Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Marianne98 είπε:

Το περάσαμε μαζι, να δεις τώρα που θα μας κάνει την χάρη και θα φουσκώσουν οι κοιλιτσες μας!!! Ελπίζω το τεστ σου να βγει θετικό ❤️ να μας ενημερώνεις!! 

Εγώ θα κάνω χοριακη αύριο αν και πιστεύω είναι κύστη😂 θα έδειχναν τα τεστ, σε εμένα έπεσαν τα χαλασμένα;;; είναι να τρελαίνεσαι η κατάσταση!!🤭

 

Εμ πρέπει να έρθει η σειρά μας τώρα....

Ήταν απ' την ίδια εταιρεία τουλάχιστον να ξέρουμε ποιον θα κυνηγάμε αν βγει θετική η χοριακη σου ..χαχαχα

 

Περιμένω νέα σου αύριο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , elen98 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια , έχω να μπω καιρό στο φόρουμ επειδή είχα χάσει τον κωδικό μου και δεν μπορούσα να μπω με το μειλ μου 😥

Ήμουν έγκυος τον Φεβρουάριο αλλά δυστυχώς δεν προχώρησε, υπήρχε μόνο ο σάκος. Είχα πολύ υψηλή χοριακη παρόλαυτα 

Στο τώρα .. Αύριο περιμένω περίοδο με σταθερό κύκλο 28-30 ημερών. Τελευταία περίοδος 30/8 . Από συμπτώματα έχω  τάση για εμετό και αναγουλες μαζί με  ζαλάδες ειδικά σήμερα πολύ έντονα.. Επίσης  ενώ πεινάω, δεν μπορώ να φάω τίποτα , μόνο κάποια συγκεκριμένα φαγητα που έχω όρεξη, τα υπόλοιπα δεν κατεβαίνει μπουκιά κάτω .. ενώ πάντα έτρωγα από όλα . Αύριο το πρωί θα πάω για χοριακη.

Εσείς έχετε τάση για εμετό και ζαλάδα πριν την περίοδο εκτός από τα υπόλοιπα συμπτώματα; 

Εύχομαι θετικες χοριακες και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλα τα κορίτσια 🥰!!!

Ελπίζω αύριο να είναι η τυχερή σου μέρα κορίτσι μου!!!❤️ Περιμένουμε σούπερ νέα από εσένα!! 

Άντε βρε κορίτσια επιτέλους να βλέπουμε θετικά τεστ και χοριακες❤️

πρίν από 1 λεπτό , Mar-micky είπε:

Εμ πρέπει να έρθει η σειρά μας τώρα....

Ήταν απ' την ίδια εταιρεία τουλάχιστον να ξέρουμε ποιον θα κυνηγάμε αν βγει θετική η χοριακη σου ..χαχαχα

 

Περιμένω νέα σου αύριο!!

Θα έρθει αγάπη μου μην αγχωνεσαιιιιι 🤗

Τα one step λένε ότι είναι πολύ έγκυρα 🥴 μη μου βάζετε ιδέες όμως τώρα γιατί δεν θα περάσει το βράδυ χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Marianne ολοψυχα καλη επιτυχια!!!! Κοριτσια παμε για οκτωβριο με θετικες χοριακες....εγω τωρα τελειωσα με περιοδο..την αλλη εβδομαδα αρχιζουν οι γονιμες...και τωρα που ειπα παμε και οπου βγει ο συζυγος δουλευει 15 ωρες την ημερα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marianne98 είπε:

Το περάσαμε μαζι, να δεις τώρα που θα μας κάνει την χάρη και θα φουσκώσουν οι κοιλιτσες μας!!! Ελπίζω το τεστ σου να βγει θετικό ❤️ να μας ενημερώνεις!! 

Εγώ θα κάνω χοριακη αύριο αν και πιστεύω είναι κύστη😂 θα έδειχναν τα τεστ, σε εμένα έπεσαν τα χαλασμένα;;; είναι να τρελαίνεσαι η κατάσταση!!🤭

 

Καλησπεραααα καλααα αυτό για τα τεστ μην το λες εμένα η κολλητή μου έκανε τρία αρνητική και τελικά ηταβ έγκυος ❤️ καλή επιτυχία για αύριο σου εύχομαι θετικά αποτελέσματα 🙏❤️

πρίν από 27 λεπτά , Fofi! είπε:

@Marianne ολοψυχα καλη επιτυχια!!!! Κοριτσια παμε για οκτωβριο με θετικες χοριακες....εγω τωρα τελειωσα με περιοδο..την αλλη εβδομαδα αρχιζουν οι γονιμες...και τωρα που ειπα παμε και οπου βγει ο συζυγος δουλευει 15 ωρες την ημερα....

