Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Milhsa me tin ipefthini toy programmatos stin etaa thn Ka mpaloti i opoia mou ipe oti to thema apasxolei polles miteres. Ekana kataggelia sto sinigoro tou politi ki esteila minima stis vrixeles sthn etaa. Epikoinonisa me radiofonikous stathmous. Apo ola sthn etaa mou ipan na ginoun kataggelies ki apo allous ke tha kinithei kati

καταγγελιες που πρεπει να γινουν? στην εεταα? η στο συνηγορο του πολιτη? αυτη η υπευθυνη ειναι στη αθηνα? γιατι εγω θεσσαλονικη ειμαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλα οτι για γινει ενημερωσε μας. απο περιεργεια θελω να μαθω τι θα πουν. εγω δεν ειμαι υπερ του οριου αφου με μορια μπαινουμε ετσι κι αλλιως. δεν ξερω ...φετος ειναι και πολυ λιγοτερα τα λεφτα. ισως ετσι να εβαζαν οριο στις αιτησεις

μηπως βαριουνται να εξεταζουν πολλες αιτησεις?!!! παιζει και αυτο!!! χαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ekana diamartyria sthn etaa ke eggrafi kataggelia sto sinigoro tou politi. Afti ine i ipefthini sinolia tou programmatos. Ego apaitisa na miliso me ton Ralli gkeka pou ine o proedros tis etaa. ke katelixa ekei. Nomizo oti prepei na paroume stin etaa osoi perissoteroi mporoume

δευτερα τριτη θα παω απο τα γραφεια της θεσσαλονικης να δω τι θα μου πουν. thanks για τις πληροφοριες παντως!

Link to comment
Share on other sites

μοιαζουμε! εμεις 41.500 το 2010 και το 2011 25.000 με τρια παιδια!

και εγω με 40000 θα εκανα τρια παιδια. αλλα με 20000 μενω στο ενα και βλεπουμε. αλλα ειπα παλι....παντα ζητουσαν παλια εκκαθαριστικα και οχι του προηγουμενου ετους. και εμενα να δεις πως με συμφερει το περσινο εκκαθαριστικο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εγω με 40000 θα εκανα τρια παιδια. αλλα με 20000 μενω στο ενα και βλεπουμε. αλλα ειπα παλι....παντα ζητουσαν παλια εκκαθαριστικα και οχι του προηγουμενου ετους. και εμενα να δεις πως με συμφερει το περσινο εκκαθαριστικο...

μην το λες γιατι αλλοι και με 60.000 στο ενα μενουν.

το προβλημα μου δεν ειναι ποιανης χρονιας το εκκαθαριστικο ζητανε. παντα ζητουσαν της προηγουμενης, αυτο το ξεραμε. η ενσταση μου ειναι και το ξαναλεω, στο οτι βαλανε εισοδηματικο κριτηριο ξαφνικα. αν το ηξερα, δε θα δουλευα τοσο πολυ το 2010!!!!!!! δεν μπορουν τελευταια στιγμη, να αλλαζουν τα δεδομενα που ξερουμε τοσα χρονια. και να μας φερνουν προ τετελεσμενων.

Link to comment
Share on other sites

An perimeneis to ipourgio oikonomikon na sou pei pote na kaneis pedia tote exeis xasei ti mpala. ta pedia ine iperano olon.

και βεβαια ειναι αλλα αν δεν εχω να φαω δεν θα κανω παιδια. σου ειπα αν εβγαζα 40000 θα εκανα τρια παιδια. τα πραγματα αλλαζουν οπως ξερεις.

Link to comment
Share on other sites

μην το λες γιατι αλλοι και με 60.000 στο ενα μενουν.

το προβλημα μου δεν ειναι ποιανης χρονιας το εκκαθαριστικο ζητανε. παντα ζητουσαν της προηγουμενης, αυτο το ξεραμε. η ενσταση μου ειναι και το ξαναλεω, στο οτι βαλανε εισοδηματικο κριτηριο ξαφνικα. αν το ηξερα, δε θα δουλευα τοσο πολυ το 2010!!!!!!! δεν μπορουν τελευταια στιγμη, να αλλαζουν τα δεδομενα που ξερουμε τοσα χρονια. και να μας φερνουν προ τετελεσμενων.

το θεμα των παιδιων δεν ειναι μονο οικονομικο. ειναι μεγαλη συζητηση αυτη.

για καποιο λογο εβαλαν το οριο. ας μαθουμε εστω το γιατι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...