Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Recommended Posts

να πω κατι ρε κοριτσια....? εννοειτε οτι το σπιτακι ηταν προιον γνωριμιας γτ δεν τους συμφερει να βαζουν τετοια δωρα... κατα μεσο ορο αγοραζουμε πανες απο προωθωτικη ενεργεια κ στοκαρουμε... με 50% εκπτωση η μεγ. συσκευασια κανει γυρω στα 9? επι 2συσκ =180 ?, και παιρνεις 2000 ποντους αν σου δωσουν το σπιτακι που κανει 200 - 500? μπαινουν μεσα .... !

Olympics σε χιλιοπαρακαλω! Αστο να παει στο καλο! Δεν αντεχω να ξανακουσω για τα σπιτακια! Θα μας το κλεισουν και το cafe στο τελος! :D

(αν δεν καταλαβαινεις τι εννοω, τοτε σημαινει οτι απειχες απο τα προηγουμενα επεισοδια. :lol::lol::lol: )

Μελισσουλα να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους για να καταλαβεις γιατι σεληνιαστηκε η συγγραφεας του thread! :lol:

Προφανεστατα η Λιμπερο δεν ειχε υπολογισει οτι 2000 ποντοι ειναι πανευκολο να μαζευτουν και εδινε αυτο το σπιτακι δωρο:

http://perfectoys.gr/showprod.php?id=758

Toτε εκανε σχεδον παντου γυρω στα 150 ευρω στην Ελλαδα.

Επειδη η συμμετοχη ηταν αναπαντεχα μεγαλη, η Λιμπερο ως σοβαρη κατ'εμε εταιρια ενω εγραφε οτι αν εξαντληθει το δωρο θα σας στειλουμε κατι αλλο ισης ή μεγαλυτερης αξιας, οταν τελειωσαν τα σπιτακια, δεν εστειλε κατι που ν ακανει γυρω στα 150 ευρω αλλα προσπαθησε να μη μεινει κανεις παραπονεμενος οποτε εστειλε στους τελευταιους και καποια σπιτακια little tikes πολυ μεγαλυτερης αξιας. Αυτοι ομως ηταν πολυ λιγοι. Η Ελαχλ διαβασε οτι καποιοι ελαβαν σπιτακια αξιας 300-400 ακομα κια 500 ευρω και της γυρισε το ματι αναποδα.

Eτσι ξεκινησε το πανηγυρι με τα σπιτακια των 500 ευρω. Στην πραγματικοτητα η αξια ηταν 150 ευρω λιανικη (ητοι φανταζομαι γυρω στα 100 για τη λιμπερο ? ) Και παλι παντως ηταν πολυ μεγαλη η αξια τους.

Αυτα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Olympics σε χιλιοπαρακαλω! Αστο να παει στο καλο! Δεν αντεχω να ξανακουσω για τα σπιτακια! Θα μας το κλεισουν και το cafe στο τελος! :D

(αν δεν καταλαβαινεις τι εννοω, τοτε σημαινει οτι απειχες απο τα προηγουμενα επεισοδια. :lol::lol::lol: )

Μελισσουλα να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους για να καταλαβεις γιατι σεληνιαστηκε η συγγραφεας του thread! :lol:

Προφανεστατα η Λιμπερο δεν ειχε υπολογισει οτι 2000 ποντοι ειναι πανευκολο να μαζευτουν και εδινε αυτο το σπιτακι δωρο:

http://perfectoys.gr/showprod.php?id=758

Toτε εκανε σχεδον παντου γυρω στα 150 ευρω στην Ελλαδα.