Πραγματικά σε καταλαβαίνω και εμείς δουλεύουμε και οι δυο δεκαωρα και ούτε χρόνο ούτε όρεξη γυρνάμε κουρασμένοι μόνο το ΣΚ χαλαρώνουμε εύχομαι να είναι ο τυχερός μας μήνας αυτός κοριτσιααα ❤️🙏 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Mar-micky είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια !! Καινούρια στην παρέα σας!! Με το καλό όλες μας να ερθουν τα σπορακια μας. 

Εγώ έχω έναν μπόμπιρα 3ετων και πέρυσι τέτοιο καιρό περίπου είχα μια αποβολή στον 3ο μήνα. Εδώ και κάποιους μήνες προσπαθούμε με τον άντρα μου για δεύτερο παιδάκι αλλά δεν μας κάθεται χααχα

Η αλήθεια είναι ότι ο κύκλος μου ήταν τελείως ακανόνιστος το τελευταίο 6μηνο μια 28 μια 47 μέρες και πριν 2 εβδομάδες πήγα στο γιατρό και μου είπε ότι έχω πολυκυστικες που μάλλον εμφανίστηκαν τώρα λόγω άγχους ή προλακτίνης. 

Έκανα λοιπόν τεστ ωορρηξίας ώστε να δω τι γίνεται και αυτό το μήνα έκανα ωορρηξία την 24-25η μέρα του κύκλου όπου είχαμε επαφές με τον σύζυγό. 

Τώρα είμαι στις 12 μέρες μετά την επαφή και σήμερα με αρνητικό τεστακι. Η αλήθεια είναι ότι μέσα μου νιώθω ότι είμαι έγκυος. Λες να πέφτει τόσο έξω το ένστικτο; λέτε να ήταν νωρίς για τεστ;;

Σορρυυυυ για το κατεβατο 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου. Εύχομαι πολύ γρήγορα με ένα θετικό τεστακι. Η εμφύτευση γίνεται 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία, οπότε αν είσαι στην 12η μέρα έχεις ακόμα ελπίδες για θετικό τεστ μέχρι την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου. Όμως και να είναι σωστό το τεστ, μην απογοητευτείς. Θα έρθει ❤️ Να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

17 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου !!❤️

@lilbern Παρασκευή μεσημέρι είδα καφέ στο σκούπισμα, μέχρι χθες το βράδυ είναι αχνό καφέ στο σκούπισμα... σήμερα απολύτως τίποτα. Πήρα το γυναικολόγο μου σήμερα τηλ μου είπε ή εγκυμοσύνη ή κυστουλα. Μου είπε να πάω αύριο για χοριακη και να κάνω και ε2 για να δούμε για κύστη (του είπα ότι έχω κάνει τεστ και είναι αρνητικό). Έχω απογοητευτεί πλήρως πραγματικά!!!😂 από το κακό στο χειρότερο πάμε. Εγώ ψηφίζω κύστη ξεκάθαρα πάντως, θεωρώ ότι η χοριακη γίνεται για το τυπικό της υπόθεσης🥴

@Baby 26 κορίτσι μου δεν έχουμε μπει σε διαδικασία για τέτοιες εξετάσεις ακόμα. Μην αγχώνεσαι θα πάνε όλα καλά θα δεις❤️

@Mar-micky καλώς ήρθες στην παρέα μας και ελπίζω να σου φέρουμε τύχη!!!❤️ Είχα και εγώ μια αποβολή περισυ τέτοιο καιρό. Μιλούσαμε αν θυμάμαι καλά εκείνο το διάστημα !! Σύντομα ελπίζω να κρατάμε αγκαλια όλες τα θαύματα μας..🤗 ελέγχεις κάπως την ωορρηξία σου μιας και έχει ακανόνιστο κύκλο;;; ελπίζω τι ένστικτο σου να βγει αληθινό!! 

