Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Ζαλίστηκα με τόσες βιταμίνες! Ο γιατρός εξ αρχής μου είχε προτείνει κάποιες,αλλά είναι πανάκριβες,οπότε κοιτούσα κάτι πιο οικονομικό και εξίσου καλό,αλλά δεν βρήκα κάτι.Ε λέω δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας,στην τελική την κόρη μου την έκανα χωρίς να πάρω καμιά πανάκριβη βιταμίνη,παρά μόνο φιλισιν και μολερς.Ε τώρα απλά θα προσθέσω q10 και τέλος 🙂 

      • Ευχή 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 φορες εχω παραγγειλει απο Iherb απο τα Χριστουγεννα μεχρι τωρα και δεν ειχα θεμα.

Η δε τελευταια παραγγελια εφυγε 12 Μαρτιου και παρελαβα 19 Μαρτιου ,χρονος ρεκορ !

Είχες παραγγείλει καθόλου παραφαρμακευτικά;

Μέχρι τι ανώτερο ποσό βάζεις παραγγελία;

Το κίτρινο χαρτάκι έλεγε Do Not meet the requirement of article 9 and 10...κτλ.;

Θέλω να παραγγείλω conditioner και προβιοτικά για τα παιδιά και ψιλοφοβάμαι...:(


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

Είχες παραγγείλει καθόλου παραφαρμακευτικά;

Μέχρι τι ανώτερο ποσό βάζεις παραγγελία;

Το κίτρινο χαρτάκι έλεγε Do Not meet the requirement of article 9 and 10...κτλ.;

Θέλω να παραγγείλω conditioner και προβιοτικά για τα παιδιά και ψιλοφοβάμαι...:(

Εγω και τις δυο φορές παρήγγειλα παραφαρμακευτικα. Βασικά κάτι βιταμίνες τις μητέρας μου. Και στα δυο δέματα υπήρχε το κίτρινο χαρτακι που λες, αλλα δεν ειχα θέμα. Οι παραγγελίες όμως ήταν μικρές. Η μια 20 και η άλλη 30 δολάρια.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα

ενδιαφερομαι για αντρικα τζιν, replay. εχετε να μου προτεινετε καποιο site?

ευχαριστω

στο amazon ειδες για replay?

amazon, αμα το παρακολουθησεις και δεν το βιαζεσαι τα ριχνει κατα καιρους σε εξωφρενικα χαμηλες τιμες

(εχω παρει με 35 ευρω...)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Στο http://de.buyvip.com έχει παιδικά παπουτσάκια pablosky και ρούχα moonkids.

Nα είσαι καλά κορίτσι μου με έσωσες!!!!!

και κάτι ακόμα μήπως έχεις καταλάβει πως λειτουργεί αυτό με την επιστροφή των 20 ευρώ διότι τα γερμανικά μου είναι λίγο χάλια...(τζάμπα τα φροντιστήρια τόσα χρόνια!!!!!:-D:-D:-D)

Link to comment
Share on other sites

Nα είσαι καλά κορίτσι μου με έσωσες!!!!!

και κάτι ακόμα μήπως έχεις καταλάβει πως λειτουργεί αυτό με την επιστροφή των 20 ευρώ διότι τα γερμανικά μου είναι λίγο χάλια...(τζάμπα τα φροντιστήρια τόσα χρόνια!!!!!:-D:-D:-D)

Με γεια και καλοφόρετα!

Η επιστροφή λειτουργεί ως εξής: Προσκαλείς όσους φίλους σου θέλεις μέσα από την ειδική "φόρμα" του site, το fb, το twitter για να γίνουν μέλη. Για καθέναν από αυτούς που θα κάνει ελάχιστη παραγγελία 50 ευρώ θα πιστωθούν στο λογαριασμό σου 20 ευρώ αφού περάσουν 30 ημέρες (προφανώς για να μην υπάρξει επιστροφή).

Η ενέργεια ισχύει μέχρι σήμερα. Δεν της είχα δώσει σημασία, τώρα όμως μου μπήκαν ιδέες!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Nα είσαι καλά κορίτσι μου με έσωσες!!!!!

και κάτι ακόμα μήπως έχεις καταλάβει πως λειτουργεί αυτό με την επιστροφή των 20 ευρώ διότι τα γερμανικά μου είναι λίγο χάλια...(τζάμπα τα φροντιστήρια τόσα χρόνια!!!!!:-D:-D:-D)

αν μενεις αθηνα, υπαρχει ενα καταστημα με παιδικα στην καλλιθεα που τα εχει 20 ευρω


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ γιατί δε μπορώ να μπω; δε θέλει τους κωδικους του amazon; κανω εγγραφή από την αρχη;

Υπάρχει ειδικό πεδίο στο πλάϊ, όπου μπαίνεις με τους κωδικούς του amazon.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ, υπάρχουν μεταφορικά εδώ?

Τα μεταφορικά είναι 5,60 ευρώ για το πρώτο είδος της παραγγελίας και, στη συνέχεια, 60 λεπτά για κάθε επιπλέον είδος.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει λυθεί το θέμα, αλλα εγώ δυο φορές που εχω παραγγείλει τον τελευταίο μήνα δεν ειχα πρόβλημα.
3 φορες εχω παραγγειλει απο Iherb απο τα Χριστουγεννα μεχρι τωρα και δεν ειχα θεμα.

Η δε τελευταια παραγγελια εφυγε 12 Μαρτιου και παρελαβα 19 Μαρτιου ,χρονος ρεκορ ![/QUOT

Κορίτσια ευχαριστώ, παρήγγειλα κι εγώ και θα δούμε.


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...