Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!

Λοιπόν την έκλεισα την προσφορά για ανταύγειες, ρεφλέ, μάσκα και χτένισμα με 16 ευρώ....ελπίζω να μην χάσω τα λεφτάκια μου, μην είναι καμία κομπίνα....

Η προσφορά ισχύει έγραφε μέχρι 31-5 και απο σήμερα μέχρι και 3 εργάσιμες ημέρες θα πρέπει να κάνω την κατάθεση....άρα μπορώ να πάω και την Τρίτη.

Αν πετύχει κορίτσια και δεν είναι μούφα....θα είμαι και εγώ μια φαν των deals.....!!!

Απορία: Αν δεν βάλεις τα χρήματα εντός τριών ημερών ακυρώνεται η παραγγελία αυτόματα ή σε κυνηγάνε????

Περιμενω να μου πεις εντυπωσεις βρε Βάσια μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χτες συναντήθηκα με την Renata μας καλέ τι super μαλλάκι έκανε!!!

(Ηθελα να το δηλώσω)

Μετά σπιτι,ειχε γυρισει και ο μικρος απο το κολυμβητηριο και κάναμε μπανάκι φαγητάκι και χαλαρωση και επανάληψη το ποιηματάκι μας για σήμερα!

:)

Κουράγιο και κέφια, σου στέλνω Σοφάκι μου!

Ρενάταααααααααααααααααα, περιμένω να δω μαλλάκι! Με γεια! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, θέλω τη γνώμη σας...

Αύριο γιορτάζει ένας φίλος. Θέλουμε να του πάρουμε ένα δώρο, αλλά δεν ξέρω τι...

Από ρούχο το απορρίπτουμε. Είναι αρκετά εύσωμος και συνήθως πάει σε ράφτη. Επίσης όταν αγοράζει κάτι έτοιμο, προτιμάει τα πολύ ακριβά και η τσέπη μου δεν αντέχει.

Αναπτήρα του έχουμε πάρει

Γραβάτα του έχουμε πάρει

Επιτραπέζιο πήραμε πρόσφατα στη γυναίκα του

Είπαμε για ένα καλό στυλό, αλλά δεν το πολυχρησιμοποιεί. Ασχολείται πολύ με τους υπολογιστές, οπότε δε γράφει σχεδόν καθόλου.

Πείτε καμιά γνώμη... έχω σκαλώσει

Χμ....

CD από αγαπημένο του καλλιτέχνη?

Κολώνια {πάντα τις αγαπούν}

Καλό after shave?

Κάτι από την ανδρική σειρά της apivita, που οι άντρες λατρεύουν?

Δες και εδώ!

http://www.gadgetbox.gr/index.php?dispatch=tags.view&tag=%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B1+%CE%B3%CE%B9%CE%B1+%CE%B1%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B5%CF%82


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.talcmag.gr/Ftou-kai-vgaino/oi-koukles-giortazoun

Πρόταση για το ΣΚ ;) μάλλον θα παμε εκεί την Κυριακή :)

Ξύπνησα πρωι και καθαρισα όλο το σπίτι, τα μπαλκόνια και απλωσα 2 πλυντήρια.

Τώρα παμε ν' αγοράσουμε δωράκι για το αυριανό παρτυ και παιδική χαρά!

Φιλιά σε όλες!

Υπέροχη βόλτα! Ευχαριστούμε κορίτσι μου και καλά ψώνια και παιδική χαρά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ σηκώθηκα πολύ πρωί σήμερα, μάζεψα το σπίτι -φυσάει τρελά δε βγήκα καθόλου σε μπαλκόνια- σιδέρωσα 2 πλυντήρια, έβαλα και το πάπλωμα το πρωί στο πλυντήριο, έχει σχεδόν στεγνώσει.

Μετά βγήκα έξω για λίγα ψώνια και σε λίγο θα ετοιμαστώ να πάω να δω τη μαμά μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια !!!

Καλέ τι αερας ειναι ο χτεσινο-βραδινος!!!..και σήμερα δεν μπορώ να πωωωωωωωωωωω

Φυσάει πολύ..................φφφφφφφφφφφφ!!!!

