Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΨΑΧΝΩ PUREGON-ΚΡΗΤΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα... εύχομαι να βρεις σύντομα!! Δεν έχω, απλά σου γράφω για να ανεβει το μνμ σου πάνω στη λίστα γτ είναι τελευταίο και βλέπω να εξαφανίζεται... εύχομαι να το δουν και να σε εξυπηρετήσουν άμεσα!! 

Εσύ τώρα ψάχνεις μόνο στη  Κρήτη??? Είναι σε έλλειψη και ψάχνεις φαρμακείο??? Η ψάχνεις κοπέλα να σ χαρίσει?? 

Αν ειναι σε ελλειψη και θες να ρωτήσω τα φαρμακεια Θεσσαλονικης (επειδή εδώ μενω) ποια έχουν να προμηθευτείς αν υπάρχει χρονικό περιθωριο!!

Φιλιά και με το καλό σύντομα γίνει το όνειρο πραγματικότητα!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, giannaher είπε:

Καλημερα!Α καποια εχει διαθεσιμη Puregon στην Κρητη,να μου στειλει μνμ!

Αχ κορίτσι μου κ εγώ την κοπανησα μέχρι τη τελευταία σταγόνα

Εσύ τι θες ;; 

Συγγνώμη αλλά δε θυμάμαι δεν έχεις τελειώσει με διέγερση;

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Ellidr said:

Αχ κορίτσι μου κ εγώ την κοπανησα μέχρι τη τελευταία σταγόνα

Εσύ τι θες ;; 

Συγγνώμη αλλά δε θυμάμαι δεν έχεις τελειώσει με διέγερση;

Ναι,για εμενα ειναι.Ξεκινησα διεγερση αλλα την 5η μερα βγηκα θετικη στον κοβιντ,αν και εμβολιασμενη (ειχα πονολαιμο και κοπωση και εκανα 2 σελφ τεστ,πηρα το γιατρο και μου ειπε να σταματησω).Η μια 900αρα puregon ομως καταναλωθηκε.Αν ξανακανω διεγερση,θα πρεπει να παρω καινουρια,δεν φτανουν οι μοναδες που εχω σιγουρα.

3 hours ago, enjoy said:

Καλησπέρα... εύχομαι να βρεις σύντομα!! Δεν έχω, απλά σου γράφω για να ανεβει το μνμ σου πάνω στη λίστα γτ είναι τελευταίο και βλέπω να εξαφανίζεται... εύχομαι να το δουν και να σε εξυπηρετήσουν άμεσα!! 

Εσύ τώρα ψάχνεις μόνο στη  Κρήτη??? Είναι σε έλλειψη και ψάχνεις φαρμακείο??? Η ψάχνεις κοπέλα να σ χαρίσει?? 

Αν ειναι σε ελλειψη και θες να ρωτήσω τα φαρμακεια Θεσσαλονικης (επειδή εδώ μενω) ποια έχουν να προμηθευτείς αν υπάρχει χρονικό περιθωριο!!

Φιλιά και με το καλό σύντομα γίνει το όνειρο πραγματικότητα!!

Σ'ευχαριστω πολυ!Οχι,δεν ψαχνω χαρισμα.Ακριβως επειδη ειναι σε ελλειψη στα φαρμακεια,ψαχνω εδω.Απλα επειδη μενω Κρητη και το φαρμακο θελει ψυγειο,νομιζω οτι ειναι καλυτερα να το παρω απο καποια κοπελα που μενει κοντα.Ασε,ειχα ξεκινησει διεγερση και πηγε στραφι η 1 puregon,βγηκα θετικη στον κοβιντ και σταματησα.


 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , giannaher είπε:

Ναι,για εμενα ειναι.Ξεκινησα διεγερση αλλα την 5η μερα βγηκα θετικη στον κοβιντ,αν και εμβολιασμενη (ειχα πονολαιμο και κοπωση και εκανα 2 σελφ τεστ,πηρα το γιατρο και μου ειπε να σταματησω).Η μια 900αρα puregon ομως καταναλωθηκε.Αν ξανακανω διεγερση,θα πρεπει να παρω καινουρια,δεν φτανουν οι μοναδες που εχω σιγουρα.

