Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koρίτσια έχει λαβει καμία mail από paypal με τίτλο please read the updates to the PayPal User Agreement?

ναι κι εγώ έλαβα ένα τέτοιο. Το άνοιξα αλλα φοβάμαι να πατήσω το link που λέει κ μάλλον δε θα το κάνω..

Απο το paypal κανονικο μηνυμα πρέπει να ναι αλλά αφου δεν είμαστε 100% σίγουροι δε το πειράζουμε!

Πάντως δεν πήγε στα spam όπως πάνε άλλες φορες μηνυματα με τιτλο paypal ktl..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια εχθες πλακωθηκα με ταχυμεταφορες Ελτα ο δικος μου ο πανεξυπνος δεν περναει και δεν αφηνει σημειωμα γιατι και καλα λειπω και θα το δω απο το ιντερνετ αφου πλεον εφτασα στον διευθυντη υποκαταστηματων και τον ενημερωσα για οτι εχει γινει και οτι γενικα αρκετα ατομα εχουμε προβλημα με ταχυμεταφορες Ελτα και του φορουμ μου ζητησε να τον ενημερωσει οποιος εχει προβλημα με ε-μαιλ στο [email protected] για οποιον εχει προβλημα ειτε εξυπηρετησης ειτε με διανομεα ειτε υποκαταστημα (off the record μετα απο πολλα συμβαντα ισως σταματησει το αμαζον να συνεργαζεται μαζι τους και δεν θελουν να χασουν συνεργασια)....Τωρα για σπασμενα λενορ εγω εστειλα μαιλ στο αμαζον οτι οι ταχυμεταφορες με ενημερωσαν γι αυτο και αυτο .Το αμαζον τα αντικατεστησε (εμενα ηταν fairy) και τα παρελαβα κανονικα απο ταχυμεταφορες το σπασμενο ηταν ενα ενημερωσα ξανα το αμαζον αφου τα παρελαβα οτι εχει σπασει μονο ενα και να μην τα αποστειλετε αλλα αυτοι τα εστειλαν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.

Δεν ξέρω τι ποσό έχεις σκοπό να διαθέσεις, οπότε το παραθέτω απλώς ενημερωτικά:

http://www.girgiris.gr/html/profile.htm. Στην έκθεση προιοντων έχει πολλές photo. Εγώ παρήγγειλα κουρτινόξυλα και κάποιες από τις κουρτίνες μου, αλλά για να ειμαι ειλικρινής είχα ήδη πάει και από το φυσικό κατάστημα.

Τις δε μεταξωτές που πήρα για το σαλόνι μου, της πήρα από Τουρκία σε τιμές ασυναγώνιστες σε σχέση με τα ελληνικά δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια έχει λαβει καμία mail από paypal με τίτλο please read the updates to the PayPal User Agreement?
Κάτι παρόμοιο έλαβα τώρα και το πέταξα χωρίς να το ανοίξω.

αυτό ήταν όντως από το paypal...ενημέρωση για κάποιους όρους που αλλάζουν :tongue:

καλημέρααααααα!!

Link to comment
Share on other sites

ναι κι εγώ έλαβα ένα τέτοιο. Το άνοιξα αλλα φοβάμαι να πατήσω το link που λέει κ μάλλον δε θα το κάνω..

Απο το paypal κανονικο μηνυμα πρέπει να ναι αλλά αφου δεν είμαστε 100% σίγουροι δε το πειράζουμε!

Πάντως δεν πήγε στα spam όπως πάνε άλλες φορες μηνυματα με τιτλο paypal ktl..

Καλημέρα!!!

και εγώ έλαβα τέτοιο μήνυμα και το άφησα για την ώρα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koριτσια γεία σας!

Εχω πολλά νέυρα!!Ο τύπος με τη μάσκαρα κάνει οτι δεν καταλαβαίνει!:evil:

Του στελνω 1ο μνμ και του λέω οτι ήταν ανοιχτη χωρις συσκευασια κλπ κλπ και μου απαντάει:

Thank you for your message. We can confirm that this item is new and unused but does not come sealed.

If we can be of any further assistance, please do not hesitate to contact us.

Του ξαναλέω οτι ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση για λογους υγιεινης να χρησιμοποιησω ανοιγμενη μασκαρα κ πως που ξερω εγω αν δεν την εχει χρησιμποποιησει κάποιος άλλος :confused::confused:Και μου απαντάει:

We completely understand. Unfortunately your item has already been dispatched. It may in fact be that your item is sealed as some of these products are sealed and some are not. Once you receive your item, please could you notify us of the product condition and we can resolve the issue from there.

Τι δεν κατάλαβες ?τι δεν καταλαβες!!!

Τι να κάνω??Στην αρχή ελεγα να μην πώ τίποτα αλλά τώρα με τσαντησε!!

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε λίγο λινκ απ τη μασκαρα γιατί νομίζω πως σου τονίζει ένα του τύπου "ήξερες οτι είναι έτσι, χωρίς ταινία ασφαλείας όταν την αγόραζες".

Παρέλαβα με κούριερ απο next χωρίς παρατράγουδα. Τωρα ότι σύνολο τα καρτελάκια ήταν 18λιρες και εγώ πλήρωσα 28 ευρώ, ε καλά... Ας έβρισκα ότι έψαχνα αλλού να μη τα έσκαγα...

Πήρα και μια 7αδα βρακάκια της μικρής. Πολύ καλή τιμή μεν, φθηνιάρικα δε... Ίσως και χειρότερα απο τζαμπο. Τουλάχιστον είναι απαλά.

http://www.ebay.co.uk/itm/400270094217?var=670024466515&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_782wt_952


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...