Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

έκανα χθες μια αγορά στο ebay 0.72 λύρες η αξία κ ενώ πλήρωσα κανονικά κ αμέσως μετά τη λήξη της δημοπρασίας, αντί να έχει το σήμα της λύρας που λέει paid, έχει μια κλεψύδρα που λέει payment is being processed through paypal και όταν μπαίνω στο paypal αντι να λέει completed όπως όλες οι υπόλοιπες συναλλαγές, λέει Unclaimed.

Γιατί? Έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε καμιά κοπέλα?

Αυτό αγόρασα:http://www.ebay.co.uk/itm/140748838339?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1244wt_1154

Αααααααα!!! Εσύ λοιπόν είσαι που τα αγοράζεις όλα και δεν προλαβαίνω!!!!!!!! χα χα χα!!! Φυσικά κάνω πλάκα΄.

Η αλήθεια είναι ότι τον τελευταίο καιρό, έχω κάνει διατριβή σε swarovski και γούρια. Τι ετοιμάζεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια ενδιαφερομαι για κουρτινες για σιδηροδρομο κρεβα/μας και σαλονιου. Που να κοιταξω? Ειδα λιγο στο Νεξτ που εχει και δωρεαν μεταφορικα αλλα ειναι ολα για κουρτινοξυλο. Εχετε τιποτα να προτεινετε?


fgjv1ucccm3cnpsv.png

ouhlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Παρηγγειλα απο ebay μαρσιπο στις 30/4.

Δεν μου τον ειχε στειλει μεχρι τις 4/5 κ τους εστειλα μυνημα ρωτωντας ποτε θα μου το στειλουνε.

Απαντησαν στις 6/5, λεγοντας συγνωμη για την καθηστερηση στην απαντηση, κ οτι το εχουν στειλει απο τις 1/5 κ το ebay θα επρεπε να μου εχει στειλει μειλ λεγοντας οτι εφυγε κ το tracking no.

Μετα απο λιγο μου στελνει το ebay οτι εφυγε η παραγγελια, 6/5! κ χωρις tracking no.

Τι λετε εγινε? Εγω πιστευω οτι ο πωλητης λεει βλακειες, κ οτι το στειλε οταν πηρε το μνμα μου!

Τι να κανω? Να του στειλω να μου δωσει το Tracking κ να του πω οτι δεν τον πιστευω? η να μη πω τιποτα ακομα, να ερθει πρωτα η παραγγελεια?

Απο Σιγκαπουρη ειναι...

Για πειτε οι πιο εμπειρες???? Κ σιγα μη του βαλω καλο feeδback μετα απο αυτο! Αυτο να του το πω? Θα κερδισω κατι?

Ειμαι καινουργια στο ebay, δωστε μια βοηθεια!:)

Ζήτα το Tracking, αν στο δώσει οκ, αν όχι μόλις σου έρθει το αντικείμενο του βάζεις μέτρια αξιολόγιση, αν δεν σου έρθει μετά από 44 ημέρες ανοίγεις υπόθεση στο paypal.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, την βοήθειά σας παρακαλώ.

Είχα παραγγείλει απο amazon μαλακτικα lenor. Τα περίμενα τέλος του Απριλίου αλλά... άφαντα. Αφού επικοινώνησα με άμαζον, πήρα τηλ στα κεντρικά των ταχυμεταφορών ΕΛΤΑ και μετά απο πολλά τηλέφωνα στο τοπικό κατάστημα το βρήκα. Έχει έρθει απο 23/4 αλλά επειδή ήταν σπασμένο δεν με ενημέρωσαν καν. Έπεσα και στην μετακόμισή τους:evil:

Τέλος πάντων μου είπαν ότι θα κάνουν αυτοί ενέργειες να το στείλουν πίσω με την αιτιολογία άρνησης παραλαβής λόγω σπασμένου αντικειμένου και μη καλού πακεταρίσματος.

Το ερώτημά μου: Ενημερώνω το άμαζον εγώ? Το παραλαμβάνω ακόμα κι αν είναι σπασμένο ή αφήνω τα ΕΛΤΑ να το στείλουν πίσω? Ζητάω αντικατάσταση (αν και φοβάμαι ότι οι ΕΛΤΑ-δες εδώ πάλι θα τα σπάσουν)?

Τα φώτα σας please


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν το είδα το κουτί. Στο τηλέφωνο μου το είπαν καθώς το κουτί λόγω της μετακόμισης των γραφείων βρίσκεται σε γειτονική πόλη!!!! Μου είπαν πως το κουτί είναι ανοιγμένο, φαίνεται πως λείπει κάτι απο μέσα και υπάρχουν υγρά χυμμένα.


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites

... Κ σιγα μη του βαλω καλο feeδback μετα απο αυτο! ...)

Κοριτσι μην προτρεχεις. Μπορει οντως να το εστειλε ή πραγματικα οπως λες να καθυστερησε.

