Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2023❤


Recommended Posts

Κορίτσια μου όμορφα, καλησπέρα σας :wub:

Πώς τα πάτε, από θέμα τουαλέτας;;; Παρατήρησα τώρα με τον σίδηρο ότι πιο συχνά πάω τώρα παρότι πρίν, μου άλλαξε ο γυναικολογος το σκεύασμα γιατί πλήρωνα τζάμπα 25€ κάθε μήνα για το legofer. Ήθελα να ρωτήσω, ποιά μανούλα παίρνει το omalin;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 370
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω...Είμαι 22 εβδομάδων με αγοράκι , την Πέμπτη έχω τη Β' Επιπέδου κ έχω τρομερό άγχος...ΠΗΤ μου δίνουν 2 Ιανουαρίου 2023...εύχομαι όλες να πάρουμε υγιή μωράκια στις αγκαλιές μας ❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2022 at 12:44 PM, Andri36 said:

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω...Είμαι 22 εβδομάδων με αγοράκι , την Πέμπτη έχω τη Β' Επιπέδου κ έχω τρομερό άγχος...ΠΗΤ μου δίνουν 2 Ιανουαρίου 2023...εύχομαι όλες να πάρουμε υγιή μωράκια στις αγκαλιές μας ❤

Καλώς μας ήρθες!!  Πέμπτη έχω και εγώ β επιπέδου στο Ιασώ!! Πητ έχω 5/1 αλλά η αυχενική μου την πήγε 1/1!! Έχουμε και ομαδική στο βαιμπερ αν θες , είμαστε πολύ πιο ενεργές εκεί! Με το καλό το μωράκι σου!

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

On 28/8/2022 at 12:44 ΜΜ, Andri36 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είναι η πρώτη φορά που γράφω...Είμαι 22 εβδομάδων με αγοράκι , την Πέμπτη έχω τη Β' Επιπέδου κ έχω τρομερό άγχος...ΠΗΤ μου δίνουν 2 Ιανουαρίου 2023...εύχομαι όλες να πάρουμε υγιή μωράκια στις αγκαλιές μας ❤

Καλώς ήρθες κορίτσι μου... με το καλό να κάνεις την Β επιπέδου... εγώ θα την κάνω περίπου στις 10 Σεπτεμβρίου  κ περιμένω πως κ πως... που θα γεννήσεις??? Πητ έχω 17 Γενάρη αλλά με βγάζουν 4 με 5 μέρες μεγαλύτερο κ θα πάω με καισαρική,οπότε πάμε για αρχές Γενάρη με το καλό... 

On 26/8/2022 at 5:15 ΜΜ, Fwteini.P είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, καλησπέρα σας :wub:

Πώς τα πάτε, από θέμα τουαλέτας;;; Παρατήρησα τώρα με τον σίδηρο ότι πιο συχνά πάω τώρα παρότι πρίν, μου άλλαξε ο γυναικολογος το σκεύασμα γιατί πλήρωνα τζάμπα 25€ κάθε μήνα για το legofer. Ήθελα να ρωτήσω, ποιά μανούλα παίρνει το omalin;;; 

Εγώ δεν παίρνω αυτό όμως δεν έχω θέμα πάω κανονικά κ μπορεί κ παραπάνω κ εγώ...

  • Μου αρέσει 2

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις εγκυουλες!

Ήρθα και εγώ να βρω την παρέα σας.Ειμαι 21 εβδ και 5 ημερών. Έχω κάνει κολπική περιδεση στις 11 εβδομάδες. Ήθελα να ρωτήσω αν τώρα στην Β επιπέδου σας μέτρησαν τον τράχηλο?

Εγώ έχω κάνει την εξέταση και ήταν στο 3,1 το μήκος του. 

Εύχομαι σε όλες ένα γερό και τελειομηνο μωράκι. 