Σημερα αν και δυσκολη μέρα και ΜΕΓΑΛΗ θα ειμαστε αισιοδοξοι!!!

Σας στελνω την αγάπη μου και την θετική μου ενεργεια.

Χτες συναντήθηκα με την Renata μας καλέ τι super μαλλάκι έκανε!!!

(Ηθελα να το δηλώσω)

Μετά σπιτι,ειχε γυρισει και ο μικρος απο το κολυμβητηριο και κάναμε μπανάκι φαγητάκι και χαλαρωση και επανάληψη το ποιηματάκι μας για σήμερα!

:)

Εχεις παρατηρήσει πως όταν συναντιόμαστε φυσάει τρελά;:tongue:

Φόραγα το κίτρινο βραχιολάκι σήμερα και το προσέξανε 2 κοπελιές σε διαφορετικά μαγαζιά:D

Link to comment
Share on other sites

Κουράγιο και κέφια, σου στέλνω Σοφάκι μου!

Ρενάταααααααααααααααααα, περιμένω να δω μαλλάκι! Με γεια! ;)

Πρέπει να βιαστούμε...

Το μαλλί μου έχει κι αυτό τη δική του τρέλα, μεγαλώνει πολύ γρήγορα...:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Σοφία, μη βάζεις ξύδι στα πατώματα, θα τα καταστρέψεις.

Μόνο νερό και να είναι χλιαρό, παλιά συστήνανε κρύο...

Υπάρχει ένα καθαριστικό ήπιο κατάλληλο για ξύλο -εγώ δε βάζω ούτε αυτό- το βρίσκεις όμως μόνο στα χρωματοπωλεία.

Αν σε ενδιαφέρει να στο γράψω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχεις παρατηρήσει πως όταν συναντιόμαστε φυσάει τρελά;:tongue:

Φόραγα το κίτρινο βραχιολάκι σήμερα και το προσέξανε 2 κοπελιές σε διαφορετικά μαγαζιά:D

ΑΑΑΑ!!! Εισαι Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω είμαι και εγω!Τι κανετε ομορφες?

Σημερα ειχα πολύ γεματη ημερα και εχω και συνεχεια.

Σηκωθήκαμε πρωι πρωι και επιασα αμεσως δουλίτσες,

επλυνα τα μπάνια,

αλλαξα πετσετες,

εβαλα πλυντηριο,

αλλαξα σεντόνια στα κρεβάτια μας,

εβγαλα εξω τα παπλώματα,

εβγαλα εξω και τιναξα τις φλοκάτες,τις μαζεψα,γεμισα τη μπανιερα και τις εβαλα να μουλιασουν,μιας και εχει ζεστανει ο καιρός και στο υπνοδωμάτιο εχουμε πατωμα ,οπότε δεν ειναι απαραιτητες.

Εκανα τα τζαμια και τα φωτιστικά στα υπνοδωμάτια,

ξεσκόνισα το παιδικο,

πήγα το πιτσιρικι σχολειο,

επέστρεψα μαζι με μια φιλη για καφε,ηπιαμε καφεδακι και ξεκινησα σιδερωμα.

Και επειδη σημερα σχολουσαν στις 9.30, πήγε η φιλη μου και πήρε και τους δυο,το γιο μου και το γιο της και επέστρεψαν σπίτι για παιχνίδι.

Εγω τελειωσα με το σιδερωμα,

τακτοποίησα τα ρούχα,

φύτεψα μια ακομη νεραγκούλα που μου πήρε η μαμά μου εχθες,

εβαλα χταποδακι να βραζει και αφου εφυγαν πήρα τον μικρο να τον πάω στον παιδιατρο.

Εδω και λίγες ημερες εχει που και που ενα βηχα και επειδη δεν περναγε ηθελα να τον δει.Τελικα με εστειλε για strep test γιατι ειχε ασπρα βισματα ο λαιμός του αλλα ευτυχως βγηκε αρνητικο.

Πηγα σουπερ μαρκετ για γάλα και επιστρεψαμε.

