημερα ενα συμπληρωμα για ενίσχυση του οργανισμού και την Παρασκευή έχουμε παλι γιατρό να την δει πως πάει. Ευτυχως ο πυρετός εφυγε λιγο ο βηχας μας πεδευει πιο πολυ το βραδακι πριν παει για υπνο θα περάσει που θα πάει. Ευχαριστούμε Εντομεταξυ με κόλλησε και εμενα ολη μέρα πανω μου αστα. 

 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλησπέρα 2 αντιβίωσης  3φορες την ημερα ενα συμπληρωμα για ενίσχυση του οργανισμού και την Παρασκευή έχουμε παλι γιατρό να την δει πως πάει. Ευτυχως ο πυρετός εφυγε λιγο ο βηχας μας πεδευει πιο πολυ το βραδακι πριν παει για υπνο θα περάσει που θα πάει. Ευχαριστούμε Εντομεταξυ με κόλλησε και εμενα ολη μέρα πανω μου αστα. 

 

Νομιζω ο βηχας ειναι το χειροτερο,δεν τα αφηνει να ηρεμησουν και να κοιμηθουν.Εμας εκανε πολυ καιρο να μας περασει,ηταν το τελευταιο που εφυγε.Υπομονη μανουλα,τωρα ξεκινησαμε,εχουμε να κολλησουμε κι εμεις πολλα μαζι τους,αυτα μονο να συνερχονται γρηγορα κι εμεις το παλευουμε

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια,τι κανετε;Τα μωρα σας;Εμεις μετα απο εναν ολοκληρο μηνα μαλλον κατι κολλησαμε.Βεβαια δεν ειμαι σιγουρη.Την Παρασκευη το βραδυ του εκανα το αντιγριπικο και απο σημερα το πρωι εχει βηχα και βραχναδα στη φωνη.Οχι πυρετο ακομη.Παιζει να ειναι απο αυτο;Εσεις το εχετε κανει;Κι ο μικρος εχει πολυ γκρινια αλλα οχι κατι αλλο ακομη.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια,τι κανετε;Τα μωρα σας;Εμεις μετα απο εναν ολοκληρο μηνα μαλλον κατι κολλησαμε.Βεβαια δεν ειμαι σιγουρη.Την Παρασκευη το βραδυ του εκανα το αντιγριπικο και απο σημερα το πρωι εχει βηχα και βραχναδα στη φωνη.Οχι πυρετο ακομη.Παιζει να ειναι απο αυτο;Εσεις το εχετε κανει;Κι ο μικρος εχει πολυ γκρινια αλλα οχι κατι αλλο ακομη.

Ελα μωρέ περαστικά σας! Αν και νομίζω ότι είναι από το εμβόλιο και ο μικρός μου έκανε την Πέμπτη εμβόλιο και ήταν δύο μέρες με 37.5 τώρα οκ είναι αλλά έχει ακόμα πολύ γκρίνια! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , ΒαλεντιναΧ είπε:

Ελα μωρέ περαστικά σας! Αν και νομίζω ότι είναι από το εμβόλιο και ο μικρός μου έκανε την Πέμπτη εμβόλιο και ήταν δύο μέρες με 37.5 τώρα οκ είναι αλλά έχει ακόμα πολύ γκρίνια! 

Εκανε 38,4 στις 6.Του δωσα ντεπον και επεσε στο 37.Τωρα του δωσα αλγκοφρεν αν και απυρετος και παω για δουλεια.Ελπιζω να ειναι ενταξει το βραδυ


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Comet είπε:

Εκανε 38,4 στις 6.Του δωσα ντεπον και επεσε στο 37.Τωρα του δωσα αλγκοφρεν αν και απυρετος και παω για δουλεια.Ελπιζω να ειναι ενταξει το βραδυ

Ωχ περαστικά σας. Εμεις δεν το έχουμε κάνει το αντιγρηπικο 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Ωχ περαστικά σας. Εμεις δεν το έχουμε κάνει το αντιγρηπικο 