Σ'ευχαριστω πολυ!Οχι,δεν ψαχνω χαρισμα.Ακριβως επειδη ειναι σε ελλειψη στα φαρμακεια,ψαχνω εδω.Απλα επειδη μενω Κρητη και το φαρμακο θελει ψυγειο,νομιζω οτι ειναι καλυτερα να το παρω απο καποια κοπελα που μενει κοντα.Ασε,ειχα ξεκινησει διεγερση και πηγε στραφι η 1 puregon,βγηκα θετικη στον κοβιντ και σταματησα.

Ναι ρε φίλε τώρα θυμήθηκα 

Τι τρικλοποδιά κ αυτή 

Σου εύχομαι να βρεις 

Αν πέσει κάτι στην αντίληψη μου θα σου πω αμέσως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, giannaher είπε:

Ναι,για εμενα ειναι.Ξεκινησα διεγερση αλλα την 5η μερα βγηκα θετικη στον κοβιντ,αν και εμβολιασμενη (ειχα πονολαιμο και κοπωση και εκανα 2 σελφ τεστ,πηρα το γιατρο και μου ειπε να σταματησω).Η μια 900αρα puregon ομως καταναλωθηκε.Αν ξανακανω διεγερση,θα πρεπει να παρω καινουρια,δεν φτανουν οι μοναδες που εχω σιγουρα.

Σ'ευχαριστω πολυ!Οχι,δεν ψαχνω χαρισμα.Ακριβως επειδη ειναι σε ελλειψη στα φαρμακεια,ψαχνω εδω.Απλα επειδη μενω Κρητη και το φαρμακο θελει ψυγειο,νομιζω οτι ειναι καλυτερα να το παρω απο καποια κοπελα που μενει κοντα.Ασε,ειχα ξεκινησει διεγερση και πηγε στραφι η 1 puregon,βγηκα θετικη στον κοβιντ και σταματησα.

Έλα ρε συ ατυχία.....  πάντως όσον αφορά το ψυγείο μια άλλη κοπέλα ζητούσε κάτι άλλο μια φορά από Κύπρο και τη  εξυπηρετησα από Θεσσαλονίκη... να μην φοβάσαι έτσι και αλλιώς Κρήτη πως φτάνουν Στα φαρμακεία?? Τα στέλνουν ειδικώς συσκευασμένα που αντέχουν έως κάποια 24ωρα κάτι τέτοιο...

Αν δεν βρεις εδώ είμαστε... Πόσο κοστίζει αυτό το φάρμακο???

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, enjoy είπε:

Έλα ρε συ ατυχία.....  πάντως όσον αφορά το ψυγείο μια άλλη κοπέλα ζητούσε κάτι άλλο μια φορά από Κύπρο και τη  εξυπηρετησα από Θεσσαλονίκη... να μην φοβάσαι έτσι και αλλιώς Κρήτη πως φτάνουν Στα φαρμακεία?? Τα στέλνουν ειδικώς συσκευασμένα που αντέχουν έως κάποια 24ωρα κάτι τέτοιο...

Αν δεν βρεις εδώ είμαστε... Πόσο κοστίζει αυτό το φάρμακο???

Έχεις απόλυτο δίκιο.

@giannaher το καλοκαίρι μου έστειλε η @Γιάννα_88από Θεσσαλονίκη menopour. Λεωφορείο από εκεί κ μετά καράβι. Δεν έπαθαν τίποτα.

1 ώρα πρίν, enjoy είπε:

Έλα ρε συ ατυχία.....  πάντως όσον αφορά το ψυγείο μια άλλη κοπέλα ζητούσε κάτι άλλο μια φορά από Κύπρο και τη  εξυπηρετησα από Θεσσαλονίκη... να μην φοβάσαι έτσι και αλλιώς Κρήτη πως φτάνουν Στα φαρμακεία?? Τα στέλνουν ειδικώς συσκευασμένα που αντέχουν έως κάποια 24ωρα κάτι τέτοιο...

Αν δεν βρεις εδώ είμαστε... Πόσο κοστίζει αυτό το φάρμακο???

Ειναι ακριβές οι άτιμες.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραάααα πέρα ως πέρααααααα...που λέει και η @iwanna24 το καλό μου το κορίτσι...

Ευχαριστώ για την απάντηση @νικηαντωνια81...

Με αφορμή την εμπειρία σου!! Να διευκρινίσω σχετικά με την παραγγελια... @giannaher αν θες συνεννοούμαστε και την αναλαμβάνω εγώ δεν υπάρχει θέμα (αν χρειαστεις)!! 

