Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Κι εγώ έκανα παραγγελία των 200 ευρώ κ πλήρωσα 10 ευρώ μτφ. Τη προηγούμενη Δευτέρα. Δοκιμάστε να βάλετε μερικά πράγματα στο

καλάθι σας για να δείτε!

Σκέφτηκα να ζητησω ακύρωση της παραγγελίας κ να τη κανω εκ νέου αλλά φοβήθηκα μήπως δε μου περνάει το 10% (ή μου μπλοκαρουν το λογαριασμό για να μην περνάει) που είναι μεγαλύτερο ποσό!

Για να ξέρετε, εγω έβαλα μερικά πράγματα στο καλάθι μου κ τις έπαιρνε κ τις δύο εκπτώσεις.


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!Επειδή ετοιμάζω και εγώ παραγγελία από sportsdirect, ποιοι είναι αυτοί οι δύο κωδικοί, θα μπορούσατε να μου πείτε?

Χριστίνα τα μεταφορικά στο mytoys είναι 15,95 νομίζω αλλά το ασφαλέστρερο είναι να βάλεις στο καλάθι σου το προιόν που θέλεις και να προχωρήσεις στο check out (πριν να εππιβεβαιώσεις εννοείται) για να δεις τελική τιμή και αν σε συμφέρει φυσικά.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!Επειδή ετοιμάζω και εγώ παραγγελία από sportsdirect, ποιοι είναι αυτοί οι δύο κωδικοί, θα μπορούσατε να μου πείτε?

Χριστίνα τα μεταφορικά στο sportsdirect είναι 15,95 νομίζω αλλά το ασφαλέστρερο είναι να βάλεις στο καλάθι σου το προιόν που θέλεις και να προχωρήσεις στο check out (πριν να εππιβεβαιώσεις εννοείται) για να δεις τελική τιμή και αν σε συμφέρει φυσικά.

Πως προκύπτει το ποσό των 15,95?;;;;

10OFF50MVC -10% , ισχύει εως 4-12

Ο άλλος κωδικός προφανως ειναι για τα δωρεάν μεταφορικα

κ αναφέρεται στην σελίδα τους..

Ολα ειναι γραμμένα στα απο πάνω μνμ μας..

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι όντως 16 ευρώ τα μεταφορικα τότε θα με συμφέρει απλα πριν παω να κανω καμια παραγγελία αν μπορείς female δεσ το και εσυ. Εχει το Pallas 2 199,99.

Δώσε μου το λινκ με το κάθισμα που θέλεις να δούμε ακριβώς.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, είχατε γράψει στο παρελθόν για τα concord transformer

αλλά δεν βρίσκω τις σελίδες πλεον! Ενδιαφέρομαι για την κατηγορία 15-36kg

αλλά δεν καταλαβαίνω την διαφορά του Τ από το ΧΤ !

Επίσης εκτός απο Άμαζον και mytoys, που αλλού κοιτάμε για καθίσματα;

Ευχαριστώ!!!

Η διάφορα ειναι οτι οι γάντζοι στο ένα ειναι μεταλλικοί χτ στο αλλο εχει λουριά το Τ. Το Τ ειναι πιο ελαφρύ και προσαρμόζεται καλύτερα. Δεν εχουν ανάκληση για τον ύπνο.

Link to comment
Share on other sites

Πως προκύπτει το ποσό των 15,95?;;;;

10OFF50MVC -10% , ισχύει εως 4-12

Ο άλλος κωδικός προφανως ειναι για τα δωρεάν μεταφορικα

κ αναφέρεται στην σελίδα τους..

Ολα ειναι γραμμένα στα απο πάνω μνμ μας..

Τόσα μου τα βγάζει εμένα τώρα που έβαλα το καθισματάκι που θέλει η Χριστίνα και επίσης τόσα έχω δώσει και όσες φορές έχω παραγγείλει.

Ευχαριστώ για τους κωδικούς:)


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η διάφορα ειναι οτι οι γάντζοι στο ένα ειναι μεταλλικοί χτ στο αλλο εχει λουριά το Τ. Το Τ ειναι πιο ελαφρύ και προσαρμόζεται καλύτερα. Δεν εχουν ανάκληση για τον ύπνο.

Συγνώμη για την απορία αλλά ..ποιοι γάτζοι;

Επίσης, ειναι "θέμα" στην κατηγορία 15-36, να μην υπαρχει ανάκληση για ύπνο;

Δεν υπαρχει άλλη θέση; Μονο μία;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15,95 μου βγάζει τα μεταφορικά για αυτό!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...