Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ νομίζω ότι από τα βλήτα ήταν... Καλύτερα να μην της ξαναδώσεις πριν γίνει 18 μηνών... Και αν θες να παίρνεις γιαουρτάκι στη θάλασσα να τα βάζεις ανάμεσα σε δυο παγοκυψέλες, από αυτές που χρησιμοποιούν στα φορητά ψυγειάκια...

Χαίρομαι που ανακάμψατε Μαλίνα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια πως πανε τα μικρακια σας?

περαστικα στο αρρωστουλικο του φορουμ μας

εμεις ειχαμε μια βδομαδα εδω την αδερφη μου κ τις ανιψιες μου και πριν μια ωρα φυγανε

περιττο να σας πω οτι εκλαιγα στο υπνοδωματιο αρκετη ωρα για να μη με παρει ειδηση η μικρη.....αχ, αυτα ειναι τα κακα του να μενεις μακρια....

το λοιπον απο δευτερα οποτε θετε ειμαι ελευθερη για συναντηση οκ?

φιλια πολλα σε ολες!

Τί κάνει η μικρή σου Πρωτούλα;;; Πόσο μακριά μένει η αδελφή σου καλέ; Εκτός Αττικής εννοώ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε? Πώς είναι η μικρή Μαλίνα?

Εμείς καλά, έχουμε πάρει τα πανηγύρια με τη σειρά! Ωραία είναι, χαζεύουμε, αλλά ρε παιδάκι μου πολλά ζώα κυκλοφορούν. Ειδικά κάτι 16χρονα ούτε κοιτάνε που πάνε. Να είμαι με το παιδί στο καρότσι και να πέφτουν πάνω μας τα χαζόπαιδα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε? Πώς είναι η μικρή Μαλίνα?

Εμείς καλά, έχουμε πάρει τα πανηγύρια με τη σειρά! Ωραία είναι, χαζεύουμε, αλλά ρε παιδάκι μου πολλά ζώα κυκλοφορούν. Ειδικά κάτι 16χρονα ούτε κοιτάνε που πάνε. Να είμαι με το παιδί στο καρότσι και να πέφτουν πάνω μας τα χαζόπαιδα...

Χι χι Εχθες πηγαμε στη γιορτη μιας μικρης Παρασκευουλας!!! Η Αντιγονη ξεσσαλωσε!!!! Σημερα το πρωι ειδα να σκαει δειλα δειλα το πανω δεξι α δοντακι!!! Κατα ενα περιεργο τροπο στο καπακι εκανε πραγματικη κουρ@δ@ αλα παλαια Μηπως τελικα το θεμα ηταν τα δοντια; Δεν ειναι μαλλον επιστημονικα τεκμηριωμενο γι αυτο και οι περισσοτεροι παιδιατροι δεν συμφωνουν οτι τα δοντια προκαλλουν διαρροιες Φιλακιιααα


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χι χι Εχθες πηγαμε στη γιορτη μιας μικρης Παρασκευουλας!!! Η Αντιγονη ξεσσαλωσε!!!! Σημερα το πρωι ειδα να σκαει δειλα δειλα το πανω δεξι α δοντακι!!! Κατα ενα περιεργο τροπο στο καπακι εκανε πραγματικη κουρ@δ@ αλα παλαια Μηπως τελικα το θεμα ηταν τα δοντια; Δεν ειναι μαλλον επιστημονικα τεκμηριωμενο γι αυτο και οι περισσοτεροι παιδιατροι δεν συμφωνουν οτι τα δοντια προκαλλουν διαρροιες Φιλακιιααα

Καλέ τί επιστημονικά τεκμηριωμένο;;; Για ρώτα να δεις τί τράβηξα με διάρροιες και χαμηλό πυρετό από τα δόντια! Εγώ σου το υπογράφω!!!

Α, καλορίζικο το δοντάκι!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα... Είμαι καινούργια στην παρέα αλλά θα ήθελα "απεγνωσμένα" τη βοήθειά σας.....

Είμαστε κάθε καλοκαίρι στις Κολώνες στη Σαλαμίνα που έχει ο πατέρας μου σπίτι και έχω 2 παιδάκια τα οποία είναι και τα δύο σε αναπηρικό καροτσάκι.

Η Νεκταρίτσα μου βήχει και η γιατρός από το Ιατρικό που την πήγα χθες και της κάναμε μάσκα μου είπε να την πάω και σε παιδίατρο.

Πείτε μου μια γνώμη για να την πάω κάπου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα... Είμαι καινούργια στην παρέα αλλά θα ήθελα "απεγνωσμένα" τη βοήθειά σας.....

Είμαστε κάθε καλοκαίρι στις Κολώνες στη Σαλαμίνα που έχει ο πατέρας μου σπίτι και έχω 2 παιδάκια τα οποία είναι και τα δύο σε αναπηρικό καροτσάκι.

