Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μα δεν πρόκειται για ετικέτα αλλά για ταινία ασφαλείας....ουτε καν για το κουτί...πως αλλιως δηλαδή μπορεί να πιστοποιηθεί το καινούργιο σε ενα τετοιο προιόν?Στην ουσία ήταν ανοιχτή η μάσκαρα!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η φωτογραφία που έχεο ανοιχτή τη μάσκαρα ειναι από αυτη που μου έστειλε?Αρα δεν είναι unopened όπως γραφει, αλλά opened:rolleyes::rolleyes: και ξαναλέω το προβλημα μου δεν ειναι η συσκευασία αλλά η ταινία ασφαλείας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν μου απάντησε!!!!:P:p

Please discard the item as we do not want to hassle you with a return. Please be advised we have provided you with a full refund for this item; this includes the cost of the item and its shipping rate (£6.49 GBP). We trust this is satisfactory and hope that we have dealt with this matter quickly, honestly and efficiently and would be grateful if you would be kind enough to leave positive feedback for us upon receipt of your refund. If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us. Thank you again for your kind custom and understanding. Once again, we apologize for any distress caused.

Link to comment
Share on other sites

΄Δεν έχω πάρει ποτέ μασκαρα με συσκευασία, η MAYBELLINE kai h Lash architect που παίρνω συνήθως είναι χωρις συσκευασία με ταινία ασφαλείας ή ζελατίνα που να καλύπτει το πώμα και λίγο παρακάτω (αν καταλάβατε τι εννοώ)...αλλά αν ενα τετοιο προιον δεν εχει ταινια ή κατι αλλο πως θα ξερω εγώ οτι δεν είναι δείγμα ή επιστροφή από άλλο πελάτη???:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εγω νομιζω δεν εχουν, και ισως αυτος βγαζει τις συσκευασιες για το βαρος

η ειναι μουφα πραματα

Νομίζω οτι δεν είναι αυθεντική:rolleyes:...ασε που είναι στεγνή...κι αμα δεις τα αρνητικα του ριβιους έχει πάλι σε μασκαρα και κάποια άλλα καλλυντικά και λενε αυτό το πράγμα, οτι ήταν στεγνές...κ κάποια ανοιγμένα...

Δες εδώ http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=urban_trading_online&iid=380252289368&de=off&items=25&which=negative&interval=365&_trkparms=negative_365

Πάντως εγώ δεν πρόκειται να τη βάλλω στα ματάκια μου, έχω που έχω αλλεργίες, θα γίνουν τούμπανο:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας μερσω κυρία μου! Πήρα για μένα κ την μανούλα μου!

το δολλαριο καλα ειναι ακομα ευτυχως (μετα με πρηζουν κατι θαλασσινα κλπ κλπ που εχω στοκ διετιας χεχεχεχε.....μηπως να παω και λιιιιιγοοοοο παραπερα???????)

Κοίτα κοπελιά... εγώ τη γνώμη μου σου λέω ότι εγώ στοκ ρούχων για δύο κ τρία χρόνια μπροστά δεν κάνω:-P οοοσο κ να πέσει το δολάριο πάντα θα υπάρχουν μαγαζιά χε χε κ σίγουρα το τζιμπορυ που βγάζει όλη τη ωρα προσφορές για να "σε" έχει να ψωνίζεις συνέχεια!!

Link to comment
Share on other sites

΄Δεν έχω πάρει ποτέ μασκαρα με συσκευασία, η MAYBELLINE kai h Lash architect που παίρνω συνήθως είναι χωρις συσκευασία με ταινία ασφαλείας ή ζελατίνα που να καλύπτει το πώμα και λίγο παρακάτω (αν καταλάβατε τι εννοώ)...αλλά αν ενα τετοιο προιον δεν εχει ταινια ή κατι αλλο πως θα ξερω εγώ οτι δεν είναι δείγμα ή επιστροφή από άλλο πελάτη???:rolleyes:

Κορίτσια και εγώ πουχά πάρει μια μασκαρα max factor απο amazon,δεν είχε ούτε ταινία ασφαλείας ούτε συσκευασία.μουκανε τρομερή εντύπωση,αλλά φαινόταν Check this out on AMZN: Max Factor Masterpiece Mascara - 1 Rich Black http://amazon.co.uk/dp/B001BLJBW0.τη χρησιμοποιώ ακόμα και έχει πράμα,οπότε μήπως έτσι τις στέλνουν γενικώς;πάντως την είχε τσάμπα σε σχέση με εδώ.


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα εχει κανεις χρησιμοποιησει πανες 41a-PG8rtDL._SL500_SS100_.jpg Huggies για να μου πει αν ειναι λεπτες οπως pampers?

εγω τις εχω χρησιμοποιησει δεν θυμαμαι το παχος τους αφορετες (λεπτες πρεπει να ειναι) αλλα μετα που θα βραχουν γινονται σαν αγγουρι οι συγκεκριμενες! αυτες που ειχες στο αλλο λινκ ειναι διαφορετικες απο αυτες εδω που εβαλες τωρα.


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...