Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Μανούλες απο Σαλαμίνα - Πέραμα - Περίχωρα


Recommended Posts

Hρθε η παιδιατρος της Βαρος 8360 (νηστικη ) Συμφωνα με την προηγουμενη μετρηση εχασε 200γρ!!! Υψος 83 εκ.

Ειπε να μην ανυσηχω αφου ηδη παει καλυτερα και οτι ηταν ιωση αφου και αλλα παιδακια αντιμετωπισαν την ιδια κατασταση...

Εκανε και το εμβολιο Αρχισε παλι μπανανα και μηλο απο φρουτα Αυριο θα φαει και μοσχαρακι (εχει πηξει στο κοτοπουλο το κακομοιρο)


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Natassaκαλοριζικα τα δοντακια σας!!!!!! Με το ρεψιμο μπορεις να την βαλεις στον ωμο σου (θεση παπαγαλακι) και χτυπας ελαφρα στην πλατουλα Με τον υπνο μια απο τα ιδια κι εμεις..

Τελικα η μικρη μου δεν εβγαλε ακομα τα επανω Βλεπω ασπρακια αλλα δεν εχουν σκασει ακομα...

Paschalitsa θελω τα φωτα σου Εχθες εκανε παλι κρεμωδη κακα 2 φορες (τοσες ηταν και ολες οι κενωσεις της) Εσας με τα δοντια ποσο κρατουσε η ευκοιλια ή διαρροια Ηταν συνεχομενη; Ενδιαμεσα ειχε και κανονικες κενωσεις; Σταματησε αποτομα ή πηρε χρονο να επανελθει σε κανονικες κενωσεις;

Εμένα έκανε πρόβλημα με τις κενώσεις λίγες μέρες πριν σκάσει το δόντι, κάποιες φορές με πυρετό και κάποιες φορές χωρίς... Φυσικά ενδιάμεσα υπήρχαν κανονικές κενώσεις... Επανερχόταν σε κανονικές κενώσεις αλλά κάθε φορά που θα έβγαιναν δόντια είχα πάλι τα ίδια... Για τα πρώτα 12 περίπου δόντια αυτό, μετά σταμάτησε... Εντωμεταξύ μου έβγαζε πάνω από ένα δόντι κάθε φορά και τα έβγαλε όλα μεγάλη, μιλάμε ότι το πρώτο δοντάκι έσκασε σχεδόν μαζί με το δεύτερο όταν ήταν 13 μηνών σχεδόν... Οπότε τα ούλα είχαν γίνει πιο σκληρά και ήταν πιο δύσκολα τα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Μαλινα καλά μπάνια από'δώ και πέρα!

Τελικα δεν πηγαμε για μπανιο

Παιδια δεν ξερω ποιος μας μουτζωσε αυτο το καλοκαιρι...κατι επαθα (δηλητηριαση ή αυτο που ειχε η Αντιγονη)

Εντωμεταξυ μολις θεραπευτηκα απο ουρολοιμωξη

Εχω ξενερωσει απιστευτα ...εχω και φοβερη κραση γενικα ..δεν αρρωσταινω ποτε:mad::mad:


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν πηγαμε για μπανιο

Παιδια δεν ξερω ποιος μας μουτζωσε αυτο το καλοκαιρι...κατι επαθα (δηλητηριαση ή αυτο που ειχε η Αντιγονη)

Εντωμεταξυ μολις θεραπευτηκα απο ουρολοιμωξη

Εχω ξενερωσει απιστευτα ...εχω και φοβερη κραση γενικα ..δεν αρρωσταινω ποτε:mad::mad:

Έλα βρε συ Μαλίνα!!! Τόσα πολλά μαζί; Περαστικά σας. Λες να σας μούτζωσε κάποιος;;;;

Κορίτσια, οι υπόλοιπες είστε όλες καλά;

Εμείς, αν εξαιρέσουμε τα τέσσερα δόντια που βγάζει ταυτόχρονα (μιλάμε απίστευτη εμπειρία..........) κατά τα άλλα είμαστε υπέροχα.

Φιλιά σε όλες.

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

koritsia καλησπερα

εμεις θα φυγουμε για διακοπες και ετοιμαζομαστε πυρετωδως οποτε δεν θα μπορεσω να βρεθουμε

underage συγνωμη που δεν σε πηρα τηλ αλλα γονατισα στην κυριολεξια με την μεση μου

στο τσακ το γλυτωσα το λουμπαγκο!

τσπ τωρα ισιωσα λιγουλακι αλλα μαλλον θα τα ξαναπουμε τελος αυγουστου

καλες διακοπες καλη ξεκουραση και καλα μπανια σε ολες σας κοριτσια

φιλακια


ZkXkp3.png
Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσια!

