Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Aγαπη είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, καλημερα.

Ευχαριστώ πολύ, πολύ για τις απαντήσεις. Άρα, να υποθέσω ότι αυτός στον υπέρηχο και στις εξετασεις είδε και για αυτό μου είπε να κάνω την ένεση;

ναι ήμουν ακριβώς στην ίδια θέση με σένα ! μ είπε θα το δούμε από τις εξετάσεις ! δεν τις είδε όπως έπρεπε μου λέει δεν είναι σήμερα η 1η μερα , κανε και αύριο εξετάσεις , εκανα και την επόμενη μέρα και μ είπε κανε την ενεση! όποτε εσένα τις είδε όπως έπρεπε προφανώς και σ είπε να την κανείς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ενώ από την επόμενη της ετ το στήθος μου ήταν πρησμένο φουλ και ψιλοποναγε, σήμερα 5η μέρα απο την ετ δεν το νιώθω τόσο πρησμένο.. επίσης σήμερα αφού έφαγα νιώθω μια ανακατωσούρα στο στομάχι και το πρωί που ξύπνησα ένιωθα να ζεσταίνομαι. Έχω αγχωθεί με το στήθος.. λέτε να σημαίνει αποτυχία; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

ναι ήμουν ακριβώς στην ίδια θέση με σένα ! μ είπε θα το δούμε από τις εξετάσεις ! δεν τις είδε όπως έπρεπε μου λέει δεν είναι σήμερα η 1η μερα , κανε και αύριο εξετάσεις , εκανα και την επόμενη μέρα και μ είπε κανε την ενεση! όποτε εσένα τις είδε όπως έπρεπε προφανώς και σ είπε να την κανείς!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, με ανακούφισε. Σε ευχαριστώ, να είσαι καλά. Καλή μας δύναμη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

Κορίτσια ενώ από την επόμενη της ετ το στήθος μου ήταν πρησμένο φουλ και ψιλοποναγε, σήμερα 5η μέρα απο την ετ δεν το νιώθω τόσο πρησμένο.. επίσης σήμερα αφού έφαγα νιώθω μια ανακατωσούρα στο στομάχι και το πρωί που ξύπνησα ένιωθα να ζεσταίνομαι. Έχω αγχωθεί με το στήθος.. λέτε να σημαίνει αποτυχία; 

Αυτό με το στήθος το είχα κ εγώ άγχος... θυμάμαι χουφτωνομουν όλη μέρα,κάποια στιγμή που το ένιωσα κ εγώ λιγότερο πρησμένο κ έστειλα στη μαία μου είπε να μην ανησυχώ κ δεν γίνεται να είναι πάντα πρησμένο.Ειναι η πρώτη σου ετ?

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη♥️

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

Αυτό με το στήθος το είχα κ εγώ άγχος... θυμάμαι χουφτωνομουν όλη μέρα,κάποια στιγμή που το ένιωσα κ εγώ λιγότερο πρησμένο κ έστειλα στη μαία μου είπε να μην ανησυχώ κ δεν γίνεται να είναι πάντα πρησμένο.Ειναι η πρώτη σου ετ?

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη♥️

Ναι η πρώτη μου είναι και έχω αγωνία. Κι εγω όλη την ώρα χουφτώνομαι με κοιτάει καλά καλά ο άντρας μου 😂 δεν περνάνε και οι μέρες πια, αιώνας μου φαίνεται 

Just now, Fay_ είπε:

Ναι η πρώτη μου είναι και έχω αγωνία. Κι εγω όλη την ώρα χουφτώνομαι με κοιτάει καλά καλά ο άντρας μου 😂 δεν περνάνε και οι μέρες πια, αιώνας μου φαίνεται 

Σ ευχαριστώ για την απάντηση 💕

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Fay_ είπε:

Ναι η πρώτη μου είναι και έχω αγωνία. Κι εγω όλη την ώρα χουφτώνομαι με κοιτάει καλά καλά ο άντρας μου 😂 δεν περνάνε και οι μέρες πια, αιώνας μου φαίνεται 

Σ ευχαριστώ για την απάντηση 💕

εγώ χουφτωνόμουν να δω αν είναι ζεστά ! με το πρήξιμο δεν ασχολήθηκα αλλά το ζεστά το ειχα και την προηγούμενη δορα που ήμουν έγκυος, με το που διέκοψα τότε αμέσως κρύωσαν οποτε το ειχα σαν το βασικό μ σύμπτωμα αυτή τη φορά !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

εγώ χουφτωνόμουν να δω αν είναι ζεστά ! με το πρήξιμο δεν ασχολήθηκα αλλά το ζεστά το ειχα και την προηγούμενη δορα που ήμουν έγκυος, με το που διέκοψα τότε αμέσως κρύωσαν οποτε το ειχα σαν το βασικό μ σύμπτωμα αυτή τη φορά !

Αυτό για τη θερμοκρασία δεν το ήξερα. Τώρα που το είπες και τα έπιασα 🫣 είναι όντως ζεστουλικα και φαίνονται αρκετά οι φλέβες στο σημείο (συγνωμη για τις περιγραφές) Αχ άντε να περάσουν οι μέρες να έρθει η Παρασκευή να μάθω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Fay_ είπε:

Αυτό για τη θερμοκρασία δεν το ήξερα. Τώρα που το είπες και τα έπιασα 🫣 είναι όντως ζεστουλικα και φαίνονται αρκετά οι φλέβες στο σημείο (συγνωμη για τις περιγραφές) Αχ άντε να περάσουν οι μέρες να έρθει η Παρασκευή να μάθω..