Επειδη η συμμετοχη ηταν αναπαντεχα μεγαλη, η Λιμπερο ως σοβαρη κατ'εμε εταιρια ενω εγραφε οτι αν εξαντληθει το δωρο θα σας στειλουμε κατι αλλο ισης ή μεγαλυτερης αξιας, οταν τελειωσαν τα σπιτακια, δεν εστειλε κατι που ν ακανει γυρω στα 150 ευρω αλλα προσπαθησε να μη μεινει κανεις παραπονεμενος οποτε εστειλε στους τελευταιους και καποια σπιτακια little tikes πολυ μεγαλυτερης αξιας. Αυτοι ομως ηταν πολυ λιγοι. Η Ελαχλ διαβασε οτι καποιοι ελαβαν σπιτακια αξιας 300-400 ακομα κια 500 ευρω και της γυρισε το ματι αναποδα.

Eτσι ξεκινησε το πανηγυρι με τα σπιτακια των 500 ευρω. Στην πραγματικοτητα η αξια ηταν 150 ευρω λιανικη (ητοι φανταζομαι γυρω στα 100 για τη λιμπερο ? ) Και παλι παντως ηταν πολυ μεγαλη η αξια τους.

Αυτα:D

Πολύ μου άρεσε η εκλογίκευση κ οι παρεθέσεις με τις φώτο !!

Ευγε!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

αμαν πια μ αυτο το σπιτακι.....

γελασα με τις επεξηγησεις....:rolleyes:

λοιπον στο θεμα μας..

εχω δυο κωδικους αλλα επειδη δεν θελω απανωτα πμ,τους δινω εδω κι οποια προλαβει τους καταχωρει....

007IIFG1XE

C07IIFP1XI


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας! μηηηπως εχει παρει καμια το τρικυκλο? λεει οτι ειναι giochi preziosi αλλα το βρισκω μονο εδω σα Little tikes http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=3317

καλα 50 ευρω δε ξερω αν αξιζει το κοπο να το αγοραζα γιατι ειναι 2 και η μικρη μου αλλα αφου ειναι το μεγαλυτερο δωρο κ ειχα ποντους ειπα να το παρω........ να βγαλουν πιο μεγαλο δωρο δε το πολυ πιστευω πλεον....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Irida αυτο το ειχα παρει απο αμαζον και ειναι οντως της little tikes.

Η μικρη μου πλεον δεν καθεται αλλα ειναι λιγο μεγαλυτερη απο τη δικια σου. Ερχεται ομως και το bebe οποτε θα σου ελεγα να το παρεις. Κι'εγω δε νομιζω να βαλει πιο μεγαλα δωρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αμαν πια μ αυτο το σπιτακι.....

γελασα με τις επεξηγησεις....:rolleyes:

λοιπον στο θεμα μας..

εχω δυο κωδικους αλλα επειδη δεν θελω απανωτα πμ,τους δινω εδω κι οποια προλαβει τους καταχωρει....

007IIFG1XE

C07IIFP1XI

ποια ηταν η τυχερη που τσιμπησε τα ποντακια? γρηγορα να ομολογησει....

χαχαχαχα!

κ γω το ποδηλατακι πηρα...τοτε στην αρχη που διναν κ το περιβοητο σπιτακι (αλλα δεν μπηκα στον κοπω να ζηταω παντους να τους κανω 2000 να παρω σπιτακι κ αρκεστηκα στο ποδηλατακι) :lol::lol:

τεσπα στο θεμα μας... καλο ειναι το ποδηλατακι για δωρακι... να το αγοραζα δεν επαιζε δεν ξετρελαθηκα κιολας...

Link to comment
Share on other sites

ααα καλα θυμομουν οτι το σπιτακι ειχε 2000 ποντους! τωρα το ποδηλατο ειχε 3300!!!! τρατζικ....... :):):)

σε ποσο καιρο παρελαβες το ποδηλατακι?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλημερα! επαναφερω το θεμα.....

υπαρχει καμια που να παρελαβε το τρικυκλο-ποδηλατακι???????????????????????????????

τωρα ....εξαφανιστηκε.... κ αυτο απο το σαιτ της λιμπερο!!!!!!!!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...