Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστώ κοριτσακι. Και εσύ να είσαι καλά με τους άντρες σου. Πως τα πάς?

ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕς ΜΟΥ ΣΕ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΝΑΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΥΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΕΡΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΓΝΩΟΥΡΙΑ. ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Αστα αυτό το τελευταίο διάστημα της αναμονής ειναι το χειρότερο. Ολη η εγκυμοσύνη δεν μου φάνηκε, την απόλαυσα αλλά το διάστημα απο την ημέρα που μπήκα στον μήνα μου μέχρι να γεννήσω ατελειωτο και εγώ δεν κοιμόμουν. Απο τον 7ο αυπνίες. Καταλλα ησυχία τάξη και ασφάλεια. Ποτε έχεις ΠΗΤ


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Αστα αυτό το τελευταίο διάστημα της αναμονής ειναι το χειρότερο. Ολη η εγκυμοσύνη δεν μου φάνηκε, την απόλαυσα αλλά το διάστημα απο την ημέρα που μπήκα στον μήνα μου μέχρι να γεννήσω ατελειωτο και εγώ δεν κοιμόμουν. Απο τον 7ο αυπνίες. Καταλλα ησυχία τάξη και ασφάλεια. Ποτε έχεις ΠΗΤ

ΕΧΩ 03/01 ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΟΝΤΩς ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΤΟΥς ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ 8


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε Χαρα με το καλο να γεννησεις να ησυχασεις (και να αρχισουν αλλα...)

Φυσιολογικα γεννας και που?

ΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΡΟΟΠΤΟ. ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΓΕΝΝΑΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο Μητερα και τα δυο.

φυσιολογικα και εγω με επισκληριδιο.

ΠΩΣ ΗΤΑΝ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ? ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ? ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΛΕΣ ΝΑ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Μπα...αλλα ξερω και 'γω κιολας?

Εμενα και στα δυο με επιασαν πονοι περιοδου που σιγα γιγα γινονταν πιο τακτικοι και πιο εντονοι.

Δλδ ποναγα λιγο και μετα τπτ μετα απο λιγο ξαναποναγα κτλ..κτλ..

Το καλο ειναι πως στο πρωτο παιδι εχεις πολες ωρες για να πας στο μαιευτηριο.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Μπα...αλλα ξερω και 'γω κιολας?

Εμενα και στα δυο με επιασαν πονοι περιοδου που σιγα γιγα γινονταν πιο τακτικοι και πιο εντονοι.

Δλδ ποναγα λιγο και μετα τπτ μετα απο λιγο ξαναποναγα κτλ..κτλ..

Το καλο ειναι πως στο πρωτο παιδι εχεις πολες ωρες για να πας στο μαιευτηριο.

αυτο με τους πονους καπως ετσι παει ξεκινησε πριν κανενα μισαωρο ετσι δηλαδη θα το παρακολουθησω να δω πως θα παει


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...