Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

Εντάξει να τρέχει τώρα στο νοσοκομείο για μια χοριακη απτήν στιγμή που είναι μόνο 8η μέρα δεν έχει νόημα νομίζω. Αύριο το πρωί θα κάνει την χοριακη της Κ θα είναι Κ μέσα στην μέρα που της έχουν πει . 

Συμφωνώ,απλά το λέω σε περίπτωση που αγχώνεται πολύ και θέλει να κάνει σήμερα.Εγω πάντως όλες τις εξετάσεις τις κάνω στο Γένεσις,γιατί και βγαίνουν πιο γρήγορα τα αποτελέσματα και έχουν πιο καταρτισμένο προσωπικό σε σχέση με τα απλά διαγνωστικα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Συμφωνώ,απλά το λέω σε περίπτωση που αγχώνεται πολύ και θέλει να κάνει σήμερα.Εγω πάντως όλες τις εξετάσεις τις κάνω στο Γένεσις,γιατί και βγαίνουν πιο γρήγορα τα αποτελέσματα και έχουν πιο καταρτισμένο προσωπικό σε σχέση με τα απλά διαγνωστικα. 

Καλά κάνεις ειδικά άμα είναι Κ κοντά σχετικά στο σπίτι σου. Εδώ Αθήνα μας τρώνε Κ οι αποστάσεις οπότε ότι έχουμε πιο κοντινό  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

Καλά κάνεις ειδικά άμα είναι Κ κοντά σχετικά στο σπίτι σου. Εδώ Αθήνα μας τρώνε Κ οι αποστάσεις οπότε ότι έχουμε πιο κοντινό  

Πήγα σήμερα στο γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο.Ολα καλά.Περιμενω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινήσω τα cyclacour και να κάνω ορμονολογικες.Εν τω μεταξύ περασαν αρκετες μέρες που αποθηλασα και ακόμα έχω γάλα ρε συ.. Πότε θα σταματήσει?Λες να εχω πάλι προλακτίνη στα ύψη?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Πήγα σήμερα στο γιατρό για τον πρώτο υπέρηχο.Ολα καλά.Περιμενω να μου έρθει περίοδος για να ξεκινήσω τα cyclacour και να κάνω ορμονολογικες.Εν τω μεταξύ περασαν αρκετες μέρες που αποθηλασα και ακόμα έχω γάλα ρε συ.. Πότε θα σταματήσει?Λες να εχω πάλι προλακτίνη στα ύψη?

Ε ναι δεν στο είπα ότι αργεί το γάλα να σταματήσει . Για να σου έρχετε περίοδος κανονικά δεν θα είναι Κ στα ύψη .

Θα δείξει μην ανχωνεσε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Πρόσεξα σήμερα πως έληξε η μαστογραφία μου. Είμαι προς στο τέλος του κύκλου, αν κάνω τώρα εξέταση πειράζει;;;

Την χρειάζομαι για την ετ γιατί έληξε ο χρόνος της προηγούμενης 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Alex@ είπε:

Καλησπέρα!!

Πρόσεξα σήμερα πως έληξε η μαστογραφία μου. Είμαι προς στο τέλος του κύκλου, αν κάνω τώρα εξέταση πειράζει;;;

Την χρειάζομαι για την ετ γιατί έληξε ο χρόνος της προηγούμενης 

Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

Καλησπέρα!!

Πρόσεξα σήμερα πως έληξε η μαστογραφία μου. Είμαι προς στο τέλος του κύκλου, αν κάνω τώρα εξέταση πειράζει;;;

Την χρειάζομαι για την ετ γιατί έληξε ο χρόνος της προηγούμενης 

Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Fay_ είπε:

Μου πήρε ο άντρας μου το predictor early and express που έχει δυο μέσα. Είναι αξιόπιστο λέτε;  

Αξιόπιστα είναι αλλά έχουν πολύ αχνές γραμμουλες Κ μπερδεύουν στο μάτι. Τα πιο ξεκάθαρα συνήθως είναι τα clear blue . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fay_ είπε:

Μου πήρε ο άντρας μου το predictor early and express που έχει δυο μέσα. Είναι αξιόπιστο λέτε;  

Κορίτσι μου γλυκό εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να σου συμβεί ότι και σ εμένα... 8η μέρα κι εγώ με βλαστοκυστες μου ήρθε αίμα στη δουλειά κι επαθα το σοκ... με στειλαν για χοριακη κι έκανα και το τεστ που πήρες κι εσύ! Όλα θετικά!!!! Και αν και το πρώτο 3μηνο κατά καιρούς είχα αιματακι... γεννήθηκαν δύο θαυματακια από αυτή τη προσπάθεια!!! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Βάσω91 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ τόσο άγχος και στενοχώρια που δεν περιγράφεται. Να πάω πάλι σε άλλον κ να Μ πει κ κάτι διαφορετικό κ τι να καθίσω σε ότι με συμφέρει; Θα προσπαθήσω να συνέλθω κ θα τη κάνω μάλλον το καλοκαίρι. Αυτό που με απασχολεί είναι ότι δεν είναι πάλι σίγουρο αν φταίει αυτό αν θα βρεθεί κάτι η όχι αλλά και να βρεθεί δεν θα ξέρουμε αν θα βελτιωθεί κάτι...εσύ τελικά είχες; Κ αν ναι βελτιώθηκε κάτι;

Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Fay_ είπε:

Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

Θετικοοοο είναι καλεεε!!!! Με μια τεράστια χοριακη εύχομαι 🙏🏼

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Fay_ είπε:

Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

Θετικοτατο!!! Πολλά συγχαρητήρια, περιμένουμε και το νούμερο τώρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...