Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

18 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια μου!!!❤️

Βγήκε η ε2 και είναι στα ύψη! Ο γυναικολόγος μου, μου είπε ότι πιθανότατα κύστη να μη αγχωνομαι και θα πάω Κυριακή να με δει γιατί είναι εκτός 🥴 

εντωμεταξυ σε μια συζήτηση που είχα με τον σύζυγό σκεφτόμαστε να συζητήσουμε μαζι του την πρόκληση ωορρηξιας! Μου το είχε προτείνει περισυ μετά την παλινδρομη που είχαμε αλλά δεν ήμασταν σε φάση για κάτι τέτοιο! Είχα πάρει τα χάπια και ακόμα στο συρτάρι τα έχουμε. Οπότε λέμε τώρα μήπως να το δοκιμάσουμε?🤗 Λύνουμε το θέμα μας με την κύστη και αποφασίζουμε !!

Εσείς τι κάνετε;;;❤️ @lilbern @KATIA97 @Eg93 @Alice20 @Baby 26

Και όποια άλλη ξεχνάω, έχουμε γίνει και πολλές τώρα!!🤭😂

@Mar-micky τι έγινε τελικά;;; ❤️

@rodok που έχεις εξαφανιστεί καλεεε;;;;❤️

καλησπεραααα❤️χαίρομαι που έχεις πλάνο !!εγω τίποτα περιμένω σε δυο μέρες περίοδο να πάω να κάνω ε2 AMH FSH και σαλπιγγογραφια σπερμοδιαγραμμα και βλέπουμε πως θα κινηθούμε ❤️ δηλαδή η ε2 διχνει αν έχεις κάποια κύστη αν κατάλαβα σωστά ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλημέρα καλημέρα ❤️ 

Τι είναι η ε2? Σορρυ, απλά δεν γνωρίζω καθόλου. Κυριακή ε? Μπράβο στον γιατρό σου που είναι δίπλα σου σε όλα. 

Η πρόκληση ωορρηξίας τι είναι ακριβώς? Παίρνεις χάπια και ξέρεις σίγουρα ότι έχεις ένα ωάριο που είναι όπως πρέπει για να γονιμοποιηθεί?? Εννοείται και να το κάνεις, αν ξέρεις ότι θα αυξήσει τις πιθανότητες σας 😍 

Μου αρέσει που το έχετε πάρει τόσο ζεστά με τον αντρούλη σου. Σίγουρα θα έρθει πολύ σύντομα το μωράκι σας.

Εγώ είμαι λίγο κρυωμένη από χτες και με το ζόρι υπάρχω σε αυτό τον κόσμο. Πονάει ο λαιμός μου, έχω φουλ συνάχι και μπούκωμα και με τσούζουν τα μάτια μου. Ελπίζω αύριο να είμαι καλυτερα γιατί δεν θέλω να χαλάσω το ΣΚ μου 😅

@KATIA97 μου, για πες μου, εσείς είχατε επαφές τις ημέρες που έπρεπε? Λες να είναι ο μήνας σου αυτός??? Θέλω τόσο πολύ να δω επιτέλους ένα θετικό τεστάκι από εσάς κορίτσια. 

Περαστικά κορίτσι μου, εύχομαι να είσαι ήδη πολύ καλύτερα. Δεν πήγαν ακριβώς όπως τα υπολόγιζα τα πράγματα γιατί προέκυψε εκτάκτως μια απουσία του συζύγου που μας τα χάλασε λίγο. Σε κάθε περίπτωση είχαμε επαφή 11η, 12η και 15η μέρα. Η αλήθεια είναι ότι κάποιος δεν είχε ιδιαίτερη όρεξη αυτές τις μέρες και για να γίνουν και αυτές που έγιναν χρειάστηκε να καταβάλλω ιδιαίτερη προσπάθεια 😊. Τελοσπάντων θα δείξει τι κάναμε. Εσύ πώς είσαι από αυτής της απόψεως; Έχεις κανένα σύμπτωμα ή κανένα προαίσθημα για το τι έχει γίνει;

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλημέρα καλημέρα ❤️ 

Τι είναι η ε2? Σορρυ, απλά δεν γνωρίζω καθόλου. Κυριακή ε? Μπράβο στον γιατρό σου που είναι δίπλα σου σε όλα. 

