Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

σοφακι εγω εχω καταργησει την χλωρινη, σφουγγαριζω με καθαριστηκο πατωματος κ μετα ξανασφουγγαριζω με σκετο νερο. χλωρινη βαζω μονο στην λεκανη. νομιζω οτι το ξυδι στο πατωμα δεν κανει καλο το ξερενει, τα πατωματα τα κανω με σκετο νερο.

Γιωτα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου. Του πηρες δωρακι? θα σβησετε κερακια?

Οταν λες καθαριστικο πατωματος πες καμια μαρκα, το παιρνεις απο σοπερ η απο μαγαζι με ειδη σπιτιου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε? Δε σας έχω διαβάσει από εχθές.

Σας γράφω τι έκανα μέχρι τώρα και μετά πάω να σας διαβάσω.

1. Έπλυνα - άλλαξα - τάισα το μικρό

2. Έκανα καφεδάκι

3. Ξεσκόνισα σαλόνι

4. Σκούπισα όλο το σπίτι

5. Κοίμισα το μικρό

6. Έστρωσα το κρεβάτι μας

7. Τακτοποίησα την κρεβατοκάμαρα

8. Ξεσκόνισα την κρεβατοκάμαρα

9. Έκανα τα πάνω πάνω και στα δύο μπάνια

10. Τακτοποίησα το σαλόνι

11. Μάζεψα τα ρούχα που είχα απλώσει εχθές το βράδυ

12. Τακτοποίησα όσα δε σιδερώνονται και τα έβαλα στις θέσεις τους

13. Άλλαξα σακούλα στα σκουπίδια της κουζίνας

Τώρα θα κάνω ένα ακόμη καφεδάκι και θα χαλαρώσω μαζί σας μέχρι να ξυπνήσει ο μικρός μου και μετά θα έρθουν δυο φίλες μου για καφεδάκι


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε?? εγω σουπερ ειδικα απο κιλα απο 58,7 χτες 58,1 σημερα

λοιπον και εγω απο τα 19 μου με το συζυγο πουλαρακι με πηρε χαχασ

γιωτακι μου να χαιρεσαι το αγαπακι σου παντα ευτυχισμενη νασ ειστε

και εγω εχω παρει δυο φορες κουπονι μια για νυχια που ενω ελεγε οτι ειναι και σχεδιο μεσα στη τιμη κ τελικα δεν ηταν και ενα για μασαζ που ηταν σουπερ

λοιπον με γεματη ορεξη εχω κανει μεχρι τωρα

  1. αερισα ολο το σπιτι
  2. εβγαλα ολα τα χαλακια στη βεραντα να τα τιναξω
  3. εστρωσα το κρεβατι
  4. ταισα και αλλαξα το μικρο
  5. εκανα πρωινο στο μεγαλο
  6. εβαλα πληντυριο
  7. εβαλα στεγνωτηριο
  8. εκανα καφε

και συνεχιζω επισης απο φαγητο λαζανια με κιμα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου. Του πηρες δωρακι? θα σβησετε κερακια?

Οταν λες καθαριστικο πατωματος πες καμια μαρκα, το παιρνεις απο σοπερ η απο μαγαζι με ειδη σπιτιου?

ευχαριστω κοριτσακι μου!!! του πηρα ενα ανοιξιατικο μπουφανακι σε οφ γουαιτ χρωμα, κ του εφτιαξα τουρτα που θα την κοψουμε σημερα. απο σουπερ μαρκετ παιρνω οποιαδηποτε μαρκα εχει προσφορα

Όντως πολύ άερας σήμερα!!!!

Εμπρός καλή μου Άνοιξη.....φανερώσου!!!

Μου την δίνει το κρύο!!!!

κ μενα!!!!

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε?? εγω σουπερ ειδικα απο κιλα απο 58,7 χτες 58,1 σημερα

λοιπον και εγω απο τα 19 μου με το συζυγο πουλαρακι με πηρε χαχασ

γιωτακι μου να χαιρεσαι το αγαπακι σου παντα ευτυχισμενη νασ ειστε

και εγω εχω παρει δυο φορες κουπονι μια για νυχια που ενω ελεγε οτι ειναι και σχεδιο μεσα στη τιμη κ τελικα δεν ηταν και ενα για μασαζ που ηταν σουπερ

λοιπον με γεματη ορεξη εχω κανει μεχρι τωρα

  1. αερισα ολο το σπιτι
  2. εβγαλα ολα τα χαλακια στη βεραντα να τα τιναξω
  3. εστρωσα το κρεβατι
  4. ταισα και αλλαξα το μικρο
  5. εκανα πρωινο στο μεγαλο
  6. εβαλα πληντυριο
  7. εβαλα στεγνωτηριο
  8. εκανα καφε

και συνεχιζω επισης απο φαγητο λαζανια με κιμα

ευχαριστω κοριτσακι μου!!! μπραβο για τα κιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε? Δε σας έχω διαβάσει από εχθές.

