Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Maroxmarox είπε:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα μου είχε συστήσει 400mg ο ενδοκρινολογος, έπαιρνα 2 χάπια των 200 της εταιρείας smile που ήταν σχετικά οικονομικες. Επιπλέον έπαιρνα πολυβιταμινες pregnacare (είναι οικονομικές και τα συστατικά παρόμοια με τις γνωστές πανακριβες) και ενα χαπι τύπου glucophage (δεν είχα ζάχαρο αλλά μου ειπε ο ενδοκρινολογος ότι βοηθάει επίσης στην ποιότητα των ωαριων). Γενικα για ότι πάρεις ρώτα τον γιατρό σου πρώτα.

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

λοιπόν....

σήμερα γνώρισα την prosperous με την κόρη της Χριστούλα...και τον άντρα της που είναι εκπαιδευμένος και δεν δαγκώνει ;)

και σας τους συνιστώ ανεπιφύλακτα:P

Είστε σούπερ παιδιά! σας συμπάθησα πάρα πολύ!

και η Αρτεμούλα μου επίσης!

Ευχαριστούμε πολύ και για το δωράκι μας, βρήκε ήδη την χριστουγεννιάτικη γωνίτσα του!

Την επόμενη φορά θα το κανονίσουμε να γνωρίσετε και τον άντρα μου, που σήμερα δούλευε (και μάλλον θα αργήσει κιόλας:-()

φιλιά πολλά


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστω για τα καλα λογια και για το καλο promotion!!!..

και εμεις περασαμε ομορφα και ειλικρινα οταν φυγαμε σκεφθομουν οτι απο τον ενθουσιασμο της γνωριμιας μας ξεχασα να βοηθησω να μαζεψουμε τα παιχνιδια της Αρτεμις..λυπαμαι για τη γαιδουρια μου..

ωστοσο θα χαρω παρα πολυ να ξαναειδωθουμε και ειμαι βεβαιη οτι θα γινει ξανα και ξανα..αλλωστε ιδιως απο την ανοιξη και μετα οι επισκεψεις μας στο νησι ειναι πολυ πιο τακτικες (σχεδον καθε σκ) ως και πολυημερες..αρκει να μπορειτε και εσεις που ως μονιμοι κατοικοι εχετε πιο πολλες καθημερινες υποχρεωσεις εν αντιθεση με εμας που παμε και καλα για αναψυχη.

Φιλια στην ζουζουνελ Αρτεμις!!

Link to comment
Share on other sites

α, σιγουρα θα τα καταφέρεις! για όσο καιρό θελήσεις εσύ και το μωράκι σου!

Πάντως είναι μεγάλη βοήθεια η μαμά σου ε?

Ο μεγάλος πόσο είναι? σε βοηθάει η διαφορά ηλικίας τους?

εγω σκέφτομαι να κάνω το 2ο με 3 χρόνια διαφοράς...να χει ξεπεταχτει η μικρή.

Μεγάλη ? δεν λες τίποτα....

Το καλητερο ειναι που απασχολει τον Γιαννη και δεν ειναι ολη μερα στο σπιτι και ετσι μπορω και ασχολουμε με το μωρο.

Τα παιδια εχουν ακριβως 3 χρονια και 4 μηνες διαφορά και ειναι καλη διαφορα γιατι ο Γιαννης μπορει και κανει πολλα πραγματα μονος του και δεν χρειαζετε να τρεχω απο πισω του(τσισα-φαγητο κτλ) συν οτι μου κανει και δουλιτσες οταν θηλαζω και δεν μπορω να σηκωθω (φερνει το τηλεφωνο - ανοιγει την πορτα κτλ)


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

οκ σας περιμενω

underage εσυ θα σαι εδω?

θα ρθεις για καφεδακι?

:oops: :oops: :oops: Τώρα το είδα, είχα να παραδώσω εργασία στο πανεπιστήμιο και ως συνήθως τα άφησα τελευταία στιγμή.

Εντωμεταξύ τους έχω τον ένα συναχωμένη και την άλλη με πυρετό (δεν έχω παράπονο τα μοιράσανε :lol: :lol:)

Την επόμενη φορά θα είμαστε κι εμείς μέσα στη συνάντηση!!!!!!!!!!!


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω σαλαμινα 17 χρονια εμενα τωρα ηρθα πειραια αλλα ερχομαι συνεχεια οποτε μπαινω στην παρεα!(και βγαινω επισης γιατι νυσταξα :) ) τα λεμε φιλια!

Welcome!!!

σε ποιό μέρος της Σαλαμίνας είσαι?

Πως και πήγες απέναντι? για δουλειά η κα΄τι άλλο?


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

:oops: :oops: :oops: Τώρα το είδα, είχα να παραδώσω εργασία στο πανεπιστήμιο και ως συνήθως τα άφησα τελευταία στιγμή.

Εντωμεταξύ τους έχω τον ένα συναχωμένη και την άλλη με πυρετό (δεν έχω παράπονο τα μοιράσανε :lol: :lol:)

Την επόμενη φορά θα είμαστε κι εμείς μέσα στη συνάντηση!!!!!!!!!!!

περαστικά σας!

πως πηγε η εργασία? την τέλειωσες?

