Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Το παπάκι μας έγινε μανούλα!!!


Recommended Posts

"Μόλις μπήκαμε σπίτι με τον βάτραχο.Γέννησα την Παρασκευή στις 14.51 τα νερά έσπασαν την Πέμπτη στις 1 το βραδύ ξημερώματα Παρασκευής πήγαμε στο νοσοκομείο δεν είχα διαστολή έκανα τεχνητούς πόνους και γέννησα μετά από 14 ώρες φυσιολογικά το βατραχάκι 3200.Είναι πανέμορφος έχω τρελαθεί λέμε...."

Το μήνυμα από το παπάκι μας πριν 1 λεπτό....

Να σας ζήσει ο μικρός βατραχάκος σας να είναι πάντα γερός, υγιής και καλότυχος και καλό σαραντισμό να έχετε...:P:p:p:p


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααααααααααααααααα δεν το πιστευω ειχες δικιο τελικα...Αχ παπακι μου ενα σκ ελειψες και γεννησες....Να σου ζησει καλη μου επιτελους ηρθε ο πριγκηπακος σου...Αχ πολυ χαρηκα,καλο σαραντισμο!!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

να σας ζησει το βατραχακι σας!!!καλοτυχο και γερο να ειναι και εσεις να τον χαιρεστε!

καλο σαραντισμο να εχετε!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις ενα παπακι γεννησε ενα βατραχακι,απιστευτο χιχιχιχιχιχι!!!!!να σας ζησει,να ναι παντα γερο,δυνατο κ συνεχεια χαμογελαστο!!!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παπακι μου να σας ζήσει το βατραχακι σας! Εύχομαι να είναι γερό και καλότυχο! Καλό σαραντισμο και καλή προσαρμογή να έχετε στη νέα σας ζωή. Προσπάθησα να σου στειλω με πμ το τηλέφωνο μου για οτι χρειαστείς, οτι σε προβληματίζει να ξέρεις οτι μπορει να το περάσαμε κι εμείς μόλις πριν 3,5 μήνες. Αλλά μάλλον δεν δέχεσαι πμ...


3e7afaa502.png

4e425f0baa.png

Link to comment
Share on other sites

παπακι να σου ζησει κουκλα μου!!!!!

Γερο κ καλοτυχο σε ολη του τη ζωη!

Καλο σαραντισμο κ καλα ξενυχτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Παπακι να σου ζησει ο βατραχακος σου.Να ειναι στη ζωη του γερος,καλοτυχος κι ευτυχισμενος κι εσεις να ειστε παντα διπλα του και να τον καμαρωνετε,καθε στιγμη της ζωης του.

Καλο σαραντισμο να εχετε.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παπάκι , σας την έκανε τελικά την έκπληξη.............τι λέγαμε για τους πόνους στην μέση ?

Να σας ζήσει κοριτσάρα μου , γερός και τυχερός να ειναι !!!!!!!!!!!!!!!

Επιτέλους , κρατάς στην αγκαλιά σου τον γιο σου...............που περίμενες τόσο καιρό !!!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Παπακι μου να σας ζησει το μωρουλινι σας!!!

Να εχει την υγεια του και να σας χαριζει παντοτε χαμογελα και χαρες!!

Καλο σαραντισμο να εχετε και υπομονη με τα ξενυχτια!!!

Σας φιλω γλυκα!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΠΑΚΙ να σας ζήσει ο άντρακλας...

Πάντα τυχερός,γερός,ευτυχισμένος και χαμογελαστός....

Πάντα ευτυχία και γέλια στο σπιτικό σας....

Καλό σαραντισμό!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...