Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

καλημέρα!

μόλις εκανα τη παραγγελία μου στο next!

πήρα αυτά τα παιδικά adidas κ είμαι πολύ χαρούμενη γιατί τα έψαχνα καιρό κ δε μπορούσα να βρω νούμερο κ εκτός αυτού τα πήρα μόνο 44 ευρώ ενώ σε τοπικό κατάστημα σε άλλο χρώμα 65 ευρώ!

κ δύο βερμούδες μπλε ελεκτρικ και κοκκινο.

Οι βερμούδες λένε παράδοση σε 2-3 εργάσιμες ενώ τα παπούτσια 2 εβδομάδες. άρα, χωρίζουν τη παραγγελία στα δύο ή περιμένουν κ τα παπούτσια κ ερχονται όλα μαζί; και όταν λένε 2 εβδομάδες το τηρούν ή μπορεί ας πούμε να κάνουν κ μήνα; για να τα έχω το Πάσχα ήθελα..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα

μολις τα παρελαβα

http://www.javari.de/Skechers-Shuffles-Wild-10283L-M%C3%A4dchen-Sneaker/dp/B00I03NIJO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&cAsin=B009LRRFII&fromPage=search&sr=1-3&qid=1396509923096&clientPageSize=100&brands=Skechers&node=547277031&sort=shoesbrowserel2&nodes=547277031&dept=344077031

τα ειχα παραγγειλει στα 18€ σε τυρκουαζ (αυτο διαλεξε η μικρη) και ειναι πολυ ομορφα και με φωτακια που περναμε μια τρελα κι ευτυχως μου κοστισαν πιο φτηνα απο τα αντιστοιχα GEOX

και πανω απόλα χωρις μεταφορικα !!!

μου μειναν του μικρου τα allstar που πρεπει οπωσδηποτε να τα δοκιμασουμε ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!Εχει ψωνισει καμια απο boots;Ενδιαφερομαι για πανες και γαλα βασικα και οτι ποστς εχω βρει ειναι παλιοτερα και τα δεδομενα εχουν αλλαξει.

στελνει το boots ελλαδα????????


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

στελνει το boots ελλαδα????????

Δεν δοκιμασα να παραγγειλω αλλα εχει την Ελλαδα σαν επιλογη.Το πατησα και μου εβγαλε και τη σημαιουλα πανω εκει που στην αρχη ειχε την αγγλικη.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια

Σας παρακολουθώ και έχω βοηθηθεί πολύ από τις συμβουλές για τα ιντερνετικά μαγαζιά. Ηθελα να με βοηθήσετε σε κάτι. Θέλω να με βοηθήσετε σε κάτι. θέλω να αγοράσω φτηνά παπουτσάκια για τα παιδιά αλλά μπερδεύομαι με τα νούμερα, αυτά τα c1,c3, 1,2 και δεν βγάζω άκρη. Η κόρη μου έχει 21 εκατοστά και ο γιος μου 17 εκατοστά. Ποια νούμερα βάζω?

Link to comment
Share on other sites

Είχες παραγγείλει καθόλου παραφαρμακευτικά;

Μέχρι τι ανώτερο ποσό βάζεις παραγγελία;

Το κίτρινο χαρτάκι έλεγε Do Not meet the requirement of article 9 and 10...κτλ.;

Θέλω να παραγγείλω conditioner και προβιοτικά για τα παιδιά και ψιλοφοβάμαι...:(

Σαμπουαν -λαδι προσωπου και σαπουνι ειχα παρηγγειλει

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από i-herb τρόφιμα και δεν είχε το κίτρινο χαρτάκι επάνω. Απλά την απόδειξη με τα είδη και την αξία τους την είχαν επάνω στο κουτί μέσα σε διάφανη ζελατίνα, για να φαίνεται τι είδη βρίσκονται μέσα προφανώς...:confused:


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

μολις τα παρελαβα

http://www.javari.de/Skechers-Shuffles-Wild-10283L-M%C3%A4dchen-Sneaker/dp/B00I03NIJO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&cAsin=B009LRRFII&fromPage=search&sr=1-3&qid=1396509923096&clientPageSize=100&brands=Skechers&node=547277031&sort=shoesbrowserel2&nodes=547277031&dept=344077031

τα ειχα παραγγειλει στα 18? σε τυρκουαζ (αυτο διαλεξε η μικρη) και ειναι πολυ ομορφα και με φωτακια που περναμε μια τρελα κι ευτυχως μου κοστισαν πιο φτηνα απο τα αντιστοιχα GEOX

και πανω απόλα χωρις μεταφορικα !!!

μου μειναν του μικρου τα allstar που πρεπει οπωσδηποτε να τα δοκιμασουμε ...

Έχουν φωτάκια;;; Που κ δεν τα βλέπω ... (ασχετη!)!!!

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eχω 9.50 ευρω ξεχασμένα στο λογαριασμο μου paypal :lol:

Εχετε καμια ιδεα για εξυπνη αγορα.... να τα ξοδεψω επιτελους????:tongue:

Παρε κανενα οικονομικο αξεσουαρ για το κινητο σου.Θηκη, ζελατινες κλπ :):)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω βρει αυτό το site 6pm.com aλιλά δεν στέλνει Ελλάδα.ΕΙχατε αναφέρει παλιά για έναν ΄ξαδερφό.Υπαρχει περίπτωση να βρω άκρη και να παραγγέιλω;βρήκα μπότα και δερμάτινα για τη δουλειά μου με 40ευρω.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Eχω 9.50 ευρω ξεχασμένα στο λογαριασμο μου paypal :lol:

Εχετε καμια ιδεα για εξυπνη αγορα.... να τα ξοδεψω επιτελους????:tongue:

Ίσως κάποια προϊόντα από φαρμακείο (αντηλιακά, σαμπουάν, παιδικά καλλυντικά κλπ.), βερνίκια νυχιών (με δωρεάν μεταφορικά, βέβαια), βιβλίο/α σε προσφορά....


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Στο http://de.buyvip.com έχει παιδικά παπούτσια ricosta και αθλητικά puma σε πολύ χαμηλές τιμές.

Για τα αθλητικά, επιλέγουμε αρχικά την κατηγορία ανδρικά ή γυναικεία και, στη συνέχεια, στο πρώτο αριστερά πεδίο Kinderschuhe.

Μπαίνουμε στο λογαριασμό μας με τους κωδικούς amazon και τα μεταφορικά είναι 5,60 ευρώ για το πρώτο είδος της παραγγελίας και 60 λεπτά για κάθε επιπλέον είδος.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...