Καλώς σας βρήκα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Marakianast είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι στον 5ο μήνα και έχω βάλει 7 κιλά . Ξεκίνησα με 62 κιλά και έχω γίνει 69.. Εσείς ποσα κιλά έχετε βάλει ;

Καλησπέρα κορίτσι μου♥️Και εγώ είμαι στην 20η βδομάδα και έχω πάρει ήδη 5 κιλά με πολλή προσπάθεια αυτοσυγκράτησης.. Τι έχει να γίνει όταν θα μπαίνουν τα κιλά μόνο και από τον αέρα που θ αναπνέουμε;; :P Μέχρι και δίαιτα σκέφτηκα να κανω!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Tselek είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου♥️Και εγώ είμαι στην 20η βδομάδα και έχω πάρει ήδη 5 κιλά με πολλή προσπάθεια αυτοσυγκράτησης.. Τι έχει να γίνει όταν θα μπαίνουν τα κιλά μόνο και από τον αέρα που θ αναπνέουμε;; :P Μέχρι και δίαιτα σκέφτηκα να κανω!

Καλημέρα!! Και εγώ το ίδιο δεν τρώω αμάν και τι για να πω ότι είναι λογικό..  σκέφτηκα και εγώ την δίαιτα  :unsure:.. Στον 9ο μήνα δηλαδή ποσο θα γίνουμε ;:roll::P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Έχω ΠΗΤ 6/1, την Δευτέρα έχω την Β επίπεδου, στην αυχενική όλα πήγαν καλά φυσιολογικά, τώρα έχω όμως ένα άγχος για την Β επιπέδου. Ηθελα να ρωτήσω η αυχενική είναι ικανή να δείξει αν θα είναι όλα καλά και στην Β;; Ο γιατρός που με είδες πριν μια βδομάδα μου είπε ότι τα βλέπει καλά τα πράγματα και να μην αγχώνομαι. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 31/8/2022 at 10:09 ΜΜ, Aniia είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Έχω ΠΗΤ 6/1, την Δευτέρα έχω την Β επίπεδου, στην αυχενική όλα πήγαν καλά φυσιολογικά, τώρα έχω όμως ένα άγχος για την Β επιπέδου. Ηθελα να ρωτήσω η αυχενική είναι ικανή να δείξει αν θα είναι όλα καλά και στην Β;; Ο γιατρός που με είδες πριν μια βδομάδα μου είπε ότι τα βλέπει καλά τα πράγματα και να μην αγχώνομαι. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Εγώ χθες έκανα τη Β Επιπέδου κ μου είπε ότι έχω ένα υγιέστατο μωράκι!!! Όταν κάτι δεν πάει καλά συνήθως φαίνεται κ στον απλό υπέρηχο αλλά το βρίσκω λογικό να αγχώνεσαι...Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να ηρεμήσεις κ εσύ...

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Andri36 είπε:

Εγώ χθες έκανα τη Β Επιπέδου κ μου είπε ότι έχω ένα υγιέστατο μωράκι!!! Όταν κάτι δεν πάει καλά συνήθως φαίνεται κ στον απλό υπέρηχο αλλά το βρίσκω λογικό να αγχώνεσαι...Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να ηρεμήσεις κ εσύ...

Με το καλό κορίτσι μου, γερό να είναι! Έτσι είπε και ο γιατρός μου. Πως πλέον σήμερα αυτά είναι ελεγχόμενα φαίνεται από πιο πριν τη συμβαίνει. Ευχαριστώ πάρα πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; 1/9 κάναμε την β επιπέδου μας και όλα είναι καλά! Επισήμως αγοράκι και το στερνοπούλι μας!! Μισό κιλό άνθρωπος πια!!  

  • Μου αρέσει 2

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MinakiG είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; 1/9 κάναμε την β επιπέδου μας και όλα είναι καλά! Επισήμως αγοράκι και το στερνοπούλι μας!! Μισό κιλό άνθρωπος πια!!  

Με το καλό κορίτσι μου να έρθει το αγοράκι σας... τι πητ έχεις??? Εγώ την έχω κλείσει 16 του μήνα... πόσο εβδομάδων την έκανες??? 


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Αννούλαααα said:

Με το καλό κορίτσι μου να έρθει το αγοράκι σας... τι πητ έχεις??? Εγώ την έχω κλείσει 16 του μήνα... πόσο εβδομάδων την έκανες??? 

Ευχαριστώ πολύ!! Διορθωμένη Πητ από αυχενική έχω 1/1.... Την έκανα 22+4 .... Στις 16 έχω αιματολόγο και γυναικολόγο...

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...