Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλαμάριιιιιιιιιι! Είχες αγοράσει πρόσφατα αντηλιακό, σωστά; BCE ή apo rot; Είχες εκπτωτικό κουπόνι, καλά θυμάμαι; Που μπορώ να βρω και εγώ; Googlαρα αλλά... ΤΙΠΟΤΑ...

Κάνε εγγραφή και στα δύο και δες ποιο σε συμφέρει...μετά την εγγραφή θα σου σταλεί κωδικός από το BCE.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ζήτα το Tracking, αν στο δώσει οκ, αν όχι μόλις σου έρθει το αντικείμενο του βάζεις μέτρια αξιολόγιση, αν δεν σου έρθει μετά από 44 ημέρες ανοίγεις υπόθεση στο paypal.
Κοριτσι μην προτρεχεις. Μπορει οντως να το εστειλε ή πραγματικα οπως λες να καθυστερησε.

Αν σου ερθει ομως εγκαιρα και ειναι οκ γιατι να βαλεις αρνητικο feedback?

Τι θα γραψεις? Ποιος σε ξεγελασε και καθυστερησε και πως θα το αποδειξεις? Απο σιγκαπουρη ερχεται.

Δε χαθηκε ο κοσμος. Εγω επειδη στο παρελθον εκανα πωλησεις θεωρω οτι για πραγματα που δεν ειναι τοσο σπουδαια καλο ειναι να αποφευγουμε το αρνητικο feedback. Σε τετοιες περιπτωσεις υπαρχει και το ουδετερο αν τελικα αποδεικτει οτι απλα υπηρξε μια καθυστερηση.

Περιμενε και βλεπεις.

Γι'αυτο σας ρωταω βρε κοριτσια, γιατι δεν ξερω πως φερομαστε στο εμπαυ, να μαθω!!!

Αν κ δε μου εχει κατσει καλα αυτος ο πωλητης κ δε ξερω τι θα γινει..

Του εστειλα μνμα να μου δωσει το τρακινγκ κ δεν απαντησε ακομα... ειδωμεν!

Παντως οτι εχω ψωνισει απο εμπαυ το πολυ σε 2 μερες εχει φυγει! αυτος αργησε 6 μερες να το στειλει, οταν με το καλο το παρω θα βαλω ουδετερο φιντμπακ....


i0967wbvenhz372s.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα εχει κανεις χρησιμοποιησει πανες 41a-PG8rtDL._SL500_SS100_.jpg Huggies για να μου πει αν ειναι λεπτες οπως pampers?

Καλησπέρα. Εγώ χρησιμοποιώ αυτές τις πάνες. Δεν είναι λεπτές σαν τα πάμπερς σε καμιά περίπτωση. Σαν τις babylino είναι. Αν πάρεις σωστό νούμερο δεν έχεις διαρροές, ευχαριστημένη είμαι.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων Astonish απο Amazon και η μανουλα μου εμεινε απόλυτα ικανοποιημένη. Η τιμη 11,54 λιρες για 164 τεμάχια!!!

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004YC3O62/ref=oh_details_o00_s00_i03

εντιτ: ξερετε που θα βρω τετοια φορεματα;;;

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=457462657602639&set=a.407316162617289.113953.399448103404095&type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου με τις ταχυμεταφορές ελτά.

Απλά για ενημέρωσή σας αφού με βοηθήσατε τόσο πολύ. Δεν ήταν χυμένο τίποτα!! Η κούτα ήταν μεν στραπατσαρισμένη και σε μερικά σημεία ανοιχτή αλλά τα lenor ήταν άθικτα. Τσάπα θα τα γύριζαν πίσω:evil:


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα νεύρα μου με τις ταχυμεταφορές ελτά.

Απλά για ενημέρωσή σας αφού με βοηθήσατε τόσο πολύ. Δεν ήταν χυμένο τίποτα!! Η κούτα ήταν μεν στραπατσαρισμένη και σε μερικά σημεία ανοιχτή αλλά τα lenor ήταν άθικτα. Τσάπα θα τα γύριζαν πίσω:evil:

Mπορεις κάλλιστα να τους κανεις μια ωραιότατη αναφορα, ευκολα και γρηγορα απο το σπιτι σου μεσω mail. Το λεω γιατι μου ετυχε με ανοιγμενο δεμα και εκτοτε όλα μου ερχονται σπιτι κυριολεκτικα του κουτιου!!!Mε προσεχουν πολυ! Και ο Αγιος φοβερα θέλει!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ταμπλέτες πλυντηρίου Astonish απο Amazon και η μανουλα μου εμεινε απόλυτα ικανοποιημένη. Η τιμη 11,54 λιρες για 164 τεμάχια!!!