Η πρόκληση ωορρηξίας τι είναι ακριβώς? Παίρνεις χάπια και ξέρεις σίγουρα ότι έχεις ένα ωάριο που είναι όπως πρέπει για να γονιμοποιηθεί?? Εννοείται και να το κάνεις, αν ξέρεις ότι θα αυξήσει τις πιθανότητες σας 😍 

Μου αρέσει που το έχετε πάρει τόσο ζεστά με τον αντρούλη σου. Σίγουρα θα έρθει πολύ σύντομα το μωράκι σας.

Εγώ είμαι λίγο κρυωμένη από χτες και με το ζόρι υπάρχω σε αυτό τον κόσμο. Πονάει ο λαιμός μου, έχω φουλ συνάχι και μπούκωμα και με τσούζουν τα μάτια μου. Ελπίζω αύριο να είμαι καλυτερα γιατί δεν θέλω να χαλάσω το ΣΚ μου 😅

@KATIA97 μου, για πες μου, εσείς είχατε επαφές τις ημέρες που έπρεπε? Λες να είναι ο μήνας σου αυτός??? Θέλω τόσο πολύ να δω επιτέλους ένα θετικό τεστάκι από εσάς κορίτσια. 

Καλησπέρα κορίτσια μου!❤️ 

Κυριακή ναι γιατί όπως έχω ξανά πει ο γιατρός μου είναι από Αθήνα και έρχεται στα μέρη μας Σαββατοκύριακο συνήθως. Όσο για την ε2 από ότι έχω καταλάβει δείχνει την εικόνα την ωοθηκών. Δεν τα ξέρω κ εγώ ακριβώς μη νομίζεις 😂 

Στην πρόκληση μου είχε πει περισυ να κάνω ορμονικές εξετάσεις 2η-3η μέρες περιόδου και με βάση αυτές θα μου έδινε κάποια χάπια για 5 μέρες (serpafar), παρακολούθηση με υπέρηχο να βλέπει το ωάριο και μετά ενεσουλα για να σπάσει το ωάριο. Τώρα για περισσότερες πληροφορίες θα ρωτήσω την Κυριακή! Με αγχωνει η όλη φάση αλλά είπαμε μήπως..

Χωρίς να θέλω να σε αγχωσω εμείς με τα ίδια συμπτώματα είχαμε κοβιντ! Ελπίζω να μην ισχύει το ίδιο κ σε εσάς και να είσαι ήδη καλύτερα❤️

7 ώρες πρίν, Baby 26 είπε:

καλησπεραααα❤️χαίρομαι που έχεις πλάνο !!εγω τίποτα περιμένω σε δυο μέρες περίοδο να πάω να κάνω ε2 AMH FSH και σαλπιγγογραφια σπερμοδιαγραμμα και βλέπουμε πως θα κινηθούμε ❤️ δηλαδή η ε2 διχνει αν έχεις κάποια κύστη αν κατάλαβα σωστά ; 

Δείχνει την κατάσταση των ωοθηκών, δεν ξέρω παραπάνω λεπτομέρειες, από ότι έχω καταλάβει είναι κ αυτή σαν την lh  και ανάλογα την φάση του κύκλου που είσαι αναβαινει και κατεβαίνει🥴 με όλες αυτές τις πληροφορίες χάνω την μπάλα χαχα 🤗 

Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας, να δεις που όλα θα είναι τέλεια!❤️

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!❤️ 

Κυριακή ναι γιατί όπως έχω ξανά πει ο γιατρός μου είναι από Αθήνα και έρχεται στα μέρη μας Σαββατοκύριακο συνήθως. Όσο για την ε2 από ότι έχω καταλάβει δείχνει την εικόνα την ωοθηκών. Δεν τα ξέρω κ εγώ ακριβώς μη νομίζεις 😂 

Στην πρόκληση μου είχε πει περισυ να κάνω ορμονικές εξετάσεις 2η-3η μέρες περιόδου και με βάση αυτές θα μου έδινε κάποια χάπια για 5 μέρες (serpafar), παρακολούθηση με υπέρηχο να βλέπει το ωάριο και μετά ενεσουλα για να σπάσει το ωάριο. Τώρα για περισσότερες πληροφορίες θα ρωτήσω την Κυριακή! Με αγχωνει η όλη φάση αλλά είπαμε μήπως..

