Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν έχει καλά ριβιούς, σπάνε κομμάτια και αυτό εδώ 'Flimsy metal and plastic'. Φτηνά αλλά κακής ποιότητας.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

επι της ευκαιριας βρηκα αυτο http://www.crocs.eu/crocs-keeley-sandal-girls/11920,en_ES,pd.html?cid=34T&cgid=girls-footwear&prefn1=variationSize&prefv1=25&srule=price-sort-1-9 τι τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Εδώ έχει ακόμα πιο τέλεια τιμή με το -20%...

και είναι κουκλίστικα...

με τα νούμερα όμως τι γίνεται?? Στο φυστίκι μου μόλις της έβαλα 23άρι... για το καλοκαίρι τι να πάρουμε?? 24άρι??


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

indie και agki με το πονο μας παιζετε? 2 σελιδες πισω καναμε ολοκληρη αναλυση για τα νουμερα των κροκς απο αμαζον..... εβαλα κ πινακακι με αντιστοιχιες σε ευρωπαικα νουμερα... μαααααλλον το αμαζον οταν λεει child ειναι ιδιο με toddler.... στο λαιμο μου δε παιρνω καμια αν δε παραλαβω..... επισης τα νουμερα κροκς ειναι διπλα, πχ 23-24

εδω εδω χαχαχαχα εγω πηρα το 1ο, το ειχαν παρει πολλες αλλα τελικα δεν μαθαμε τι εγινε.... ενιγουει το ειχα βρει προσφορα κ το πηρα! πεφτει ψιλομιζερο στα νουμερα λογω της γουνας.... εγω προτιμησα να παρω το κανονικο μου νουμερο συμφωνα με το πινακακι του εβαυ ωστε βγαζοντας τη γουνα να μη μου πεσει φαρδυ και ετσι εγινε....... βασικα οταν το παρελαβα μου εκανε κ με τη γουνα αλλα λογω της ξαφνικης μεν ευχαριστης δε καταστασης μου δε μου μπαινει με τη καμια πλεον....... ομως χωρις τη γουνα ειναι τελειο! κ μαλιστα δε μου πολυαρεσε η γουνα του... με λιγα λογια, για καμπαρντινα μπεζ που το ηθελα περισσοτερο ειναι σουπερ!!!!!!!!!! αν το θες για χοντρο χειμωνιατικο ΜΟΝΟ παρε ενα αλλο...


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

indie και agki με το πονο μας παιζετε? 2 σελιδες πισω καναμε ολοκληρη αναλυση για τα νουμερα των κροκς απο αμαζον..... εβαλα κ πινακακι με αντιστοιχιες σε ευρωπαικα νουμερα... μαααααλλον το αμαζον οταν λεει child ειναι ιδιο με toddler.... στο λαιμο μου δε παιρνω καμια αν δε παραλαβω..... επισης τα νουμερα κροκς ειναι διπλα, πχ 23-24

το πρόσεξα το Post σου, απλώς έχω έναν ενδοιασμό για το τί νουμερο να πάρω στη μικρή μου για το καλοκαίρι... τώρα έβαλε το 23αρι...:rolleyes::rolleyes:


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχετε αγοράσει μήπως βαλίτσα παιδική Trunki? Αξίζει το κόπο? Είναι άραγε καλές?

Βρήκα κάποιες και στο amazon. Υπάρχει περίπτωση να τις βρω κάπου αλλού φθηνότερα? Κοίταξα και στο ebay αλλά δε συμφέρει γιατί έχει πολλά μτφ.


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

και εμενα με ενδιαφερει αυτη η βαλιτσα!την ειχα δει στο αεροδρομιο, δεν ηταν βεβαια μεγαλη, περισσοτερο για πραγματα πρωτης αναγκης μου φανηκε, αλλα θα ηθελα και εγω να μαθω αν βολευει!

επισης ενω εγω λατρευω τα παζλ, η κορη μου, 3 ετων μολις, "βαριεται λιγο" τα παζλ, οπως λεει και η ιδια. κανει μεχρι 24 κομματια με βοηθεια, μηπως εχετε παρει κανενα ενδιαφερον με 24-36 κομματια?

Link to comment
Share on other sites

Tamaraki μην σε πάρω στο λαιμό μου, αλλά όταν λέει το μήκος νομίζω εννοεί σε τι μήκος ποδιού αντιστοιχεί.

Thanks :)

... βασικα οταν το παρελαβα μου εκανε κ με τη γουνα αλλα λογω της ξαφνικης μεν ευχαριστης δε καταστασης μου δε μου μπαινει με τη καμια πλεον....... ο

Αχ τί καλά! Θα έχουμε κι άλλο μπεμπάκι!!!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


S eυχαριστώ!

Ενεργοποιησα τα newsletter αλλά δεν ήρθε τίποτα

Αυτό θέλω αλλά δεν ξέρω αν έχει κι αλλή εκπτωση με κουπόνι....

Αυτό σου λέω θα σου στείλει κουπόνι στις επόμενες εκπτώσεις. δηλαδή στις 15/7. Παρόλα αυτά έχω κουπόνι να σου δώσω για τώρα, αλλά το λινκ που έδωσες βγάζει κάτι άσχετο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου λέω θα σου στείλει κουπόνι στις επόμενες εκπτώσεις. δηλαδή στις 15/7. Παρόλα αυτά έχω κουπόνι να σου δώσω για τώρα, αλλά το λινκ που έδωσες βγάζει κάτι άσχετο...

Α κατάλαβα!

Μια ξυριστικη μηχανη είναι για τον αντρα μου, αν έχεις και εφόσον δεν το χρειάζεσαι θα το ήθελα το κουπόνι !!Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε αγοράσει μήπως βαλίτσα παιδική Trunki? Αξίζει το κόπο? Είναι άραγε καλές?

Βρήκα κάποιες και στο amazon. Υπάρχει περίπτωση να τις βρω κάπου αλλού φθηνότερα? Κοίταξα και στο ebay αλλά δε συμφέρει γιατί έχει πολλά μτφ.

και εμενα με ενδιαφερει αυτη η βαλιτσα!την ειχα δει στο αεροδρομιο, δεν ηταν βεβαια μεγαλη, περισσοτερο για πραγματα πρωτης αναγκης μου φανηκε, αλλα θα ηθελα και εγω να μαθω αν βολευει!

επισης ενω εγω λατρευω τα παζλ, η κορη μου, 3 ετων μολις, "βαριεται λιγο" τα παζλ, οπως λεει και η ιδια. κανει μεχρι 24 κομματια με βοηθεια, μηπως εχετε παρει κανενα ενδιαφερον με 24-36 κομματια?

Εχει παρει η αδερφη μου για την μικρη της. Παιζει μια χαρα στο αεροδρομιο και εχει μεγεθος που επιτρεπεται να την παρεις μεσα στο αεροπλανο, αλλα δεν ειναι σε καμια περιπτωση για να παρεις ρουχα, παπουτσια κλπ. Μονο τα ειδη που θα χρειαστεις αμεσα στη διαρκεια του ταξιδιου. Ειναι πολυ μικρη :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...