Η Νεκταρίτσα μου βήχει και η γιατρός από το Ιατρικό που την πήγα χθες και της κάναμε μάσκα μου είπε να την πάω και σε παιδίατρο.

Πείτε μου μια γνώμη για να την πάω κάπου!!!!!

Καλως ηρθες! Οι Κολωνες που ειναι;; Κοντα στα Περιστερια;; Σου εχω στειλει ενα μυνημα αλλα θα σου πουνε και τα κοριτσια


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα... Είμαι καινούργια στην παρέα αλλά θα ήθελα "απεγνωσμένα" τη βοήθειά σας.....

Είμαστε κάθε καλοκαίρι στις Κολώνες στη Σαλαμίνα που έχει ο πατέρας μου σπίτι και έχω 2 παιδάκια τα οποία είναι και τα δύο σε αναπηρικό καροτσάκι.

Η Νεκταρίτσα μου βήχει και η γιατρός από το Ιατρικό που την πήγα χθες και της κάναμε μάσκα μου είπε να την πάω και σε παιδίατρο.

Πείτε μου μια γνώμη για να την πάω κάπου!!!!!

Καλώς ήρθες! Όταν λες ότι την πήγες στο Ιατρικό, τί εννοείς;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως ηρθες! Οι Κολωνες που ειναι;; Κοντα στα Περιστερια;; Σου εχω στειλει ενα μυνημα αλλα θα σου πουνε και τα κοριτσια

Ναι, οι Κολώνες είναι κοντά στα Περιστέρια, πριν το Σατερλί...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

η αδερφη μου εμενε σαλαμινα μεχρι προτεινος κι ετσι μου πεφτει πααααααρα πολυ μακρια η αθηνα

τσπ ειχαμε παει 3μερες διακοπες στην αδερφη μου αθηνα κι ετσι καπως μου φυγε η πικρα.....

μακια


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

η αδερφη μου εμενε σαλαμινα μεχρι προτεινος κι ετσι μου πεφτει πααααααρα πολυ μακρια η αθηνα

τσπ ειχαμε παει 3μερες διακοπες στην αδερφη μου αθηνα κι ετσι καπως μου φυγε η πικρα.....

μακια

Τι ωραια να νιωθεις τοσο τρυφερα για την αδερφη σου!!!!!!!!!!!!

Κοριτσουδια τι γινεται;;

Εμεις εδω και τρεις ημερες τερμα τα νιενιε...σημερα θα φαει και φρουτο (μπανανα) μετα απο 25 μερες!!!!!!!


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειάαααααααααααααα σας και από εμάααααααααααααας!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά και εσείς και τα μωράκια σας.

Καλορίζικα τα δοντάκια που έσκασαν μύτη....

Με το καλό, καλοστερέωτα.

Και εμείς βγάλαμε δύο δοντάκια προχτές. Τα δύο επάνω δίπλα στα μεσαία κεντρικά. Πώς θα είναι η φαφουτίτσα μου σε λίγες ημέρες που θα ασπρίζουν απάνω;

Αυτό τον καιρό κάνουμε πολλές επισκέψεις σε θείες ξαδέρφες κτλ και περνάμε

πολύ ωραία.

Φυσικά έχουμε ένα θέμα με τον ύπνο. Βρε κορίτσια τι ώρα τις βάζετε για ύπνο; Εμένα αμέσως μετά το μπάνιο, αμέσως όμως, θέλει γάλα και ύπνο....Να φανταστείτε, κρέμες και πάμπερς της το βάζω ενώ αυτή πίνει το γάλα της... Και πώς τις ρέβετε; (Το ρωτάω γιατί εγώ θήλαζα μέχρι πρότινος και τώρα βάλαμε το βραδινό ξένο γάλα.)

Αυτά τα νέα μας.

Ελπίζω να κανονίσετε να βρεθούμε σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Natassaκαλοριζικα τα δοντακια σας!!!!!! Με το ρεψιμο μπορεις να την βαλεις στον ωμο σου (θεση παπαγαλακι) και χτυπας ελαφρα στην πλατουλα Με τον υπνο μια απο τα ιδια κι εμεις..

Τελικα η μικρη μου δεν εβγαλε ακομα τα επανω Βλεπω ασπρακια αλλα δεν εχουν σκασει ακομα...

Paschalitsa θελω τα φωτα σου Εχθες εκανε παλι κρεμωδη κακα 2 φορες (τοσες ηταν και ολες οι κενωσεις της) Εσας με τα δοντια ποσο κρατουσε η ευκοιλια ή διαρροια Ηταν συνεχομενη; Ενδιαμεσα ειχε και κανονικες κενωσεις; Σταματησε αποτομα ή πηρε χρονο να επανελθει σε κανονικες κενωσεις;


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...