Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

      ευχαριστώ κορίτσι  μ! ελπιζω να είσαι καλα! κοντοζυγώνει η μέρα μ και μένα! 

      @linaa θα μπυ κάνουν πάλι ντοπλερ αύριο, γιατί;  ο όρος πέφτει συνεχώς στο maximum 120 σταγόνες! χθες μ το κόψανε για 10 λεπτα και άρχισε να πονάει πολύ η μέση! μου το έβαλαν στις 80 που το ειχα αλλά δεν με έπιασε και μ το αύξησαν ! ο γιατρός πάλι δεν μ λέει τι σκοπό έχει! 

      Υπομονή Κ να μην σκέφτεσε διάφορα . Ο γιατρός σίγουρα θα έχει σκοπό να σε κρατήσει όσο πάει. Όσο σε κρατάνε οι όροι Κ δεν σπάνε τα νερά θα μείνεις εκεί να φτάσεις όσο πιο μακριά γίνετε . 

      Το ντομπλερ θα στο κάνουν προφανώς για να δουν τις τροφοδοσίες των αρτηριών  την γήρανση του πλακούντα  Κ την καρδιά του μωρού εάν ζοριζετε . 

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δηλαδη εγω που τελευταια φορα πηρα επιδομα ανεργιας αρχες Μαρτιου 2010 ποσα μορια παιρνω 10 η 20 ?ξερει καποια να μου πει γιατι μπερδευτικα τωρα.

10 μόρια γιατί έχουν περάσει 2 χρόνια από τότε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάρτα ανεργίας μπορεί να έχεις χωρίς να παίρνεις επίδομα . Το επίδομα μετά από ένα χρόνο , τελειώνει . Κάνω λάθος ;

Οπότε αυτός που έχει κάρτα ανεργίας σε ισχύ , και παίρνει και λεφτά από τον ΟΑΕΔ , έχει 20 μόρια .

Αυτός που έχει κάρτα ανεργίας σε ισχύ , αλλά δεν παίρνει χρήματα , εφόσον είναι άνεργος παραπάνω από ένα χρόνο , τότε έχει 10 μόρια .

Το χαρτί για τους προηγούμενους 24 μήνες το ζητάνε για να δούν πόσο καιρό είσαι άνεργος .

Φιλικά Λευτερης

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει άνεργος να παίρνει ταμείο ανεργίας για 2 χρόνια...με τη λογική σου γιατί ζητάνε να έχουν λάβει τακτικό επίδομα ανεργίας από τον Ο.Α.Ε.Δ. οποιαδήποτε χρονική περίοδο κατά τους τελευταίους 24 μήνες προ της δημοσίευσης της παρούσας Πρόσκλησης. ;

Εγώ πάντως θα στείλω και την εγκριτική απόφαση και την βεβαίωση παρέμβασης για να είμαι σίγουρη.

Η λογική πάντως λέει ότι μας πιάνει....

αυτο ειναι στις προϋποθεσεις (δηλαδη γενικα). πιο κατω σου διευκρινιζει τι και πως. δηλ αν λαμβανεις το επιδομα 20 μορια, αν εισαι απλα ανεργη 10 μορια. στα δικαιολογητικα και στον τροπο μοριοδοτησης τα ξεχωριζει.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι πανω σε αυτο που λετε γιατι μπερδευτικα..??

εγω πηρα επιδομα ανεργιας το 2010 και το 2011 δουλεψα...τι βαζω??

καρτα ανεργιας σε ισχυ,εγκριτικη αποφαση επιδοματος και εξατομικευμενη προσεγγιση??αυτα μονο..??και μορια?θα εχω 10?

ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι πανω σε αυτο που λετε γιατι μπερδευτικα..??

εγω πηρα επιδομα ανεργιας το 2010 και το 2011 δουλεψα...τι βαζω??

καρτα ανεργιας σε ισχυ,εγκριτικη αποφαση επιδοματος και εξατομικευμενη προσεγγιση??αυτα μονο..??και μορια?θα εχω 10?

ευχαριστω πολυ!!!

Και τώρα τι είσαι ; Άνεργη ή εργάζεσαι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να ρωτησω και εγω κατι πανω σε αυτο που λετε γιατι μπερδευτικα..??

εγω πηρα επιδομα ανεργιας το 2010 και το 2011 δουλεψα...τι βαζω??

καρτα ανεργιας σε ισχυ,εγκριτικη αποφαση επιδοματος και εξατομικευμενη προσεγγιση??αυτα μονο..??και μορια?θα εχω 10?

ευχαριστω πολυ!!!

τωρα τι κανεις? δουλευεις ή εισαι ανεργη? επειδη ζητουν εκκαθαριστικο 2011 δεν σημαινει οτι θελουν τα παντα απο το 2011

Link to comment
Share on other sites

Το Χριστινακι απο τον Νοτο με εξυπηρετησε πααααααααααρα πολύ αλλά ξεχασα να ρωτησω ποιο εξαθαριστικο θα δωσουμε;

2011 που σημαινει απο 01/01/10 - 31/12/10 δηλαδη αυτο που σου ηρθε περσι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...