Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτο που δεν την ρωτησα ειναι πιθανη σχεση της ολης καταστασης με δοντια

Μηπως ακολουθει την Κελλυ και σκασουν μαζι 2,3 δοντια;;

Τα ουλα την τρωνε απο μπροστα δεν ειδα ακομα κατι και πισω δεν με αφηνει να δω

Εβαλα μεσα το δαχτυλο και παραλιγο να μου το κοψει


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ δαγκώνουν πολύ!!!! Εμένα μου έβγαλε αίμα όταν προσπάθησα με το δάχτυλο να ψηλαφήσω τα ούλα παραμέσα. Σου λέω έβγαλε τα 2 μπροστινά, και τα άλλα 3 που έβγαλε ταυτόχρονα τα είδαμε αφού είχαν μεγαλώσει και φαινόταν το άσπρο. Πάντως εμείς παρά την απίστευτη γκρίνια, την αυπνία και το κλάμα, δεν έκανε ούτε διάροιες ούτε πυρετούς.

Ξάπλωσέ την και κλείσε τη μύτη της για να ανοίξει το στόμα με το ένα χέρι και με το άλλο αν μπορείς πολύ γρήγορα ψάξε το στοματάκι. Μακάρι να είναι από δόντια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!! Μαλινα τι κάνει το παιδί????

Εμείς είμαστε αισίως στους 85 πόντους και 10900 κιλά!!!! Θερίο η μικρή μου!

Mπραβο στην Κελλυ!!!!!!

Ηταν που συζητουσαμε εχθες οτι δεν με ξυπναει νυχτα για κακα Στις 4 τα ξημερωματα τα εκανε!!!! Ευκοιλια!!!! Πολυ καλη κενωση Και το πρωι αλλη μια λιγο πιο ευκοιλια(ειχε πιει και πολυ γαλα)

Απο εχθες το βραδυ αλλαξαμε το γαλα (χωρις λακτοζη) και ηδη βλεπω βελτιωση Ο λαπας επισης με το λεμονακι κανει δουλιτσα

Κατι ασπριζει εκει πανω Μαλλον δοντακια θα ειναι!!!

Εχω κι εγω περιεργια να δω που εφτασε η δικη μου Ελπιζω να μην αδυνατισε γιατι απο 8600 που ηταν δεν εχει πολλα περιθωρια Απο υψος κατι πρεπει να πηρε

Σημερα θα ερθει η παιδιατρος (οχι η δικια μας η αλλη ) να την δει

Το βραδυ θα εχω νεα

Γενικα ειμαι αισιοδοξη

Καλημεεεεραααα κουκλες!!!!!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μαλίνα! Περαστικούλια σας....και καλά νέα να έχετε από την παιδίατρο.

My Kelly μια χαρούλα είσαστε και εσείς ε; Μπράβο μπράβο...πολύ καλή ανάπτυξη ε;

Από κουνούπια πώς πάτε;

Εγώ πήρα γάλα σε σκόνη και ξεκινάμε από αύριο...Είναι μεγάαααααααααλη ημέρα για μας αύριο.

Πήρα τον παιδίατρο και του είπα ότι δεν τρώει όλο το φαϊ της κάθε μέρα και ότι της το φυλάω για το απόγευμα. Μου είπε ότι καλά κάνω άλλα μπορεί να χάσει έτσι κιλά....:( Τέλος πάντων.........θα δούμε...

Λέτε να είναι από τα δόντια;

Link to comment
Share on other sites

Νατασσα κι εμενα αλλοτε ετρωγε περισσοτερο αλλοτε πολυ λιγο Ειδικα το απογευματινο 2 μπουκιες Δεν μπορεις να κανεις κατι Οσο θελει τρωει Αφου η αναπτυξη της ειναι μια χαρα(και παραπανω απ οσο θυμαμαι) δεν σκας

Τωρα για ποιο λογο το κανει..πιθανο να ειναι τα δοντια ,ισως κατι αλλο που δε θα μαθουμε..'η η ζεστη , καποια ενοχληση στην κοιλιτσα της

Το φαγακι της προσεχε αν εχει φει λιγο (εχει μπει βγει κουταλι) μην της το κρατας για επομενο γευμα γιατι αναπτυσσονται μικροβια (ακομα και στο ψυγειο) Κανε το αλλο: Αφου πιστευεις οτι ισως φαει λιγο βαλε λιγο σ ενα μπωλακι και το υπολοιπο σε ταπερακι και αν βλεπεις οτι θελει κι αλλο προσθετεις απο το ταπερακι

Φιλιααα!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νατασσα το μονο σιγουρο ειναι οτι βγαζει δοντια, τα επανω, το βλεπω εχουν ασπρισει πολυ τα ουλα και βαζει εςκει συνεχεια τη γλωσσα και αντικειμενα Η ελλειψη λακτοζης βοηθαει να το ξεπερασει ισως...λεω..γιατι και αλλες μερες εδειχνε να πηγαινει καλυτερα και ξανακυλησε


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια πως πανε τα μικρακια σας?

περαστικα στο αρρωστουλικο του φορουμ μας

εμεις ειχαμε μια βδομαδα εδω την αδερφη μου κ τις ανιψιες μου και πριν μια ωρα φυγανε

περιττο να σας πω οτι εκλαιγα στο υπνοδωματιο αρκετη ωρα για να μη με παρει ειδηση η μικρη.....αχ, αυτα ειναι τα κακα του να μενεις μακρια....

το λοιπον απο δευτερα οποτε θετε ειμαι ελευθερη για συναντηση οκ?

φιλια πολλα σε ολες!


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα! Ηρθε η παιδιατρος εχθες (η φιλη της μανας μου) και μετα απο εξεταση (μεχρι και μια συσκευη που μετρουσε το οξυγονο για ανιχνευση αιμορραγιας), της πηρε και την πιεση με λιλιπουτιο πιεσομετρο..και εξεταση στους ηχους της κοιλιας και στο λαιμο αποφανθη οτι με τιποτα δεν ειναι ιωση και την πειραξε κατι που εφαγε Ερεθιστηκν οι εντερικες λαχνες και θελουν χρονο να επανελθουν


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το επαθε ισως απο τα βλητα ή απο τα γιαουρτια που επαιρνα μαζι μας στη θαλασσα και εμενα καποια ωρα εκτος ψυγειου Ισως απο κατι ψαρακια που ειχαν δωσει στον μπαμπα μου καποιοι γνωστοιι

Τωρα θα πινει για 20 μερες γαλα χωρις λακτοζη (15 ευρω το mικρο κουτι!!!!) θα τρωει ρυζι καροτο πατατα κοτοπουλο και θα ενυδατωνεται με λιγο almora

Αααα την ζυγισε και παραμενει 8600 (δεν εχασε τιποτα)!! Υψος δεν της μετρησε δεν ειχε το εργαλειο....


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...