Χωρίς να θέλω να σε αγχωσω εμείς με τα ίδια συμπτώματα είχαμε κοβιντ! Ελπίζω να μην ισχύει το ίδιο κ σε εσάς και να είσαι ήδη καλύτερα❤️

Δείχνει την κατάσταση των ωοθηκών, δεν ξέρω παραπάνω λεπτομέρειες, από ότι έχω καταλάβει είναι κ αυτή σαν την lh  και ανάλογα την φάση του κύκλου που είσαι αναβαινει και κατεβαίνει🥴 με όλες αυτές τις πληροφορίες χάνω την μπάλα χαχα 🤗 

Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σας, να δεις που όλα θα είναι τέλεια!❤️

 

Σε ευχαριστώ πολύ είμαι ενθουσιασμένη περιμένω να περάσουν οι μέρες 🥹❤️ εσείς πως είστε κορίτσια τι κάνετε ; ❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλό μήνα τι κάνετε;;

@KATIA97 μου έχω μια μεγάλη απορία 🤣 Πως γίνεται να έχεις γόνιμες μετά από εμένα, αλλά να περιμένουμε μαζί περίοδο; Είδα κάπου που ελεγες οτι περιμένεις 5-6 Οκτωβρίου και κοίταξα κι εγώ τώρα για να ξέρω τι εσώρουχο να βάλω αύριο στο γραφείο και είδα ότι 5.10 θα μου έρθει 🤣

@Marianne98 μου, τι έγινε σήμερα με τον γιατρό;;;; Είχαμε νέα; Τελικά ήταν κύστη;

Δεν ξέρω αν έχω κοβιντ μιας και προσπάθησα να κάνω 2 τεστ που για κάποιο λόγο είχαν πολύ λίγο υγρό στην κάψουλα και μετά είδα ότι είχαν λήξει 😅 Πυρετό δεν έκανα, μόνο μπούκωμα και καταρροή. Από χτες νιώθω καλά, απλά έχει μείνει το μπούκωμα.

 


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλό μήνα τι κάνετε;;

@KATIA97 μου έχω μια μεγάλη απορία 🤣 Πως γίνεται να έχεις γόνιμες μετά από εμένα, αλλά να περιμένουμε μαζί περίοδο; Είδα κάπου που ελεγες οτι περιμένεις 5-6 Οκτωβρίου και κοίταξα κι εγώ τώρα για να ξέρω τι εσώρουχο να βάλω αύριο στο γραφείο και είδα ότι 5.10 θα μου έρθει 🤣

@Marianne98 μου, τι έγινε σήμερα με τον γιατρό;;;; Είχαμε νέα; Τελικά ήταν κύστη;

Δεν ξέρω αν έχω κοβιντ μιας και προσπάθησα να κάνω 2 τεστ που για κάποιο λόγο είχαν πολύ λίγο υγρό στην κάψουλα και μετά είδα ότι είχαν λήξει 😅 Πυρετό δεν έκανα, μόνο μπούκωμα και καταρροή. Από χτες νιώθω καλά, απλά έχει μείνει το μπούκωμα.

 

Ίσως έχει σχέση με την διάρκεια του κύκλου. Εγώ με κύκλο 28-29 ημερών σταθερά μέχρι τώρα, έχω ωορρηξία στις δύο εβδομάδες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου, με ελάχιστες αποκλίσεις. Απ' ότι ξέρω είναι το πιο συνηθισμένο αλλά όχι απόλυτο. Μπορεί να υπάρξουν διαφοροποιήσεις και να μην υπάρχει απόλυτη ταύτιση σε σχέση με την ημερομηνία περιόδου. Εσύ πότε έκανες ωορρηξία αυτόν τον μήνα;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Ίσως έχει σχέση με την διάρκεια του κύκλου. Εγώ με κύκλο 28-29 ημερών σταθερά μέχρι τώρα, έχω ωορρηξία στις δύο εβδομάδες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου, με ελάχιστες αποκλίσεις. Απ' ότι ξέρω είναι το πιο συνηθισμένο αλλά όχι απόλυτο. Μπορεί να υπάρξουν διαφοροποιήσεις και να μην υπάρχει απόλυτη ταύτιση σε σχέση με την ημερομηνία περιόδου. Εσύ πότε έκανες ωορρηξία αυτόν τον μήνα;

