Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

prosperous σήμερα έριξε πάρα πολύ βροχή και λίγο χαλάζι!! Αλλά μιλάμε για πολύ βροχή!!!!!!!!!!

Έχουμε ένα φρεάτιο και το άδειασα δυο φορές με την αντλία, ευτυχώς που η ΔΕΗ μας έκανε την τιμή και δεν έκοψε το ρεύμα :shock: :shock: :shock:

underage efaga ton kosmo na brw sto forum auto pou egrapsa alla tpt!!!.

filoures

Νομίζω πως ήταν σε τόπικ που είχε πάει αρχείο. Πάντως το μόνο σίγουρο είναι πως ήταν σε κλειδωμένο θέμα γιατί δεν μπορούσα να κάνω παράθεση για αυτό σου έστειλα πμ.


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

protoula σ'ευχαριστώ για τις ευχές.

Πως είστε σήμερα? Καλά εχθές πνιγήκαμε στην βροχή και στο χαλάζι. Ευτυχώς δεν είχαμε πρόβλημα μόνο πήξιμο στο δρόμο στην επιστροφή από την δουλειά Εσείς όλα καλά, ελπίζω να μην σας δημιούργησε πρόβλημα ο χθεσινός καιρός.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

εβρεχε ολη μερα με ενδιαμεσα διαλειμματα...

σημερα ολη μερα κανω δουλειες.....

εβαλα κ το επιθεμα στο δεξι ματι της μικρης κ γκρινιαζει....δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα...

τσπ

ξεκινησε να στεκεται περισσοτερη ωρα μονη της

τα δικα σας πως πανε?


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας,

εγω εστειλα σημερα τον Γιαννακη με την πεθερα μου βολτουλα και ετσι εκανα και καμμια δουλεια και ξεσκασε και αυτος απο την κλεισουρα.

Τι εχει το ματακι της μικρης Πρωτουλα?


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

εγω εστειλα σημερα τον Γιαννακη με την πεθερα μου βολτουλα και ετσι εκανα και καμμια δουλεια και ξεσκασε και αυτος απο την κλεισουρα.

Τι εχει το ματακι της μικρης Πρωτουλα?

στραβισμο εχουμε

την ανοιξη μαλλον θα κανουμε κ χειρουργειο

τσπ, μην σας ζαλιζω με αυτα


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

εβρεχε ολη μερα με ενδιαμεσα διαλειμματα...

σημερα ολη μερα κανω δουλειες.....

εβαλα κ το επιθεμα στο δεξι ματι της μικρης κ γκρινιαζει....δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα...

τσπ

ξεκινησε να στεκεται περισσοτερη ωρα μονη της

τα δικα σας πως πανε?

η δικη μου αποδεικνυεται φοβιτσιαρα να προσπαθησει να περπατησει χωρις να κρατιεται αλλα εχθες που μασταν στο Φαληρο κρατωντας την εκανε καμια 50αρια μετρα περπατημα αφου μετα ξεραθηκε στον υπνο!!

διαβασα proroula σχετικα με το ενδεχομενο χειρουργειου...ειναι βεβαιο δηλαδη? και θα χει πληρη αποκατασταση?..ελπιζω και ευχομαι ναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ, πονηρούλες το καταλάβατε απο τον nick εεε? Με συγκινήσατε. Σήμερα κλεινω τα 37. Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τις οικογενειες σας.

protoula δεν μας ζαλίζεις, εδω είμαστε παρεούλα να λέμε τις βλακείες μας, τα σοβαρά μας.. καλή επιτυχία και να πάνε όλα καλά με την μικρούλα σου.

Τι κάνουν τα ζουζούνια σας? Πείτε κανένα νέο. Εγώ σήμερα με την απεργία είχαν κλείσει την πύλη και μπήκα στην δουλειά στις 11, γλύτωσα δυο ωρίτσες :wink:


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ, πονηρούλες το καταλάβατε απο τον nick εεε? Με συγκινήσατε. Σήμερα κλεινω τα 37. Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τις οικογενειες σας.

protoula δεν μας ζαλίζεις, εδω είμαστε παρεούλα να λέμε τις βλακείες μας, τα σοβαρά μας.. καλή επιτυχία και να πάνε όλα καλά με την μικρούλα σου.

Τι κάνουν τα ζουζούνια σας? Πείτε κανένα νέο. Εγώ σήμερα με την απεργία είχαν κλείσει την πύλη και μπήκα στην δουλειά στις 11, γλύτωσα δυο ωρίτσες :wink:

Ποια πυλη καλέ?

του ανεξηγητου ?

Που δουλευεις στον Χαρδαβελα ? :lol::lol::lol:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...