Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Ψαχνω φορεμα για τη μεγαλη μου κορη, για να το φορεζει στη βαφτιση της μικρης της αδελφης, και σκεφτηκα το ebay και τα bonnie jean φορεματακια που ειναι χαριτωμενα κΙ οχι πανακριβα. Αν καμια εχει αγορΑσει μου λεει πως ειναι σε γενικες γραμμες οι φορμες γιατι με τις ιντσες δεν βγαζω ακρη. Ενας πωλητης εγραφε οτι το νουμερο 5 π,χ ειναι για παιδι μεχρι 5 ετων, αρα υποθετω οτι εχουν στενη φορμα?για πειτε, ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΠΟΤΑΚΙΑ ALL STAR

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Σήμερα το πρωϊ είδα σταράκια σε ωραία σχέδια και με έκπτωση 50% στο site από το οποίο ψωνίζω συχνά

http://de.buyvip.com

Τουλάχιστον είναι εγγυημένα αυθεντικά (τρόπος του λέγειν, αφού κατασκευάζονται όπου γης).

Σκέφτομαι ήδη το επόμενο ζευγάρι της μικρής.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Για χειμωνιάτικες ανδρικές παντόφλες σε ποιο σαιτ να ψάξω;

Εμείς είμαστε "ειδική" περίπτωση (μεγάλο νούμερο, πλατυποδία, ιδιοτροπία στο χρώμα κλπ.) και το έχω ψάξει αρκετά.

Ίσως σου φανεί περίεργο, όμως τις πιο καλές ποιοτικώς (δερμάτινες και πολύ ανθεκτικές), αναπαυτικές και ταυτόχρονα πολύ οικονομικές παντόφλες τις έχουμε βρει στο Χόντο (Ομόνοια) και στο Carrefour.

Καλές, αλλά "τσιμπημένες" στην τιμή έχει και το Marks & Spencer.

Σου αναφέρω φυσικά καταστήματα γιατί δεν έχω βρει κάτι ικανοποιητικό για την περίπτωσή μας στο internet (δεν έχω ψωνίσει, βέβαια, από e-bay).

Είμαι βέβαιη όμως ότι οι expert του θέματος θα προτείνουν καλύτερες λύσεις!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΤΑΚΙΑ ALL STAR

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Σήμερα το πρωϊ είδα σταράκια σε ωραία σχέδια και με έκπτωση 50% στο site από το οποίο ψωνίζω συχνά

http://de.buyvip.com

Τουλάχιστον είναι εγγυημένα αυθεντικά (τρόπος του λέγειν, αφού κατασκευάζονται όπου γης).

Σκέφτομαι ήδη το επόμενο ζευγάρι της μικρής.

Καλημέρα κορίτσια..

Πράγματι τέλεια σχέδια κ τιμες αλλά ...βρίσκω μόνο αντρικά κ γυναικεια!

Εχει κ παιδικά;;;;

(Υπαρχουν κ μεταφορικά;)

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια..

Πράγματι τέλεια σχέδια κ τιμες αλλά ...βρίσκω μόνο αντρικά κ γυναικεια!

Εχει κ παιδικά;;;;

(Υπαρχουν κ μεταφορικά;)

Ευχαριστώ !

Είδα και παιδικά (27-33 νούμερο). Ανάλογα με το φύλο του παιδιού, πηγαίνεις στην αντίστοιχη αρχική κατηγορία (ανδρικά-γυναικεία) και, στη συνέχεια, "ανοίγεις" το πρώτο αριστερά πεδίο (Kategorie auswaehlen) και επιλέγεις Kindershuhe.

Στην τιμή αυτή υπάρχει μια μικρή επιβάρυνση λόγω διαφοράς ΦΠΑ, καθώς και μεταφορικά 6 ευρώ για το αρχικό προϊόν και, αν θυμάμαι καλά, 0,60 ευρώ για κάθε άλλο που προστίθεται στο καλάθι της ίδιας παραγγελίας.

Καλές αγορές!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλά, σήμερα έχω "ξεσαλώσει" κυριολεκτικά, όμως το Πάσχα έρχεται και οι υποχρεώσεις είναι πολλές!

