Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Κορίτσια αγόρασα αυτά τα crocs τα οποία στην περιγραφή γράφουν New(other). Τα παρέλαβα προχθες και εκεί που θα έπρεπε να είναι το κόκκινο, σκληρό σαν κουμπί, σήμα στο πλάι με το κορκοδειλάκι, είναι ένα λεπτό, σαν στάμπα, σαν λιωμένο-κολλημένο να το πω? Απερίγραπτο. και στο ένα είναι και λίγο χαλασμένο σαν λιωμένο κάπως.

Αν του στείλω μήνυμα θα βρω ακρη ή είναι καλυμένος λόγω περιγραφής? Του είχα στείλει μνμ πριν αγοράσω για να ρωτήσω αλλά η απάντησή του ήταν άλλα ντι άλλων και δε μου το ξεκαθάρισε τελικά..

Βρ@μ*χογκολέζοι, καλά κάνω κ δε τους χωνεύω!

επίσης, πως τα γράφουμε όλα αυτά με τα σήματα, κουμπιά, στα Αγγλικά?

Χατζίκο αν μπορούσες να με βοηθήσεις!!!!!!!!

Στα mothercre και στα Benetton έχει πια -70%. Ψώνισα σήμερα και είπα να σας το πω.


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

.

tamaraki εγω το εχω σε μικρο σχετικα αμαξι, citroen c3 , στη θεση του συνοδηγου κ οταν στην εκκινηση στο φαναρι πεφτει το κεφαλι του, βαζω το χερι μου, δεν χρειαζομαι 2ο ατομο στο αυτοκινητο. η ανακλιση ομως ειναι πολυ καλη για υπνο παρολο που δεν ειναι μεγαλη. οταν ειναι κουρασμενος κοιμαται παντα, ενω φιλοι μας που εχουν καθισμα χωρις ανακλιση το παιδι δεν μπορει να κοιμηθει ποτε

σορυ εκανα λαθος παραθεση, αναφερομαι στο καθισμα izi combi x3

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,τα umi ειναι καλη μαρκα παπουτσακια για την μικρη μου?τα βρηκα στο αμαζον παμφτηνα και ειναι του γουστου μου,αλλα δεν θα τσιγκουνευτω το πρωτο της ζευγαρι.

θελω να της παρω το πρωτο της ζευγαρι καλο παπουτσι για τα πρωτα βηματακια,να την βοηθαει και ναναι ανετο.ειμαστε εξι μηνων τωρα.εκει γυρω στον 10-12μηνα(καλοκαιρακι),τι νουμερο να παρω?

δεν εχω ιδεα ποσο μεγαλωνουν τα ποδαρακια.ολα τα αγκαλιας πουχει της ειναι μικρα.το μετρησα και ειναι 10εκ.τωρα.


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

χατζίκο ποια σκούπα πήρες τελικα??

Αυτήν εδώ και αυτά τα εξαρτήματα. Δεν είναι τα ίδια που έχει η σκούπα μέσα.

καπου ειχε αναφερθεί αλλά δεν θυμάμαι. Τι γίνεται με την εγγυήση προιόντων από amazon; Η ηλεκτρική τα έφτυσε και πρεπει να αγοράσω αλλη. Επειδή είναι η 2η που χαλάει μεσα σε 3 χρόνια σκεφτομαι κατι σε dyson ή vax από amazon.

Επειδή όμως βαζω στοίχημα ότι σε κανα χρόνο κατι θα πάθει, θελω να καλύπτομαι απο την εγγυηση.

Χατζικό, οταν δοκιμάσεις τη σκούπα, περιμένω εντυπώσεις.

ΟΚ, καιρού θέλοντος και πονοκέφαλου επιτρέποντος, θα την δοκιμάσω το απόγευμα.

Στο θέμα της εγγύησης, στην δική μου γράφει εγγύηση για 5 χρόνια. Και μάλιστα δεν θα αλλάξω το φις μπροστά, θα βάλω απλώς τον μετατροπέα, για να μην χάσω την εγγύηση. Νομίζω ότι όλα τα ηλεκτρικά/ηλεκτρονικά γράφουν ανάλογα.

τελικα δεν τα καταφερα....:confused:

τι κανω λαθος μωρε...