Σύμφωνα με το ημερολόγιο στις 21.9, δηλαδή την 12η μέρα του κύκλου με 25αρη κύκλο. Γι αυτό είχα την απορία πως γίνεται να περιμένουμε πάντα μαζί περίοδο. Όπως και να έχει είμαστε τέρμα «buddies» στο πότε (δεν) περιμένουμε περίοδο 😅♥️

  • Χαχα 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Τελικά αδιαθετησα και εγώ σήμερα. Πάμε για τον επόμενο μήνα λοιπόν. Αύριο θα πάω να κάνω και τις ορμονικές εξετάσεις να δω αν θα δείξουν τπτ. 

@Marianne98 τι σου είπε ο γιατρός σου;;

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Σύμφωνα με το ημερολόγιο στις 21.9, δηλαδή την 12η μέρα του κύκλου με 25αρη κύκλο. Γι αυτό είχα την απορία πως γίνεται να περιμένουμε πάντα μαζί περίοδο. Όπως και να έχει είμαστε τέρμα «buddies» στο πότε (δεν) περιμένουμε περίοδο 😅♥️

Εγώ στις 24, οπότε αναλογικά και με βάση την διάρκεια του κύκλου, είμαστε ουσιαστικά στα ίδια. Η αλήθεια είναι πάντως ότι υπάρχει ένας συγχρονισμός!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Fofi! είπε:

Κοριτσια καλησπερα...εγω απο σημερα μπαινω στις γονιμες...για να δουμε!!!!βεβαια εχω τον συζυγο αργει παρα πολυ στην δουλεια και δεν ξερω αν θα μας βγει παλι..

Καλή επιτυχία!!!!!! Άντε να ακούσουμε και κάνα ευχάριστο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! 

@lilbern @Mar-micky δεν μπηκα γιατι προσπαθούσα να ηρεμήσω. Εμένα κάποιος με έχει μουτζωσει δεν εξηγείται αλλιώς. Πήγα στον γιατρό πρέπει να είχα κύστη η οποία έσπασε, έχει μείνει το αίμα μέσα, ήταν κύστη με αίμα, είδε κ λίγο υγρό στην κοιλιά, για αυτό μου είπε να μην αγχώνομαι θα το απορροφήσει ο οργανισμός, από ότι κατάλαβα μάλλον δημιουργείται από την ωορρηξία που μάντεψτε, είχα κάνει εκείνες τις μέρες, αφού ο άνθρωπος απόρησε. Γενικά όπως καταλαβαίνετε ολα μαζί. Παίρνω αντιβίωση για να αποφύγω καμία μόλυνση και ουτροτζεσταν για να αδιαθετησω και να καθαρίσω από όλα. Κοπανουσα το κεφάλι μου ειλικρινα!! Μου είπε να σταματήσω να αγχώνομαι, να αποκτήσω λίγο αναισθησία και θα τα φτιάξουμε όλα. Ελπίζοντας πως όλα θα πάνε καλά (εφόσον δεν πονάω κιόλας) και ότι θα καθαρίσω από όλα μόλις αδιαθετησω, θα κάνουμε ορμονικές να δούμε τι γίνεται και αν όλα καλά θα ξεκινήσουμε σερπαφαρ, επαφές, παρακολούθηση και ενεσουλα!

Την οποία έψαξα και βρήκα γιατί μου είπε ότι είναι σε έλλειψη κ λέω φιλενάδα βρες την από τώρα γιατί με την τύχη που εεεεχεις χαιρετησματα!! Απογοητεύτηκα αρκετά να πω την αλήθεια αλλά προσπαθώ να απασχολούμαι με αλλά θέματα για να ξεχνιέμαι. 

 

  • Δύναμη! 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marianne98 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! 