Ευχαριστουμε.Ειπαμε λογω του παιδικου φετος να το κανουμε.Τελικα ηταν καλα το βραδυ,λιγο βηχα ειχε.Το πρωι εκανε παλι 38 και εκτοτε απυρετος.Του κανα και rapid.  Ηταν αρνητικο.Μας ειπαν οτι αφου εκανε πυρετο θελουν σελφ τεστ πριν επιστρεψει στον παιδικο.Αν ειναι ενταξει αυριο μαλλον την Πεμπτη θα τον παω.Τεταρτη εχω ρεπο.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε;Τα μικρα σας;Εμεις απο σημερα εχουμε πυρετο.37,7 πριν μια ωρα.Του δωσα ντεπον και κοιμαται.(εχει περασει σχεδον μηνας απο την προηγουμενη φορα)Και τωρα η προσπαθεια μου ειναι να μην κολλησει ο μικρος.Ευτυχως αποψε ειναι ο αντρας μου σπιτι οποτε θα εχει το νου του.Δεν θα τους φερω σε επαφη,θα κρατησει η μανα μου το μωρο και ελπιζω αυτη τη φορα να μην κολλησει.Δυστυχως παλι δουλευω πολλες νυχτες,ελπιζω να το περασει ελαφρα οπως τις προηγουμενες φορες,αυριο το απογευμα θα του κανω ραπιντ τεστ.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε;Τα μικρα σας;Εμεις απο σημερα εχουμε πυρετο.37,7 πριν μια ωρα.Του δωσα ντεπον και κοιμαται.(εχει περασει σχεδον μηνας απο την προηγουμενη φορα)Και τωρα η προσπαθεια μου ειναι να μην κολλησει ο μικρος.Ευτυχως αποψε ειναι ο αντρας μου σπιτι οποτε θα εχει το νου του.Δεν θα τους φερω σε επαφη,θα κρατησει η μανα μου το μωρο και ελπιζω αυτη τη φορα να μην κολλησει.Δυστυχως παλι δουλευω πολλες νυχτες,ελπιζω να το περασει ελαφρα οπως τις προηγουμενες φορες,αυριο το απογευμα θα του κανω ραπιντ τεστ.

Ωχ περαστικά σας πάλι μα τι στο καλό είναι αυτό πχια έχω απηυδήσει και εμένα είχαν βήχα μυξες και τα δύο πριν δέκα μέρες πάλι! Κόλλησε η μεγάλη από τον παιδικό και το μωρό από την μεγάλη δεν την κράτησα όμως σπίτι γιατί είχε μόνο βηχαλακι και της έδωσα μόνο σιρόπι για τον βήχα ευτυχώς φυσάει μύτη ποοοολυ καλά έχει 2μηνες που το έμαθε και καθαρίζει καλά και συνέρχεται γρήγορα στον μικρό έκανα μάσκα πιο πολύ προληπτικά μην γινόταν χειρότερα ευτυχώς όλα καλά!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ωχ περαστικά σας πάλι μα τι στο καλό είναι αυτό πχια έχω απηυδήσει και εμένα είχαν βήχα μυξες και τα δύο πριν δέκα μέρες πάλι! Κόλλησε η μεγάλη από τον παιδικό και το μωρό από την μεγάλη δεν την κράτησα όμως σπίτι γιατί είχε μόνο βηχαλακι και της έδωσα μόνο σιρόπι για τον βήχα ευτυχώς φυσάει μύτη ποοοολυ καλά έχει 2μηνες που το έμαθε και καθαρίζει καλά και συνέρχεται γρήγορα στον μικρό έκανα μάσκα πιο πολύ προληπτικά μην γινόταν χειρότερα ευτυχώς όλα καλά!!!!

Ευχαριστουμε!Κι εγω για το μικρο αγχωνομαι περισσοτερο.Και στον παιδικο μου ειπαν μονο αν εχει πυρετο να μην παει.Παντως προς το παρον δεν εχει κατι αλλο και μετα μια ωρα επεσε και τον αφησα απυρετο για το βραδυ.Θα δουμε...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Comet είπε:

Ευχαριστουμε!Κι εγω για το μικρο αγχωνομαι περισσοτερο.Και στον παιδικο μου ειπαν μονο αν εχει πυρετο να μην παει.Παντως προς το παρον δεν εχει κατι αλλο και μετα μια ωρα επεσε και τον αφησα απυρετο για το βραδυ.Θα δουμε...

Αχ άστα να πάνε! Άγχος άγχος! Εύχομαι να μην ανεβάσει να το περάσει στο ποδι


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Αχ άστα να πάνε! Άγχος άγχος! Εύχομαι να μην ανεβάσει να το περάσει στο ποδι

Καλησπερα!Προς το παρον δεν εχει τιποτα,απυρετος και ουτε βηχα ουτε συναχι.Αντε να δουμε.Να του κανω rapid;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...