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004YC3O62/ref=oh_details_o00_s00_i03

εντιτ: ξερετε που θα βρω τετοια φορεματα;;;

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=457462657602639&set=a.407316162617289.113953.399448103404095&type=1&theater

Τις έχω και εγώ αυτές τις ταμπλέτες, καλή αναλογία τιμής και ποιότητας.

Τα φορεματάκια ίσως τα έχει στο ΕΒΑΥ, αλλιώς στο etsy ?


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω τωρα εβαλα πλυση πρωτη φορα με τις ταμπλετες astonish....παντως μυριζουν εξαιρετικα!

Καλησπέρα. Εγώ χρησιμοποιώ αυτές τις πάνες. Δεν είναι λεπτές σαν τα πάμπερς σε καμιά περίπτωση. Σαν τις babylino είναι. Αν πάρεις σωστό νούμερο δεν έχεις διαρροές, ευχαριστημένη είμαι.
απο τις care του ΑΒ που χρησιμοποιω μερικες φορες φανταζομαι θα ειναι καλυτερες!

r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις κάλλιστα να τους κανεις μια ωραιότατη αναφορα, ευκολα και γρηγορα απο το σπιτι σου μεσω mail. Το λεω γιατι μου ετυχε με ανοιγμενο δεμα και εκτοτε όλα μου ερχονται σπιτι κυριολεκτικα του κουτιου!!!Mε προσεχουν πολυ! Και ο Αγιος φοβερα θέλει!

Δωσε το εμαιλ να υπαρχει στα πρακτικα ..... γιατι ισως οι ελληναρες να ηθελαν να τα αρπαξουν ..... σπαζοντας 1 μπουκαλι και γυρνοντας στο ebay την μιση κουτα. Βλεπω να σταματανε να μας στελνουν .... και αυτοι!

Μια χαρα οι ταμπλετες astonish και για μενα. Κανουν οτι πρεπει και ειναι και οικονομικες!


fgjv1ucccm3cnpsv.png

ouhlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το απορυπαντικό το έχετε δοκιμάσει. Η ποιότητά του είναι ανάλογη του αριελ και σκιπ ή κάτι σε νεοματ;

Εγώ πάντως από τις ταχυμεταφορές δεν έχω κανένα παραπονο. Πάντα αφήνουν χαρτάκι και πάντα μου αφήνουν και κινητό τηλέφωνο πανω ώστε αν είναι κοντά να ξαναπεράσουν. Μου έχουν φέρει δέμα και στις9 το βράδυ για να με εξυπηρετήσουν


LlIEp3.pngvOfHp2.pngI46bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το απορυπαντικό το έχετε δοκιμάσει. Η ποιότητά του είναι ανάλογη του αριελ και σκιπ ή κάτι σε νεοματ;

Εγώ πάντως από τις ταχυμεταφορές δεν έχω κανένα παραπονο. Πάντα αφήνουν χαρτάκι και πάντα μου αφήνουν και κινητό τηλέφωνο πανω ώστε αν είναι κοντά να ξαναπεράσουν. Μου έχουν φέρει δέμα και στις9 το βράδυ για να με εξυπηρετήσουν

Το εχω δοκιμασει εγω ειναι τοσο καλο οσο το αριελ . Βεβαια θα σου πω οτι το επαιρνα απο φυσικο καταστημα οσο ζουσα στο εξωτερικο αλλα δεν νομιζω να εχει αλλαξει κατι. Πολυ καλη τιμη θα χτυπησω κι εγω ενα.;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

μια ερωτηση...

αν παραγγειλω σημερα απο το delights.co.uk παιζει να τα εχω μεχρι την παρασκευη???

τι λετε οι εμπειρες...εχω ελπιδα?????


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...