Αχ αχ όλα τα κουλά και τα περίεργα ξεκινάνε όταν θέλουμε να κάνουμε μωρό. Εύχομαι πραγματικά να είσαι από τις περιπτώσεις που όντως δεν δείχνει το τεστ και θα δείξει η χοριακή. Αχ φίλη μου εύχομαι να έρθει γρήγορα το μωράκι σου ❤️ 

Ανυπομονώ για την χοριακή σου σήμερα 😍

16 ώρες πρίν, KATIA97 είπε:

Εγώ θέλω 10-11 μέρες ακόμα και από συμπτώματα τίποτα μέχρι στιγμής αλλά είναι και νωρίς ακόμη, οπότε αναμένω.

Χαχαχα τρελή μου 🤣❤️ Προφανώς και ακόμα δεν θα έχεις συμπτώματα γιατί είναι πολύ νωρίς. Ψηφίζω να είναι ο μήνας σου και να σας κάνει την χάρη να βρει τον δρόμο προς την μήτρα το σποράκι :P

15 ώρες πρίν, elen98 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια , έχω να μπω καιρό στο φόρουμ επειδή είχα χάσει τον κωδικό μου και δεν μπορούσα να μπω με το μειλ μου 😥

Ήμουν έγκυος τον Φεβρουάριο αλλά δυστυχώς δεν προχώρησε, υπήρχε μόνο ο σάκος. Είχα πολύ υψηλή χοριακη παρόλαυτα 

Στο τώρα .. Αύριο περιμένω περίοδο με σταθερό κύκλο 28-30 ημερών. Τελευταία περίοδος 30/8 . Από συμπτώματα έχω  τάση για εμετό και αναγουλες μαζί με  ζαλάδες ειδικά σήμερα πολύ έντονα.. Επίσης  ενώ πεινάω, δεν μπορώ να φάω τίποτα , μόνο κάποια συγκεκριμένα φαγητα που έχω όρεξη, τα υπόλοιπα δεν κατεβαίνει μπουκιά κάτω .. ενώ πάντα έτρωγα από όλα . Αύριο το πρωί θα πάω για χοριακη.

Εσείς έχετε τάση για εμετό και ζαλάδα πριν την περίοδο εκτός από τα υπόλοιπα συμπτώματα; 

Εύχομαι θετικες χοριακες και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλα τα κορίτσια 🥰!!!

Καλημέρα κορίτσι μου. Καλώς ήρθες και πάλι και εύχομαι αυτή την φορά να έρθει για να μείνει το μωράκι. 

΄Όσο αφορά τα συμπτώματα,  η αλήθεια είναι ότι δεν πιστεύω τίποτα πλέον. Από όταν κάνω ελεύθερα στις γόνιμες, κάθε μήνα έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης, ναυτίες, πονοκέφαλο κλπ😅 Εύχομαι για εσένα να είναι όντως ένδειξη. Η αλήθεια είναι ότι όταν ήμουν έγκυος ξεκίνησαν πολύ μετά οι ναυτίες. Ήμουν ήδη 7-8 εβδομάδων, οπότε δεν ξέρω αν η ναυτία ξεκινάει πριν την καθυστέρηση. Ίσως σε σπάνιες περιπτώσεις να γίνεται όμως. 

Αυτό με τα φαγητά που λες όμως ίσως να είναι θετικό σημάδι. Έκανες τεστάκι??? Περιμένουμε νέα 🙏

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!❤️ 

Έχω πάει ήδη για τις εξετάσεις την χοριακη θα μου την στείλουν σήμερα μέχρι τις 1 μου είπε και την ε2 αύριο, άντε να δούμε τι θα δούμε 🥴

@lilbern όλα τα στραβά και τα κουλά σε εμένα καλέ!!! Έκανα τα παράπονα μου στον γυναικολόγο μου χθες και μου έλεγε "αγαπούλα μου μην αγχώνεσαι θα τα φτιάξουμε όλα" και να του λέω εγώ "μα βρε γιατρέ μουυυ" και όλη η γκρίνια κ η παράνοια μαζεμένη. Ουφ ανασουλες και υπομονή! Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Εσύ πες μου τι κάνεις πως είσαι;;;❤️🤗

@Baby 26 μη μου λες τέτοια😂 σοβαρά τώρα??? Τις έβγαιναν αρνητικά τα τεστ?? Μα πως γίνεται αυτό θα τρελαθώ 🥴