Πρόταση δώρου για μικρό παιδάκι: Join In and Play My Blue Nose Friend.

Είναι πανέμορφα λούτρινα ζωάκια αρκετά μεγάλου μεγέθους. Το σημαντικότερο, όμως, είναι ότι είναι "διαδραστικά", δηλαδή όχι μόνο βγάζουν γλυκύτατους ήχους, αλλά "επικοινωνούν" και μεταξύ τους, κάτι που τα κάνει ιδανικά για αδελφάκια, φίλους των παιδιών κλπ.

Τιμή 4,50 λίρες (από 29,99) στο αγγλικό amazon.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0093NERKE/ref=oh_details_o00_s00_i01?ie=UTF8&psc=1#productDetails

Υπάρχουν τουλάχιστον 6 διαφορετικοί "φίλοι" για να διαλέξουμε και, όπου τα δώρισα, τα πιτσιρίκια ξετρελλάθηκαν!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι:

Έκπτωση 10% στο YOOX (ακόμη και στα εκπτωτικά είδη) με τον κωδικό WINTERSPRING10 και, προπαντός, ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ!!!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Για χειμωνιάτικες ανδρικές παντόφλες σε ποιο σαιτ να ψάξω;

Έχουμε πάρει crocs αυτές με την γούνα και ο άντρας μου είναι πολύ ευχαριστημένος. Η γούνα βγαίνει και πλένεται, οπότε δεν μυρίζουν ποτέ!;)


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοιτάζω από χθες το yoox αλλά δεν έχω ψωνίσει ξανά από το συγκεκριμένο site.. καταρχήν από τιμές πως είναι συγκριτικά με άλλα site; η ποιότητα των παπουτσιών; από ποια χώρα είναι; έχω σταμπάρει ένα ζευγάρι παιδικά αθλητικά adidas που λέει ότι είναι κολεξιόν άνοιξη - καλοκαίρι αλλά είναι δυνατόν να είναι καινούργιο και να έχουν μείνει μόνο δύο νούμερα από τώρα; και επίσης, το χρώμα αυτό δε το βρίσκω πουθενά αλλού. έχουν μήπως αποκλειστικά χρώματα; και αν ήταν αποκλειστικά δεν θα το έλεγαν;


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοιτάζω από χθες το yoox αλλά δεν έχω ψωνίσει ξανά από το συγκεκριμένο site.. καταρχήν από τιμές πως είναι συγκριτικά με άλλα site; η ποιότητα των παπουτσιών; από ποια χώρα είναι; έχω σταμπάρει ένα ζευγάρι παιδικά αθλητικά adidas που λέει ότι είναι κολεξιόν άνοιξη - καλοκαίρι αλλά είναι δυνατόν να είναι καινούργιο και να έχουν μείνει μόνο δύο νούμερα από τώρα; και επίσης, το χρώμα αυτό δε το βρίσκω πουθενά αλλού. έχουν μήπως αποκλειστικά χρώματα; και αν ήταν αποκλειστικά δεν θα το έλεγαν;

Απο το yoox ψωνιζω εδώ και επτά χρόνια. δεν είχα ποτέ πρόβλημα με αντικαταβολή, μπορείς να βρείς και κανένα κωδικό στο ιντερνερ. είναι στην ουσία παλλιές κολεξιόν όλα. εγώ μπορεί να βλέπω τα ίδια εδώ και 3 χρόνια σε κάποια κομμάτια αλλα οι τιμές είναι ανάλογα. έχω πάρει καπαρτίνα ferre 70 ευρώ και την βρήκα την ίδια σε γνωστό κατάστημα με φίρμες στο Ηράκλειο 650 ευρώ.(και την πουλόυσε σαν νέα κολεξι΄'ον)