σου βαζω το λινκ με τον παλιο γνωστο τροπο....

http://www.amazon.co.uk/Spanx-Power-Panties-Black-Size/dp/B0000ZCT2C/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1330782429&sr=8-6

Κάπου βιάστηκες μάλλον, ξαναδοκίμασέ το.

Κορίτσια αγόρασα αυτά τα crocs τα οποία στην περιγραφή γράφουν New(other). Τα παρέλαβα προχθες και εκεί που θα έπρεπε να είναι το κόκκινο, σκληρό σαν κουμπί, σήμα στο πλάι με το κορκοδειλάκι, είναι ένα λεπτό, σαν στάμπα, σαν λιωμένο-κολλημένο να το πω? Απερίγραπτο. και στο ένα είναι και λίγο χαλασμένο σαν λιωμένο κάπως.

Αν του στείλω μήνυμα θα βρω ακρη ή είναι καλυμένος λόγω περιγραφής? Του είχα στείλει μνμ πριν αγοράσω για να ρωτήσω αλλά η απάντησή του ήταν άλλα ντι άλλων και δε μου το ξεκαθάρισε τελικά..

Βρ@μ*χογκολέζοι, καλά κάνω κ δε τους χωνεύω!

επίσης, πως τα γράφουμε όλα αυτά με τα σήματα, κουμπιά, στα Αγγλικά?

Χατζίκο αν μπορούσες να με βοηθήσεις!!!!!!!!....

Κάνε την προσπάθειά σου και βλέπεις, η περιγραφή ίσως και να τον καλύπτει. Έχεις υπόνοιες ότι είναι μαιμού ? Πέσμου για να ξέρω τι να του πούμε. Α !! Βγάλε και φωτός, καθαρές, για να έχεις ένα πάτημα παραπάνω.

κοριτσια,τα umi ειναι καλη μαρκα παπουτσακια για την μικρη μου?τα βρηκα στο αμαζον παμφτηνα και ειναι του γουστου μου,αλλα δεν θα τσιγκουνευτω το πρωτο της ζευγαρι.

θελω να της παρω το πρωτο της ζευγαρι καλο παπουτσι για τα πρωτα βηματακια,να την βοηθαει και ναναι ανετο.ειμαστε εξι μηνων τωρα.εκει γυρω στον 10-12μηνα(καλοκαιρακι),τι νουμερο να παρω?

δεν εχω ιδεα ποσο μεγαλωνουν τα ποδαρακια.ολα τα αγκαλιας πουχει της ειναι μικρα.το μετρησα και ειναι 10εκ.τωρα.

Η Αξές τα υμνεί !!!!!:tongue:;);)

Δες εδώ, στο σάιζ τσάρτ τους.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάνε την προσπάθειά σου και βλέπεις, η περιγραφή ίσως και να τον καλύπτει. Έχεις υπόνοιες ότι είναι μαιμού ? Πέσμου για να ξέρω τι να του πούμε. Α !! Βγάλε και φωτός, καθαρές, για να έχεις ένα πάτημα παραπάνω.

Όχι, γνήσια είναι. Δεν έχω αμφιβολίες επ αυτού.

Για τις φωτογραφίες το σκέφτηκα κι εγώ αλλά που να του τις στείλω? Δε γράφει πουθενά το e-mail του. Θα πρέπει να του ζητήσω να μου το δώσει.

Γράψτο κ αυτό, ότι μπορώ δηλ. να του στείλω κ φώτο.

Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι ότι τα πήρα για δώρο και άντε να εξηγήσω ότι έμπλεξα με μικροαπατεώνα χογκολέζο στο ebay και ότι είναι όντως τα γνήσια με ένα ελάττωμα!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα

Να πω για iherb, η παραγγελια μου ειχε ενα κουτι με 12(κανονικα) μπαρες πρωτεινων για συζυγο. Ηρθε ζουληγμενο κ με 11 μπαρες.

Εστειλα μνμα κ μεσα σε μια μερα μου εστειλαν οτι μου εβαλα τα λεφτα πισω στην καρτα μου!!! Ουτε φωτο, ουτε τιποτα!

Μιααα χαραααα!!!!