@Fofi! Η δουλειά είναι το πιο δύσκολο κομμάτι σε όλες μας θεωρώ. Δεν έχεις πάντα τις ίδιες αντοχές και όρεξη🥴 μακάρι να γεμίσουμε θετικά τεστ και χοριακες το συντομότερο όλες μας!!❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Marianne98 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!❤️ 

Έχω πάει ήδη για τις εξετάσεις την χοριακη θα μου την στείλουν σήμερα μέχρι τις 1 μου είπε και την ε2 αύριο, άντε να δούμε τι θα δούμε 🥴

@lilbern όλα τα στραβά και τα κουλά σε εμένα καλέ!!! Έκανα τα παράπονα μου στον γυναικολόγο μου χθες και μου έλεγε "αγαπούλα μου μην αγχώνεσαι θα τα φτιάξουμε όλα" και να του λέω εγώ "μα βρε γιατρέ μουυυ" και όλη η γκρίνια κ η παράνοια μαζεμένη. Ουφ ανασουλες και υπομονή! Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Εσύ πες μου τι κάνεις πως είσαι;;;❤️🤗

@Baby 26 μη μου λες τέτοια😂 σοβαρά τώρα??? Τις έβγαιναν αρνητικά τα τεστ?? Μα πως γίνεται αυτό θα τρελαθώ 🥴

@Fofi! Η δουλειά είναι το πιο δύσκολο κομμάτι σε όλες μας θεωρώ. Δεν έχεις πάντα τις ίδιες αντοχές και όρεξη🥴 μακάρι να γεμίσουμε θετικά τεστ και χοριακες το συντομότερο όλες μας!!❤️ 

Αχ θα σκάσω μέχρι να πάει 1 έτσι???? Εσύ πως είσαι??? Αντέχεις την αναμονή??

Εγώ καλά είμαι, πολύ καλά βασικά 🥰 Επειδή αυτό το μήνα δεν είχαμε επαφές όταν έπρεπε είμαι πολύ ήρεμη και χαλαρή και επιτέλους ένας μήνας που δεν ψάχνω συμπτώματα σαν την τρελή 😂

Επίσης μου έφυγε - προς το παρόν - το baby fever που είχα πάθει 😂 Αυτά είναι τα δικά μου νέα. 

Άντε σε 1 ώρα θα ξέρουμε 😍🙏

 

 

  • Μου αρέσει 1

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , lilbern είπε:

Αχ θα σκάσω μέχρι να πάει 1 έτσι???? Εσύ πως είσαι??? Αντέχεις την αναμονή??

Εγώ καλά είμαι, πολύ καλά βασικά 🥰 Επειδή αυτό το μήνα δεν είχαμε επαφές όταν έπρεπε είμαι πολύ ήρεμη και χαλαρή και επιτέλους ένας μήνας που δεν ψάχνω συμπτώματα σαν την τρελή 😂

Επίσης μου έφυγε - προς το παρόν - το baby fever που είχα πάθει 😂 Αυτά είναι τα δικά μου νέα. 

Άντε σε 1 ώρα θα ξέρουμε 😍🙏

 

 

Πώς να είμαι?😂 μια χοριακη είναι πάντα μια χοριακη🥴 κοντεύω να φάω τα χέρια μου χαχαχαχα μπαίνω στο μέιλ μου συνεχώς για ανανέωση. Έχω κ τον σύζυγό να μου λέει να κάνω τεστ να δούμε. Αλλά ξέρω ότι θα είναι όλα αρνητικά και δεν θέλω να με βάζω σε αυτή την διαδικασία 😂  άσε που πάω συνέχεια τουαλέτα γιατί εννοείται μέχρι να έρθει η χοριακη θα κατέβει κ η περίοδος, σχεδόν πάντα συμβαίνει αυτό!!! 

Γιατί πρέπει να τα τραβάμε όλα αυτά? Μετά σου λένε να μην έχεις άγχος, μα πω γίνεται αυτό?

