Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανούλες Ιανουαρίου 2023❤


Recommended Posts

On 19/12/2022 at 6:02 ΜΜ, MinakiG είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Εμείς σήμερα κάναμε προεγχειρητικό και αύριομπαίνουμε ΙΑΣΩ για καισαρική!!! 

Κορίτσι τι κάνεις; Γέννησες; Όλα καλά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 370
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Alekaki είπε:

Αννούλα πήγες στο Ρεα σήμερα για τοκοκαρδιογραφο; Όλα καλά; εγώ αύριο είναι να πάω.

Πηγα όλα καλά με κράτησαν μόνο μισή ώρα γιατί ήταν δραστήριο πολύ...τώρα την άλλη Τρίτη κ ελπίζω να είναι κ το τελευταίο...κοντεύεις εσύ να κρατήσεις το μωράκι σου....αν με θυμηθείς στείλε μου αύριο να μου πεις...

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

κοντεύεις εσύ να κρατήσεις το μωράκι σου....αν με θυμηθείς στείλε μου αύριο να μου πεις...

Όλα καλά ήταν. Μετράμε τώρα αντίστροφα. Την Παρασκευή το πρωί θα πάω ξανά στο ΡΕΑ για να κάνω ενέσεις κορτιζόνης και το απόγευμα θα πάω για pcr. Μου φαίνεται απίστευτο ότι μετράω τις μέρες πλέον στα δάχτυλα του ενός χεριού για να υποδεχτούμε το μωράκι μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Alekaki είπε:

Όλα καλά ήταν. Μετράμε τώρα αντίστροφα. Την Παρασκευή το πρωί θα πάω ξανά στο ΡΕΑ για να κάνω ενέσεις κορτιζόνης και το απόγευμα θα πάω για pcr. Μου φαίνεται απίστευτο ότι μετράω τις μέρες πλέον στα δάχτυλα του ενός χεριού για να υποδεχτούμε το μωράκι μας.

Μπράβο κορίτσι μου...αυτό ήταν,με το καλό να το υποδεχτείτε....αντε κ στα δικά μου σιγά σιγά... θα σου στέλνω να μαθαίνω νέα σου....Κυριακή τι ώρα θα μπεις???


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 29/12/2022 at 3:59 ΠΜ, Αννούλαααα είπε:

Κυριακή τι ώρα θα μπεις???

Θα πάω από το πρωί τώρα να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τι ώρα θα μπω. Φαντάζομαι ότι θα πάρει και κάποια ώρα ο προεγχειρητικος έλεγχος πριν μπω. Επίσης δεν ξέρω αν το έχεις πάθει και εσύ αλλά τώρα στο τελευταίο μήνα όταν μπήκα διψάω πολύ (εγώ που μπορεί να περάσει μέρα και να μην έπινα νερό καθόλου) τώρα θέλω να κατεβάσω κανά πηγάδι καθημερινά.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alekaki είπε:

Επίσης από αϋπνίες πως τα πας; εγώ είχα στις αρχές (δε θυμάμαι αν ήταν στο πρώτο ή δεύτερο 3μηνο) και από τον 8ο πάλι ξεκίνησαν.

Φουλ αϋπνίες...τώρα είμαι από τις 3.30... κ εγώ όπως τα λες για εσένα είχα κ έχω... άστα... έλα κοντεύουμε  κ μετά θα έχουμε περισσότερες....χαχαχαχα


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά κορίτσια μου! Γέννησα 20/12 στις 9:50 έναν παίδαρο 53εκ και 3530γρ!! Έκανα καισαρική @Αννούλααααμου γιατί πρώτον είχα επιχείλιο πλακούντα, δεύτερον είχα κάνει και στο 1ο μου και τρίτον γιατί έδεσα τις σάλπιγγες μου. Όλα πήγαν τέλεια και αυτή την φορά δεν με κοίμισαν! Τι όμορφη στιγμή ! Τον είδα, τον κράτησα , τον φίλησα , τον μύρισα !!! 

  • Μου αρέσει 4

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

Καλημέρα και καλή χρονιά κορίτσια μου! Γέννησα 20/12 στις 9:50 έναν παίδαρο 53εκ και 3530γρ!! Έκανα καισαρική @Αννούλααααμου γιατί πρώτον είχα επιχείλιο πλακούντα, δεύτερον είχα κάνει και στο 1ο μου και τρίτον γιατί έδεσα τις σάλπιγγες μου. Όλα πήγαν τέλεια και αυτή την φορά δεν με κοίμισαν! Τι όμορφη στιγμή ! Τον είδα, τον κράτησα , τον φίλησα , τον μύρισα !!! 

Να σας ζήσει κορίτσι μου γερός κ καλότυχος να είναι...εμείς μπαίνουμε την τρίτη με καισαρική...κ εμένα είναι η 2η...θα είμαι 39 ακριβώς...εσύ σε ποια εβδομάδα ήσουν???


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 hours ago, Αννούλαααα said:

Να σας ζήσει κορίτσι μου γερός κ καλότυχος να είναι...εμείς μπαίνουμε την τρίτη με καισαρική...κ εμένα είναι η 2η...θα είμαι 39 ακριβώς...εσύ σε ποια εβδομάδα ήσουν???

Ευχαριστώ κορίτσι μου!  Και συ με το καλό!! 38+2 τα πήρα και τα 2 μου παιδιά.... Δουλεύω χειρουργεία με τον γιατρό μου από το 2015 και ευτυχώς συμφωνούμε σε πολλά, χιχιχι!! Στο τέλος υποφέρω η κοντή που κάνω παιδιά με 2μετρο άντρα... 

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...