Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 29/8/2024 at 1:16 ΜΜ, artemis88 είπε:

      Τι ωραια!! Με το καλο!!

      Ποτε αρχισες να το νιωθεις?

      Στην 20η εβδομάδα το κατάλαβα. Νομιζα στην αρχή ήταν το έντερο. Στους υπέρηχους κανει σβούρες 😁

      On 30/8/2024 at 8:53 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Έκανα ένα τεστ και είναι θετικό !!! Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει !! 

      Μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Να πάνε ολα καλα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μπήκα για να σου ευχηθώ για αύριο και είδα τα όμορφα νέα!!!!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Δεν μ κάνουν χοριακη δυστυχώς … μ είπαν τεστ εγκυμοσύνης κ εάν είναι θετικό σου λένε για σκαν σε δυο με τρεις εβδομάδες απο το θετικό τεστ … γενικά το σύστημα της Αγγλίας είναι λίγο διαφορετικό ..

      Καθόλου χοριακη ε? Τότε υπομονή και προσοχή μέχρι τον υπέρηχο!!!

      • Ευχή 1

Η Εμυ μας έγινε για 2η φορα μανούλα :)


Recommended Posts

Συγχαρητήρια γλυκεια μου φιλενάδα.. Περάσες πολλα εώς ότου πάρεις αγκαλιτσα την πριγκίπισσα σου αλλα νομίζω ότι όλα αυτα πλέον δεν έχουν καμία σημασία μπροστά στο δέος και την απέραντη αγάπη που νιώθεις για το μωρό σου!!! εύχομαι η Παναγία να είναι πάντοτε στο πλευρό της αγρυπνος φρουρός και να την προστατεύει!!! Είναι τυχερή πολυ που μπαίνει στην οικογένεια σας!! Φιλια πολλα απο μένα τον Δημήτρη και φυσικά τον Λεωνιδακο μου που ανυπομονει να την γνωρίσει απο κοντά!!!! :)


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια,ειμαι καινουργια στην παρεα ευχομαι σε ολες τις καινουργιες μανουλες να τους ζησουν τα μωρακια τους.........και σε οσες περιμενουν να γεννησουν ..με ενα πονο!!!!!!!!!Βρε κοριτσια θα ηθελα να ρωτησω κατι......εχω 3-7 την τελευταια μου περιοδοτο στηθος μου ειναι πολυ ευαισθητο στις θηλες,εχω περιεργη γευση σε οτι φαω και η μυτη μου οσφριζετε οσαν λαγωνικο.......εκανα εχθες το πρεντικτορ...αρνητικο !!!!!!!!!τι μπορει να ειναι????εχω ειδη 2 παιδακια και τωρα στα 42 μου δεν θα ελεγα οχι για ενα ζουζουνακι αλλλα..........να κσανακανω το τεστ???

Link to comment
Share on other sites

να σου ζήσει κοπέλα μου. Καλό σαράντισμο. Σε περιμένουμε γρήγορα στο καφέ.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει Εμακι μου !!!!

Παντα γερη & ευτυχισμενη !!!

με το καλο να πατε σπιτακι σας ....και περιμενουμε νεα σας....και φωτοοοοοοοο εεεεε?!!!! :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μοίρες του δίνουν αρετές,νεράιδες τη χάρη και από εμένα σήμερα χίλιες ευχές να πάρει!!

Να σας ζήσει και καλό σαραντισμό..


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου όταν άνοιγα το θέμα για να ευχηθώ για τον ερχομό του Λεωνιδάκου σου δεν είχα ιδέα οτι ήδη περίμενα το δικό μου κοριτσάκι... και να που μετά απο εννέα μηνες ανοίγεις αντίστοιχο θεμα για μένα..

κορίτσια σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου όλες για τις ευχές σας αλλά και την υποστήριξη που μου δώσατε όλον αυτό τον καιρό.. είμαι πολύ συγκινημένη πραγματικά..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...