Χαίρομαι πολύ για σένα! Νομίζω ότι πρέπει να το δούμε πιο χαλαρά γενικά όλες γιατί κάνουμε κακό και στους εαυτούς μας με όλο αυτό το ζόρι, αλλά άντε να το καταλάβουμε. Όσο για την προσπάθειά σας μην την ακυρώνεις από τώρα, ποτέ δεν ξέρεις θα πω εγώ και θα κρατήσω ένα παραθυράκι ανοιχτό για εσένα!!❤️

Κορίτσια μεχρι να γράψω το μήνυμα ήρθε και το μέιλ!!! Αρνητικοτατη η χοριακη όπως τα έλεγα 😂 περιμένω αύριο την ε2 για να ξεκινήσουμε την αγωγή και θα πάω κ από τον γιατρό μου να με δει και να μιλήσουμε από κοντά! Εξολοθρευουμε την κυστουλα και συνεχίζουμε 🤗🙋🏼‍♀️

Αυτό που νιώθω ότι με παρηγορεί είναι ότι περισυ είχα μείνει έγκυος μετά από κύστη και αγωγή πάλι! Οπότε σκέφτομαι ότι ίσως είναι κ για καλό❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 2
Link to comment
Share on other sites

@Marianne98 όλα καλά Τουλ ξέρεις τι συμβαίνει!!! Έρχεται ο Οκτώβρης κ μακάρι να ναι ο πιο τυχερός!!

@lilbern σήμερα άρχισε να με πονάει και το στήθος μου. Με τόσο ακανόνιστο κύκλο που έχω πραγματικά δεν ξέρω πότε περιμένω περίοδο..υπολογίζω απλά περίπου 14-16 μέρες μετά την ωορρηξία. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mar-micky είπε:

@Marianne98 όλα καλά Τουλ ξέρεις τι συμβαίνει!!! Έρχεται ο Οκτώβρης κ μακάρι να ναι ο πιο τυχερός!!

@lilbern σήμερα άρχισε να με πονάει και το στήθος μου. Με τόσο ακανόνιστο κύκλο που έχω πραγματικά δεν ξέρω πότε περιμένω περίοδο..υπολογίζω απλά περίπου 14-16 μέρες μετά την ωορρηξία. 

 

 

Έκανες άλλο τεστ?? Υπομονή κ προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί επιρεαζει ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, lilbern είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου. Εύχομαι πολύ γρήγορα με ένα θετικό τεστακι. Η εμφύτευση γίνεται 6-12 μέρες μετά την ωορρηξία, οπότε αν είσαι στην 12η μέρα έχεις ακόμα ελπίδες για θετικό τεστ μέχρι την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου. Όμως και να είναι σωστό το τεστ, μην απογοητευτείς. Θα έρθει ❤️ Να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

Αχ αχ όλα τα κουλά και τα περίεργα ξεκινάνε όταν θέλουμε να κάνουμε μωρό. Εύχομαι πραγματικά να είσαι από τις περιπτώσεις που όντως δεν δείχνει το τεστ και θα δείξει η χοριακή. Αχ φίλη μου εύχομαι να έρθει γρήγορα το μωράκι σου ❤️ 

Ανυπομονώ για την χοριακή σου σήμερα 😍

Χαχαχα τρελή μου 🤣❤️ Προφανώς και ακόμα δεν θα έχεις συμπτώματα γιατί είναι πολύ νωρίς. Ψηφίζω να είναι ο μήνας σου και να σας κάνει την χάρη να βρει τον δρόμο προς την μήτρα το σποράκι :P

Καλημέρα κορίτσι μου. Καλώς ήρθες και πάλι και εύχομαι αυτή την φορά να έρθει για να μείνει το μωράκι. 

΄Όσο αφορά τα συμπτώματα,  η αλήθεια είναι ότι δεν πιστεύω τίποτα πλέον. Από όταν κάνω ελεύθερα στις γόνιμες, κάθε μήνα έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης, ναυτίες, πονοκέφαλο κλπ😅 Εύχομαι για εσένα να είναι όντως ένδειξη. Η αλήθεια είναι ότι όταν ήμουν έγκυος ξεκίνησαν πολύ μετά οι ναυτίες. Ήμουν ήδη 7-8 εβδομάδων, οπότε δεν ξέρω αν η ναυτία ξεκινάει πριν την καθυστέρηση. Ίσως σε σπάνιες περιπτώσεις να γίνεται όμως. 