Σας γράφω τι έκανα μέχρι τώρα και μετά πάω να σας διαβάσω.

1. Έπλυνα - άλλαξα - τάισα το μικρό

2. Έκανα καφεδάκι

3. Ξεσκόνισα σαλόνι

4. Σκούπισα όλο το σπίτι

5. Κοίμισα το μικρό

6. Έστρωσα το κρεβάτι μας

7. Τακτοποίησα την κρεβατοκάμαρα

8. Ξεσκόνισα την κρεβατοκάμαρα

9. Έκανα τα πάνω πάνω και στα δύο μπάνια

10. Τακτοποίησα το σαλόνι

11. Μάζεψα τα ρούχα που είχα απλώσει εχθές το βράδυ

12. Τακτοποίησα όσα δε σιδερώνονται και τα έβαλα στις θέσεις τους

13. Άλλαξα σακούλα στα σκουπίδια της κουζίνας

Τώρα θα κάνω ένα ακόμη καφεδάκι και θα χαλαρώσω μαζί σας μέχρι να ξυπνήσει ο μικρός μου και μετά θα έρθουν δυο φίλες μου για καφεδάκι

τι ωραια, καλα να περασετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώσαμε, παίξαμε, κάναμε ένα παζλ και τώρα το φιογκάκι πλένει δόντια και θα παμε να διαβάσουμε παραμύθι.

Δείτε την μαγεία των λουλουδιών. Τα λουλουδάκια που μου έκοψε το φιογκάκι εδώ και μέρες, κάθε βράδυ κλείνουν τα ανθάκια του

DSC01716_zps23638452.jpg

Και το πρωί....

DSC01723_zps2c63d3ec.jpg

Τι μαγεία....!! :D

ΥΠΕΡΟΧΟ!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, θέλω τη γνώμη σας...

Αύριο γιορτάζει ένας φίλος. Θέλουμε να του πάρουμε ένα δώρο, αλλά δεν ξέρω τι...

Από ρούχο το απορρίπτουμε. Είναι αρκετά εύσωμος και συνήθως πάει σε ράφτη. Επίσης όταν αγοράζει κάτι έτοιμο, προτιμάει τα πολύ ακριβά και η τσέπη μου δεν αντέχει.

Αναπτήρα του έχουμε πάρει

Γραβάτα του έχουμε πάρει

Επιτραπέζιο πήραμε πρόσφατα στη γυναίκα του

Είπαμε για ένα καλό στυλό, αλλά δεν το πολυχρησιμοποιεί. Ασχολείται πολύ με τους υπολογιστές, οπότε δε γράφει σχεδόν καθόλου.

Πείτε καμιά γνώμη... έχω σκαλώσει


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, θέλω τη γνώμη σας...

Αύριο γιορτάζει ένας φίλος. Θέλουμε να του πάρουμε ένα δώρο, αλλά δεν ξέρω τι...

Από ρούχο το απορρίπτουμε. Είναι αρκετά εύσωμος και συνήθως πάει σε ράφτη. Επίσης όταν αγοράζει κάτι έτοιμο, προτιμάει τα πολύ ακριβά και η τσέπη μου δεν αντέχει.

Αναπτήρα του έχουμε πάρει

Γραβάτα του έχουμε πάρει

Επιτραπέζιο πήραμε πρόσφατα στη γυναίκα του

Είπαμε για ένα καλό στυλό, αλλά δεν το πολυχρησιμοποιεί. Ασχολείται πολύ με τους υπολογιστές, οπότε δε γράφει σχεδόν καθόλου.

Πείτε καμιά γνώμη... έχω σκαλώσει

πορτοφολι

θηκη για κινητο

μαους παντ με θεση για τον καρπο του χεριου

ηχεια για τον υπολογιστη η κατι σχετικο με τον υπολογιστη

κασκολ-γαντια

μανικετοκουμπα

καρφιτσα για γραβατα

μπρελοκ

κομπολοι

κρεμαστο για τον λαιμο (εναν σταυρο ισως ασημενιο η ατσαλινο)

ζωνη

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, θέλω τη γνώμη σας...

Αύριο γιορτάζει ένας φίλος. Θέλουμε να του πάρουμε ένα δώρο, αλλά δεν ξέρω τι...