Με την άλλη κοπέλα που εξυπηρέτησα πάντως για να μην υπάρξει οποιοδήποτε πρόβλημα λάθος παραγγελίας, χρέωσης, μεταφοράς, χρονικων οριων και συνεννόησης γενικότερα είχα ρωτήσει διαφορά φαρμακεία που ξερω ότι έχουν διαφορετικές αποθήκες... Και μόλις το βρήκα της έδωσα τα στοιχεία του φαρμακείου και δρομολόγησε η ίδια την παραγγελία μαζί της... Και ενημερώθηκε η ίδια για τιμές χρεώσεις μεταφοράς ημερομηνίες παραδόσεις κάτι για μονάδες έχω πλήρη μεσάνυχτα και εύχομαι να έχει ήδη μωράκι.... κάτι αυτοκόλλητα ήθελε θυμάμαι...

Τα φιλιά μουυυ και όποια κοπέλα διαβάσει το μνμ αυτό και χρειάζεται φάρμακα ας μου στέλνει πμ και να ψάχνω τα φαρμακεία να τους ξεζουμισβ ολους..αχαχαχ.. Δεν έχω κάνει εξωσωματική.... Και δεν ξέρω πολλά άλλα μόνο στην ιδέα να θέλει κάποια να αποκτήσει παιδί και να είναι σε έλλειψη τα φάρμακα με εξοργίζει απίστευτα... να κολλάει εκεί το θέμα!!!

Καλημέραάααα περααα ως περααα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2021 at 8:53 AM, enjoy said:

Καλημέραάααα πέρα ως πέρααααααα...που λέει και η @iwanna24 το καλό μου το κορίτσι...

Ευχαριστώ για την απάντηση @νικηαντωνια81...

Με αφορμή την εμπειρία σου!! Να διευκρινίσω σχετικά με την παραγγελια... @giannaher αν θες συνεννοούμαστε και την αναλαμβάνω εγώ δεν υπάρχει θέμα (αν χρειαστεις)!! 

Με την άλλη κοπέλα που εξυπηρέτησα πάντως για να μην υπάρξει οποιοδήποτε πρόβλημα λάθος παραγγελίας, χρέωσης, μεταφοράς, χρονικων οριων και συνεννόησης γενικότερα είχα ρωτήσει διαφορά φαρμακεία που ξερω ότι έχουν διαφορετικές αποθήκες... Και μόλις το βρήκα της έδωσα τα στοιχεία του φαρμακείου και δρομολόγησε η ίδια την παραγγελία μαζί της... Και ενημερώθηκε η ίδια για τιμές χρεώσεις μεταφοράς ημερομηνίες παραδόσεις κάτι για μονάδες έχω πλήρη μεσάνυχτα και εύχομαι να έχει ήδη μωράκι.... κάτι αυτοκόλλητα ήθελε θυμάμαι...

Τα φιλιά μουυυ και όποια κοπέλα διαβάσει το μνμ αυτό και χρειάζεται φάρμακα ας μου στέλνει πμ και να ψάχνω τα φαρμακεία να τους ξεζουμισβ ολους..αχαχαχ.. Δεν έχω κάνει εξωσωματική.... Και δεν ξέρω πολλά άλλα μόνο στην ιδέα να θέλει κάποια να αποκτήσει παιδί και να είναι σε έλλειψη τα φάρμακα με εξοργίζει απίστευτα... να κολλάει εκεί το θέμα!!!

Καλημέραάααα περααα ως περααα

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου!Ειναι σπανιο να νοιαζεται καποιος τοσο πολυ για το θεμα αλλου.Μιλησα με μια φαρμακοποιο,θα μου βρει μου ειπε.Δεν φτανει η ολη μανουρα της εξωσωματικης,τα λεφτα που δινεις,τα ταξιδια που κανεις,εχουμε και αυτα!

  • Μου αρέσει 1

 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, giannaher είπε:

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου!Ειναι σπανιο να νοιαζεται καποιος τοσο πολυ για το θεμα αλλου.Μιλησα με μια φαρμακοποιο,θα μου βρει μου ειπε.Δεν φτανει η ολη μανουρα της εξωσωματικης,τα λεφτα που δινεις,τα ταξιδια που κανεις,εχουμε και αυτα!

Με το καλό να τα βρεις!!! Και να ακούσεις καρδούλα σε αυτήν την προσπάθεια!!! Σ στέλνω άπειρη θετική ενέργεια!!! Ο Θεος και η Παναγία μαζί Σου!!! Εύχομαι να σ φέρω τύχη και να φουθκωθεις!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...