Αυτό με τα φαγητά που λες όμως ίσως να είναι θετικό σημάδι. Έκανες τεστάκι??? Περιμένουμε νέα 🙏

Μακάρι γιατί η αλήθεια είναι ότι με κούρασε πολύ αυτό τον μήνα 😊

4 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Πώς να είμαι?😂 μια χοριακη είναι πάντα μια χοριακη🥴 κοντεύω να φάω τα χέρια μου χαχαχαχα μπαίνω στο μέιλ μου συνεχώς για ανανέωση. Έχω κ τον σύζυγό να μου λέει να κάνω τεστ να δούμε. Αλλά ξέρω ότι θα είναι όλα αρνητικά και δεν θέλω να με βάζω σε αυτή την διαδικασία 😂  άσε που πάω συνέχεια τουαλέτα γιατί εννοείται μέχρι να έρθει η χοριακη θα κατέβει κ η περίοδος, σχεδόν πάντα συμβαίνει αυτό!!! 

Γιατί πρέπει να τα τραβάμε όλα αυτά? Μετά σου λένε να μην έχεις άγχος, μα πω γίνεται αυτό?

Χαίρομαι πολύ για σένα! Νομίζω ότι πρέπει να το δούμε πιο χαλαρά γενικά όλες γιατί κάνουμε κακό και στους εαυτούς μας με όλο αυτό το ζόρι, αλλά άντε να το καταλάβουμε. Όσο για την προσπάθειά σας μην την ακυρώνεις από τώρα, ποτέ δεν ξέρεις θα πω εγώ και θα κρατήσω ένα παραθυράκι ανοιχτό για εσένα!!❤️

Κορίτσια μεχρι να γράψω το μήνυμα ήρθε και το μέιλ!!! Αρνητικοτατη η χοριακη όπως τα έλεγα 😂 περιμένω αύριο την ε2 για να ξεκινήσουμε την αγωγή και θα πάω κ από τον γιατρό μου να με δει και να μιλήσουμε από κοντά! Εξολοθρευουμε την κυστουλα και συνεχίζουμε 🤗🙋🏼‍♀️

Αυτό που νιώθω ότι με παρηγορεί είναι ότι περισυ είχα μείνει έγκυος μετά από κύστη και αγωγή πάλι! Οπότε σκέφτομαι ότι ίσως είναι κ για καλό❤️

Τώρα που ξέρεις τι ακριβώς γίνεται κορίτσι μου, θα το αντιμετωπίσεις και μακάρι να επαναληφθεί το σενάριο της προηγούμενης φοράς, αυτή τη φορά με ευτυχή κατάληξη!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne98 είπε:

Έκανες άλλο τεστ?? Υπομονή κ προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί επιρεαζει ❤️

Όχι δεν έκανα θα κάνω αύριο. Ναι καλά όσο και να προσπαθώ όλο γυρίζει στο μυαλό μου... χαχαχαχα 

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Πώς να είμαι?😂 μια χοριακη είναι πάντα μια χοριακη🥴 κοντεύω να φάω τα χέρια μου χαχαχαχα μπαίνω στο μέιλ μου συνεχώς για ανανέωση. Έχω κ τον σύζυγό να μου λέει να κάνω τεστ να δούμε. Αλλά ξέρω ότι θα είναι όλα αρνητικά και δεν θέλω να με βάζω σε αυτή την διαδικασία 😂  άσε που πάω συνέχεια τουαλέτα γιατί εννοείται μέχρι να έρθει η χοριακη θα κατέβει κ η περίοδος, σχεδόν πάντα συμβαίνει αυτό!!! 

Γιατί πρέπει να τα τραβάμε όλα αυτά? Μετά σου λένε να μην έχεις άγχος, μα πω γίνεται αυτό?

Χαίρομαι πολύ για σένα! Νομίζω ότι πρέπει να το δούμε πιο χαλαρά γενικά όλες γιατί κάνουμε κακό και στους εαυτούς μας με όλο αυτό το ζόρι, αλλά άντε να το καταλάβουμε. Όσο για την προσπάθειά σας μην την ακυρώνεις από τώρα, ποτέ δεν ξέρεις θα πω εγώ και θα κρατήσω ένα παραθυράκι ανοιχτό για εσένα!!❤️

Κορίτσια μεχρι να γράψω το μήνυμα ήρθε και το μέιλ!!! Αρνητικοτατη η χοριακη όπως τα έλεγα 😂 περιμένω αύριο την ε2 για να ξεκινήσουμε την αγωγή και θα πάω κ από τον γιατρό μου να με δει και να μιλήσουμε από κοντά! Εξολοθρευουμε την κυστουλα και συνεχίζουμε 🤗🙋🏼‍♀️