Link to comment
Share on other sites

Απο το yoox ψωνιζω εδώ και επτά χρόνια. δεν είχα ποτέ πρόβλημα με αντικαταβολή, μπορείς να βρείς και κανένα κωδικό στο ιντερνερ. είναι στην ουσία παλλιές κολεξιόν όλα. εγώ μπορεί να βλέπω τα ίδια εδώ και 3 χρόνια σε κάποια κομμάτια αλλα οι τιμές είναι ανάλογα. έχω πάρει καπαρτίνα ferre 70 ευρώ και την βρήκα την ίδια σε γνωστό κατάστημα με φίρμες στο Ηράκλειο 650 ευρώ.(και την πουλόυσε σαν νέα κολεξι΄'ον)

δεν είναι όλα παλιές κολλεξιον γιατί τα camper απ' ότι είδα είναι όλα τα νέα σχέδια. Για τα παπούτσια adidas ήταν η απορία μου γιατί δε βρίσκω αλλού το συγκεκριμένο χρώμα. κουπόνι έχει με -10% αυτές τις μέρες. Το γράφει και στο site τους. Φοβερή διαφορά η καπαρτίνα!!!!!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Το ΥΟΟΧ φέρνει και νέες κολεξιόν, αλλά και εκπτωτικά κομμάτια από παλιότερες. Το σημαντικότερο για μένα είναι τα δωρεάν μεταφορικά (12 ευρώ) που έχει αυτές τις ημέρες και, βέβαια, οι απίστευτες εκπτώσεις που κάνει κατά καιρούς.

Έχω αγοράσει π.χ. paul frank (μπλουζακια και παπούτσια) της μικρής από την ανοιξιάτικη κολεξιόν στο 1/3 της τιμής των εδώ καταστημάτων.

Είναι απολύτως αξιόπιστο κατάστημα και οι παραγγελίες έρχονται με UPS μέσα σε 2-3 ημέρες.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Το ΥΟΟΧ φέρνει και νέες κολεξιόν, αλλά και εκπτωτικά κομμάτια από παλιότερες. Το σημαντικότερο για μένα είναι τα δωρεάν μεταφορικά (12 ευρώ) που έχει αυτές τις ημέρες και, βέβαια, οι απίστευτες εκπτώσεις που κάνει κατά καιρούς.

Έχω αγοράσει π.χ. paul frank (μπλουζακια και παπούτσια) της μικρής από την ανοιξιάτικη κολεξιόν στο 1/3 της τιμής των εδώ καταστημάτων.

Είναι απολύτως αξιόπιστο κατάστημα και οι παραγγελίες έρχονται με UPS μέσα σε 2-3 ημέρες.

εγώ αυτές τις μέρες στα παιδικά που κοίταξα τουλάχιστον, δεν είδα και καμιά φοβερή έκπτωση! ίσως επειδή έχουν δωρεάν μτφ.. αλλά και μένα σαν site, μια χαρά μου φαίνεται!

Αυτά τα παπούτσια ήθελα να πάρω αλλά νομίζω πως είναι μάλλον χειμωνιάτικα και δεν θα τα πάρω.. http://www.yoox.com/gr/44630918UX/item?dept=collboy_kid#sts=sr_collboy_kid80&cod10=44630918UX&sizeId=


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ αυτές τις μέρες στα παιδικά που κοίταξα τουλάχιστον, δεν είδα και καμιά φοβερή έκπτωση! ίσως επειδή έχουν δωρεάν μτφ.. αλλά και μένα σαν site, μια χαρά μου φαίνεται!

Αυτά τα παπούτσια ήθελα να πάρω αλλά νομίζω πως είναι μάλλον χειμωνιάτικα και δεν θα τα πάρω.. http://www.yoox.com/gr/44630918UX/item?dept=collboy_kid#sts=sr_collboy_kid80&cod10=44630918UX&sizeId=

Μέχρι τις 23/3 είχαν 15% έκπτωση στα παιδικά, αλλά κι εγώ πιστεύω πως τώρα δεν υπάρχουν ακόμη οι φοβερές εκπτώσεις.

Πάντως, βάζω αυτά που μου αρέσουν στο dreambox και περιμένω να πέσουν οι τιμές τους (έχω χάσει και κάποια που εξαντλήθηκαν, όμως).

Όσο για τα παπούτσια του link, είναι πολύ ωραία και το χρώμα τους μου φαίνεται ανοιξιάτικο!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...