όταν ξαναέρθει η prosperous θα σου στείλω σμσ για πιο σίγουρα οκ?


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη ? δεν λες τίποτα....

Το καλητερο ειναι που απασχολει τον Γιαννη και δεν ειναι ολη μερα στο σπιτι και ετσι μπορω και ασχολουμε με το μωρο.

Τα παιδια εχουν ακριβως 3 χρονια και 4 μηνες διαφορά και ειναι καλη διαφορα γιατι ο Γιαννης μπορει και κανει πολλα πραγματα μονος του και δεν χρειαζετε να τρεχω απο πισω του(τσισα-φαγητο κτλ) συν οτι μου κανει και δουλιτσες οταν θηλαζω και δεν μπορω να σηκωθω (φερνει το τηλεφωνο - ανοιγει την πορτα κτλ)

καπως έτσι το σκεφτόμουν κι εγώ

και απο οτι διαβαζω απο εσενα, ειναι η καλυτερη διαφορα ηλικιας

ουτε πολυ μεγαλη, αλλα ουτε και πολυ μικρη...


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να βοηθησω να μαζεψουμε τα παιχνιδια της Αρτεμις..λυπαμαι για τη γαιδουρια μου..

πιπερι στο στομα!!!!

αυτο μην το ξαναπεις!

ήρθατε, μας κανατε παρεα....θα μας μαζεψετε και το σπιτι?

α, οχι....εμεις θελουμε να περνουν "βασιλικα" οι επισκεπτες μας!

για να μας ξαναρθουν βεβαιως βεβαιως;)

φιλια


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πιπερι στο στομα!!!!

αυτο μην το ξαναπεις!

ήρθατε, μας κανατε παρεα....θα μας μαζεψετε και το σπιτι?

α, οχι....εμεις θελουμε να περνουν "βασιλικα" οι επισκεπτες μας!

για να μας ξαναρθουν βεβαιως βεβαιως;)

φιλια

οταν θα ανοιξει καπως ο καιρος θα ειναι καλα αν μπορειτε να ρθειτε και σε μενα διοτι το σπιτι μας ειναι στα μισα (οπως το αφησε ο συγχωρεμενος ο πεθερος μου) και ολα αυτα τα χρονια δεν επενδυσαμε καθολου χρηματα για να το συνεχισουμε και τον χειμωνα δεν ειναι και τοσο ιδανικο για επισκεψεις..εχουμε σομπες υγραεριου και ειναι ολιγον μπαχαλε καθως το σπιτι αυτο ειναι ας πουμε η αποθηκη της Αθηνας..δηλαδη οτι παλιο επιπλο ο συζυγος και η κουνιαδα μου που το χουν μαζι τα πανε εκει και ειναι αρτσι μπουτσι και λουλας..ανοιξη - καλοκαιρι ειναι αρκετα καλυτερα τα πραγματα γιατι εχουμε ανοιχτα και βλεπουμε και θαλασσα και σχεδον παντα την περναμε βεραντα και ειναι γενικα πιο πολυ feeling εξοχης..

ελπιζω οντως να μην σας γιναμε βαρος και να περασατε καλα..

να μου φιλησεις την κουκλιτσα σου..

Link to comment
Share on other sites

Καλως την Τονια.

Να χαιρεσε το αντρακι σου.

Και εγω Περαμα μενω!

Που θα παει θα ερθει η ανοιξη να αρχισουμε τις βολτες να πινουμε και κανενα καφεδακι και να παιζουν τα παιδακια μας

(ειμαι μωρομανα και αποφευγω τις εξοδους ειδικα τωρα με την παλιογρυπη....)

Καλημέρα κορίτσια. Ειχα καιρό να μπω. Σε ευχαριστώ eleni1, ναι αντε να ερθεί η άνοιξη να ξεχυθούμε, αυτή η παλιογρίπη μας έχει φοβήσει όλους.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

prosperous τι βαρος καλε? σουπερ ηταν....και θα το κανονισουμε το καλοκαιρακι για μπανακια πολλα, οταν ερθετε!

angel25 δεν βλεπω καποιο τικερακι. Εσυ εχεις καποιο παιδακι?

τονια1712 μμμ, χριστουγεννιατικη σε βρισκω! εγω δεν στολισα ακομα...το σκ ομως σιγουρα!

Ερωτηση: Ελένη , Σοφία κ Τόνια που τα παιδια σας ειναι μεγαλυτερα, ποτε ξεκινησαν να κοιμουνται ολο το βραδυ συνεχομενα?σε ποια ηλικια?


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα protoula εγώ είμαι από τις τυχερές. Την πρώτη φορά που κοιμήθηκε 8ωρο ήταν λίγο αφού έκλεισε τον πρώτο μήνα. Απο τότε ο γιόκας μου σκέφτεται την μανούλα του και κοιμάται συνεχόμενα εκτός βέβαια από ιώσεις, δοντάκια και τα σχετικά ξενύχτια.

Εγώ να σου πω στόλισα το δέντρο και λίγο το σπίτι με βαριά καρδιά όμως μονο για το παιδί γιατί έχασα την θεία μου πριν απο 2 μήνες και μου λείπει πάρα πολύ.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...