Εβαλα ρυζι στο φαγητο,απλωσα το πρωινο πλυντηριο και εβαλα αλλο ενα και σερβιρισα να φαμε.Τωρα παιρνω μια ανασα ,να συνεχισω με λίγες δουλίτσες γιατι το απόγευμα εχει καρατε ο μικρος και μετα θελω να πάω στην εκκλησία.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι αέρας ήταν αυτός χτες...Είμαι ξύπνια από τις 3,κατάφερα να κοιμηθώ στις 5.30 και ξαναξύπνησα στις 7:evil:Τώρα κουτουλάω αλλά σε λίγο έχω μάθημα οπότε δεν προλαβαίνω να κοιμηθώ...:?Πάλι το μηχανάκι του άντρα μου έπεσε από τον αέρα,ελπίζω να μην έχει πάθει κάτι σοβαρό,την προηγούμενη φορά που φύσαγε πληρώσαμε 800 Ευρώ για τις ζημιές...:evil:Μου φαίνεται την επόμενη φορά που θα φυσάει θα το βάλω μέσα στο σπίτι για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο:rolleyes:

Γιώτα να το χαίρεσαι το αγαπάκι σου.Κι εγώ νόμιζα πως ήταν χτες:D

Χαρά μπράβο σου,συνέχισε έτσι...:D

Σήμερα ήμασταν στο τρέξιμο,το πρωί βγήκα για εξωτερικές δουλειές και κόντεψε να με πάρει ο αέρας κυριολεκτικά:cool:Μετά πήγαμε σε μία επίσκεψη μετά σούπερ μάρκετ,ήρθαμε σπίτι η μαμά μου κράτησε τη Δανάη κι εγώ μαγείρεψα κοτοπουλάκι στην κατσαρόλα λεμονάτο με ρύζι,έφτιαξα μερέντα λευκή που αρέσει στον άντρα μου και τρουφάκια.Όταν είναι έτοιμα(δεν πρόλαβα να τα διακοσμήσω ακόμη) θα σας βγάλω φωτό να τα δείτε:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε?? εγω σουπερ ειδικα απο κιλα απο 58,7 χτες 58,1 σημερα

λοιπον και εγω απο τα 19 μου με το συζυγο πουλαρακι με πηρε χαχασ

γιωτακι μου να χαιρεσαι το αγαπακι σου παντα ευτυχισμενη νασ ειστε

και εγω εχω παρει δυο φορες κουπονι μια για νυχια που ενω ελεγε οτι ειναι και σχεδιο μεσα στη τιμη κ τελικα δεν ηταν και ενα για μασαζ που ηταν σουπερ

λοιπον με γεματη ορεξη εχω κανει μεχρι τωρα

  1. αερισα ολο το σπιτι
  2. εβγαλα ολα τα χαλακια στη βεραντα να τα τιναξω
  3. εστρωσα το κρεβατι
  4. ταισα και αλλαξα το μικρο
  5. εκανα πρωινο στο μεγαλο
  6. εβαλα πληντυριο
  7. εβαλα στεγνωτηριο
  8. εκανα καφε

και συνεχιζω επισης απο φαγητο λαζανια με κιμα

Μπραβο Χαρα,πάς περίφημα!Νομίζω αξίζεις καινούρια ρουχαλάκια για το Πασχα;)

Και εμενα επιτελους επεσε λιγάκι η ζυγαρια,αλπίζω να μην ξαναανεβει:mrgreen:!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Λοιπόν την έκλεισα την προσφορά για ανταύγειες, ρεφλέ, μάσκα και χτένισμα με 16 ευρώ....ελπίζω να μην χάσω τα λεφτάκια μου, μην είναι καμία κομπίνα....

Η προσφορά ισχύει έγραφε μέχρι 31-5 και απο σήμερα μέχρι και 3 εργάσιμες ημέρες θα πρέπει να κάνω την κατάθεση....άρα μπορώ να πάω και την Τρίτη.

Αν πετύχει κορίτσια και δεν είναι μούφα....θα είμαι και εγώ μια φαν των deals.....!!!

Απορία: Αν δεν βάλεις τα χρήματα εντός τριών ημερών ακυρώνεται η παραγγελία αυτόματα ή σε κυνηγάνε????

Με το καλό!Πολύ καλή προσφορα,λιγοτερα από ενα κουρεμα σου ερχεται!Περιμενουμε να μας πεις τις εντυπώσεις σου!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...