@lilbern @Mar-micky δεν μπηκα γιατι προσπαθούσα να ηρεμήσω. Εμένα κάποιος με έχει μουτζωσει δεν εξηγείται αλλιώς. Πήγα στον γιατρό πρέπει να είχα κύστη η οποία έσπασε, έχει μείνει το αίμα μέσα, ήταν κύστη με αίμα, είδε κ λίγο υγρό στην κοιλιά, για αυτό μου είπε να μην αγχώνομαι θα το απορροφήσει ο οργανισμός, από ότι κατάλαβα μάλλον δημιουργείται από την ωορρηξία που μάντεψτε, είχα κάνει εκείνες τις μέρες, αφού ο άνθρωπος απόρησε. Γενικά όπως καταλαβαίνετε ολα μαζί. Παίρνω αντιβίωση για να αποφύγω καμία μόλυνση και ουτροτζεσταν για να αδιαθετησω και να καθαρίσω από όλα. Κοπανουσα το κεφάλι μου ειλικρινα!! Μου είπε να σταματήσω να αγχώνομαι, να αποκτήσω λίγο αναισθησία και θα τα φτιάξουμε όλα. Ελπίζοντας πως όλα θα πάνε καλά (εφόσον δεν πονάω κιόλας) και ότι θα καθαρίσω από όλα μόλις αδιαθετησω, θα κάνουμε ορμονικές να δούμε τι γίνεται και αν όλα καλά θα ξεκινήσουμε σερπαφαρ, επαφές, παρακολούθηση και ενεσουλα!

Την οποία έψαξα και βρήκα γιατί μου είπε ότι είναι σε έλλειψη κ λέω φιλενάδα βρες την από τώρα γιατί με την τύχη που εεεεχεις χαιρετησματα!! Απογοητεύτηκα αρκετά να πω την αλήθεια αλλά προσπαθώ να απασχολούμαι με αλλά θέματα για να ξεχνιέμαι. 

 

Γλυκουλα μου… ποσό στενοχωριέμαι νέα κορίτσια να πρέπει να περάσουν τόσα εμπόδια για να γίνουν μανούλες. Για κάποιο λόγο εμπιστεύομαι πολύ τον γιατρό σου και είμαι σίγουρη ότι όλα θα φτιάξουν και γρήγορα μάλιστα. Απλά ένας μήνας χαμένος.. αυτό να σκέφτεσαι. Ο επόμενος θα είναι αλλιώς. Ο επόμενος σου ανήκει ♥️♥️♥️♥️

Λιγο υπομονή ακόμα. Κουράστηκες, το ξέρω. Αλλά λίγο υπομονή και είναι πολύ κοντά το όνειρο σου.

Εισαι καλύτερα ψυχολογικά σήμερα; Πως νιώθεις;

  • Ευχαριστώ 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! 

@lilbern @Mar-micky δεν μπηκα γιατι προσπαθούσα να ηρεμήσω. Εμένα κάποιος με έχει μουτζωσει δεν εξηγείται αλλιώς. Πήγα στον γιατρό πρέπει να είχα κύστη η οποία έσπασε, έχει μείνει το αίμα μέσα, ήταν κύστη με αίμα, είδε κ λίγο υγρό στην κοιλιά, για αυτό μου είπε να μην αγχώνομαι θα το απορροφήσει ο οργανισμός, από ότι κατάλαβα μάλλον δημιουργείται από την ωορρηξία που μάντεψτε, είχα κάνει εκείνες τις μέρες, αφού ο άνθρωπος απόρησε. Γενικά όπως καταλαβαίνετε ολα μαζί. Παίρνω αντιβίωση για να αποφύγω καμία μόλυνση και ουτροτζεσταν για να αδιαθετησω και να καθαρίσω από όλα. Κοπανουσα το κεφάλι μου ειλικρινα!! Μου είπε να σταματήσω να αγχώνομαι, να αποκτήσω λίγο αναισθησία και θα τα φτιάξουμε όλα. Ελπίζοντας πως όλα θα πάνε καλά (εφόσον δεν πονάω κιόλας) και ότι θα καθαρίσω από όλα μόλις αδιαθετησω, θα κάνουμε ορμονικές να δούμε τι γίνεται και αν όλα καλά θα ξεκινήσουμε σερπαφαρ, επαφές, παρακολούθηση και ενεσουλα!

