Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επειδη με ενδιαφερει κι εμενα αν τελικα αγορασεις ενημερωσε για σαιτ κλπ.Περισσοτερο φοβαμαι για απομιμισεις να σου πω την αληθεια και δεν το αποφασιζω.Να κοιταξεις για unlocked και να παιρνει σιγουρα σιμ.

Καλημέρα,αν θέλετε να ρωτήσω τους συναδέλφους μου για το σάιτ, ο ένας πήρε με 100 Kai o allos με 170 ευρώ και στα χαρακτηριστικά είναι ίδια με το samsung 4 εγώ δεν ξέρω πως λέγεται το άτιμο,φαγώθηκε ο άντρας μου να πάρει το γνήσιο και σε ένα μήνα του κόλλησε,άντε στην αντιπροσωπεία...αξίζει και αν το παραγγείλτε να ρθει με συγκεκριμένο τροπο αποφεύγετε πάντα το τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,αν θέλετε να ρωτήσω τους συναδέλφους μου για το σάιτ, ο ένας πήρε με 100 Kai o allos με 170 ευρώ και στα χαρακτηριστικά είναι ίδια με το samsung 4 εγώ δεν ξέρω πως λέγεται το άτιμο,φαγώθηκε ο άντρας μου να πάρει το γνήσιο και σε ένα μήνα του κόλλησε,άντε στην αντιπροσωπεία...αξίζει και αν το παραγγείλτε να ρθει με συγκεκριμένο τροπο αποφεύγετε πάντα το τελωνείο.

Καλησπερα Louiza!Οπως καταλαβα προκειται για απομιμησεις ή για αλλης εταιρειας πιο οικονομικα;Η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να παρω απομιμηση γι αυτο και το απεφυγα να ψωνισω ετσι κινητο γτ υπαρχουν απομιμησεις και τα πουλανε για γνησια.Τωρα αν το γνωριζεις εξ αρχης ειναι αλλιως.Αν θες γραψε μας το σαιτ μπορει να χρησιμευσει :) Σ ευχαριστουμε!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Louiza!Οπως καταλαβα προκειται για απομιμησεις ή για αλλης εταιρειας πιο οικονομικα;Η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να παρω απομιμηση γι αυτο και το απεφυγα να ψωνισω ετσι κινητο γτ υπαρχουν απομιμησεις και τα πουλανε για γνησια.Τωρα αν το γνωριζεις εξ αρχης ειναι αλλιως.Αν θες γραψε μας το σαιτ μπορει να χρησιμευσει :) Σ ευχαριστουμε!

dx.com


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

dx.com

Το ένα είναι μάρκας Lenovo το άλλο κινέζικη γνωστή μάρκα.παντως τα χαρακτηριστικά τους είναι τα ίδια με το iPhone.υπαρχουν και σχετικά βιντεακια που δείχνουν τη σύγκριση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Ψάχνομαι για All Stars μποτάκια για μένα.

Έχετε υπόψη κάποιο site πέραν του Amazon με καλές τιμές?

Ριξε μια ματιά και στο γαλλικό javari. Ψαχνοντας παπούτσια του γιου μου είδα αρκετά all star σε καλές τιμες.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα μια τεράστια παραγγελία από sportsdirect και ήταν όλα άψογα. Δεν έλειπε τίποτα, τα νούμερα ήταν σωστά (και με μεγάλη μου χαρά έπεσα σε όλα μέσα) και η ποιότητα επίσης άψογη! Γενικά πολύ ευχαριστημένη!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έκανα παραγγελία πριν από περίπου 10 μέρες απο το αμαζον και μου έστειλαν αυτό το μειλ. Είπα κι εγω να περιμένω...

Hello,

Thanks for your order. Weʼll let you know once your item(s) have dispatched. Your estimated delivery date is indicated below. You can view the status of your order or make changes to it by visiting Your Orders on Amazon.co.uk.

Your estimated delivery date is:

We'll notify you via e-mail when we have an estimated delivery date for this item.

Μπαίνοντας στην επιλογή my order μου γράφει:

Not yet dispatched

Track Package

Change Payment Method

Cancel Items

Change Delivery Option

Change Delivery Address

DELIVERY ESTIMATE: WE NEED A LITTLE MORE TIME TO PROVIDE YOU WITH A GOOD ESTIMATE. WE'LL NOTIFY YOU VIA E-MAIL AS SOON AS WE HAVE AN ESTIMATED DELIVERY DATE.

Έχει κανείς σας ανάλογη εμπειρία ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έκανα παραγγελία πριν από περίπου 10 μέρες απο το αμαζον και μου έστειλαν αυτό το μειλ. Είπα κι εγω να περιμένω...

Hello,

Thanks for your order. Weʼll let you know once your item(s) have dispatched. Your estimated delivery date is indicated below. You can view the status of your order or make changes to it by visiting Your Orders on Amazon.co.uk.

Your estimated delivery date is:

We'll notify you via e-mail when we have an estimated delivery date for this item.

