Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Κορίτσια, σας ευχαριστώ ΠΟΛΥ!!

Θα κοιτάξω αυτά που με συμβουλεύσατε, βέβαια άμα σας έρθει κάτι, μου το λέτε. Πιστεύω το άλλο σαβ/κο θα βγω να ρωτήσω/ψωνίσω.

Kλελίτσα, να σου πώ κάτι ?

Δεν έχω χωρίσει αλλά επειδή έχω ένα περίεργο σύνδρομο με τα πράγματα και τους ανθρώπους, δεν θέλω τίποτα από κάποιον που έχει φύγει από την ζωή μου.

Πίεσε τον να σου πεί τι θα πάρει και κράτα τα δικά σου, ας τα κάνει τα υπόλοιπα κατάπλασμαααααα

Καλά ψώνια και περιμένουμε κέρασμα για καφέ στο καινούριο σπίτι !!!!!!!!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν, τώρα που το σκέφτομαι πιο ψύχραιμα, αποφάσισα ότι θα αγοράσω πράγματα όταν φύγει από το σπίτι διότι μπορεί πχ να νοικιάσει επιπλωμένο διαμέρισμα, οπότε να μην πάρει τπτ τελικά από εδώ. Ίδωμεν. Όσο για τις ηλεκτρικές συσκευές, πάντα κάποιος Κωτσόβολος ή κάποια εταιρεία κάτι έχει σε προσφορά. Σχετικά με το κρεβάτι, σιγά, πόσοι αγοράζουν πια κρεβάτια? Έχουν πέσει οι τιμές τους κ πάντα σου κάνουν έκπτωση. Οπότε, περιμένω.

Πάντως είδα στο www.neoset.gr, απίθανα κρεβάτια, σε καλή τιμή κ όσο να 'ναι έχει εγγύηση.

Αχχχχ κορίτσια μου, δεν υπάρχουν χρήματα... Υπάρχουν πιστωτικές που έχουν φτάσει στα 10.000 τα χρέη μου σε αυτές (εννοείται πως τα πληρώνω κάθε μήνα). Αυτές θα χρησιμοποιήσω, τι να κάνω...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι ότι η νεοσέτ για την ποιότητα που δίνει έχει ακριβές τιμές.Και στο λέω έχοντας ολόκληρο το δωμάτιο του μικρού από την νεοσέτ.Δεν έχω μείνει και πολύ ευχαριστημένη δεδομένου της τιμής πάντα.Αλλά από ντιζαιν σκίζουνε...Και δεν έχουν εγγύηση να ξέρεις...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση! Η τρίτη διεύθυνση που μου έδωσες παίρνει 5% επί του συνολικού ποσού, και επιπλέον τα μεταφορικά γιατί λειτουργεί ως personal shopper. Καλή ιδέα αλλά δεν λέει για τα μεταφορικά, τα οποία είναι ένα θέμα εάν τελικά μου βγούν 100 ευρώ, ας πούμε.

Έπειτα πώς θα ξέρω τις διαστάσεις του δέματος, εφόσον στο mothercare δείχνει μόνο βάρος νομίζω και διαστάσεις επίπλων.

Περιμένω νέα σου από τις άλλες μεταφορές που κάνατε για λεπτομέρειες. Αααα, τώρα που το θυμήθηκα: Γίνεται μια μεταφορική να κάνει παραλαβή από το κατάστημα; Εννοώ, στην πράξη πώς γίνεται η παραλαβή και η προώθηση; Εσύ έχεις εντρυφήσει σε αυτά!

ζητας απο το καταστημα τις διαστασεις του δεματος ο μεταδορεας μπορει να παραλαβει εφοσον κανεις ενημερωση κατα την παραγγελια τωρα για τιμες δεν μπορω να σου πω με σιγουρια για εξαρταται και απο την ποσοτητα δεματων. Τελικα για την κουνιαδα μου της πηραν 1000ευρω για μεταφορικα για ενα σαλονι μια τραπεζαρια εναν διθεσια καναπε ψυγειο κουζινα πλυντηριο πιατων πλυντηριο ρουχων στεγνωτηριο φουρνομικροκυματων τραπεζακι σαλονιου 1κουτα με σεντονια πετσετες κλπ και αλλη μια κουτα με κουζινικα.2 επιδαπεδια φωτιστικα και 2 κανονικα φωτιστικα.Για τα συγκεκριμενα ελλαδα ηθελε πανω απο 40000ευρω και τα πηρε πολυ πολυ πιο κατω φανταστειτε οτι ο διθεσιος ελλαδα ειχε 3500 και απο αγγλια 500λιρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μιας και λετε για γυαλιου εχουμε κανα σαιτ με γυαλια ηλιου???

μου τα σπασε η μικρη δυστυχως............. αυτα εδω ΗΤΑΝ http://www.ebay.co.uk/itm/120658712410?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649 τα θελω σε μαυρο με το διχρωμο γυαλι.....