Την οποία έψαξα και βρήκα γιατί μου είπε ότι είναι σε έλλειψη κ λέω φιλενάδα βρες την από τώρα γιατί με την τύχη που εεεεχεις χαιρετησματα!! Απογοητεύτηκα αρκετά να πω την αλήθεια αλλά προσπαθώ να απασχολούμαι με αλλά θέματα για να ξεχνιέμαι. 

 

Υπομονή κορίτσι μου! Δυστυχώς το σύστημα εκεί κάτω είναι περίπλοκο και αρκετά ευαίσθητο με αποτέλεσμα να προκύπτουν και τέτοια θέματα. Με την κατάλληλη αγωγή, είμαι σίγουρη ότι όλα θα επανέλθουν και θα μπορέσεις να συνεχίσεις κανονικά τις προσπάθειές σου ❤️❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, lilbern είπε:

Γλυκουλα μου… ποσό στενοχωριέμαι νέα κορίτσια να πρέπει να περάσουν τόσα εμπόδια για να γίνουν μανούλες. Για κάποιο λόγο εμπιστεύομαι πολύ τον γιατρό σου και είμαι σίγουρη ότι όλα θα φτιάξουν και γρήγορα μάλιστα. Απλά ένας μήνας χαμένος.. αυτό να σκέφτεσαι. Ο επόμενος θα είναι αλλιώς. Ο επόμενος σου ανήκει ♥️♥️♥️♥️

Λιγο υπομονή ακόμα. Κουράστηκες, το ξέρω. Αλλά λίγο υπομονή και είναι πολύ κοντά το όνειρο σου.

Εισαι καλύτερα ψυχολογικά σήμερα; Πως νιώθεις;

Τουλάχιστον σκέφτομαι το αποτέλεσμα όλης της ταλαιπωρίας αξίζει και με το παραπάνω! Θα τα καταφέρουμε όλες, τα εμπόδια είναι για να τα ξεπερνάμε και να μας κάνουν δυνατότερες, αυτό σκέφτομαι γιατί αλλιώς μια απελπισία με πιάνει. Μου έβαλε και τις φωνές ο γιατρός μου, γιατί μου λέει θέλω να έχεις αναισθησία, το άγχος δεν μας βοηθάει και στην πρόκληση που θα κάνουμε κλπ, και μου λέει και αν δεν έρθει την πρώτη φορά θα έρθει την δεύτερη αυτό να σκέφτεσαι, θα τα καταφερουμε. Μετά τον γιατρό ήμουν στα πατώματα αλλά λέω όχι το έχουμε, έχουμε πολύ δύναμη μέσα μας!!❤️

Ο επόμενος μήνας ελπίζω να ανήκει σε όλες μας, να έρθουν τα θετικά τεστ το ένα μετά το άλλο❤️

Εσύ πες μου πως τα πας;;🤗

πρίν από 38 λεπτά , KATIA97 είπε:

Υπομονή κορίτσι μου! Δυστυχώς το σύστημα εκεί κάτω είναι περίπλοκο και αρκετά ευαίσθητο με αποτέλεσμα να προκύπτουν και τέτοια θέματα. Με την κατάλληλη αγωγή, είμαι σίγουρη ότι όλα θα επανέλθουν και θα μπορέσεις να συνεχίσεις κανονικά τις προσπάθειές σου ❤️❤️

Ότι είπα στην φιλενάδα μας επάνω ισχύει και για εσένα❤️ είμαστε πολύ δυνατές και τα ξεπερνάμε όλα!! Πιο περίπλοκο από το δικό μας σύστημα δεν νομίζω να υπάρχει🥴 Υπομονή χρειαζόμαστε και πείσμα κορίτσια! Και όσο μπορείτε βρείτε πράγματα να κάνετε να απασχολείται το μυαλό σας, να μην αγχώνεστε, θα τα καταφέρουμε❤️

Πες μου εσύ τώρα τα νέα σου!! Σε τι φάση είσαι,;; πώς είσαι;;🤗❤️

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...