Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Γειά σε όλους και όλες!!


Anna__29

Recommended Posts

Λοιπόν είμαι στην τέταρτη μέρα της περιόδου και η ροή σήμερα έχει μειωθεί αρκετά!!Έχω μια απίστευτη πικριλα στο στόμα και αρκετά σάλια.που και που με πιάνουν και κάτι πολύ ελαφριές αναγουλες,συν ότι σήμερα έχω και έντονη συχνοουρια.Επειδη είμαι καπνίστρια στο τέλος του τσιγάρου νιώθω και μια 'αηδια'

 που και που.Τελος έχω δύο βράδια που πέφτω για ύπνο σαν τούβλο.Θα ήθελα την γνώμη σας!! Ευχαριστώ πολύ!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσι!

Δε μας είπες τίποτε ουσιαστικά :ph34r:

Εννοώ ποτέ είχες ωορρηξία? Κάνατε προσπάθεια στοχευμένη αυτόν τον μήνα? Είχατε ελεύθερες επαφές? Η περίοδος σου ήρθε κανονικά στη μέρα της? Μέχρι τώρα που είναι 4η μέρα είχες κανονικά ροή? Κ το βασικό,πόσες μέρες σου κρατάει η περίοδος? Γιατί εμένα πχ κρατάει 5 μέρες κ πάντα την 4 μειώνεται φουλ οπότε είναι κάτι φυσιολογικοτατο για κάποια γυναίκα με 5 μέρες διάρκεια!


ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... 

Έχω δει τρία θέματα βρε κοπέλα μου που έχεις ανοιξει! 

Έχεις πάει ποτέ στον γυναικολόγο? 

Γνωρίζεις με ποια διαδικασία μια γυναίκα μένει έγκυος?

Υπάρχουν πολύ συγκεκριμένες μέρες που πετυχαίνεται η εγκυμοσύνη...

Αν δεν γίνει η εγκυμοσύνη έχουμε περίοδο! Σου έχει έρθει τρεις φορές περίοδος.

Έγκυος δεν είσαι

Κ αυτά δεν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης που περιγράφεις.

Επισκεψου τον παθολόγο σου καθώς μάλλον ή έχεις έλλειψη κάποιας βιταμίνης και είσαι πολύ κουρασμένη ή απλά έχεις έντονη καθημερινότητα.

Έγκυος δεν είσαι.

  • Μου αρέσει 3

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , marakiinlove είπε:

Καλησπέρα... 

Έχω δει τρία θέματα βρε κοπέλα μου που έχεις ανοιξει! 

Έχεις πάει ποτέ στον γυναικολόγο? 

Γνωρίζεις με ποια διαδικασία μια γυναίκα μένει έγκυος?

Υπάρχουν πολύ συγκεκριμένες μέρες που πετυχαίνεται η εγκυμοσύνη...

Αν δεν γίνει η εγκυμοσύνη έχουμε περίοδο! Σου έχει έρθει τρεις φορές περίοδος.

Έγκυος δεν είσαι

Κ αυτά δεν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης που περιγράφεις.

Επισκεψου τον παθολόγο σου καθώς μάλλον ή έχεις έλλειψη κάποιας βιταμίνης και είσαι πολύ κουρασμένη ή απλά έχεις έντονη καθημερινότητα.

Έγκυος δεν είσαι.

Ααα τώρα κατάλαβα ποια κοπέλα είναι,δεν είχα συγκρατήσει όνομα..

 

  • Χαχα 2

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

Ααα τώρα κατάλαβα ποια κοπέλα είναι,δεν είχα συγκρατήσει όνομα..

 

Ε μα απαντάς κ εσύ σε όλα!!!:razz:

Αφού βλέπεις υπάρχει θέμα εδώ!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, marakiinlove είπε:

Καλησπέρα... 

Έχω δει τρία θέματα βρε κοπέλα μου που έχεις ανοιξει! 

Έχεις πάει ποτέ στον γυναικολόγο? 

Γνωρίζεις με ποια διαδικασία μια γυναίκα μένει έγκυος?

Υπάρχουν πολύ συγκεκριμένες μέρες που πετυχαίνεται η εγκυμοσύνη...

Αν δεν γίνει η εγκυμοσύνη έχουμε περίοδο! Σου έχει έρθει τρεις φορές περίοδος.

Έγκυος δεν είσαι

Κ αυτά δεν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης που περιγράφεις.

Επισκεψου τον παθολόγο σου καθώς μάλλον ή έχεις έλλειψη κάποιας βιταμίνης και είσαι πολύ κουρασμένη ή απλά έχεις έντονη καθημερινότητα.

Έγκυος δεν είσαι.

συμφωνω.κ αν το 22ειναι ηλικια μια επισκεψη σε γυναικολογο για επιλυση αποριων επιβαλλεται

επισης ολα αυτα τα "συμπτωματα" θα μπορουσαν να προερχονται απο μεγαλλη επιθυμια η τρελο αγχος,αναλογα την περιπτωση

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Anastasia 22 είπε:

Λοιπόν είμαι στην τέταρτη μέρα της περιόδου και η ροή σήμερα έχει μειωθεί αρκετά!!Έχω μια απίστευτη πικριλα στο στόμα και αρκετά σάλια.που και που με πιάνουν και κάτι πολύ ελαφριές αναγουλες,συν ότι σήμερα έχω και έντονη συχνοουρια.Επειδη είμαι καπνίστρια στο τέλος του τσιγάρου νιώθω και μια 'αηδια'

 που και που.Τελος έχω δύο βράδια που πέφτω για ύπνο σαν τούβλο.Θα ήθελα την γνώμη σας!! Ευχαριστώ πολύ!!

Επειδή είδα κ τα προηγούμενα θέματα που άνοιξες,να σου πω ότι ,ακόμα και να μην είναι περίοδος όλο αυτό,είναι πολύ νωρίς για να έχεις τόσα πολλά κ έντονα συμπτώματα. Όταν ειμασταν σε διαδικασία προσπάθειας,από το άγχος μου είχε μειώθηκε η ροή της περιόδου μου καθώς κ οι μέρες που είχα. Έγκυος δεν ήμουν,αν κ όλα τότε τα έβλεπα ύποπτα. 

Πάρε την γνωμη ενός γυναικολόγου,προσπαθήστε στοχευμένα να έχετε επαφές,να είσαι ήρεμη όσο γίνεται κ σου εύχομαι εάν κ εφόσον το επιθυμείτε,σύντομα να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...