Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Αυτό το απορυπαντικό το έχετε δοκιμάσει. Η ποιότητά του είναι ανάλογη του αριελ και σκιπ ή κάτι σε νεοματ;

Εγώ πάντως από τις ταχυμεταφορές δεν έχω κανένα παραπονο. Πάντα αφήνουν χαρτάκι και πάντα μου αφήνουν και κινητό τηλέφωνο πανω ώστε αν είναι κοντά να ξαναπεράσουν. Μου έχουν φέρει δέμα και στις9 το βράδυ για να με εξυπηρετήσουν

Αυτο το απορυπαντικό ειναι το δικο μας skip, στο εξωτερικό κυκλοφορεί με εμπορική ονομασια persil.Δες και τις συσκευασιες εδω και αμαζον

Εγω δεν εχω προβλημα με τις ταχυμεταφορες αλλα με καποιους υπαλληλους που νομιζουν οτι μου κανουν χάρη που φερνουν τα δεματα:evil:


CdWHp2.png

SXf1p3.png94oIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ....μην τρελαίνεσαι έχει πάει κ 1.29:tongue:

Αλήθεια; Εγώ είμαι κανένα χρόνο στο άθλημα και είχα πετύχει μόνο ωραίες χαμηλές ισοτιμίες!!! Να παραγγέλλω χωρίς τύψεις λες, ε;


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

μια ερωτηση...

αν παραγγειλω σημερα απο το delights.co.uk παιζει να τα εχω μεχρι την παρασκευη???

τι λετε οι εμπειρες...εχω ελπιδα?????

Αν και είναι τυπικοί και γρήγοροι, μέχρι να δουν την παραγγελία, να την επεξεργαστουν και να φύγει...στη θέση σου δε θα το ρίσκαρα..Σε ανάλογη περίπτωση, παρήγγειλα και είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι μπορεί να μην προλάβω να τα παραλάβω και να τρέχω τελευταία στιγμή για πιατάκια!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό το απορυπαντικό το έχετε δοκιμάσει. Η ποιότητά του είναι ανάλογη του αριελ και σκιπ ή κάτι σε νεοματ;

...

Ειναι το σκιπ το active clean.

Το πηρα σημερα απο το 3bmarkets τις 90 μεζουρες 14,39

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα θυμαστε τη γνωστη ιστορια με τον Κινεζουλη που μου εστειλε ενα στυλο αντι για ενα ρουχο κοριτσιστικο?

Τελικα το paypal μου εστειλε μηνυμα οτι θα με αποζημιωσει αρκει να στειλω με κουριερ ή συστημενο το στυλο πισω με δικα μου εξοδα! :evil:

Τα λεφτα του Κινεζου ηταν 17 δολ. ολα κι'όλα αλλα το κυνηγησα γιατι δεν ηθελα να με κοροίδεψει.

Τωρα για να στειλω πισω το στυλο συστημενο στην Κινα θα πληρωσω αλλα τοσα περιπου. Να βρασω τη δικαιωση :?:-?:?

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια; Εγώ είμαι κανένα χρόνο στο άθλημα και είχα πετύχει μόνο ωραίες χαμηλές ισοτιμίες!!! Να παραγγέλλω χωρίς τύψεις λες, ε;

Eντάξει δεν είναι κ φτηνή η τιμή της λίρας όντως τον τελευταιο χρόνο επαιζε από 1.10 εως 1.23 αλλά αν τα έχεις ανάγκη πάρε. Αλλιώς κάνε λίγο υπομονή σιγουρα θα πέσει.

Link to comment
Share on other sites

μου την εχει κανει κι εμενα ετσι το πειπαλ ζητωντας μου να του επιστρεψω το αντικειμενο συστημενο.....που δε συμφερει βεβαια....

κοριτσια για βοηθηστε λιγο ολες εσεις που φορατε τα garvalin......

26 ΕU,8 UK λεει ενας πωλητης στο .ebay

o γιος φοραει 25...εχω μπερδευτει λιγο γιατι αλλου σε αλλο σαιτ λεει οτι το 8UK ειναι 25......

νομιζω οτι καποια ειχε αναφερει οτι εχουν μικρη φορμα.....


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

μου την εχει κανει κι εμενα ετσι το πειπαλ ζητωντας μου να του επιστρεψω το αντικειμενο συστημενο.....που δε συμφερει βεβαια....

κοριτσια για βοηθηστε λιγο ολες εσεις που φορατε τα garvalin......