:-P:-P:-P

(ειναι να ευχεσαι να κανουν λαθος πιο συχνα!χεχεχεχεχε)


i0967wbvenhz372s.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,τα umi ειναι καλη μαρκα παπουτσακια για την μικρη μου?τα βρηκα στο αμαζον παμφτηνα και ειναι του γουστου μου,αλλα δεν θα τσιγκουνευτω το πρωτο της ζευγαρι.

θελω να της παρω το πρωτο της ζευγαρι καλο παπουτσι για τα πρωτα βηματακια,να την βοηθαει και ναναι ανετο.ειμαστε εξι μηνων τωρα.εκει γυρω στον 10-12μηνα(καλοκαιρακι),τι νουμερο να παρω?

δεν εχω ιδεα ποσο μεγαλωνουν τα ποδαρακια.ολα τα αγκαλιας πουχει της ειναι μικρα.το μετρησα και ειναι 10εκ.τωρα.

Εγώ τους έχω πάρει για το καλοκαίρι παπουτσάκια umi σανδάλια και μου φαίνονται πολύ καλής ποιότητας. Είναι από τις μάρκες τώρα που κοιτάζω για αγορά. Και είναι και αξιόπιστα τα νούμερα.

Βέβαια για το τί νούμερο να πάρεις δεν έχω ιδέα... Τα δικά μου παιδιά έβαλαν στο χρόνο 20 νομίζω, αλλά γεννήθηκαν με ποδάρες...

Παρόλαυτά να προσθέσω ότι τα καλοκαιρινά παπουτσάκια τα φορούσαν το χειμώνα γιατί με κλειστές παντόφλες τα ποδάκια τους ίδρωναν πολύ και όλα τα παντοφλοειδή κτλ. παπούτσια δεν κρατάνε καλά το ποδαράκι που πρωτοπερπατά. Η μικρή μου είναι διόμιση και ακόμη και τώρα φορά στο σπίτι τα καλοκαιρινά σανδάλια. Οπότε αν είναι μεγαλύτερο το νούμερο ίσως το φορέσει και το δικό σου το χειμώνα στο σπίτι.


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,τα umi ειναι καλη μαρκα παπουτσακια για την μικρη μου?τα βρηκα στο αμαζον παμφτηνα και ειναι του γουστου μου,αλλα δεν θα τσιγκουνευτω το πρωτο της ζευγαρι.

θελω να της παρω το πρωτο της ζευγαρι καλο παπουτσι για τα πρωτα βηματακια,να την βοηθαει και ναναι ανετο.ειμαστε εξι μηνων τωρα.εκει γυρω στον 10-12μηνα(καλοκαιρακι),τι νουμερο να παρω?

δεν εχω ιδεα ποσο μεγαλωνουν τα ποδαρακια.ολα τα αγκαλιας πουχει της ειναι μικρα.το μετρησα και ειναι 10εκ.τωρα.

Αφροδίτη μάλλον δεν μπορείς να κάνεις τέτοιες προβλέψεις. Υπήρχαν φορές που κολλήσαμε 3 μήνες στο ίδιο νούμερο και άλλες που σε ένα μήνα άλλαξε 2 νούμερα.

Πάντως 10-12 μηνών ο γιος μου φορούσε 21.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

βοηθήστε με σε κάτι...

αν και σας διαβάζω συνεχώς, πείτε μου από που να πάρω εσώρουχα (βρακάκια) για τη μικρή μου?? είδα στο DPAM, αλλά μου φάνηκαν πολλά τα μτφ...

έχω κάνει και λογ/σμό στο ebay, αλλά δεν έχω κάνειακόμα καμία αγορά.


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασικά κοίταξε το λογαριασμό σου αν έχει ενεργοποιήσεις τα newsletter. Λογικά δεν θα σου στείλουν κωδικό τώρα, αυτό γίνεται στις αρχές των εκπτώσεων. Τώρα απ΄ότι είδα δεν έχει εκπτώσεις με κουπόνια, έχει όμως ο Κωτσόβολος νομίζω που είναι στην ουσία το ίδιο σάιτ. Αν βρεις κάτι εκεί με κουπόνο πες μου να σου δώσω κωδικό...;)

S eυχαριστώ!

Ενεργοποιησα τα newsletter αλλά δεν ήρθε τίποτα

Αυτό θέλω αλλά δεν ξέρω αν έχει κι αλλή εκπτωση με κουπόνι....

