Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

3. Ανεργία από ΟΑΕΔ Άνεργες με δελτίο ανεργίας 10

Άνεργες που λαμβάνουν τακτικό επίδομα από ΟΑΕΔ 20

Αυτό γράφει εκεί που υπολογίζεις τα μόρια . Αφήστε τις αναλύσεις που κάνει στις προηγούμενες παραγράφους .

Λαμβάνεις επίδομα τώρα ; 20 μόρια

Δεν λαμβάνεις επίδομα ; 10 μόρια

Μην τρελένεστε :)

Φιλικά Λευτέρης

Λευτερη και εγω αυτο εχω καταλαβει.

εκει που λεει για 2 χρονια ειναι στην αρχη που μιλαει γενικα και με προυποθεσεις. μετα απο δυο σελιδες εξηγει τι και πως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3. Ανεργία από ΟΑΕΔ Άνεργες με δελτίο ανεργίας 10

Άνεργες που λαμβάνουν τακτικό επίδομα από ΟΑΕΔ 20

Αυτό γράφει εκεί που υπολογίζεις τα μόρια . Αφήστε τις αναλύσεις που κάνει στις προηγούμενες παραγράφους .

Λαμβάνεις επίδομα τώρα ; 20 μόρια

Δεν λαμβάνεις επίδομα ; 10 μόρια

Μην τρελένεστε :)

Φιλικά Λευτέρης

Εάν λαμβάνεις ή έχεις λάβει επίδομα τα τελευταία 2 χρόνια παίρνεις 20 μόρια..

Εάν έχεις κάρτα ανεργίας απλά παίρνεις 10 μόρια..

Είναι 2 διαφορετικές κατηγορίες ανέργων!

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε και παραπανω οτι στη προκυρηξη εγινε διορθωση και θελουν τα ενσημα του 2011 και οχι του 2010

γραψε λαθος!!!! ακυρο μπερδευτηκα! νομιζα ακομα μιλουσαμε για ενσημα!!!

καλα θα τρελαθουμε με αυτο το θεμα!!!

θα ξεχασουμε και αυτα που ξεραμε!!!!::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

γ) Η ανεργία από τον Ο.Α.Ε.Δ. με δελτίο ανεργίας σε ισχύ: +10 μόρια, άνεργες που λαμβάνουν τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ. : +20 μόρια.

 Εάν η ενδιαφερόμενη λαμβάνει ή έχει λάβει τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ, και παραμένουν άνεργες, απαιτείται αντίγραφο της εγκριτικής απόφασης επιδότησης του Ο.Α.Ε.Δ.

που αναφερει διετια????????

θα συμφωνησω με λευτερη:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγγελουδια........στο ειπα οτι ειναι του 2011 το εκκαθαριστικο....τα μορια δεν παιζουν ρολο δεν εχει κατωτερο και ανωτερο απλα αναλογα τα ατομα που θα παρουν θα δουνε και τα μορια μπορει και με 10 να μπεις.....κανε εσυ τα χαρτια σου και φεεεεεεεεεεεεταααααααααα


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

γ) Η ανεργία από τον Ο.Α.Ε.Δ. με δελτίο ανεργίας σε ισχύ: +10 μόρια, άνεργες που λαμβάνουν τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ. : +20 μόρια.

 Εάν η ενδιαφερόμενη λαμβάνει ή έχει λάβει τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ, και παραμένουν άνεργες, απαιτείται αντίγραφο της εγκριτικής απόφασης επιδότησης του Ο.Α.Ε.Δ.

που αναφερει διετια????????

θα συμφωνησω με λευτερη:D

Οι μητέρες που θα ενταχθούν στη εν λόγω πράξη, θα πρέπει να πληρούν τις κάτωθι προϋποθέσεις:

α) να εργάζονται στην Ελλάδα ως μισθωτές ή αυτοαπασχολούμενες ή αυτοαπασχολούμενες στον πρωτογενή τομέα, ή

β) να συμμετέχουν σε Ενεργητικές Πολιτικές Απασχόλησης (ΕΠΑ: Πρόγραμμα Νέων Θέσεων Εργασίας, Πρόγραμμα Νέων Ελεύθερων Επαγγελματιών, Πρόγραμμα Απόκτησης Εργασιακής Εμπειρίας – Stage, Πρόγραμμα Συνεχιζόμενης Επαγγελματικής Κατάρτισης) ή

γ) να είναι άνεργες, οι οποίες διαθέτουν Δελτίο Ανεργίας σε ισχύ και αντίγραφο βεβαίωσης εξατομικευμένης προσέγγισης από τις Υπηρεσίες του Ο.Α.Ε.Δ. ή

δ) να είναι άνεργες και να λαμβάνουν ή να έχουν λάβει τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ. οποιαδήποτε χρονική περίοδο κατά τους τελευταίους 24 μήνες προ της δημοσίευσης της παρούσας Πρόσκλησης.