εχω καιρο να μπω να σας χαιρετησω..ειμαστε ολοι καλα, διαμενουμε Σαλαμινα απο τον Ιουλιο μεχρι τωρα και ασχολουμαι καθε Πεμπτη και σκ με τη παιδικη λεσχη που χω εδω στον οικισμο συνεπως περνουν οι ημερες γρηγορα..μεσα Σεπτεμβρη θα γυρισουμε Αθηνα στη βαση μας και μετα περιμενουμε τον Νοεμβρη να γεννησουμε...ολα να πανε καλα μετα θα ξαναρθω εγω τουλαχιστον κατα Πασχα μερια..θα χω γυρισει και στη δουλεια.. αλλες συνθηκες να προσαρμοστουμε παλι..

καλα μπανια και καλες διακοπες σε ολους..

protoula καλα να περασετε..!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε; Πώς περνάτε την ώρα σας; Κανένα νέο από τα μωράκια σας; Όλα καλά; Εμείς είμαστε μια χαρά. Σε μερικές (10-15α) μέρες θα έρθει και ο μπαμπάς μας.... Οπότε είμαστε ενθουσιασμένες....

Χρόνια πολλά και στους/στις εορτάζοντες-εορτάζουσες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νατασσα καλως να τον δεχτειτε!!!

Εμεις ειμαστε καλα και απο προχθες αρχισαμε μπανια Μετα στο καπακι παιδικη χαρα

Ακομα δε λεει να περπατησει μονη της η μικρη!!

Ευχαριστώ πολύ Μαλίνα μου! Καλέ πόσο το συμπάθησα το κοριτσάκι σου. Μη βιάζεσαι, όλα θα γίνουν....Καμιά λεξούλα λέει; Φιλιά και στα υπόλοιπα υπέροχα κοριτσάκια....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!Σας παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό...μαθένω τα νέα σας για εσάς και τα παιδάκια σας και χαίρωμε πάρα πολύ που είστε όλες σας καλά,που τα παιδάκια σας μεγαλώνουν βγάζουν δοντάκια....πολυ χαίρωμε...μακάρι κάποια στιγμή να σας δώ όλες σας από κοντά,να κανονίσετε πάλη συνάντηση...!!!!

Εγώ τόσον καιρό ήμουν απούσα γιατί περνούσα μία δύσκολη φάση και περνάω όχι τόσο τώρα φυσικά, με την οικογένεια μου.Μετά από 30 χρόνια γάμου οι γονείς μου αποφασήσανε να χωρίσουν η αιτία φυσικά το τρίτο πρόσωπο που είναι γυναίκα,μάλιστα φίλη της μητέρας μου(φίλες να σου τύχουν)στην ίδια πολυκατοικία μένουν...ο πατέρας μου μας έκανε όλους πέρα παιδιά εγγόνια,με έχει στεναχωρήση πόλή αυτη η φάση..ο πατέρας μου δεν ήταν ποτέ έτσι!!καταχρέωσε όλοι την οικογενειά μου και σηκώθηκε έτσι απλά και έφυγε!!Με τον πατέρα μου είχα ιδιέτερη αγάπη γιατί όλα τα χρόνια έλειπε για ταξήδια(ναυτικός)!!Ψυχολογικά είμαι ένας ράκος..έτσι και με ανοίξης θα εκραγώ(συγνώμη για τα λάθη μου) Τώρα βγένει το διαζύγιο και είμαι κοντά στην μάνα μου τώρα θα πάω τον αλλο μήνα στην πόλη μου για να είμαι κοντά της!!

Συγνώμη που απομακρήνθηκα αλλά είχα τους λόγους μου!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ρε κορίτσι μου.... αυτοί οι γεροντοέρωτες δεν παίζονται. Κάνε κουράγιο και πήγαινε να συμπαρασταθείς στη μαμά σου όσο γίνεται. Εντάξει το λούκι μόνη της θα το τραβήξει όπως και να το κάνουμε, εσείς έχετε δικές σας οικογένειες φαντάζομαι, αλλά σίγουρα το να την στηρίξουν τα παιδιά της θα της κάνει καλό.

Ό,τι χρειαστείς και περνάει από το χέρι μας, μη διστάσεις. Ακόμα και μια βόλτα για καφέ να πεις ό,τι θες και να ξεδώσεις ή ό,τιδήποτε απλά σφύρα μας!

Πολλά φιλιά στα κουκλιά σου και εσύ κράτα γερά!

Πολλά φιλιά και στις υπόλοιπες. Εμείς καλά είμαστε, αλλά ψιλοχάθηκα τώρα τελευταία γιατί ψάχνουμε για άλλο σπίτι και τρέχουμε. Μάλλον θα φύγουμε από'δώ και θα πάμε προς Αθήνα μεριά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...