Link to comment
Share on other sites

βοηθήστε με σε κάτι...

αν και σας διαβάζω συνεχώς, πείτε μου από που να πάρω εσώρουχα (βρακάκια) για τη μικρή μου?? είδα στο DPAM, αλλά μου φάνηκαν πολλά τα μτφ...

έχω κάνει και λογ/σμό στο ebay, αλλά δεν έχω κάνειακόμα καμία αγορά.

Στο e-bay σίγουρα θα βρεις ποικιλία. Τα κορίτσια θα έχουν και συγκεκριμένους πωλητές να σου συστήσουν.

Για δώρο έχω πάρει εγώ από το mandco.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όμως το δικό μας αμάξι είναι τεράστιο...ναι έχει μήκος 4,60m και το κάθισμα χωράει άνετα, σε ένα μεσαίο αμάξι μάλλον θα περιορίζει τον χώρο του συνοδηγού. Επίσης λόγω μεγάλης κλίσης του πίσω καθίσματος, όταν κοιμάται το κεφαλάκι του πέφτει εμπρός κατά το ξεκίνημα από φανάρι κι αν δεν είναι κάποιος πίσω να το σηκώσει, μένει πεσμένο.

Και στο izy sleep που έχουμε στην αρχή έπεφτε. Τώρα όταν κοιμάται γέρνει στο πλάι το κεφάλι του. Άρα δεν έχουμε θέμα με αυτό.

Ταμαράκι,είχα πάρει για τη βαφτιση της κόρης μου ένα από τηλεπωλήσεις..έδειχνε σουπερ..μόλις το δοκίμασα ήταν χάλι..τα κρέατα από κάπου θα βγουν και από κάπου θα περισσέψουν..τελικά δεν το φόρεσα γιατί φαινόμουν χειρότερη από πριν..θα σου πρότεινα να πάρεις ένα καλσον με διπλό-καλό λάτεξ στην κοιλίτσα η ακόμη υπάρχουν και με ποδαράκι (αν και το θεωρώ υπερβολή)θα σου κάνει την ίδια δουλειά!!

Παντως για να το λέτε όλες δίκιο θα έχετε. Ίσως κάνω αυτό που είπες και πάρω καλσονάκι. Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω δοκιμάσει ποτέ κορσέ και δεν έχω άποψη. Θα δω...Μπορεί να πάρω κάποιον φτηνό (ο spanx είναι κομματάκι ακριβός για να το ρισκάρω) χωρίς πόδι και βλέποντας και κάνοντας. Πάντως καλσόν με διπλό-καλό λαστέξ δεν έχω δει πουθενά....

κάτι τέτοια είδα και πείστικα αλλά δυστυχώς μούφα!

Μα δεν φαίνεται οτι κάνουν θαύματα;

Καλησπερααα

Να πω για iherb, η παραγγελια μου ειχε ενα κουτι με 12(κανονικα) μπαρες πρωτεινων για συζυγο. Ηρθε ζουληγμενο κ με 11 μπαρες.

Εστειλα μνμα κ μεσα σε μια μερα μου εστειλαν οτι μου εβαλα τα λεφτα πισω στην καρτα μου!!! Ουτε φωτο, ουτε τιποτα!

Μιααα χαραααα!!!!

:-P:-P:-P

(ειναι να ευχεσαι να κανουν λαθος πιο συχνα!χεχεχεχεχε)

Δεν το βρίσκω και τόσο αστείο....:roll::roll::roll:

Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, τρεις και τον τσακώσανε λένε στο χωριό μου...

Αφροδίτη μάλλον δεν μπορείς να κάνεις τέτοιες προβλέψεις. Υπήρχαν φορές που κολλήσαμε 3 μήνες στο ίδιο νούμερο και άλλες που σε ένα μήνα άλλαξε 2 νούμερα.

Πάντως 10-12 μηνών ο γιος μου φορούσε 21.

Ο δικός μου τί φοράει;...

Αχ θα ξαναρωτήσω μπας και πάρω απάντηση. Όταν στα size chart έχει το μηκος σε εκατοστά αυτό είναι το μήκος της σόλας ή του εσωτερικού του παπουτσιού;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...