χαχαχα εγώ όλη υην ώρα έπιανα τα βυζια μ ! μετά έβαζα και τον άντρα μ να τα πιάνει να μ λέει και κεινος την γνώμη του για τη θερμοκρασία τους!  ε στο τέλος γελούσαμε με τα χάλια μας 🤣 καλή επιτυχία σου εύχομαι και πέρα από την πλάκα μπορεί να μην έχεις και κανένα σύμπτωμα, μην ανησυχείς! εγώ μέχρι τώρα που είναι 25η δέν ειχα και ιδιαίτερα συμπτώματα πέρα από πονάκια και λίγη νυστα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

χαχαχα εγώ όλη υην ώρα έπιανα τα βυζια μ ! μετά έβαζα και τον άντρα μ να τα πιάνει να μ λέει και κεινος την γνώμη του για τη θερμοκρασία τους!  ε στο τέλος γελούσαμε με τα χάλια μας 🤣 καλή επιτυχία σου εύχομαι και πέρα από την πλάκα μπορεί να μην έχεις και κανένα σύμπτωμα, μην ανησυχείς! εγώ μέχρι τώρα που είναι 25η δέν ειχα και ιδιαίτερα συμπτώματα πέρα από πονάκια και λίγη νυστα

Κι εγω τον έβαλα να τα πιάσει, η καλύτερη του ήταν μετά από τόσες μέρες ξηρασίας 😂 Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 💕

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , Fay_ είπε:

Κι εγω τον έβαλα να τα πιάσει, η καλύτερη του ήταν μετά από τόσες μέρες ξηρασίας 😂 Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 💕

ότι πιο κοντά σε σεξ!!!  😛 να σαι καλα! μου βγήκε αυθόρμητα το επισης , καλό σημάδι αυτό , γλώσσα λανθάνουσα λένε….

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!

Τα φάρμακα μου έχουν λήξη 4/2024, μπορώ να τα χρησιμοποιήσω μέχρι τέλος του Απριλίου;; γνωρίζει καποια;

Καλησπέρα και χρόνια πολλά για αύριο. Καταρχήν τα φάρμακα λήγουν τέλος του μήνα εφόσον γράφουν μέχρι 4/2024 πιάνει όλο το μήνα, δηλαδή θεωρούνται ληγμένα από 1/5/24.. όσον αφορά όμως τη χρήση μετά τη λήξη τους, ο δικός μου γιατρός μου έχει πει ότι εφόσον δεν έχουν ανοιχτεί και δεν έχουν "πάρει αέρα" και βρισκόντουσαν σε κατάσταση ψύξης (δηλαδή στο ψυγείο) σωστά αποθηκευμένα τότε μέχρι και 3-4 μήνες μετά μπορούν να χρησιμοποιηθούν διαφορετικά εάν έχουν ανοιχτεί πρέπει εντός του μήνα να χρησιμοποιηθούν όχι μετά..

Μίλα με το γιατρό σου όμως να δείς και ο ίδιος τι άποψη έχει και κάνεις ότι σου πει ο γιατρός που εμπιστεύεσαι! 

Καλή επιτυχία να έχετε στη προσπάθεια σας!

  • Μου αρέσει 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Kiddo είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά για αύριο. Καταρχήν τα φάρμακα λήγουν τέλος του μήνα εφόσον γράφουν μέχρι 4/2024 πιάνει όλο το μήνα, δηλαδή θεωρούνται ληγμένα από 1/5/24.. όσον αφορά όμως τη χρήση μετά τη λήξη τους, ο δικός μου γιατρός μου έχει πει ότι εφόσον δεν έχουν ανοιχτεί και δεν έχουν "πάρει αέρα" και βρισκόντουσαν σε κατάσταση ψύξης (δηλαδή στο ψυγείο) σωστά αποθηκευμένα τότε μέχρι και 3-4 μήνες μετά μπορούν να χρησιμοποιηθούν διαφορετικά εάν έχουν ανοιχτεί πρέπει εντός του μήνα να χρησιμοποιηθούν όχι μετά..

Μίλα με το γιατρό σου όμως να δείς και ο ίδιος τι άποψη έχει και κάνεις ότι σου πει ο γιατρός που εμπιστεύεσαι! 

Καλή επιτυχία να έχετε στη προσπάθεια σας!

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Ναι, θα καλέσω την Τρίτη να ρωτήσω. Οχι τίποτα άλλο είναι σε έλλειψη τα φάρμακα κ θέλει μερικές μέρες μέχρι να τα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια. μια φίλη από το φόρουμ που έχει χάσει τους κωδικούς της χαρίζει 3 κουτιά μονοπουρ των 600 που λήγουν τον Απρίλιο. όποια κοπέλα ενδιαφέρετε να μου στείλει πμ να την φέρω σε επαφή. Καλή επιτυχία σε όποια κοπέλα τα πάρει και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κορίτσια χρόνια πολλά για την ημέρα!!! 

μωρε να ρωτησω παρατηρώ στο εσώρουχο στάμπες υγρού , και μια αίσθηση σαν να εχω ιδρώσει ! Δλδ αλλάζω εσώρουχο  κ μετά πάλι το ίδιο! μετρήσαμε την πέμπτη τα υγρά μ όλα φυσιολογικά! δεν εχω φαγούρα , δεν μυρίζουν άσχημα! άλλες φορες είναι διάφανα άλλες  ελαφρώς λευκά και άλλες  έτσι μια πιο κιτρινωπη απόχρωση ! μια το ένα μια το άλλο! είναι φυσιολογικό λέτε;  και πριν μείνω έγκυος ειχα πάντα πολλά υγρά αλλά τώρα αγχώνομαι για αμνιακα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...