Αυτό που νιώθω ότι με παρηγορεί είναι ότι περισυ είχα μείνει έγκυος μετά από κύστη και αγωγή πάλι! Οπότε σκέφτομαι ότι ίσως είναι κ για καλό❤️

Αχ κοριτσάκι μου γλυκό...καταλαβαίνω ότι στενοχωρήθηκες, όσο και να το ψιλοπερίμενες. Τουλάχιστον δεν έχεις κάτι σοβαρό και μπορεί να σου φέρει γούρι όπως την προηγούμενη φορά ❤️ 

  • Μου αρέσει 2

yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου, χαίρομαι που το γκρουπακι μας μεγαλώνει! ... σας διαβάζω ανελλιπώς παρ'οτι με το άνοιγμα των σχολείων έχω πολύ πιεσμένο πρόγραμμα!. . Φέτος ειδικά έχω αναλάβει πληθώρα δευτερευόντων μαθημάτων και έχω αποτρελαθει στην προετοιμασία υλικού κλπ. 

Χαίρομαι που είστε όλες καλά, με τα πάνω και τα κάτω της καθημερινότητας. Ανυπομονώ να διαβάσω ευχάριστα ! Ποιες περιμένουν τώρα και πόσες μέρες... γράψτε για να ανανεώσω το αρχείο 🤭🤭🤭

@Eg93 τι έγινε τελικά με το τεστ; έκανες και χοριακη;

@Lila ki κουράγιο φίλη... είναι δύσκολο να το αποδεχτείς. Πρέπει όμως να σηκωθείς και να ξαναπροσπαθήσεις. Πώς πήγε η αποξεση;

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Marianne98 είπε:

Πώς να είμαι?😂 μια χοριακη είναι πάντα μια χοριακη🥴 κοντεύω να φάω τα χέρια μου χαχαχαχα μπαίνω στο μέιλ μου συνεχώς για ανανέωση. Έχω κ τον σύζυγό να μου λέει να κάνω τεστ να δούμε. Αλλά ξέρω ότι θα είναι όλα αρνητικά και δεν θέλω να με βάζω σε αυτή την διαδικασία 😂  άσε που πάω συνέχεια τουαλέτα γιατί εννοείται μέχρι να έρθει η χοριακη θα κατέβει κ η περίοδος, σχεδόν πάντα συμβαίνει αυτό!!! 

Γιατί πρέπει να τα τραβάμε όλα αυτά? Μετά σου λένε να μην έχεις άγχος, μα πω γίνεται αυτό?

Χαίρομαι πολύ για σένα! Νομίζω ότι πρέπει να το δούμε πιο χαλαρά γενικά όλες γιατί κάνουμε κακό και στους εαυτούς μας με όλο αυτό το ζόρι, αλλά άντε να το καταλάβουμε. Όσο για την προσπάθειά σας μην την ακυρώνεις από τώρα, ποτέ δεν ξέρεις θα πω εγώ και θα κρατήσω ένα παραθυράκι ανοιχτό για εσένα!!❤️

Κορίτσια μεχρι να γράψω το μήνυμα ήρθε και το μέιλ!!! Αρνητικοτατη η χοριακη όπως τα έλεγα 😂 περιμένω αύριο την ε2 για να ξεκινήσουμε την αγωγή και θα πάω κ από τον γιατρό μου να με δει και να μιλήσουμε από κοντά! Εξολοθρευουμε την κυστουλα και συνεχίζουμε 🤗🙋🏼‍♀️

Αυτό που νιώθω ότι με παρηγορεί είναι ότι περισυ είχα μείνει έγκυος μετά από κύστη και αγωγή πάλι! Οπότε σκέφτομαι ότι ίσως είναι κ για καλό❤️

 

κοριτσάκι μου ολα καλα τώρα που ξέρεις τι παίζει ❤️ολα θα γίνουν σύντομα!!! Θετικες σκεψεις κοριτσιαααα ❤️❤️❤️

πρίν από 57 λεπτά , Mar-micky είπε:

Όχι δεν έκανα θα κάνω αύριο. Ναι καλά όσο και να προσπαθώ όλο γυρίζει στο μυαλό μου... χαχαχαχα 

Περιμένουμε νέα σουυυ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...