Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

εχω 2! γερα να ειναι.κ εγω να ειμαι γερη για να αντεχω την γκρινια τους. ειμαι 26 αυτα!

να σου ζήσουν!!!!

πως σου φαίνεται με τα 2 μικρά στο σπίτι?


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως σας βρηκα κ να χαιροσαστε τα μωρακια σας..με 2 παιδια η αληθεια ειναι οτι δεν την παλευω κ πολυ την ολη κατασταση ειμαι μονη στο σπιτι με αντρα ναυτικο, χωρις πεθερα (ειναι μακρια) χωρις μαμα(εχει "φυγει" πριν 5χρονια) ,αλλα οκ ολα ειναι μια ιδεα.

χαλαρα!


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ευχαριστω που με καλοσωρισατε στη παρεα σας!

λοιπον εχω οπως ειδατε περιμενω εναν αντρακλα που θα ειναι πανεμορφος σαν τη μαμα του!! χαχαχαχαχαχ!!(ψωναρα)

1-2 βδομαδες σου εμειναν μικρο μου ε?? χριστουγεννιατικο μωρακι, με το καλο κ καλο κουραγιο σου ευχομαι ,, μια σιμβουλη!!! κοιμισου ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ !!! :)

που γεννας??


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites

1-2 βδομαδες σου εμειναν μικρο μου ε?? χριστουγεννιατικο μωρακι, με το καλο κ καλο κουραγιο σου ευχομαι ,, μια σιμβουλη!!! κοιμισου ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ !!! :)

που γεννας??

α ειμαι απο τις τυχερες που κοιμαται 9-10 ωρες το βραδυ χωρις συγνοουρια αντε να σηκωθω μια φορα και κοιμαμαι και κανενα 2ωρο το μεσημερι


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια :lol:

Παλικάρι η Angel :!:

Protoula σ'ευχαριστώ.

Xara τι τυχερή που είσαι!! Εγώ είχα να κοιμηθώ από τον 7ο νααα το μάτι μέχρι τις 3-4, αϋπνία και μ'αρεσει που λένε οτι σε πιάνει υπνηλία στην εγκυμοσύνη. Αντε εύχομαι ο αντρακλας σου όταν έρθει με το καλό να μην σε ξενυχτάει.

Επεξεργάστηκαν by Τόνια 1712

eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως σας βρηκα κ να χαιροσαστε τα μωρακια σας..με 2 παιδια η αληθεια ειναι οτι δεν την παλευω κ πολυ την ολη κατασταση ειμαι μονη στο σπιτι με αντρα ναυτικο, χωρις πεθερα (ειναι μακρια) χωρις μαμα(εχει "φυγει" πριν 5χρονια) ,αλλα οκ ολα ειναι μια ιδεα.

χαλαρα!

μπραβο παληκαρι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

πειτε και αλλα,ανεβηκα ψυχολογικα, χαχαχαχα πλακα κανω ας σταματησει εδω η φιλοφρωνηση ευχαριστω!! :D :D δεν ειμαι κ το υποδειγμα γιατι απο τα νευρα μου το ριχνω στισ σοκολατες ε και δεν λενε να φυγουν τα 8 κιλα μου! και κοριτσια να πω την αμαρτια μου,, βαριεμε αφανταστα τωρα που ειναι μικρη η μπεμπα, ειχα μαθει με την σοφια ολη μερα να γυρναμε κ τωρα περιμενω πως κ πως να περασουν οι 7 μηνες να μπορει να τρεχει κ η μικρη μου, αντε να ερθει το καλοκαιρι να ειμαστε ολο το απογευμα στη θαλασσα!!! ;)


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μου μην με πειτε κακια αλλα μην μετατρεπετε σε μηνες τα χρονια των παιδιων απο την στιγμη που χρονιζουν κ επειτα μετραμε χρονο κ οχι μηνες ... βαριεμαι να μετραω, 26 μηνων= 2 χρονων σκετο please δηλαδη εγω εχω μια κορη37 μηνων κ αλλη μια 6 μηνων μαλλον (180 ημερων)? και εγω ειμαι 312 μηνων καντε τον υπολογισμο :D εχετε δικιο ναι φενεται πιο μικρο το παιδι εαν μετατρεψουμε τον χρονο σε μηνα αλλα οκ . φιλια


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρα μου μέχρι πόσους μήνες να τον λέω 2? Δηλαδή όταν ο Κων/λης μου θα είναι 30 μηνών επιμένω εγώ... (δηλαδή 2,5 επειδή βαριέσαι εσύ...) μπορώ να τον λέω 2,5? και μέτα από ποιον μήνα να τον λεω 3?

Και τελος πάντων θέλω να επιμείνω να τον λέω 26, 27 γιατί έτσι θέλω, μην με πεις κακιά please Φιλιά.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν σε λεω κακια,(αν και διακρινω μεγαλη ειρωνια γιατι απαντας με τον τροπο που κανω την ερωτηση μου) ποσο χρονων πρεπει να παει το παιδι για να λεμε τα χρονια του δλδ?

ναι ο κωνσταντινος ειναι 2 σε 10 μηνες θα λεγετε 3.. ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΝΩ γιαυτο μου την σπαει ο γραπτος λογος γιατι δεν μπορεις να καταλαβεις το υφος του συνομιλητη σου ,

και τωρα πειτε μου ποσο πρεπει να παει το παιδι για να λεμε (λετε) τα χρονια του χωρις μηνες? :)


v2T5p2.png

1YZ6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για μενα τα πραγματα ειναι πιο απλα..οταν θα με ρωτανε ποσο ειναι η μικρη θα λεω "ενος ετους και 3 μηνων"..μετα τα δυο ετη που θα μου φαινεται μεγαλος ο αριθμος θα λεω τριων ετων (και ας ειναι ηδη δυο μηνες μπροστα πχ) ή σχεδον τρισημιση κλπ..αλλωστε και στα παιδικα ρουχα ως επι το πλειστον οι μηνες μετρανε μεχρι το 24 και σπανια περισσοτερο...συνηθως μετα πανε στα ετη ,δυο, τριων, τεσσαρων ετων κ.λ.π.

ο καθενας οπως βολευεται..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Angel ναι έχεις δίκιο η απάντηση μου ειναι ειρωνική όπως μου φάνηκε και το δικό σου μήνυμα το οποίο δεν ήταν ερώτηση αλλά υπόδειξη. Και με πείραξε γιατί με το καλημέρα σας άρχισες τις υποδείξεις και για ανευ σημασίας θέμα. Αν όπως λες ο γραπτός λόγος φταίει στο ότι δεν κατάλαβα την ερώτηση επειδή ακριβώς το ύφος σου με πείραξε και οχι το θέμα ΟΚ sorry για το ειρωνικό μήνυμα και πάμε παρακάτω.

Επεξεργάστηκαν by Τόνια 1712

eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου μην μου μαλωσετε κ σας χασω!!!!!

οντως ο γραπτος λογος ειναι καπως κ προτεινω να το αφησουμε εκει...

συμφωνω με την αποψη της prosperous

angel κουραγιο...ειναι οντως δυσκολο να εισαι μονη στο σπιτι.

χτες εκανε 1 βημα μονη της

και σημερα εκανε αλλα 2

το καμαρι μου μεγαλωνει...


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...