Αν σου ερθει ομως εγκαιρα και ειναι οκ γιατι να βαλεις αρνητικο feedback?

Τι θα γραψεις? Ποιος σε ξεγελασε και καθυστερησε και πως θα το αποδειξεις? Απο σιγκαπουρη ερχεται.

Δε χαθηκε ο κοσμος. Εγω επειδη στο παρελθον εκανα πωλησεις θεωρω οτι για πραγματα που δεν ειναι τοσο σπουδαια καλο ειναι να αποφευγουμε το αρνητικο feedback. Σε τετοιες περιπτωσεις υπαρχει και το ουδετερο αν τελικα αποδεικτει οτι απλα υπηρξε μια καθυστερηση.

Περιμενε και βλεπεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα στη παρέα!!:P:p

Παρέλαβα τα παράπάνω και για μια ακόμα φορά εμεινα πολύ ευχαριστημένη! ..........

Ομως πήρα από τον ίδιο και αυτή τη μασκαρα, η οποία δεν είχε ταινία ασφαλέιας πάνω μου φάνηκε μη αυθεντικη και μέσα ήταν κάπως στεγνή:?!

Τι να κάνω?να του στείλω μνμ ή να τα αφήσω να πάει το παλιάμπελο:confused::confused:

Εχετε πάρει μασκαρα χωρίς ταινία ασφαλείας πάνω?

Εννοείται πως θα του πεις ότι μας είπες εμάς. Καλλυντικά χωρίς ταινία ασφαλείας ποτέ !!!!

έκανα χθες μια αγορά στο ebay 0.72 λύρες η αξία κ ενώ πλήρωσα κανονικά κ αμέσως μετά τη λήξη της δημοπρασίας, αντί να έχει το σήμα της λύρας που λέει paid, έχει μια κλεψύδρα που λέει payment is being processed through paypal και όταν μπαίνω στο paypal αντι να λέει completed όπως όλες οι υπόλοιπες συναλλαγές, λέει Unclaimed.

Γιατί? Έχει τύχει κάτι παρόμοιο σε καμιά κοπέλα?

Αυτό αγόρασα:http://www.ebay.co.uk/itm/140748838339?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1244wt_1154

Μου είχε συμβεί με το pharmacy4u, με άφησαν να περιμένω 10 μέρες χωρίς να ξέρω γιατί, το είδα όταν άνοιξα το πέιπαλ.

Αν δεν έχει ακόμα οριστικοποιηθεί, στείλε μνμ στον πωλητή.

Κορίτσια, την βοήθειά σας παρακαλώ.

Είχα παραγγείλει απο amazon μαλακτικα lenor. Τα περίμενα τέλος του Απριλίου αλλά... άφαντα. Αφού επικοινώνησα με άμαζον, πήρα τηλ στα κεντρικά των ταχυμεταφορών ΕΛΤΑ και μετά απο πολλά τηλέφωνα στο τοπικό κατάστημα το βρήκα. Έχει έρθει απο 23/4 αλλά επειδή ήταν σπασμένο δεν με ενημέρωσαν καν. Έπεσα και στην μετακόμισή τους:evil:

Τέλος πάντων μου είπαν ότι θα κάνουν αυτοί ενέργειες να το στείλουν πίσω με την αιτιολογία άρνησης παραλαβής λόγω σπασμένου αντικειμένου και μη καλού πακεταρίσματος.

Το ερώτημά μου: Ενημερώνω το άμαζον εγώ? Το παραλαμβάνω ακόμα κι αν είναι σπασμένο ή αφήνω τα ΕΛΤΑ να το στείλουν πίσω? Ζητάω αντικατάσταση (αν και φοβάμαι ότι οι ΕΛΤΑ-δες εδώ πάλι θα τα σπάσουν)?

Τα φώτα σας please

παρε τη κουτα κανα 2 ναναι σπασμενα! και το αμαζον θα σου τα δωσει ξανα πισω!!!!!!!!
Λες?????????

Έτσι όπως στα λέει η Γατούλα είναι. Συνέβη και σε εμένα και μου τα αντικατέστησαν.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι παρόμοιο έλαβα τώρα και το πέταξα χωρίς να το ανοίξω.

Το άνοιξα και το διάβασα. Μου φαίνεται οκ απλά ενημερώνει οτι θα γίνουν αλλαγές και να μπούμε να διαβάσουμε και να συμφωνήσουμε στο καινούργιο user agreement. Δεν το έκανα ακόμα όμως.


RNcFp3.pngDBP9p2.png
Link to comment
Share on other sites

με το αμαζον ναι, εμενα ολα αψογα μου ερχονται χαχαχχα

εμενα παλι ολα τα πακετα διαλυμενα....εχω κανει επανηλειμενα παραπονα για το πακεταρισμα....τι να πω τα ανοιγουν οι δικοι μας στα ΕΛΤΑ..... τα τελευταια λενορ τα παρελαβα χυμα σε μαυρη σακκουλα..:D


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...