αλλα δε θελω να τα παρω απο εβαυ.... η τιμη τους εδω ΑΝ τα ξαναβρω στο μαγαζι που τα αγορασα περιπου 120 ευρω.... οποτε αμα ειναι να τα παρω 100 απο εβαυ δε το ρισκαρω σε καμια περιπτωση.........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!

Να σας κανω μια ερωτηση κοριτσια λιγο χαζη. Ειχα παρει ενα ζευγαρι kickers την κορη μου αλλα μας βγηκαν λιγο μεγαλα και δεν τα εβαλε. Θελω να μου πειτε τι εποχη τα φοραμε? Δηλαδη οσες εχετε παρει ιδια ποτε τα βαλατε στα κοριτσακια σας?

Αυτα ειναι

http://www.amazon.co.uk/Kickers-Toddler-Casual-Sandal-1-11124/dp/B0065CQWYU/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1328514078&sr=8-12

Tα ειχα ξεχασει μεσα στην ντουλαπα και θα περασει και το νουμερο και δεν θα τα βαλουμε τελικα:)


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!

Να σας κανω μια ερωτηση κοριτσια λιγο χαζη. Ειχα παρει ενα ζευγαρι kickers την κορη μου αλλα μας βγηκαν λιγο μεγαλα και δεν τα εβαλε. Θελω να μου πειτε τι εποχη τα φοραμε? Δηλαδη οσες εχετε παρει ιδια ποτε τα βαλατε στα κοριτσακια σας?

Αυτα ειναι

http://www.amazon.co.uk/Kickers-Toddler-Casual-Sandal-1-11124/dp/B0065CQWYU/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1328514078&sr=8-12

Tα ειχα ξεχασει μεσα στην ντουλαπα και θα περασει και το νουμερο και δεν θα τα βαλουμε τελικα:)

Bonjouuur μαντάμ μου! Και ότι σε σκεφτόμουνα!!:D

Εχω τα ίδια ακριβώς για την μικρή κ της τα φοράω απο τον Νοέμβρη για καλά κ θα συνεχίσω εως κ το τέλος της άνοιξης, γιατί δεν είναι χοντρά ουτε τόσο τραγικά ζεστά .

υγ Κανόνισε να έρθεις μαζί μας για καφέ την Πέμπτη, στο γνωστό μέρος , να ντύσουμε κ τα μωρά μας. Θα πάμε στις 5μιση!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Bonjouuur μαντάμ μου! Και ότι σε σκεφτόμουνα!!:D

Εχω τα ίδια ακριβώς για την μικρή κ της τα φοράω απο τον Νοέμβρη για καλά κ θα συνεχίσω εως κ το τέλος της άνοιξης, γιατί δεν είναι χοντρά ουτε τόσο τραγικά ζεστά .

υγ Κανόνισε να έρθεις μαζί μας για καφέ την Πέμπτη, στο γνωστό μέρος , να ντύσουμε κ τα μωρά μας. Θα πάμε στις 5μιση!;)

εγω ακριβως τα ιδια τωρα της τα πρωτοβαλα! (μεγαλωσε λιγο το ποδι βασικα χεχχεχεχε)

Ωραια να τα δοκιμασω να δω πως τις ειναι το νουμερο.

Καλαμαρακι μου ντυνονται και πριν την Τσικνοπεμπτη ε?Θα τρελαθει απο την χαρα της γιατι ολο με ρωταει ποτε θα ντυθει καρναβαλι και ολο την λεω εχουμε καιρο ακομη:)

Εχει παρτυ μασκε ή θα κανουμε δικο μας παρτυ χιχι?


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

εχτες ανοιξε το τριωδιο και ειχαμε και μασκε παρτυ να παμε!

Αχ ναι τι ντυθηκατε:)?

Δεν τα γνωριζω και πολυ καλα αυτα νομιζα την Τσικνοπεμυη ξεκινανε οι Αποκριες(μην γελατε μαζι μου:()


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

υγ Κανόνισε να έρθεις μαζί μας για καφέ την Πέμπτη, στο γνωστό μέρος , να ντύσουμε κ τα μωρά μας. Θα πάμε στις 5μιση!;)

Αχ, σας παρακαλώ όχι αυτήν την Πέμπτη καρναβάλια πλιζ!!!!!Δεν έχω αγοράσει στολή, σήμερα το απόγευμα πρέπει να πάω στον παιδικό της κόρης μου, αύριο στον οφθαλμίατρο, μεθαύριο σεμινάρια!

Και δεν έχω αγοράσει στολές ακόμη #@%$%^^ θα προσπαθήσω βέβαια, αλλά δεν υπόσχομαι!

Ωραια να τα δοκιμασω να δω πως τις ειναι το νουμερο.

Καλαμαρακι μου ντυνονται και πριν την Τσικνοπεμπτη ε?Θα τρελαθει απο την χαρα της γιατι ολο με ρωταει ποτε θα ντυθει καρναβαλι και ολο την λεω εχουμε καιρο ακομη:)

Εχει παρτυ μασκε ή θα κανουμε δικο μας παρτυ χιχι?

Δικό μας δικό μας!!!!!!!


Wktmp2.png

qIogp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...