Μπαίνοντας στην επιλογή my order μου γράφει:

Not yet dispatched

Track Package

Change Payment Method

Cancel Items

Change Delivery Option

Change Delivery Address

DELIVERY ESTIMATE: WE NEED A LITTLE MORE TIME TO PROVIDE YOU WITH A GOOD ESTIMATE. WE'LL NOTIFY YOU VIA E-MAIL AS SOON AS WE HAVE AN ESTIMATED DELIVERY DATE.

Έχει κανείς σας ανάλογη εμπειρία ?

Καλημέρα!

Αυτό είναι το αρχικό στάδιο της παραγγελίας, γι' αυτό και σου δίνει και τη δυνατότητα να την ακυρώσεις αν βιάζεσαι.

Η καθυστέρηση είναι αρκετά μεγάλη για τα δεδομένα του amazon και πιθανώς να οφείλεται σε κάποιο λάθος τους σχετικά με τη διαθεσιμότητα. Το ίδιο είχε συμβεί και σε παλαιότερη δική μου παραγγελία, είχα επικοινωνήσει μαζί τους και πήρα αυτήν την απάντηση.

Δεν βιαζόμουν όμως και δεν την ακύρωσα, παρέλαβα δε με courier μέσα σε 2 ημέρες από την ημέρα που το έστειλαν, δηλ. με "αποζημίωσαν" για την αναμονή με αυτόν τον τρόπο (τότε, βέβαια, ίσχυε η δωρεάν αποστολή, ενώ τώρα πληρώνουμε μεταφορικά).

Δοκίμασε να τους στείλεις mail για να μάθεις το λόγο καθυστέρησης. Πάντως, ως γνωστόν, δεν γίνεται καμία χρέωση στην κάρτα αν δεν αποσταλεί η παραγγελία.

Ελπίζω να βοήθησα!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα παρέλαβα μια τεράστια παραγγελία από sportsdirect και ήταν όλα άψογα. Δεν έλειπε τίποτα, τα νούμερα ήταν σωστά (και με μεγάλη μου χαρά έπεσα σε όλα μέσα) και η ποιότητα επίσης άψογη! Γενικά πολύ ευχαριστημένη!

Με γεια και καλοφόρετα! Θα παραγγείλω κι εγώ!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έκανα παραγγελία πριν από περίπου 10 μέρες απο το αμαζον και μου έστειλαν αυτό το μειλ. Είπα κι εγω να περιμένω...

Hello,

Thanks for your order. Weʼll let you know once your item(s) have dispatched. Your estimated delivery date is indicated below. You can view the status of your order or make changes to it by visiting Your Orders on Amazon.co.uk.

Your estimated delivery date is:

We'll notify you via e-mail when we have an estimated delivery date for this item.

Μπαίνοντας στην επιλογή my order μου γράφει:

Not yet dispatched

Track Package

Change Payment Method

Cancel Items

Change Delivery Option

Change Delivery Address

DELIVERY ESTIMATE: WE NEED A LITTLE MORE TIME TO PROVIDE YOU WITH A GOOD ESTIMATE. WE'LL NOTIFY YOU VIA E-MAIL AS SOON AS WE HAVE AN ESTIMATED DELIVERY DATE.

Έχει κανείς σας ανάλογη εμπειρία ?

μήπως έκανες παραγγελία με πράγματα που δεν τα είχαν άμεσα διαθέσιμα ?? την διαθεσιμότητα κάθε προϊόντος την γράφει κάτω από την τιμή για να σου αποσταλεί άμεσα η παραγγελία θα πρέπει να γράφει in stock αν γράφει κάτι άλλο θα πρέπει να περιμένεις


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

μήπως έκανες παραγγελία με πράγματα που δεν τα είχαν άμεσα διαθέσιμα ?? την διαθεσιμότητα κάθε προϊόντος την γράφει κάτω από την τιμή για να σου αποσταλεί άμεσα η παραγγελία θα πρέπει να γράφει in stock αν γράφει κάτι άλλο θα πρέπει να περιμένεις

Μου εχει τυχει με μια ρακετα να γραφει οτι ειναι instock και οτι κανει dispatched in 3 -4 weeks,

Και πραγματι τοτε την παρελαβα

μετα μπηκα και ειδα οτι το προιον ηταν διαθεσιμο εντος 2-3 ημερων

αρα παρολο που τα εμφανιζει instock ουσιαστικα δεν ειναι στις δικες του αποθηκες.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έκανα παραγγελία πριν από περίπου 10 μέρες απο το αμαζον και μου έστειλαν αυτό το μειλ. Είπα κι εγω να περιμένω...

................................

Έχει κανείς σας ανάλογη εμπειρία ?

εχω φιλη που δουλευει στο γερμανικο αμαζον στο τμημα logistics (καταραμμενη ξενιτια..) και μου λεει οτι γινεται πανικος με απεργιες κτλ. γιατι δεν τους πληρωνουν, οποτε περιμενε μεχρι νεοτερας.

και γω εδωσα παραγγελια ολα τα δωρα για τα βαφτιστηρια μας την προγηουμενη βδομαδα και ενω ηταν ολα in stock, ακομα η παραγγελια μου δεν εχει φυγει...............................................


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...