εδω το αναφερει στην αρχη αλλα ειναι ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

Εάν λαμβάνεις ή έχεις λάβει επίδομα τα τελευταία 2 χρόνια παίρνεις 20 μόρια..

Εάν έχεις κάρτα ανεργίας απλά παίρνεις 10 μόρια..

Είναι 2 διαφορετικές κατηγορίες ανέργων!

Που το γράφει αυτό ;;;;;;; Αν έχεις λάβει επίδομα τα προηγούμενα 2 χρόνια ;;;;;;

ΣΕΛΙΔΑ 15 στην προσκληση , ο πίνακας με τον υπολογισμό τον μορίων .

Οπως επίσης και σελίδα 14 , παράγραφος 2.5 ( γ) . Τα κριτήρια επιλογής .

Φιλικά Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λευτερη δε ξερω αν ησουν περσυ (μαλλον οχι)

την ημερα που καταθεταμε χαρτια, αλλαζαν προυποθεσεις και βγαζανε καινουργιες αιτησεις

πανικος και προχειροτητα απιστευτη

Link to comment
Share on other sites

εδω το αναφερει στην αρχη αλλα ειναι ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

Όπως το λέει η xrimaria . Μπορεί να είναι στις προυποθέσεις , αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι σου δίνει και έξτρα μόρια . Άλλο το ένα , άλλο το άλλο , μην τα μπερδεύετε . :)

Link to comment
Share on other sites

Που το γράφει αυτό ;;;;;;; Αν έχεις λάβει επίδομα τα προηγούμενα 2 χρόνια ;;;;;;

ΣΕΛΙΔΑ 15 στην προσκληση , ο πίνακας με τον υπολογισμό τον μορίων .

Οπως επίσης και σελίδα 14 , παράγραφος 2.5 ( γ) . Τα κριτήρια επιλογής .

Φιλικά Λευτέρης

Οι μητέρες που θα ενταχθούν στη εν λόγω πράξη, θα πρέπει να πληρούν τις κάτωθι προϋποθέσεις:

α) να εργάζονται στην Ελλάδα ως μισθωτές ή αυτοαπασχολούμενες ή αυτοαπασχολούμενες στον πρωτογενή τομέα, ή

β) να συμμετέχουν σε Ενεργητικές Πολιτικές Απασχόλησης (ΕΠΑ: Πρόγραμμα Νέων Θέσεων Εργασίας, Πρόγραμμα Νέων Ελεύθερων Επαγγελματιών, Πρόγραμμα Απόκτησης Εργασιακής Εμπειρίας – Stage, Πρόγραμμα Συνεχιζόμενης Επαγγελματικής Κατάρτισης) ή

γ) να είναι άνεργες, οι οποίες διαθέτουν Δελτίο Ανεργίας σε ισχύ και αντίγραφο βεβαίωσης εξατομικευμένης προσέγγισης από τις Υπηρεσίες του Ο.Α.Ε.Δ. ή

δ) να είναι άνεργες και να λαμβάνουν ή να έχουν λάβει τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ. οποιαδήποτε χρονική περίοδο κατά τους τελευταίους 24 μήνες προ της δημοσίευσης της παρούσας Πρόσκλησης.

Και τότε γιατί τις έχει στην ίδια κατηγορία???

Φιλικά sissy!

Link to comment
Share on other sites

λευτερη δε ξερω αν ησουν περσυ (μαλλον οχι)

την ημερα που καταθεταμε χαρτια, αλλαζαν προυποθεσεις και βγαζανε καινουργιες αιτησεις

πανικος και προχειροτητα απιστευτη

Ήμουν και πέρισυ , και τα θυμάμαι τι γινόταν . Και τι γινόταν με την ΕΕΤΑΑ , και το τι γινόταν στο forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας έβαλα πριν που το γράφει....αφού ούτε οι ίδιοι δε ξέρουν σας λέω τι το ψάχνετε;

Οι κοπέλες που είναι στην ίδια κατάσταση με εμένα ας τα βάλουν όλα μεσα και βλέπουμε! Μη ξεχάσετε να βάλετε και την εγκριτική απόφαση οκ;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...