26 ΕU,8 UK λεει ενας πωλητης στο .ebay

o γιος φοραει 25...εχω μπερδευτει λιγο γιατι αλλου σε αλλο σαιτ λεει οτι το 8UK ειναι 25......

νομιζω οτι καποια ειχε αναφερει οτι εχουν μικρη φορμα.....

Δες λιγο και τον πινακα με τα μεγεθη ισως σε βοηθησει εχει και εκατοστα.

http://www.javari.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_0_3/276-9519258-2484312/?onsale=&showDesigner=&node=213373031&keywords=garvalin&sprefix=gar#__ie%3DUTF8%26cAsin%3DB005S2AR4Y%26fromPage%3Dsearch%26sr%3D1-58%26qid%3D1336652777009%26asinTitle%3DGarvalin~~20Kids~~20122341~~20Baby~~20Shoe%26contextTitle%3DSearch~~20Results%26clientPageSize%3D100%26node%3D213373031%26sort%3Drelevancerank%26keywords%3Dgarvalin%26asin%3DB00623F5V8%26ref%3Dsr_1_58%26pageCode%3Dd

Απο κατι πεδιλα της κορης μου ξερω οτι εχουν μικρη φορμα ,περιμενω του μικρου, που μου τα στειλανε με απλο ταχυδρομειο επομενως θα αργησουν, για να δω αν πηρα το σωστο.


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα νεύρα μου με τις ταχυμεταφορές ελτά.

Απλά για ενημέρωσή σας αφού με βοηθήσατε τόσο πολύ. Δεν ήταν χυμένο τίποτα!! Η κούτα ήταν μεν στραπατσαρισμένη και σε μερικά σημεία ανοιχτή αλλά τα lenor ήταν άθικτα. Τσάπα θα τα γύριζαν πίσω:evil:

Oτι εχω παραγγειλει μεχρι τωρα απο amazon μου ερχεται με κουριερ ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ, δεν ειχα καποιο προβλημα, μονο μια φορα μου παρεδωσαν μια κουτα pampers αντι για 2 :? γιατι δεν ηταν συσκευασμενες.


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω καιρο fructis μασκα μαλιων αναδόμησης(για ξηρα)

στο ελλαντα δεν υπάρχει πια.εψαξα ολα τα σαιτ που υπαρχουν στη λιστα, μάταια.

εβαυ-τιποτα,αγγλικο αμαζον- τιποτα.

μονο στο γαλλικο βρήκα αλλα 12ε μεταφορικα.

παει το μυαλό σου που αλλού μπορω να ψαξω??

Link to comment
Share on other sites

μου την εχει κανει κι εμενα ετσι το πειπαλ ζητωντας μου να του επιστρεψω το αντικειμενο συστημενο.....που δε συμφερει βεβαια....

κοριτσια για βοηθηστε λιγο ολες εσεις που φορατε τα garvalin......

26 ΕU,8 UK λεει ενας πωλητης στο .ebay

o γιος φοραει 25...εχω μπερδευτει λιγο γιατι αλλου σε αλλο σαιτ λεει οτι το 8UK ειναι 25......

νομιζω οτι καποια ειχε αναφερει οτι εχουν μικρη φορμα.....

Το 8UK ειναι το 25 ευρωπαϊκό...τα garvalin έχουν λιιιγο πιο στενη φορμα...οχι στο μηκος αλλα στο πλατος...αν και εξαρταται απο το μοντελο...αλλο μοντελο του εκανε μια χαρα και αλλο ηταν στενο στο πλατος του μικρου μου ο οποιος εχει λεπτεπιλεπτο ποδαρακι...μακρυ και αδυνατο (σαν της μαμας του :tongue::tongue::tongue:)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα θυμαστε τη γνωστη ιστορια με τον Κινεζουλη που μου εστειλε ενα στυλο αντι για ενα ρουχο κοριτσιστικο?

Τελικα το paypal μου εστειλε μηνυμα οτι θα με αποζημιωσει αρκει να στειλω με κουριερ ή συστημενο το στυλο πισω με δικα μου εξοδα! :evil:

Τα λεφτα του Κινεζου ηταν 17 δολ. ολα κι'όλα αλλα το κυνηγησα γιατι δεν ηθελα να με κοροίδεψει.

Τωρα για να στειλω πισω το στυλο συστημενο στην Κινα θα πληρωσω αλλα τοσα περιπου. Να βρασω τη δικαιωση :?:-?:?

πλάκα κάνεις!!:shock::shock:

πάντα έτσι γίνεται??????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...