Από ρούχο το απορρίπτουμε. Είναι αρκετά εύσωμος και συνήθως πάει σε ράφτη. Επίσης όταν αγοράζει κάτι έτοιμο, προτιμάει τα πολύ ακριβά και η τσέπη μου δεν αντέχει.

Αναπτήρα του έχουμε πάρει

Γραβάτα του έχουμε πάρει

Επιτραπέζιο πήραμε πρόσφατα στη γυναίκα του

Είπαμε για ένα καλό στυλό, αλλά δεν το πολυχρησιμοποιεί. Ασχολείται πολύ με τους υπολογιστές, οπότε δε γράφει σχεδόν καθόλου.

Πείτε καμιά γνώμη... έχω σκαλώσει

Στικάκι μνημης ...

κάτι τέτοιο

http://www.gadgetbox.gr/gadgets/usb-gadgets.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ασχολείται πολύ με τους υπολογιστές, οπότε δε γράφει σχεδόν καθόλου.

Πείτε καμιά γνώμη... έχω σκαλώσει

Πάρτε του κανένα gadget για το κομπιούτερ ή για το κινητό του, π.χ. ηχεία, handsfree, ψηφιακή κορνίζα, ψηφιακή κάρτα

Εμείς τέτοια παίρνουμε σε όσους έχουμε εξαντλήσει τα ρούχα και τα υπόλοιπα..

Επίσης μπορείτε να του πάρετε κολώνια.

Link to comment
Share on other sites

http://www.talcmag.gr/Ftou-kai-vgaino/oi-koukles-giortazoun

Πρόταση για το ΣΚ ;) μάλλον θα παμε εκεί την Κυριακή :)

Ξύπνησα πρωι και καθαρισα όλο το σπίτι, τα μπαλκόνια και απλωσα 2 πλυντήρια.

Τώρα παμε ν' αγοράσουμε δωράκι για το αυριανό παρτυ και παιδική χαρά!

Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Bonjour κορούλες μου!

Τι αέρας, εκνευριστικός, είναι αυτός..?! :|

Ήμουν στη δουλειά το πρωί, μαζεύτηκα, πήγα σούπερ έπλυνα πιατικά, ζύμωσα κολοκυθοκεφτέδες, που θα ετοιμάσω και σαλατούλα και τηγανιτές πατάτες για μεσημεριανό και προσπαθώ να συμμαζέψω.

Ο άντρας μου έχει ρεπό σήμερα, πήγε να πλύνει το αμάξι που είχαμε... ούτε ξέρω πόσους μήνες.. :oops: και άπλωσα μόλις ένα πλυντήριο νυχτερινό και κόντεψε να μου πάρει το κεφάλι ο αέρας... καλά που είναι καλά... "βιδωμένο"! :tongue::tongue:

Επανέρχομαι αγαπημένες μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

η μια εκλεισα μανικουρ-πεντικιουρ 3+3 με 15 ευρω, ο τυπος ειχε ενα μαγαζακι με 2 κοπελες κ οταν επερνες να κλεισεις ραντεβου σε ρωταγε αν εχεις κουπονι κ αν ελεγες ναι σου ελεγε ασχετες ωρες που ειχε κενα, κ κραταγε τις νορμαλ ωρες για ατομα χωρις κουπονια. με αποτελεσμα να παω μονο μια φορα. εκανα παραπονα στο σιτε που υπηρχε η προσφορα κ τον διαγραψαν. η αλλη φορα παλι για μανικουρ-πεντικιουρ (δεν βαζω μυαλο!!!) ηταν ινστιτουτο αισθητηκης, κ το ειχαν κραχτη για να σου κανουν παρουσιαση για τα προιοντα τους. με βαλαν σε μια καρεκλα σε εναν διαδρομο (ενιωσα σαν τον φτωχοσυμπεθερο ενα πραγμα) η κοπελα ηταν παντελως ασχετη κ μου εκανε τα ποδια χαλια, μου ετριψε φτερνες με ενα εργαλειο οπως ειναι αυτο που καθαριζουμε τα λεπια απο τα ψαρια, μου κατεστρεψε τα ποδια εκανα περιπου ενα χρονο να τα συνεφερω. (δεν προλαβα να κανω παραπονα γιατι γεννησα νωριτερα απο οτι περιμενα

Πω-πω.. σου έβαλε "τρίφτη" ή "ξυράφι" {το λένε} μάλλον που είναι οτι χειρότερο μπορείς να κάνεις στο πόδι σου!:shock::shock:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...